Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
187 214
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~RF1
-1 / 3

Wypasiony radiowóz za grube tysiące dolarów, kupiony z podatków, i głodujące rodziny- coś się bardzo zes...markało w USA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mareczek00713
+3 / 7

Kradniesz? A nie, spoko, masz powody, idź wolno. Pora pod monopolowymi rekrutować płatnych morderców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Voitcus
+1 / 1

@mareczek00713 Też tak na początku zrozumiałem, ale tam jest napisane "chociaż funkcjonariusze musieli oskarżyć ją o kradzież...". Moim zdaniem to jest klucz do całej sprawy. Sądzę, że sędzia nakazał jej przynajmniej naprawienie szkód i w jakiś sposób (symboliczny zapewne, ale zawsze) ją ukarał. Jeżeli tak nie było, to oczywiście sprawa jest bardzo źle rozwiązana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~adn
+1 / 1

Czyli jeżeli jestem głodny to mogę kraść, tak?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+1 / 1

Policjant nie jest od podejmowania takich decyzji. O okolicznościach łagodzących może zadecydować wyłącznie sąd. Każdy złodziej powinien przed takim sądem stanąć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Balora
0 / 0

Prawo jest prawem i obowiązuje każdego. Jednak jestem w stanie zrozumieć, że niektórzy ludzie je naginają, aby przetrwać. Życie dla niektórych ludzi jest zbyt ciężkie, aby sobie w nim mogli sami poradzić i potrzebują oni pomocy innych.

Gdybym miał wybierać pomiędzy kradzieżą, a głodówką i ewentualną śmiercią to wybrałbym to pierwsze i miałbym gdzieś negatywne opinie osób, którym się poszczęściło na tyle, że nie muszą się martwić o jedzenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem