Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Piękny gest ojca względem chorego syna. Ten wpis pokochali internauci:
by RoseColoredGirl
+
269 285
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
1 / 5

Tam zaraz przesadnie piękny. Najnormalniejszy w świecie. Nieco cwany, aby dziecku nie dokładać zmartwień :) .
Każdy czyn, choćby nie wiem jak heroiczny, piękny czy pełen poświęcenia wobec własnego potomstwa jest najnormalniejszy w świecie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ErdeMO
-5 / 5

"Pomódlcie się za niego" nie wiem czy autor demota zdaje sobie sprawa, ale nie ważne czy 1 osoba, dwie czy nawet cały świat wraz z papieżem może pomodlić się z tego dzieciaka ale to nic nie zmieni, dziecko nadal będzie miało raka. Więc po co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bialy_Wilk
2 / 4

Tak samo jak "trzymajcie kciuki" albo kibicowanie. A jednak jakos wątpię żebyś sięi do tego doczepił. Więc po co spinać się że ktoś chce żeby się za niego pomodlić :) ?

avatar sila1989
-1 / 3

@ErdeMO Nie musisz. Dla niektórych wystarczy wiara, no ale zawsze się znajdzie ktoś kto powie że to głupota i nic nie da.

avatar ErdeMO
0 / 2

@Bialy_Wilk Slaby argument, co do kibicowania, kibice krzyczą na trybunach i motywują psychicznie drużynę, jak za kogoś trzymasz kciuki to to o sobą o tym wie to tez jest jakiś aspekt psychiczny który może pomoc bądź zaszkodzić. Natomiast modlitwa i rak, no no widzę widzę sposobu żeby to miało jakoś podziałać ;D

avatar ~6miliardow
-1 / 1

w sumie rafik masz rację. Jedna w Polsce chciała swojego dzieciaka nauczyć latać tuż po narodzinach a głupia nie wiedziała że to za wcześnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem