Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Wrestling - to takie ustawiane zapasy, które wyglądają, jak prawdziwe, ale nikomu nie dzieje się krzywda
by MaciekMagik
+
157 162
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ABDUL93
7 / 7

Czekaj czekaj, w którym momencie wrestling wygląda jak prawdziwa walka?
nie no bez śmieszków pytam, tak serio

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
0 / 2

Jeśli ktoś zwalczy korupcję w Rosji to będzie 3-cia wojna światowa!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Darayaharus77
2 / 2

Prędzej to wygląda jak demokracja w UE

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar dawidsznurek
2 / 2

Kiedyś będąc w Teksasie u kolegi (tam niemal wszyscy oglądają wrestling) zapytałem go jaki w tym jest sens no i mi wytłumaczył, że my europejczycy tego nie rozumiemy bo patrzymy na wrestling jak na sport walki, a tymczasem wrestling, tak samo jak luchadores (czy jak to się pisze) czyli odpowiednik wrestlingu, ale w Ameryce południowej, to nie sport walki, tylko coś jak sztuka czy show. Są tam normalni scenarzyści, statyści itd, a każdy Amerykanin jest tego w pełni świadomy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar seybr
2 / 2

@dawidsznurek będąc w Polsce mój znajomy z Japonii nie mógł zrozumieć dla czego my psujemy żywność. Chodziło jemu o ogórki kiszone, kapustę kiszoną czy bigos. Smakowały jemu grzybki w marynacie, ogórki i wysuszona kiełbasa. Nie mógł zrozumieć też, że pytamy się jakie chce piwo, alkohol. U nich to człowiek musi się domyśleć. Zadałem proste pytanie, jakie chcesz, masz sobie wybrać ja stawiam. Powiedziałem to nie Japonia. U nas masz prawo odmówić, powiedzieć nie dziękuje.

avatar ~10iqwelcome
0 / 0

nie, nie wyglądają na prawdziwe, każdy ruch w ostatnim momencie jest całkowicie tłumiony tak, że zawodnicy ledwie się tak naprawdę dotykają i widać to gołym okiem. chyba, że masz góra 10 lat i w życiu nie widziałeś przemocy pomiędzy ludźmi w rzeczywistości wtedy takie myślenie jest uzasadnione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Rey_Mysterio_619
2 / 2

@dawidsznurek Chyba jestem jednym z niewielu Polaków, którzy rozumieją na czym to polega. Uwierz mi, że w Polsce przekonanie kogoś do wrestlingu graniczy z cudem :-). Pierwsze zdanie jakie usłyszysz to w 99% przypadków ,,Przecież to jest udawane'', czy coś takiego, ewentualnie zostaniesz oskarżony o homoseksualizm. No i nie zawsze jest tak, że nikomu nie dzieje się krzywda, bo już było kilkadziesiąt przypadków śmiertelnych a co chwilę jakiś zawodnik ma kontuzję. No i jak ktoś się nie zna to niech sie nie wypowiada. Czekam na hejty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~HiperPatriota
0 / 0

Albo większość rekrutacji na informatyków w Polsce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem