Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
398 414
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F FenrirIbnLaAhad
+4 / 12

Kanapowi Janusze umiejo lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~minio1
+2 / 2

chamstwa nie brakuje. Lecz ja wierzę że "ludzi dobrej woli jest więcej"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kenzol
+4 / 10

To nie kibice tylko trolle bez życia. Tego się nie czyta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+1 / 7

tak to jest kiedy narodowy socjalizm wypływający z głównego nurtu rządzącej partii politycznej nakazuje ludziom myśleć że MUSIMY Z ZAŁOŻENIA być najlepszymi we wszystkim czego się dotkniemy nie robiąc w tym kierunku absolutnie nic. dlatego w mniemaniu januszy nie ma innej opcji po za zwycięstwem, bo tak. już nie mogę się doczekać tego pompowania balonika przed MŚ w Rosji i wylewania ewentualnego wylewania wiader gówna na głowy zawodników gdyby coś poszło nie tak. no ale co się dziwić po 'narodzie' który rok rocznie upamiętnia narodowe wpie*dole :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 lutego 2018 o 13:07

avatar ~DFASFADfsdF
+2 / 6

Niech choć jeden z tych dupków kiwnie palcem by zakwalifikować się w jakiejkolwiek dyscyplinie do kadry olimpijskiej, a potem niech pier***li na innych w internecie. Kretyni

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TheNiku
+5 / 7

Zastanawia mnie, jak trzeba mieć smutne i puste życie, by tak agresywnie reagować na sportowe niepowodzenie obcego człowieka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 2

Owszem słusznie. Przede wszystkim kibic to osoba która aktywnie wspiera zawodników oglądając ich na żywo - czyli nie przed telewizorem. Wiadomo, że w sportach typowo drużynowych (piłka nożna, ręczna, siatkówka) wygląda to lepiej niż w indywidualnych. Tak więc ktokolwiek rzuca mięsem w internecie na 100% nie jest kibicem - kibic jak już to by rzucał mięsem na żywo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+6 / 6

Ci wszyscy internetowi napinacze powinni zostać na kopach wyrzuceni z pracy kiedy tylko przestaną normę wyrabiać
Tak jak życzą tego sportowcom
Justyna Kowalczyk - złoto na olimpiadzie i pucharze świata. Teraz każdy odsyła ją na emeryturę bo zajęła miejsce w top 30.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~frgdthfy
+1 / 1

W internecie jest mnóstwo rakowych komentarzy nie tylko w Polsce, nie oznacza to, że można ich nazywać kibicami i przypisywać do tej grupy. To jest zwykłe szkalowanie kibiców poprzez jakieś losowe komentarze dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~go_for_it
-1 / 1

Ujmę to tak - pani Weroniko, jeśli pani to przeczyta, to tak - bluzganiem nie ma co się przejmować, to nie wina tych ludzi, że nikt nie nauczył ich niczego innego jak szczekania, po drugie - po co przejmować się opinią ,,nikogo" - no właśnie, po trzecie - każdy mądry Polak i tak będzie dumny zarówno z pani wyników jak i podejścia do tego sportu i występu, przyznanie się do słabszego wyniku a mimo to zagwarantowanie kibicom i sobie wyższych lotów w następnym podejściu - to jest to, co podnosi serducho, jak widzi się taką rodaczkę na igrzyskach i innych imprezach sportowych. Do przodu i powodzenia! :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ta
-1 / 1

a co innego może lewak napisać o swoim rodaku w obliczu sukcesu a tym bardziej porażki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kryone
0 / 0

standard jak komuś nie pójdzie to zaraz "moja babcia zrobiła by to lepiej" itp, a jak wyjdzie to gratulujemy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fiksusik
0 / 0

Oceny pod tym demotem i komentarze najlepiej świadczą, że to nie do końca prawda i twarz polskiego kibica ma dużo przyjemniejszy wyraz. Problem w tym, że chamstwo i głupota (jak bęben) są najgłośniejsze i najbardziej rzucają się w oczy. W rzeczywistości tylko ułamek kibiców jest zdolny do tak patologicznych reakcji (podobnie jak tylko ułamek ogółu gimnazjalistów to młodociani przestępcy, ułamek wszystkich Polaków to pijacy i złodzieje itd. - po prostu patologię najlepiej widać). Zgadzam się natomiast z ideą demotywatora. Takie zachowania należy piętnować w każdy możliwy sposób. A każdy z cytowanych tu wpisów w przełożeniu na ludzki język znaczy mniej więcej: "Uwaga, to ja cham, wydaje mi się, że coś mądrego do powiedzenia mam".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 lutego 2018 o 21:46

avatar Taymishi
0 / 0

A może tak nie generalizujmy narodu do kilku debi*lnych jednostek? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bakus1995
0 / 0

Nie wiem dlaczego hejt wylał się akurat na Nowakowską. Nie przyniosła nam wstydu. Razem z Hojnisz jako dwie podjęły walkę która niestety dla obu skończyła się jak się skończyła się tak jak nikt nie na pretensji do Maćka Kota o słabsze miejsca tak do niej też osobiście nic nie mam. Walczyła nie udało się że 21 czy któreś tam miejsce na igrzyskach to miejsce nie najgorsze. Irytująca nagimi jest sytuacja Pani Gwizdoń - 81? Miejsce o ile się nie mylę na 85 zawodniczek... No ludzie - po co tam wgl jechała? Najeść się ? Sam jestem sportowcem co prawda biegam ale jak jestem w formie to to się czuje - ona czuła że jest beznadziejnie na pewno ... Przykro patrzec po prostu... Szkoda że tylko skoczkowie bronią naszego honoru - trzeba jednak przyznać że najwięcej środków przeznaczonych jest właśnie na ten sport.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bkb66
0 / 0

buractwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Damian1133
0 / 0

Hejka :)
Szczerze to nie wiem, czy ten komentarz kogokolwiek zmieni, tak samo jak nie wiem czy ten demot kogoś zmieni.
Uważam, że nie ma nawet co wspominać o takich osobach, takie osoby ZAWSZE będą, powtarzam ZAWSZE się znajdzie kilku takich co napisze takie coś dlatego, że są anonimowi, a nie dla tego, że chcą komuś dopiec.
Niestety, ale debili jest sporo i mają dostęp do internetu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fałsz
0 / 0

Polak katoli potrafi miłować, ale pieniądze /tak jak o.tadeusz/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem