Ale w Bytomiu nienawidzą Górnika... Jakbys tak sie przeszedł z szalikiem górnika po Bytomiu to cienko bym to widział.

+1 / 1

Przecież to jest bydło. Kolega nawet nie jest kibicem, qmpela zrobiła mu bransoletkę, na gumce jakieś plastykowe koraliki, nic specjalnego, ale sobie to nosił. Aż pewnego razu pojechał na jakaś miejską imprezę w innym mieście (rzecz dzieje sie na śląsku gdzie co rusz jesteś w innym ), bawi się, aż nagle ktos go w plecy palcem. Odwraca sie dostał z pięści w twarz. Leżąc zamroczony na ziemi dowiedział się że to strefa Ruchu. Koraliki były w kolorach biało-czerwono-niebieskich czyli Górnika...

avatar ~gdsgdsgsdg
+7 / 7

Ja o tym pisałem w komentarzach na różnych portalach ale nikt nie zauważał , nikogo ten Płock nie obchodzi , nawet Pan Boniek nie skomentował tego zdarzenia , wszyscy zajmują sie przerwanym meczem Lech-Legia.
Możecie pisac ze co roku to samo ale takiego wała nie było dawno ,niema sensu oglądać tej śmiesznej ekstraklasy.

V Voitcus
+1 / 1

To nieprawda, wiele osób się tym interesuje, było kilka artykułów na weszło czy w Przeglądzie Sportowym. Kwestia jest, przeciw której drużynie z Mazowsza był robiony wałek: Legii (żeby Jagiellonia wygrała) czy Wiśle (żeby Górnik awansował do pucharów).

avatar ~gwertyu
-1 / 3

Jaga wygra bo jest lepsza:)

avatar ~JA________________
0 / 2

Całkiem możliwe, jeśli są lepsi, wygrają. Tylko że z takim sędzią wygrają na pewno.

avatar ~JA_________________
+1 / 1

Jak ktoś jeszcze naiwnie myślał, że sport to szlachetna rywalizacja, to teraz chyba już zdanie zmienił. Sport to przede wszystkim pieniądze, korupcja, oszustwa, nielegalny doping i robienie kibiców w balona. Dajcie sobie z tym spokój, niech się sami we własnym gównie taplają. Jak nie będzie kibiców, to sport może wróci na tory szlachetnej rywalizacji.

avatar ~IAJG
+2 / 2

Nic nowego, ten sezon i tak był lepszy niż ten, w którym Legia miała stulecie, wtedy karne z d*py w meczach przeciwko Piastowi i Lechowi to była norma, do tego połowa bramek na 2-1 strzelona w okolicach 97 minuty (tak, mecz trwa 90 ;) ). Ale jak to mówią - skoro ma się pseudodziałaczy, pseudopiłkarzy i pseudosędziów to ma się też pseudokibiców, co było widać w ostatniej kolejce ;)

avatar ~sendzia_kalosz
-1 / 1

A kogo to obchodzi? Paru chłoptasi ganiających w krótkich gaciach za piłką. Fascynujące.

Xawery a gdzie byłeś kiedy:
- 2 kolejka 23.07.2017 - Górnik wygrywa 1-0 z Jagiellonią. Czerwona kartka dla Górnika, karny dla Jagiellonii i juz za chwile jest 1-1, po czym w doliczonym czasie gry druga czerwona i kolejny karny dla Jagiellonii. Efekt - 2-1 dla Jagiellonii. Sędzia - raczkowski.
- 6 kolejka 18.08.2017 - Górnik wygrywa w 70 minucie 3-1 z Cracovią. Sędzia? Ten sam szmaciarz raczkowski z Warszawy. Co sie dzieje? 85 minuta karny dla Cracovii - już jest tylko 3-2. 92 minuta czerwona kartka dla Górnika i - a jakże karny dla Cracovii w 94 minucie. Efekt - 3-3

Reasumując w dwóch meczach pan raczkowski wręcza Górnikowi 3 czerwone kartki oraz dyktuje przeciwko Górnikowi CZTERY karne w końcówkach meczów, ktore Górnik wygrywał ograbiając w ten sposób Górnika z 6 punktów. Tego nawet nie ma jak skomentowac

avatar karczu92
+1 / 1

@rober66666 5 punktów

S szyszki
+3 / 3

Zobacz sobie inne mecze, które sędziował ten pan. On jest po prostu słabym sędzią, który niestety obciąga rudemu, więc jest wyznaczany do kolejnych meczów.

G Ghash
+2 / 4

Facet z Bytomia fanem Górnika? Pewnie desperat-samobójca.

R respektov
0 / 2

Kilka dni po meczu a petra dalej płacze, jak to ich niby okradliśmy z 4 miejsca, ojej jak przykro xD Do Jagielloni nawet startu nie macie a z wołyńską 7egłą się bratacie ;)

0 / 0

Polska piłka nożna jest "miszczem polski". Aż strach pomyśleć jak wypadną na Euro. Niestety...

K kuarizumochi
0 / 0

on musi być z PiS-u... no musi ! Podobieństwo w zakłamaniu, kombinowaniu i oszukiwaniu niesamowite :]

I Igorowsky
0 / 0

bo te mecze są ustawione przekupione i tyle

avatar ~Maniek1373
0 / 0

Dziwne? jak przesledzisz mecze jagi to zorientujesz się ile razy została skrzywdzona żeby mistrzem mogła zostać Legia