Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Jarosław Gowin chce dać 
głos wyborczy niemowlakom
by Meav
+
165 211
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar agronomista
+43 / 53

Komuś na głowę coś spadło, lub PiS histerycznie próbuje zwiększyć sobie poparcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~MJK9k
+18 / 24

@agronomista Naiwna próba ratowania, katastrofalnej demografii? Zaraz zakażą antykoncepcji...

Y y0u
+13 / 15

@~MJK9k to nic im nie da ludzie dalej będą wyjeżdżać na zachód

avatar ~kljsdio
-4 / 6

@agronomista taki system od dawna funkcjonuje w Szwecji

P pokos
+5 / 7

@agronomista . On bredzi z głodu.

avatar ~jAKOTAK
-1 / 1

@agronomista Źródło dawać, bo tak to se mogę powiedzieć, że kaczyński to super sajanin z 6 uniwersum który opanował formę boską :/

A Aqq300
+16 / 26

To nie może być prawda. To musi być spóźniony dowcip primaaprilisowy. A ten pislamista ostatnio dość często żartuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~AOFJ
+30 / 36

Czytaj: dziecioroby na nas głosują bo 500+, więc chcemy mieć w końcu upragnioną większość konstytucyjną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krzysztof8833
+19 / 27

A co będzie jeśli 1-roczny Brajan będzie za PO, 3-letnia Jessica za PiS, mąż za PSL, a żona za SLD? Panie Gowin jak w takim przypadku głosować?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pipibipi
+10 / 12

@olmajti Komunizmu nie trzeba wprowadzać bo nikt go nie wyprowadził.Większość ludzi uprawnionych do oddania głosu ma takie pojęcie jak dzieci.

avatar olmajti
+3 / 5

@pipibipi w polsce panuje socjalizm. różni się on znacząco od komunizmu. jednakże jeśli uważasz to co uważasz to usprawiedliwiasz to że ludzie wolą jak inni za nich podejmują decyzje :)

P pipibipi
+2 / 4

@olmajti Po primo, społeczność to pojęcie komunistyczne, równość oraz setki innych, marksizm nic więcej.Po secundo ludzie w ogóle nie powinni podejmować decyzji, bo decyzje winien podejmować ktoś kompetentny, tych pięciu na stu idiotów wcale by się nie obraziło.

avatar olmajti
0 / 2

@pipibipi po pierwsze. skąd Ty wytrzasnąłeś informacje na temat tego że społeczeństwo jest komunistyczne? nikt o zdrowych zmysłach nie myśli o społeczeństwie jak o tworze typowo komunistycznym w którym mocno promowane są wartości marksistowskie. po drugie. myślenie że ludzie są za głupi żeby mogli sami za siebie podejmować decyzje bez względu na to czy są to decyzje złe, czy dobre jest myśleniem typowo komunistycznym. to narzucana opiekuńczość bez prawa do sprzeciwu :)

P pipibipi
0 / 2

@olmajti Nie ma czegoś takiego jak społeczeństwo.To jest fałsz który wmawiają od dziecka, obłuda że niby ja żyję w jakiejś społeczności z którą powinienem się utożsamiać.Bzdura, społeczeństwo to ułomny wytwór fantazji, bez którego wdrażanie idei komunizmu byłoby niemożliwe.Po drugie, dopóki każdy decyduje sam za siebie, to nic mnie nie obchodzą cudze decyzje.Co nie zmienia faktu że ludzie nie lubią zmian, są zbyt głupi aby zrozumieć sens swojego marnego życia, a chcieliby jeszcze podejmować decyzje.Monarchio wróć.

avatar olmajti
-1 / 1

@pipibipi o czym Ty piszesz? milisz pojęcie społeczności z polityką tożsamościową w której każdy przynależący do danej społeczności osobnik ma narzucone odgórnie poglądy i brak możliwości zakwestionowania ich czyli to co Ty proponujesz pisząc że niektórzy ludzie nie powinni podejmować decyzji :)
więc chcesz mi powiedzieć że nie obchodzą Cię decyzje innych ale chciałbyś aby wola jedynego władcy była narzucona np tobie, nawet jeśli się z nią nie zgadzasz? ja jeb*e :D

à propos. wspomniałeś o równości jako o tworze komunistycznym. czy przyznasz zatem że małżeństwo, po przez promowanie równomiernej dystrybucji dostępu do c*pek i nie jest tworem typowo socjalistyczno-komunistycznym który powstał o wiele wcześniej niż ideologia ta została spisana przez Marksa i Engelsa? a jeśli tak, może wytłumaczysz mi dlaczego jest ono tak wspierane przez ludzi o konserwatywnych poglądach którzy komunizmem się brzydzą? :)

P pipibipi
+1 / 1

@olmajti Dobry flip, ale małżeństwo promuje zupełnie inne wartości niż te które opisałeś, i to tylko twój pogląd, definicja jest zupełnie inna.Drugi raz próbujesz wmówić mi coś czego nie napisałem, jak nie wiesz jaki olej wlać do silnika to idziesz i pytasz fachowca, polegasz na nim więc to nie twoja decyzja.Jeśli nie masz o czymś pojęcia to nie podejmuj decyzji bo jeśli to robisz jesteś idiotą.Na szczęście dla idiotów, nie ma wielu spraw o których mogliby decydować.

avatar olmajti
0 / 2

@pipibipi wiesz z czym jest związane małżeństwo w naszej kulturze? z brakiem poligamii. wiesz do czego prowadzi poligamia? do skrajnej nierówności jeśli chodzi o zainteresowanie i dostępność kobiet. i nie. nie jest to tylko mój pogląd. wielu ludzi zajmujących się szeroko pojętą psychologią ludzką podziela moje zdanie że poligamia i promowanie monogamicznych związków małżeńskich powstało po to żeby chronić dupy samcom alfa na których 80% kobiet skupiałoby swoją uwagę. to nie ma nic wspólnego z wartościami. one zostały dopisane do monogamicznych związków żeby to wszystko miało ładną oprawkę :)

naprawdę sprowadzasz kwestie zarządzania państwem do wymiany oleju w silniku? ale idźmy dalej tym tokiem rozumowania. jeśli 'specjalista' popełni błąd i uszkodzi Twój silnik to powinien za to odpowiedzieć. jak wyobrażasz sobie kwestie odpowiedzialności za błędy monarchii? abdykujesz siłą króla i wybierzesz nowego? no chyba ku*wa nie :)

jeśli nie masz o czymś pojęcia i podejmujesz decyzję to musisz liczyć się z konsekwencjami swoich działań. to co proponujesz to w dalszym ciągu komunizm który jest przez Ciebie inaczej definiowany :)

P pipibipi
-1 / 1

@olmajti Małżeństwo w naszej kulturze to sakrament.Tyle na ten temat.To co piszesz to naukowo-ateistyczny bełkot.Który o ile jest racjonalny, to mija się z prawdą.A jeśli masz problem z monarchią.Powiedz mi jak to jest że największe skandale, oszustwa, grupy przestępcze, rodzą się w demokratycznych ustrojach.Panuje tam największe skorumpowanie, największy absurd, i największa bieda.Kogo mają się bać politycy?Prezydenta?

avatar olmajti
0 / 0

@pipibipi nie no ku*wa pęknę zaraz :D nie słyszałem jeszcze tego że bełkot może być racjonalny :D cóż za niesamowite słowotwórstwo :D jak na razie stwierdziłeś że to o czym pisze mija się z prawdą. jednak nie widzę dowodów na podstawie których mógłbym stwierdzić coś innego. mam coś brać na wiarę bo Ty tak powiedziałeś? wal argumentami z grubej rury a nie bawisz się w jakieś podchody typu "tyle na ten temat":D no chyba że nie masz argumentów. to w sumie usprawiedliwia tego focha :)

możesz mi wytłumaczyć związek pomiędzy Twoim niepodważalnym argumentem, czyli sakramentalnym małżeństwem a wartościami które z niego rzekomo wypływają?

mam problem z monarchią. nie lubie jak narzuca mi się to co mam robić ze swoim życiem, w co wierzyć i kogo słuchać. lubię też mieć świadomy wpływ na to co robię i nie chętnie poszedłbym do więzienia za wyrażanie własnego zdania na temat osoby rządzącej państwem

"Panuje tam największe skorumpowanie, największy absurd, i największa bieda" nie po*ebało Ci się przypadkiem z krajami komunistycznymi? :D strzelasz kolejne gole. niestety są to samobóje :D

P Pasqdnik82
+1 / 1

pipibipi... a to w Polsce był komunizm? Komunizm to był w ZSRR.. u nas panował socjalizm... i nadal panuje jak zauważył olmajti

A Ashardon
+22 / 28

Jak zwykle chodzi o zdobycie głosów patologii społecznej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+16 / 18

@Ashardon Dokładnie. Najpierw przekupujemy ich pińcet plusem a potem zwiększamy ich siłę przebicia dając możliwość głosowania Brajankami i Jessikami. Tak piękne w swej prostocie

K Krait
+4 / 4

@DexterHollandRulez "Tak piękne w swej prostocie" do czasu aż większość płacących podatki powie pass i wyjedzie. Wtedy Brajanki i Jessiki z głodu padną.

avatar ~qweqqw
+17 / 19

co za idiota

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TuSemJa
+12 / 14

Ale cwaniaki. Pierwsze dla wyborców obiecali 500+ żeby teraz mieć z tego dodatkowe głosy. Haha. To wszystko jest przemyślane. Tylko co za idiotka to poprze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pipibipi
+4 / 4

@TuSemJa Zakładam że większość wyborców pisu chvj to obchodzi.

avatar ~ttcvy7
+1 / 1

Jakby nie było nic do roboty, tylko kto na kogo zagłosuje. Idźcie inwestować do jakichś funduszy, czy co tam Waszym zdaniem bogaci Was.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pipibipi
+1 / 1

Ludzie są zbyt głupi aby się bogacić.

avatar kasiulla22
+3 / 5

Jestem bardziej za pisem niż za po, ale witki mi opadają, jak czytam takie debilizmy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
+9 / 11

Może czas na jakieś inne wyjście niż POPIS??

D darkwitcher
+2 / 10

@Aqq300: Specjalnie się zalogowałem, żeby Ci odpowiedzieć. Tak właśnie pomyślałem w tych wyborach. Oddałem głos na inną partię. I co? Zamiast nowej opcji politycznej pisowscy złodzieje dowalili mi teraz 32% podatku dochodowego, od 2019 całoroczną składkę emerytalną, zlikwidowali kwotę wolną od podatku, a sami szmaciarze kombinują pod stołem jak tu nachapać się jak najwięcej - Szydło obwieściła z trybuny, że im się należało. To, że poświęciłem 5 lat z życia na trudne studia, to że od lat pracuję, to że nie spłodziłem od razu piątki dzieci i nie wziąłem od razu mieszkania i auta na kredyt - dzięki czemu mam oszczędności i dobrze sobie radzę - to argument żebym miał teraz utrzymywać za swoje pieniądze wszystkie życiowe niedojdy i niedorozwoje (500 plus/mieszkanie plus)? Precz z komuną! Jak się da wszystkim po równo, to zostaje... sami sobie odpowiedzcie co. Głos nieoddany w poprzednich wyborach przeze mnie na PO, był głosem zmarnowanym. Zapamiętaj - jak nie zagłosujesz przeciw Pis to będziesz oglądać tych muppetów - bo to nie są ludzie, tylko ich karykatury - w telewizji przez kolejne 4 lata.

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2018 o 15:26

P pokos
+1 / 3

@kasiulla22 . Witki ci opadają i... dalej jesteś za pisem. To się nazywa uwiąd mózgu.

avatar kasiulla22
-1 / 1

@pokos zanim coś bezsensownie skomentujesz, przeczytaj ze zrozumieniem. Napisałam, że jestem bardziej za pisem niż za po. Nie, że jestem za pisem.

avatar LordArhon
+5 / 7

Aha geeenialne rozwiazanie.
Ale tak poważnie, o które dzieci chodzi? Bo te co mogą głosować, to moga to robic same, a te co nie mogą to, no cóż, nie maja głosu, którym rodzice mogliby dysponować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RemiMalek
+8 / 12

Tyle osób było na tej konwencji i ani jednego lekarza?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E esbek2
+3 / 5

Za dzieci będzie się głosować, a nie pomyślał Gowin i plemnikach i jajeczkach. One też chcą prawa wyborczego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kmaker
+1 / 5

@esbek2 kurde to większość facetów nie wyrobi się godzinach otwarcia punktów wyborczych

avatar ~Vaerghev
+2 / 8

Będąc w PO też był takim idiotą? Nie przypominam sobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szypek
+1 / 7

A co bedzie z nie narodzonymi dziećmi? Bo dajmy na to taka Karynka bedzie w ciąży i zagłosuje za swojego Brajanka, a urodzi się Jessica?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+4 / 6

@szypek Płody to przecież dzieci wg. Pisiorków, więc np kobieta ciężarna z pięcioraczkami głosuje jako sześć osób

avatar ~5latekZPrawami
+4 / 8

Dlaczego mój głos ma być pzez mojego tatę, albo mamę oddawany do ulny? Dlacego??? Ja chcę sam głosować, bo ja wiem lepiej. Spieladalać!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~AZ
+4 / 6

A dlaczego ograniczać się tylko do dzieci narodzonych?
A gdyby tu było nagle przedszkole, w przyszłości ... patrz czy nie ksiądz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LarryBarnsey
-2 / 6

W zasadzie jaki problem, Art. 62.konstytucji sobie zmienią. Skoro można decydować za młodego człowieka o wyborze jedynej słusznej religii to dlaczego nie o wyborze partii przewodniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~qwi
+5 / 7

On naprawde jest takim poyebem ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fdgergwr
+4 / 4

w sumie czemu nie. skoro moj nie kontaktujący dziadzia głosuje, bo ma w kwestiach politycznych najwiecej do gadania, i jeszcze za kotarą zaznacza za babcię, która przyszła z nim jako figurant, to czemu nie niemowlaki za pomocą rodziców ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~stary54
+5 / 5

a ci co mają koty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C creative212
-5 / 5

DOBRE !! polać Mu :) niech rodzina w wyborze konsultuje z dziećmi, w końcu może wybiorą kogoś mądrego :D ale raczej tylko konsultuje w przyszłości zaowocuje to jako tradycję chodzenia na wybory i może w końcu będą to przemyślane wybory :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sasquad
+6 / 8

Zawsze podejrzewałem, że jest zwykłym idiotą. Teraz już mam pewność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+9 / 11

Biorąc pod uwagę fakt, że najliczniejsze potomstwo mają ludzie najbiedniejsi, najsłabiej wykształceni i często zaglądający do kieliszka, taka formuła wyborów oznaczałaby żulokrację. W sumie fajny pomysł. Oczywiście dla PiSu, bo to ich elektorat ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~JędrulaKossoń
+4 / 6

Ten Gowin pijany albo napie#dolony lub niespełna rozumu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sklozgos
+1 / 5

Raczej trzeba zabrać głosy tym, którzy pracują w państwówce. W tedy realni właściele Państwa decydowali by.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+5 / 11

Może ustalmy ważność głosów od ilości kasy odprowadzonej w podatkach? Wtedy ludzie zaradni i odpowiedzialni coś mieli do gadania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pochichrana
+3 / 7

@ZONTAR sama już dawno pisałam o podobnym pomyśle...ogólnie jestem przeciw demokracji.. Bo jeśli mamy 2 osoby zaradne zyciowo i 8 nie zaradnych, to normalne ze te 8 moze sutawa zagłosowac aby ci zaradni ich sponsorowal. Taka demokracja jest zła i gorsza od komunizmu...

Kazdy powinien miec prawo dysponowac samodzielnie swoimi dobrami. i tak dla przykladu 500+.. Pomysł rzadu.. ok.. nie mam nic przeciw, ale pod warunkiem, ze powstanie osobny dobrowolny fundusz na 500+ o inna pomoc socjalna, do którego kazdy, dobrowolnie bedzie mógł wplacac pieniadze, jeśli popiera finansowanie cudzych błędów.. Jeśli nie, to nie musi ale tez nie będzie mógł skorzystac z dobrodziejstw tego programu.

avatar ZONTAR
+1 / 1

@pochichrana Jak wiadomo, demokracja kończy się wtedy, gdy rząd zorientuje się, że może kupić głosy wyborców za ich własne pieniądze. Gdyby demokracja była najlepszym wyborem do zarządzania czymkolwiek, to by ją tak samo wprowadzono w prywatnych firmach. Jakoś nie słyszy się o firmach, które zarządzane są demokratycznie przez wszystkich pracowników. Zaraz by sobie dali podwyżki i premie, a firmę zrujnowali. Dokładnie tak, jak dzieje się z państwem, tylko państwo nie może za bardzo zbankrutować. Bankrutować będą tylko okradani obywatele.

avatar Lisek89
+2 / 4

To jeszcze dajmy prawo głosu w imieniu osób zmarłych - aby można było głosować za swoich dziadków i pradziadków! Demokracji!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazyliszekkrwisty
+3 / 3

Proponuję jeszcze do głosowania doliczyć zmarłych członków rodziny do czternastego pokolenia włącznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Tylko_mówię
+3 / 3

@bazyliszekkrwisty ale tylko jeśli udowodni się, że nie byli żydami ani komunistami.

V vietnam1987
+1 / 5

Głosowanie rodzinne:-) a co z kotem który też jest członkiem rodziny:-) on również chciałby zagłosować. Paranoja, prawa wyborcze powinny być nadawane osobom które mają odpowiedni iloraz inteligencji i wykazały się choć minimalnym obeznaniem politycznym, by debile których niestety w społeczeństwie mamy większość głosowały na debili- Ci natomiast rządzili inteligencją. Odwrócona piramida hierarchii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 19Adrian90
+1 / 3

@vietnam1987 testy na inteligencję przy karcie wyborczej :P lub mały teścik z podstawowych informacji politycznych lub wiedzy typu wos/historia :P i nagle się okazuje że 90% głosów jest oddana nieprawidłowo :P

1 19Adrian90
+3 / 3

proponuję jeszcze przodkom na cmentarzach przyznać czynne i bierne prawa wyborcze :P tych skremowanych ignorujemy oni są spaleni w kwestii wyborczej :P a co do dzieci rozszerzył bym to inaczej te legalne dzieci zrobione po ślubie +2 głosy te nielegalne przed lub na kocią łapę zmajstrowane 0,5 głosu lub wcale lub -1 głos

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dzesio
0 / 0

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S ssebastianek
+1 / 3

Ktoś chyba na "gowine" upadł .....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+1 / 3

Dzieci i ryby głosu nie mają... nalezy do tej grupy dodać Gowina, bo ostatnimi laty zaczyna bredzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tuminure
0 / 0

Jakaś przeciwna partia go podkupiła?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar prawilnik
-2 / 2

Nagroda Złotego Goebbelsa za nagłówek dla autora demota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Zapytajnikpyta
-1 / 1

@prawilnik a w którym miejscu nagłówek jest nieprawdziwy ? Zechcesz nas oświecić ? No bo skoro "głosy za dzieci" to chyba niemowlaki są dziećmi ? Czy nie ?

avatar costamzczymstam
-1 / 1

@prawilnik nagroda złotego pisowskiego debila trolla trafia do Ciebie

avatar prawilnik
-1 / 1

odezwał się POwski bezmózgi niemowlęcy troll

avatar ~Opolanin000
+3 / 3

Poświęcają przyszłośc przyszłych pokoleń aby utrzymac się przy władzy, samo 500+ obciąża budżet a ta cała reszta ich pomysłów? Widomo że wielodzitne rodziny będa głosowac na nich - w ten sposób oszukają sprawiedliwość i naród. Będzie jak zawsze - władza się "nachapie" razem z poplecznikami a naród będzie zdychał... a za 10-15 lat jak ZUS padnie i budżet szlag trafi a wtedy to oni będą już dawno na bogato za granicą mieszkać... No chyba że będzie jeszcze co kraść to wtedy będzie nowa zmiana:))) Polska bogaty kraj...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Wujek_Dobra_Zmiana
+2 / 2

Nie prościej zlikwidować wybory ? No bo po co one komu, skoro Najlepsza Jedyna Partia Socjalistyczna już rządzi ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taktyczny
+1 / 1

Bo najłatwiej przekupić człowieka jego własnymi pieniędzmi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar aku666
+3 / 3

To jest gościu który słyszy jak krzyczą zarodki, więc nic dziwnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Antysyjon
+2 / 2

Syjoniści zrobią wszystko by wygrać.... nawet dadzą ci twoje własne pieniądze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~PRAWYISPRAWIEDLIWY
+1 / 1

moznaby zmniejszyc do np 16 lat i wprowadzic wybory online...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Goofin_Jarosław
+1 / 1

Obok głosowania rodzinnego proponuję wprowadzić głosowanie firmowe - to właściciel firmy będzie oddawał głosy pracowników. W końcu to on buduje PKB i wie co jest najlepsze:)))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KolorowaOwca
0 / 0

Zwariował biduń...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ortomen
0 / 0

A może od razu - wszystkim "różowym paskom" w ciąży od razu przypisać podwójne głosy? Zaświadczenia wyborcze będzie wydawał ginekolog.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar costamzczymstam
0 / 0

Gowin to skończony debil, co nie raz udowadniał swoimi wypowiedziami. Ale tym to już przebił totalnie wszystko. Zaproponować niekonstytucyjnego gniota, który w swoim założeniu łamie 2 z 5 filarów demokratycznego głosowanie tj wybory równe i bezpośrednie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~annonymós
0 / 0

demokracja level HARD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem