Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
156 161
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Ech1234
0 / 4

Musk to niezły cwaniak: sprzedaje bogaczom drogie zabawki "ekologiczne", które dotowane są z ulg podatkowych finansowanych przez ludzi, których na Teslę nie stać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Marcusso1985
+3 / 3

Tak samo jak Space X ma lepsze finansowanie odkąd są tańsi od NASA, ale przez Buy American Act nie wolno wysyłać ani astronautów amerykańskich ani zaopatrzenia przez kosmodrom Sojuza w Kazachstanie.

Mówi się z czego Musk ma finansowanie, ale czy równie wiele mówi się o jego wkładzie finansowym w wiele interesujących projektów, jak np. koncepcja pływających, niemal samowystarczalnych państw-miast, z własnym prawodawstwem na wodach eksterytorialnych?

Zresztą o Musku nasze wnuki będą uczyć się jak my dziś o Koperniku czy Edisonie. Ten ostatni zresztą wielce przyczynił się ochroną swojego koncernu wielce przyczynił się do rozwoju Hollywood na zachodnim wybrzeżu, dziesiątki lat zanim dotarła tam egzekucja jego patentów ze wschodnich USA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~elohim_ra
-2 / 2

@Marcusso1985 Oczywiście, że jest makroekonomicznym ignorantem jarający się komunistycznymi bajkami jak ta o dochodzie podstawowym na każdego mieszkańca ziemii. Lepiej niech zajmie się tym co robi a nie wypopowiada się o rzeczach, na których się nie zna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deathrider123
+2 / 2

Prawdę mówią mógłby wystawić tą Tesle na EBay'u z zastrzeżeniem że odbiór TYLKO OSOBISTY :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem