Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
345 361
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Dario_Rodriguez
+10 / 18

@ChaserJohnDoe Widocznie twoja rodzina również stęskniła się za szmalcownictwem i kolaboracją z nazistami. Ech ta lewica, zawsze w rozkroku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamski234
+12 / 20

Czyli co, chcesz by wybuchła III wojna światowa? Dobra, ale bronisz polski samodzielnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
-3 / 13

@adamski234 Pewnie, że tak, bo większość teraz deklaruje, że w razie wojny zakłada rurki i spie*dala.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Kassate
+8 / 8

@Wojtek1291 I zrobią mądrze. Amerykanie mają chociaż cel w wojnie, robią na tym dolary. Polska zawsze się pchała na cudze fronty aż jak przyszło co do czego każdy się na nas wypiął a nam ludzi brakowało. W pierwszej kolejności dba się o siebie i swoją rodzinę, a nie o kawałek ziemi. Polecam wszystkim napalonym na akty bohaterstwa wiersz Tuwima "Do prostego człowieka".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+4 / 4

@~Kassate Ignorancja, to nie powód do dumy. Ludzie się pchali na cudze fronty, bo z własnego kraju musieli uciekać (musieli, nie chcieli), a dalej chcieli walczyć z tymi, którzy napadli na ich dom i rodziny, bo mieli nadzieję odbić swój kraj i wrócić do domu. A ludzi brakowało, bo ich mordowali i wywozili tysiącami.
Każdy się na Nas wypiął, więc gdzie chcecie uciekać? Do obcych, licząc, że się Wami zaopiekują? "Gdy wróg zdradziecko szczerzy kły i płyną rzeki polskiej krwi, tracicie honor, język, mowę, mówiąc, że to postępowe".
W przypadku poważnego konfliktu, nikt Was przez granicę nie przepuści. Tylko ważni, bogaci i cwani się przepchają. Wierzcie w cuda, że ktoś Was przyjmie w bezpiecznym miejscu, gdy w swoim kraju będzie miał do ochrony rodaków w tej samej sytuacji. Albo tym bardziej, że przyjmie tysiące/miliony ludzi, jeśli u niego będzie chwilowo spokój. Tak samo jak te panienki wierzą, że ktoś im da broń i deklarują swój sprzeciw i pogardę dla obrony własnego kraju. Już teraz są nikim. Mogą najwyżej wodę nosić w przejściowych obozach i pomagać w najprostszych rzeczach, bo wojsko zawodowe nie rozpieprzy struktur przypadkową bandą nieogarniętych i nieprzeszkolonych chłystków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~iyurt
+1 / 1

@adamski234 -przecież już kupili po to samoloty,kasę mają,bo sami kradną,bo im sie należy,no to wio

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Absurdysta
+7 / 17

Chcesz wojny, gdzie ludzie umierają w mękach na froncie, bez nóg, rąk, oszpeceni, gdzie dzieci tracą rodziców, rodzice dzieci, gdzie wszystkie marzenia, plany są zrównane z ziemią tylko dlatego, że zauważyłeś jakiegoś debila na wybiegu dla mody? Takiego systemu wartości nie skomentuję, no chyba, że to po prostu ironia to zwracam honor.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+7 / 11

@Absurdysta Ironizował. Po prostu dał skrajny przykład, jakim jest wojna, na to, że ludzie się czują teraz tak pozornie bezpieczni i wolni, że przekraczają granice absurdu w wymyślaniu dziwnych rzeczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~KX
+5 / 5

@Absurdysta Tak to straszne... Ale chyba to nie uniknione .. jest nas zbyt wiele . obecnie to 7,6 miliarda. Utrzymanie takiej populacji wyniszcza planetę z różnorodności gatunków i habitatów . Co i tak doprowadzi w dłuższej perspektywie do masowego wymierania . Wyobrażasz sobie co się stanie jak populacja osiągnie 10 miliardów i nagła zmiana klimatu lub wojna doprowadzi do masowego głodu ..Hordy głodnych zombi liczone w milionach najadą sąsiednie kraje. Ma to już miejsce .Afryka zwiększyła populację 2 krotnie w ostatnich 20 latach a migracja do europy to skutek . By przetrwać musimy zmniejszyć populację do poziomu z około 1900 roku czyli 2 miliardy , a najlepiej do poziomu z 1800 czyli około 1 miliard bo taki poziom ilości ludzi utrzymywał się co najmniej 2000 lat . Pytanie jak...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Absurdysta
+5 / 7

@KX Wiem, że ludzi jest za dużo, ale wojna to przesada. Ponieważ nadwyżkę ludzi zrobił 3 świat, który chce zjeść nas, cywilizowanych to niestety trzeba się bronić przed tym, ale nie wojną. Ponieważ dzikusy nie znają i nie chcą poznać takich wartości jak :wolność, prawa człowieka, pogłębianie świadomości, więc potrzeba tam systemów ala Chiny, gdzie wprowadzą politykę jednego dziecka i sterylizacje. To lepsze niż wojny i jej groza. I oczywiście w Europie zero socjalizmu dla takich, bo tylko chcą zeżreć cały bogaty, wolny świat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+5 / 5

@Wojtek1291 Osobiście uważam że poj#bana moda jest lepsza niż wojna, bomby, ewentualne rozstrzelanie, pobór..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+1 / 1

@The_White_Warrior Moda mi nie przeszkadza. Z absurdów można się śmiać, wykpić je. Mnie przeszkadza, gdy te absurdy nazywa się nowoczesnością i wywiera presję na ludzi. Gdy ktoś wpieprza się w czyjeś zwyczaje i tradycje i je zmienia, bo chce mieć rację, a nie ją ma. To mamy obecnie z poprawnością polityczną. Spaczono znaczenie tolerancji, rasizmu. Użyto ich, by dać siłę mniejszości, by zapanowała nad większością. Nie dlatego, że ma rację, tylko dlatego, że tak chce. I nazywa się to nowoczesnością. I ludzie podatni na manipulację dają się tym zawładnąć. Powtarzają brednie, popadając w manię. Nie można się odezwać. Wartości w jakich ludzie zostali wychowani, obraża się i depcze w imię tej nowoczesności. To taki przykład. Możesz się świetnie odnajdywać w dzisiejszym świecie i technologii. Możesz jeździć po świecie i poznać wiele odmiennych kultur, a i tak zrobią z Ciebie zacofanego, jeśli napiszesz, że coś takiego jak na zdjęciu do demotywatora, nie jest normalne.
Pytanie kiedy za wyrażenie swojego zdania na ten temat, odmiennego niż ruchy jak np. LGBT, poza banowaniem, nagonką i sprawą w sądzie, będzie się ludzi izolować, albo eliminować? Demonizuję, wiem. Pamiętam jednak jak za PO takie ruchy zyskały swobodę i wsparcie rządu i nikt nie pytał większości (choć mamy podobno demokrację), czy zgadzają się na pewne zmiany. Pewne rzeczy, wypaczane na przestrzeni lat, zaczną się stawać normą. Ja postęp pewnych wypaczeń obserwuję od lat i nie podoba mi się to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
+2 / 4

@asandi Ty jesteś autorem tego zdjęcia? Gdzie je robiłeś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kulfon206
+2 / 4

@asandi Rozumiem, że Ty już wysłałeś takie ptasie mleczko i przeprosiny autorowi zdjęcia, którego źródła nawet nie podałeś?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar asandi
0 / 0

Japa tam lemingi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar grzechotek
+2 / 2

Czwórka górna do naprawy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xxxl12
+1 / 1

Jaja bolą na sam widok tych gaci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Megaloceros
-2 / 2

Dobra ale zauważ że gdyby od 1945 wybuchła wojna mało prawdopodobne żeby ktokolwiek zaprzątał sobie głowę tworzeniem i wymyślaniem internetu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
+1 / 1

Przecież i tak by dostał kategorie "E'

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fiksusik
+2 / 2

Za znęcanie się nad zwierzętami są surowe kary, a za skrzywdzenie tego modela projektant pozostanie bezkarny. Świat stoi na głowie, ale wolałbym, żeby idiotów odsiać bez wojny - bardziej selektywnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Michael5
+1 / 1

co on ma na ryju że się tak wyszczerzył ???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KolorowaOwca
+1 / 1

Co artysta miał na myśli???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
-2 / 2

A mnie zastanawia jak nasrane trzeba mieć by w Necie szukać stron z takimi fotkami.
Bo same raczej ci się nie objawiły tylko musiałeś aktywnie buszować w zakątkach Internetu będących ich habitatem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem