Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
328 365
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar JanMariaWyborow
+1 / 5

Jeszcze nic nie wiadomo, May podobno wcale nie ma ochoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-1 / 15

@viking111 Nie opowiadaj tego zwolennikom "dobrej zmiany" oraz ugrupowań narodowo socjalistycznych. Oni mają klapki na oczach i widza tylko to co chcą. Jak jadą gdzieś to nie jadą autostradą czy ekspresówką, ale zawsze telepią się bocznymi drogami, bo wtedy mogą powiedzieć, że Polska jest w ruinie. Jak chcą pokazać, że UE jest zła, to pokażą jakiegoś niemieckiego posła, który akurat cos mówi. Ta nienawiść nie jest jednak nowa. Ona istniała od zawsze, podsycana przez tajna agenturę z Kremla. Bo to, że agenci Moskwy są w Polsce, a ich pieniądze potrafią założyć nie jedno grzybkowe radio i nie jedna sprawiedliwą partię, nie oznacza, że nie trzeba być czujnym. Wystarczy spojrzeć na forach. Tam opluwanie każdego kto nie ma zdania jak obecny układ kolesi jest normą. UE nie jest idealna. Ale jeśli coś źle działa to się to poprawia, a nie prychając wychodzą trzaskając drzwiami. Wielka Brytania, właśnie tak się zachowywała. Była jedną noga w UE, a drugą cały czas trzymała te drzwi. Jak się coś źle zadziało zawsze można było wyjść. I teraz wychodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Husarz1710
+4 / 10

A te dotacje z Unii to niby skąd się wzięły jak nie ze składek zwykłego Kowalskiego po odliczeniu marży?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Stary_Zgred
-2 / 10

@Husarz1710
Dotacje wzięły się ze składek zwykłego Schmidta, Leclerca i Smitha. Polska więcej dostała, niż wpłaciła. Szach-mat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JJLaroche
+2 / 2

sucharek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trebi
+1 / 11

Co wyszło? Np. Regulacje Bazylejskie dzięki którym system bankowy w naszym kraju jest stabilny i klienci banków a nie skoków nie lecą rano sprawdzić czy ich pieniądze leżą na koncie. Albo regulacje w zakresie ochrony danych osobowych. Ja wiem że dla wielu to będzie za trudne, ale UE to nie tylko "krzywizna banana". Wiem też że inni mają po prostu za zadanie obrzydzac UE i pchać nas w łapy Rosji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R robcichy
+2 / 2

Jako żart dobre. Ale jako rzeczywistość już inaczej trochę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P puszka666
+1 / 1

Więcej Polaków uciekło za granicę po otwarciu granic niż podczas wojny. więc niech pislamiści i pseudonarodowcy się nie podniecają jaka to zła unia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taymishi
0 / 0

Taaa. wyjdzmy z unii, wyjdzmy z nato. Wyjdzmy ze wszystkiego. Przeciez Wielka Polska Lechia jest samowystarczalna. Czesc i chalwa bohaterommm


PS (Polska jest unijnym beneficjentem = wiecej bierze niz daje)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem