Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
132 144
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~emigrant_zarobkowy
-5 / 5

Donald Tusk nie narzeka telewizjarepublika tusk-zarobi-w-brukseli-gigantyczna-pensja-i-emerytura-szefa-re,45678 Wystarczy znać język albo mieć plecy. Bezdomni w Niemczech zarabiają 10 tysięcy złotych miesięcznie w Anglii też bardzo dużo zarabiają jak mają poszukiwany zawód na wyspach np. Hydraulik zarabia 200 Funtów dziennie w Londynie tj . 20 tysiecy złotych miesięcznie. Ma gównianą pracę jeździ nowym autem żyje jak król. Polscy frajerzy dostają o połowę mniej bo jadą przez agencję i narzekają że zarobią 4 tysiące i połowę pensji muszą wydać na mieszkanie. Młodzi będący na stawkach wiekowych zarabiają o połowę mniej niż reszta w agencjach więc wychodzą na 0 , są darmową siłą roboczą..tvp info/36496250/wspolczesne-niewolnictwo-jak-polacy-sa-wykorzystywani-w-holandii Pracownicy są umieszczani w hotelach 3* wykształceni informatycy w 5* Pracownicy agencyjni w komórkach i piwnicach po kilkanaście osób jak niewolnicy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Chung
+1 / 1

Jaki to język? Zapomniałeś już ojczystego języka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+4 / 6

>hiperbolizuj w mediach społecznościowych swój status
>narzekaj że wszyscy myślą że masz taki status

:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+5 / 5

Z takim "papierem" toaletowym, to macie przerąbane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Chung
+4 / 4

@JanuszTorun raczej "zasrane"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+1 / 1

A tak nie jest? testoviron kłamał i nie wystarczy wyjechać do USA by mieć 3 roleksy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DarkPsychopath
0 / 0

Wystarczy....jak jesteś obrotny. Jeśli masz zamiar robić w USA na budowie po 9 godzin dziennie to owszem będziesz zarabiał 2 razy więcej niż Polsce, ale szału nie będzie. Jeślibyś założył własną firmę i umiał się wypromować to po paru latach kładłbyś złote płytki u krezusów i zarabiał więcej niż lekarz w Polsce, a po kolejnych paru latach zatrudniłbys od tego ludzi i tylko ich nadzorował. W wieku 50 lat sprzedałbyś firmę, albo powierzył nadzór nad nią synowi i spędziłbyś resztę życia na Hawajach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DarkPsychopath
0 / 0

Jak jedziesz na truskawki to się nie dziw, że zarabiasz grosze. Na zachodzie Europy można zbierać pieniądze wręcz z ulicy o ile ktoś ma łeb na karku lub dobre wykształcenie to wyciągnie kilka tysięcy euro na czysto. Uczciwą pracą ludzie się nie bogacą ! Trzeba kombinować inaczej się nie da.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~arpjs
+2 / 2

Różnica w życiu w Polsce i za granicą jest całkiem spora. W Polsce klasy średniej praktycznie nie ma. Żeby człowieka było stać na w miarę regularne wypady do kina, teatru, opery, kupno nowego samochodu co kilka lat czy remont mieszkania bez kredytu, musi albo mieć dobrze prosperującą firmę, albo być inżynierem pracującym w zawodzie. Średnia krajowa, tak często służąca do wycierania sobie mordy przez polityków, jak najbardziej jest prawdziwa. I jest żałośnie niska, bo jakieś 3500 na rękę. Co to jest? To jest dużo? Ile można sobie z tego odłożyć, skoro litr paliwa już przebił 5 złotych, wynajem przeciętnej wielkości mieszkania już kosztuje okolice 2 tysięcy, a ceny w sklepach systematycznie rosną? Kto mądrzejszy, niech się uczy języków i wyjeżdża. Nie warto tutaj gnić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ed_wood
0 / 0

Przecież wszyscy wiemy, że jest na odwrót. Tam żyjecie jak biedaki, mieszkacie po 6 osób w pokoju, w pracy jesteście poniżani na zmywaku. Za to jak tylko przyjeżdżacie do PL to zgrywacie wielkich panów i szastacie przyoszczędzonymi funtami. Jednym słowem tam przez rok jesteście nikim po to aby przez dwa tygodnie na urlopie w Polsce zgrywać bogaczy. Dodam, że nikt z głową na karku z PL wyjeżdżać nie musiał. Wyjechały same nieudaczniki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar S_Jupiter
0 / 0

walic życie zagranica, dlaczego? bo jedynie sie oplaca jezdzic tam co okolo 3 tyg a to męczące, mieszkać na stałe na pewno nie bo jest tam przelicznik 1 do 1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem