Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Nie trzeba
by rafalinformatyk
+
21 23
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Arbor
-2 / 4

A co to jest "mieszanie ras" i dlaczego jest to takie straszne? Dla mnie "mieszanie ras" jest wtedy, kiedy owczarek niemiecki pokrywa haskiego, ale nie, kiedy dwójka ludzi zaczyna myśleć o wspólnym życiu. O ile jestem sceptyczny co do związków międzykulturowych, które najczęściej kończą się konfliktami wynikającymi ze zbytnich różnic, to jeśli czarny Polak zwiąże się z białą Polką (albo na odwrót) nie ma w tym nic złego.

A już pomijając te wszystkie kwestie, to ludzie powinni sobie sami układać życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
-4 / 6

@Arbor 100% prawdy. Tylko z tym mieszaniem ras jemu raczej chodzilo o hasło "multikulti" a tutaj już jest o czym podyskutować. A co do pozostałych haseł a zwłaszcza LGBT. Mnie tam osobiście nie przeszkadza i to nie mój problem kto z kogo ściąga majtki i dlaczego. Chcą to ściagają. Ale problem pojawia się w tym momemcie kiedy wchodzi to z buciorami w moje nieco bardziej konserwatywne podejście do życia. I jak to wygląda w praktyce? A no tak, że ja bardziej konserwatywny jestem "faszystą, katolem, naziolem" itp mimo,ze absolutnie nie zwalczam tych ludzi a wszyscy "nowoczesni" "ultratolerancyjni" są na fali i to przeciez oni "mają rację" a ja śmiem mieć własne zdanie niezgodne z ich poglądem na świat co automatycznie oznacza ze jestem równiez "ten zły". No ale ten przytyk o białym heteroseksualnym człowieku chrześcijaninie w obecnym świecie jako tym najbardziej gnojonym nie wział się z niczego czyż nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2018 o 9:58

avatar Arbor
-3 / 3

@Redguard , ale multi-kulti, to mieszanie kultur, nie ras.

Z resztą oczywiście się zgadzam. Jako rzymski katolik, monarchista i reakcjonista jestem często wystawiany na przytyki i różnego rodzaju oskarżenia. Choć niespecjalnie się tym przejmuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
-4 / 6

@Arbor a to, że mnie się również nazywa nietolerancyjnym faszystą, nazistą czy homofobem (sic to ostatnie jest najlepsze bo od kiedy to ja się boję osób homoseksualnych) to tez mi uprzejmie mówiąc lata wyjątkowo nisko.

Multikulti obejmuje tez mieszanie rasowe. Chociaż oczywiście kulturowe też i to w większym stopniu. W końcu cała biała rasa jest zła i brzydka czyz nie więc trzeba wymieszać w tym garze z biała czekoladą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafalinformatyk
0 / 2

@Arbor nie ma "czarnego polaka" i wybij se takie myślenie. I nie obchodzi czy to miesznie ras czy kultur, wiemy dokładnie o co chodzi więc nie lej wody, bo to nie pokazuje twojej inteligencji czy mądrości a pewnego niedorobienia, bo sprawy są jasno przedstawione a ty oczywiście przekręcasz i na poprzek piszesz i lejesz wodę. Kolejny zawodowy trol. Btw aminy i mody, jakie za dużo wulgaryzmów jak jedno słowo tam jest???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2018 o 11:33

avatar Arbor
-2 / 2

@rafalinformatyk , "nie ma czarnego Polaka", bo? Ty tak uważasz?

"wiemy dokładnie o co chodzi więc nie lej wody, bo to nie pokazuje twojej inteligencji czy mądrości a pewnego niedorobienia, bo sprawy są jasno przedstawione a ty oczywiście przekręcasz i na poprzek piszesz i lejesz wodę."

Cóż. Nie ma potrzeby, żebym się tłumaczył. Jaki koń jest, każdy widzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obertyn
0 / 0

Ty ruski trollu!!! ;););) pozdro ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Qrka_wodna
-2 / 2

Nie tolerujesz naszych wyjeżdżających do Anglii czy Niemiec za pracą? Nie wiem czy wiesz, ale oni imigrują i są imigrantami.

Tak, trzeba być głupkiem by nie tolerować mieszania ras. Co cię obchodzą indywidualne wybory innych ludzi? To ich sprawa czy chcą być z związku z osobą białą, czarną, czerwoną czy żółtą. Pilnuj własnego nosa.

Banany czy pomarańcze pewnie chętnie jesz, na wycieczki zagraniczne jezdzisz, filmy amerykańskie oglądasz ale globalizacja, która to spowodowała jest be. Dlaczego? Bo tak! Gdyby zlikwidować globalizację, miałbyś dostęp do towarów i usług tylko polskiego pochodzenia. I pewnie tylko tych lokalnych, czyli zamiast węglem paliłbyś chrustem z lasu.

To samo z mieszaniem kultur. Kultury mieszają się od zarania dziejów. Dlatego ty dzisiaj jesteś katolikiem, bo nasza słowiańska kultura zmieszała się z dorobkiem ludzi z basenu Morza Śródziemnego.

Akurat bycie katolikiem, prawicowcem, narodowcem, nie ma nic wspólnego z powyższą głupotą. Bycie prymitywem, roboczo zwanymi tu Sebą, Januszem, Grażyną czy Karyną, już tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 16slawek
+1 / 1

Globalizacja spowodowała dostęp do amerykańskich filmów i tropikalnych owoców?? Pojechałeś po bandzie. A wiesz co to eksport i import?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Qrka_wodna
-1 / 1

@16slawek Eksport i import to efekt handlu międzynarodowego, czyli postępującej od czasów starożytności globalizacji. Wielkim skokiem globalizacyjnym były odkrycia geograficzne i założenie kolonii przez państwa europejskie. Globalizacja to nie wynalazek ostatnich 20 lat, to proces przechodzenia od gospodarki lokalnej do wymiany towarowo-kulturowej w skali całego świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kolorowatolerancja
-2 / 2

Cóż za ironia, właśnie takich ludzi opisałeś. A ponadto dodałeś "innego pojebstwa" - (twoja tych ludzi) czyli sam zaliczasz się do tych Sebusiów, Januszy i Karyn.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafalinformatyk
-1 / 3

@kolorowatolerancja u ludzi nie potrzeba być januszem czy prawakiem, za to u was trzeba być upośledzonym by sie na to wszystko godzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jimmy_Waldemar_Resiak
0 / 0

Wszystko zrozumiem...ale nie ogarniam dlaczego ten demot już jest w archiwum skoro ma ocenę 18(18). Chociaż z drugiej strony nie od dziś wiadomo jakie środowiska i jakie zachowania promują, a jakie zwalczają administratorzy tej strony z polecenia odgórnego...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RealSimon
0 / 0

Same mocne i archiwum. Noż ja pier....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem