Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
11 24
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar tomxy
-4 / 4

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
0 / 2

@tomxy A islamiści zabiją wyznawców Jezusa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+2 / 2

To skąd wzięło się 6 milionów mieszkańców Izraela?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+1 / 3

@Glaurung_Uluroki
Przed 2 wojną światową było z 16,5 mln żydów na świecie w tym 9,5 mln w Europie. Pamiętaj że @titeliturovsky to fanatyk, a każdy fanatyk to głupiec manipulujący faktami. Zmniejszył ilość żydów w Europie i pominął tych w USA, by pasowało do jego teorii. Zginęła może połowa z samej Europy i mniej niż 1/3 wszystkich. Zresztą, traktuje Europę jako kraj. W żadnym kraju to nie było 2/3. Albo dużo więcej (Niemcy, Polska), albo dużo mniej.
Oczywiście znaczna część Żydów w Izraelu pochodziła spoza Europy, ale to już zupełnie by nie pasowało do tego, że Bóg miałby poprowadzić ocalałych. W końcu w USA nie było Holocaustu.
A najważniejsze - czemu powstał Izrael? Żydzi tego chcieli. Co oznacza że to samospełniająca się przepowiednia - ktoś przepowiedział odzyskanie ziemi obiecanej, żydzi uparli się utworzyć Izrael, to przepowiednia się spełniła. Zaś "odzyskanie wolności" zawsze wiąże się z przelewem krwi.
Tak więc pierwsza część jest fałszywa (w kwestii 2/3 zmarłych), a druga wynikała z samego istnienia przepowiedni. Czyli proroctwo pod względem logicznym nie jest dowodem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 lutego 2018 o 14:28

G konto usunięte
+3 / 3

@ablebak Poczytaj jeszcze o "micie założycielskim Izraela", a okaże się, że Żydzi Amerykańscy do Palestyny nie jechali. Wygląda na to, że po DWS do Palestyny wyjechało więcej Żydów z Europy, niż ich przeżyło. A przecież naprawdę sporo jeszcze zostało, choćby żeby wprowadzać władzę ludową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ludek_z_lasu
0 / 0

"Ksiądz udziela ostatniego namaszczenia. Prosi chorego:
- Wyrzeknij się szatana!
- Nie. - odpowiada umierający facet.
- Powtarzam: wyrzeknij się diabła i uczynków jego!
- Nie!
- Dlaczegóż to, w imię wszystkich świętości?!
- Bo zanim się nie zorientuję dokąd idę, to nie chcę nikogo wkurzać."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem