Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
281 322
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P prfx
-3 / 11

@SoftICE głupotą to jest wierzyć że ona kiedykolwiek była premierem... teraz dopiero mamy "państwo teoretyczne" niby jest premier, prezydent... lecz o wszystkim decyduje kurdupel z żoliborza. Ciekawe co powie gdy jego wezwą do sądu za pare lat: "ja nic niewiem.. byłem tylko szeregowym posłem" swoją drogą to punkt dla niego bardzo sprytnie to wykombinował

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K K64
-2 / 6

@SoftICE
Specjalnie dla Pani Szydło został powołany Komitet Społeczny Rady Ministrów i do obowiązków tego komitetu należą między innymi działania służące:
"poprawie sytuacji rodzin w Rzeczypospolitej Polskiej, w tym sytuacji demograficznej i dochodowej społeczeństwa, jakości życia i warunków życia," (ZARZĄDZENIE NR 205 PREZESA RADY MINISTRÓW z dnia 20 grudnia 2017 r.)
Więc oczekiwanie, że Pani Szydło jednak wykaże jakieś zainteresowanie jest jak najbardziej uzasadnione. No chyba, że cały ten rząd to pic na wodę i tworzy się stanowiska tylko w celu uzasadnienia dla wypłacania sobie premii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 kwietnia 2018 o 10:31

S SoftICE
-3 / 5

I co z tego nie mają z kim rozmawiać? Raczej nie, bo z tego co wiem cały czas trwają negocjacje i nie zostali olani przez rząd jak jak to zrobiło kilka lat przez PO. Tak zostali olani przez tych samych ludzi, którzy teraz nagle udają przyjaciół niepełnosprawnych.
Protest ma charakter polityczny ja bym natychmiast przerwał negocjacje wzorem PO.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem