Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~sbs_ff
+20 / 22

Tak, rozczesywanie długich włosów dopiero po wyschnieciu to REWELACYJNY pomysł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
0 / 14

Akurat to normalna rzecz. Na mokro nie ma opcji, żebym długie i gęste włosy rozczesała. Siłą rzeczy muszę poczekać, aż wyschną.

avatar binka02
+6 / 6

@Rhanai Mokre włosy da się rozczesać. Potrzeba tylko odpowiedni grzebień, taki z szeroko rozstawionymi i grubymi zębami. Szczotka lub gęsty grzebień faktycznie się nie nadają do mokrych włosów

avatar kotilisek
+1 / 3

jak się nie dba, i ma się siano zamiast włosów to wiadomo, że się nie da.

E Eny78
+13 / 13

A jak żuć płyn do płukania ust ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pajda3
+14 / 14

@Eny78 razem z opakowaniem spróbuj

P przytycki
+5 / 5

Co za brednie. Po pierwsze, opryszczka przenosi się przez mikropęknięcia w okolicy ust. Od kiedy podpieranie się pod brodą jest "w okolicy ust"?
Po drugie - od dawna jest w polskim języku słowo "łój". Nie ma potrzeby makaronizowania "sebum". No ale przecież "łój" nie brzmi tak "kosmetycznie".
Po trzecie - nie wyobrażam sobie zostawienia mokrych włosów bez rozczesania. Chyba musiałbym je potem obciąć.
Po czwarte - o ile faktycznie niebieskie światło może wpływać na cykl dobowy, o tyle przesłanek za wnioskowaniem o bezpośrednim jego wpływie np. na skórę nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ancykw
0 / 0

Co Wy macie z tymi włosami, że nie potraficie ich rozczesać? Ja może nie mam włosów do pasa (niewiele, ale jeszcze mi brakuje), ale jakoś nic nie stoi na przeszkodzie, żeby umyć włosy, iść spać w mokrych i rano je normalnie rozczesać. Tylko że fakt.. jestem z tych co nie dbają o włosy i pewnie przez to nie mam siana na głowie i włosy da się bez większego problemu rozczesać po wyschnięciu :<

Co do "niebieskiego światła niszczącego skórę", to nie pozostaje nic innego jak współczuć programistom. Że w takie (raczej) brednie wierzą. Dzisiejsi nastolatkowie by chyba już musieli mieć dobrze widoczne zmarszczki, a ludzie, którzy zaczynali przygody z programowaniem w latach 80-90-tych, powinni wyglądać jak zasuszone śliwki. Nie zauważyłam w ich wyglądzie takiej starości (chyba, że rzeczywiście wykładowca miał koło 60, czy 70 lat), a znam wiele takich osób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M malina1987
0 / 0

Długie włosy (szczególnie kręcone lub falowane) rozczesuje się tylko W CZASIE MYCIA, kiedy jest na nich odżywka /mleczko/olej. Mokre włosy rozczesywanie po odłączeniu wody po prostu się łamią (z tego samego powodu nie śpi się z mokrymi ani rozpuszczonymi włosami.
Ogólnie niewiele kobiet używa filtrów, nadal panuje chora moda na opalanie, a na mnie, kiedy cały rok mam jeden kolor skóry, koleżanki patrzą jak na wariatkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem