Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
Dziecko nigdy nie jest
by Borgman
+
366 379
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Agnen67
0 / 6

Tam napisano bez condoma, a nie bez zabezpieczenia. Condoma jest jednym z zab

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar conradowl
0 / 0

A co to jest "zab"? Znam słowo żaba, znam ząb, ale zab? I w polskim języku jest coś takiego jak odmiana przez osoby... Generalnie nie rozumiem co napisałaś. I zwracam ci uwagę, że wyrwanie jednego słowa z kontekstu nie jest żartem, po angielsku condom to prezerwatywa i nie widzę sensu w twoim poście.

avatar Agnen67
0 / 8

Tam napisano bez condoma, a nie bez zabezpieczenia. Condom jest tło jednym z zabezpieczeń. Natomiast gdy pęka to można spodziewać się niespodzianki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar skrzatekPL001
16 / 20

@xor82 Czyli co? Można się spokojnie bzykać, bo "a nuż się nie trafi"?

avatar Tusiaczektuch
16 / 16

@xor82 ale w większości przypadków "wpadka" jest efektem seksu bez zabezpieczenia. Więc tempakiem jest ten co tak jak ty myśli że kondom (lub inne środki antykoncepcyjne) nie są konieczne bo nie zawsze dochodzi do zapłodnienia.

avatar Tusiaczektuch
16 / 16

@~he_he metoda na dni Nie płodne jest bez sensu. Po pierwsze nawet przy regularnych cyklach zawsze zdarzają się jakieś wahania więc tak naprawdę dni płodne można określić dla cyklu poprzedniego, a dla obecnego to takie trochę "wróżenie z fusów". Po drugie natura tak to stworzyła że kobieta największą ochotę ma właśnie w dni płodne.

avatar olmajti
-4 / 8

@he_he no chyba że lubi anal. wtedy można bez ograniczeń :)

@Tusiaczektuch niby tak ale gro kobiet największą ochotę ma tuż przed i tuż po okresie a w dni płodne jest najbardziej atrakcyjna. nawet mężczyźni potrafią zauważyć że wtedy kobieta kipi seksem :)

avatar ~he_he
-2 / 4

@Tusiaczektuch nie musisz się powstrzymywać, w te kilka dni wystarczy się zabezpieczyć, no chyba, że ktoś jest religijny, ale to inny problem ;) a wahnięcia są ale to nie ma znaczenia, bo to po prostu czujesz, tak jak czujesz brak magnezu, nie musisz iść od razu na badania...

avatar maggdalena18
4 / 6

@xor82 @he_he OMG. Edukacja seksualna potrzebna od zaraz! Głupi stres, choroba, zmiana klimatu i ch. bombki strzelił - wszystko się przesuwa i seks bez zabezpieczenia to największa głupota, jesli nie chce się mieć dziecka. Do tego, jesli już ktoś się uprze, to zabobonny kalendarzyk może być używany tylko w stałych związkach. A przed chorobami on nie chroni.

avatar xor82
-2 / 2

@maggdalena18 Wytłumaczmy sobie jedno. To, że facet zostawi materiał genetyczny w kobiecie nie znaczy, że zawsze w takiej sytuacji dojdzie do zapłodnienia. Nawet, gdy macie te swoje dni płodne. Oczywiście jest zwiększone ryzyko, ale nie na 100%.

avatar maggdalena18
3 / 3

@xor82 Co nie zmienia faktu, że seks wg kalendarza to głupota.

avatar xor82
3 / 3

@maggdalena18 Ogólne gatunek ludzki ma pod tym względem przerąbane, bo okres godowy trwa cały rok, a tak można byłoby łatwiej wszystko dopasować :)

avatar maggdalena18
1 / 1

@xor82 Coś za coś. Przynajmniej możemy uprawiać seks cały rok, a zwierzaki tylko co jakiś czas. I my mamy z tego przyjemność. Oczywiście są też takie zwierzęta, które uprawiają seks dla frajdy, no ale... Jest ich niewiele.

avatar xor82
0 / 0

@maggdalena18 W dniach bezpłodnych też byśmy mogli tylko ne byłoby ryzyka i zmartwień, że kobieta "zajdzie" :) Nie ma takich zwierząt, a już na pewno nie są to koty...

avatar ~he_he
-3 / 3

@maggdalena18 a gdzie ja pisze o jakimś kalendarzu? nigdy niczego nie zapisywałam, nie mierzyłam!!! ani nie liczyłam, takie kity to ludziom cisną na naukach przedmałżeńskich albo na lekcjach religii - człowiek nie komputer wyliczyć się niczego nie da... ja zajmuje się medycyna holistyczną i opieram 100% na OBSERWACJI swojego organizmu, niczym więcej. Nie dotyczy to tylko płodności, ogólnie się przydaje aby zachować zdrowie i witalność...

avatar maggdalena18
0 / 0

@xor82 Jakoś zwierzaki nie robią tego w dni niepłodne. Więc u nas pewnie by było podobnie. Odczep się od kotów! I jak to nie ma? A delfiny i parę rodzajów małp?

avatar xor82
0 / 0

@maggdalena18 Radzę ci poczytać o kopulacji kotów i budowie kociego członka. Dla kotów to raczej droga przez mękę niż przyjemność :) Swoją drogą podobnie zbudowany jest koci język, przez co w nadmiernym stopniu gromadzą się na nim bakterie. Zapewne nie raz miałaś wysypkę po tym, jak kot cie liznął i dziwiłaś się skąd to. Koty na języku maja największy syf.

avatar maggdalena18
0 / 0

@xor82 Ty nie rozumiesz, co ja piszę. Wiem to i owo o kotach. Masz się od nich odczepić nie dlatego, ze seks im sprawia boską frajdę, tylko dlatego, że w stosunku do mnie wiecznie je przytaczasz. Dość. Staph! A wysypki nie miałam nigdy. Kotom, jak i innym zwierzakom, pozwalam się lizać tylko po dłoniach, które zawsze myję po kontakcie z nimi. Także pudło.

avatar xor82
0 / 0

@maggdalena18 I co? Nigdy nie miałaś wysypki na dłoniach po kocie? Bo ja tak. Za to po psie nigdy. A może po prostu mam za delikatna skórę, lecz wątpię.

avatar maggdalena18
0 / 0

@xor82 A no nigdy, wyobraź sobie. Tak naprawdę, to w życiu miałam parę razy jakąkolwiek wysypkę, ale to dlatego, że jestem alergikiem. I nie na rękach, a na brzuchu. A tam mnie koty nie liżą.

avatar xor82
0 / 0

@maggdalena18 Koty może i nie, ale ludzie tak :)

avatar daro97
6 / 16

A jak zabezpieczenie nie zadziała, to czym jest dziecko jeśli nie wpadką?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tusiaczektuch
12 / 14

@daro97 błędem statystycznym. Bo statystycznie antykoncepcja ma (w zależności od metody) do 95% skuteczności

avatar J_R
4 / 4

@Tusiaczektuch Był taki dowcip o Indianinie imieniem Pęknięta Guma.

avatar adamski234
0 / 0

Tak

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar marekspec
-4 / 4

Każdy pies, chcesz czy nie, prędzej swoją sukę znajdzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Alwaryis
3 / 3

a co ma do tego ten makaron nad którym ta kartka wisi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem