Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
A Ty?
by kolorowatolerancja
+
57 95
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar czacknoris
0 / 4

jestem za lekami wczesnoporonnymi ,krojenie żywego organizmu to bestialstwo!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I immonikus
-1 / 1

@czacknoris A jakie to są leki wczesnoporonne?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hyberius
-2 / 2

@czacknoris Przez te 3 miesiące to nawet nie jest żywe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar czacknoris
0 / 2

immonikus a np tabletka dzien po

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H konto usunięte
-1 / 9

nie rozumiem tego osobnika na tym zdjęciu , w ręku trzyma transparent na którym stawia znak równości między aborcją i ludobójstwem dokonanym w Auschwitz a na bluzie ma znak nsz
którego część (brygada świętokrzyska ) otwarcie kolaborowała z tymi którzy dokonali
ludobójstwa w Auschwitz
idiota czy dywersant ???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kapitanmarchewa
-2 / 12

@hamsterx Brygada Świętokrzyska uwolniła ponad tysiąc kobiet z obozu koncentracyjnego w Holiszowie."Kolaboracja" z Niemcami polegała głównie na tym,że z nimi walczono a siła brygady sprawiała,że Niemcy się z nią liczyli i negocjowali dzięki czemu udało się ocalić brygadę,życie żołnierzy a nie dać się wytłuc.Tak samo jak brygada z Niemcami "kolaborowali" Rosjanie,Ukraińcy.Czy gdyby ten człowiek miał na koszulce gwiazdę Dawida też byś napisał,że go nie rozumiesz bo część Żydów "kolaborowała" z Rosjanami ,którzy uśmiercili w swoich obozach koncentracyjnych (gułagach) wiele więcej istnień ludzkich niż Niemcy?
A gość ma rację.Tak działa eugenika.Preludium do holokaustu był eugeniczny program T4 w socjalistycznych Niemczech.Ten sam paradygmat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rkcb
-1 / 5

Brygada świętokrzyska współpracowała z Niemcami od 1942. Nie przyłączyli się do AK, która była jedyną legalną polską armią i zabili własnych dowódców którzy chcieli to zrobić. Jej członkowie byli szkoleni przez Niemców i zrzucani jako dywersanci na tyły frontu. A to, że na wiosnę 1945 - jak już wszystko padało - wyzwolili jakiś obóz żeby się przypodobać Amerykanom to żadna zasługa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dariuszkrzyzowiec
-1 / 5

@rkcb - wariata udajesz czy szukasz głupszych od siebie? Po raz pierwszy aborcję zalegalizowali bolszewicy. Natomiast w okupowanej Polsce zalegalizowali ja Niemcy. I my mamy to popierać?! Brygada Świętokrzyska nie współpracowała z Niemcami. NSZ prowadził jedyną rozsądną politykę w przeciwieństwie do AK. To że ograli Niemców to chwała im za to. Czas pokazał że to NSZ miał rację a AK dało się wymordowac sowietom. Dywersanci zostali wyszkoleni przez Niemców ponieważ była to część gry ale nigdy nie pracowali dla Niemców. Więc nie łżyj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rkcb
-1 / 1

NSZ miało rację??? Współpracując z okupantem, który wymordował polskich obywateli pochodzenia żydowskiego i głosił że Polacy są następni w kolejce. Przypominam o tym że AK była jedyną LEGALNĄ armią polską i z punktu widzenia rządu londyńskiego NSZ to były zbrojne bandy. Gdyby po wojnie nie rządzili komuniści tylko np. Mikołajczyk to i tak członków NSZ powsadzano by do więzienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem