Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
323 335
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar tomxy
-3 / 7

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
-3 / 9

Bohaterem dla Indii? Nie wiem, czy to fejk, czy to prawda, ale jeśli prawda... Indie (państwo indyjskie) mają tak głębokie problemy wewnętrzne, że powinny zająć się raczej swoimi obywatelami umierającymi w skrajnej nędzy, niż uprawianiem propagandy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dreedek
+6 / 8

@Arbor zajmowanie się problemami wewnątrz, bez zwracania uwagi na to co się dzieje na zewnątrz byłoby skrajną głupotą z ich strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
0 / 2

Owszem. Ale granie pozorami i propagandą na zewnątrz, kiedy wewnątrz ma się problemy skrajne, to jeszcze większa głupota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jjjanusz
+1 / 3

Przecież to był zwykły Pikuś

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cookofski
+3 / 3

No ale zobacz... Oni się postarali, a Ty nie...
Dali radę skądś wykombinować literkę "Ś", a Ty miałeś to w doopie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Wiedźmin
-4 / 6

Rozdmuchiwanie zwykłego rozboju do takich wymiarów jest niemal ikoną lewactwa. Co to ludzi, którzy nie reagowali, to jest normalne w każdej sytuacji, Zalecam kursy pierwszej pomocy aby wiedzieć, co zrobić by zarządzać zbaraniałym tłumem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Abaddon465
+2 / 4

To jakiś żart jest??
Wezwanie policji we Wrocławiu do pobicia??? Zdarzyło mi się kilkukrotnie: "I tak ich nie znajdziemy", " to niska szkodliwość społeczna", "szkoda zgłaszać". Szczytowym osiągnięciem było jak przejechali koło kolegi którego właśnie miał starcie z agresywną grupą. Grupka się oddaliła, suka wróciła. Kolga pyta czemu mu nie pomogli. I UWAGA:
"BYŁA PODWÓJNA CIĄGŁA I WIEC NIE MOGLI ZAWRÓCIĆ".
A do Hindusa przyjechali?? To chyba rasizm jest. I jeszcze szkodliwość nie jest niska nagle? Jak ktoś mieszka we Wrocku to proponuje przetestować próbe zgłoszenia właśnie "ktoś mnie uderzył na przystanku".
A najlepsze jest to że jak się sam obronisz to chetnie ci przywalą sprawę o pobicie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~WroC2
+1 / 1

@Abaddon465 a później przyleciał smok i wszystkich zjadł. Dziecko, pierniczysz takie głupoty, że aż głowa mała. Nie wiem kim Ty jesteś, że co chwile Cię atakują, biją, albo co chwilę nachodzisz na bójki. Ja ostatnio byłem świadkiem pobicia na rynku (w zeszłą sobotę), to policja w parę minut znalazła sprawców którzy uciekli z miejsca zdarzenia.
Ale wiadomo, "dostałem mandat, to nazmyślam w necie, żeby oczernić policję!". Żenada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Abaddon465
0 / 0

Napisz jeszcze pare razy do innych dziecko to będziesz brany na poważnie. Żenadą jest cała twoja wypowiedź. Przykro mi nie dostałem mandatu ostatnio. Nie mam zamiaru oczerniać policji. Pisze jak było. Może teraz jest inaczej ale śmiem wątpić. Co chwile mały rozumku to jakoś raz na dwa lata co w sumie dało jakieś 6-7 razy. czego z dwa razy w środku dnia Nie wszyscy mają 15 lat jak ty. Rozumiem że raz byłeś w rynku jak cie mamusia wypuściła i coś zobaczyłeś a teraz pierniczysz głupoty. Co ciekawe zawsze jak gdzieś wychodziłem to była bójka w klubie, pod klubem albo gdzieś na mieście. Gdzie ty żyjesz że tylko raz widziałeś? Chyba razem z tymi twoimi smokami. Ja już nie chodze po klubach ale niektórzy koledzy tak. I jakoś dwa lata temu w pasażu Niepolda "turyści z Anglii" tak się na nim wyżyli że w szpitalu wylądował z poważnymi obrażeniami. Moitoring ochroniarze- sprawców nieznaleziono. Napewno był problem porównać panów z monitoringu z listą pasażerów z lotniska. Kwestia chęci lub ich braku. A ty mi o jakiś mandatach piszesz. Chyba w świecie urojonym żyjesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~WroC2
0 / 0

@Abaddon465 nie masz 15 lat? Przykre, bo na takim etapie rozwoju się zatrzymałeś.
1. 90% z tych "pobić" które widziałeś, to nie pobicia, tylko "naruszenia nietykalności cielesnej", gdzie tak naprawdę jest to "przestępstwo" prywatnoskargowe. Ot, meandry polskiego prawa - ale wybaczam, nie musiałeś o tym wiedzieć.
2. W jakim Ty świecie żyjesz? Bójka w klubie i nagranie z monitoringu? Jak coś się w klubie dzieje, to nagle okazuje się, że w tym czasie był "skok napięcia" i nic się nie nagrało. W klubach były, są i będą incydenty i właścicielom zależy na tym, żeby były niepotwierdzone. Bo lepiej stwierdzić "aaa co chwile ktoś sobie wymyśla, że dostał w ryj w moim klubie, ale to nieprawda, nikt niczego nie stwierdził", niż "no tak, co chwilę w moim klubie dostaje po mordzie, ale za to policja ich łapie!".
3. Pasaż niepolda... Trzeba być patologią, żeby tam iść.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stokro5
+1 / 1

Jestem z Wrocławia. To szczyt debilizmu napadać na Hindusa. Trochę ich tu pracuje w HP i nie tylko, to są wykształceni ludzie. Nie jeden Seba do pięt im nie dorasta. Oni się uczą, studiują prawdziwe kierunki studiów, a nie zrywanie czereśni w Sosnowcu i sranie w przerębel.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2018 o 21:01

avatar ~Seba_z_Sosnowca
0 / 2

@stokro5 @stokro5 łał jestem z WROCŁAWIA! znaczy spod Wrocławia, właściwie to z Jerzmanowa bardziej spod niego. Życiowe osiągnięcie miasto w którym mieszkasz i zrywasz czereśnie. Wykształcona za pieniądze mamusi włócznia intelektu przebijająca każdego Sebastiana pod każdym względem(głupoty na pewno) p.s Każda próba agresji na kogokolwiek jest godna potępienia jak również wywyższanie się(leczenie kompleksów?) że względu na miejsce zamieszkania, imię czy wykształcenie niby wyższe a jednak brak podstawowego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stokro5
0 / 0

@Seba z Sosnowca - Nie, fakt że mieszkam we Wrocławiu (od urodzenia) to nie jest żadne osiągnięcie, ale trochę znam to miasto. A o moje wykształcenie się nie martw. Sporo dzięki niemu osiągnąłem. Bez kredytów. Jeśli w tym co napisałem widzisz wywyższanie się, to... masz chłopie kompleksy, masz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 marca 2018 o 17:19