Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Ta kobieta postanowiła zatrudniać jedynie kobiety.
by Chasing_Cars
+
121 134
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K Kompleksowy
+4 / 10

Feminizm przestał się podobać? :>

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Qrka_wodna
+6 / 6

Zatrudniała pracowników według kryteriów płci? Przecież to seksizm. Czy na tym polega dzisiejszy feminizm?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Saladyn1
+5 / 5

Tak

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jam_jest_bo_tak
+2 / 2

dzisiejszy feminizm to wypaczenie tego o co w tym w ogóle chodziło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M master79
+5 / 9

@BlueAlien

"Niektóre kobiety nie powinny pracować. Robią przez swoje zyebanie umysłowe pod górkę innym kobietom, ktore by sobie lepiej poradziły.." - ZGADZAM SIĘ, dlatego Ty nie powinnaś pracować w grupie.


"Ale faceci też nie są idealni. Potrafią wpaść w alkoholizm, pić w robocie, więc zatrudnia sie ich do np kopania rowów bo z firmy to by zrobili meline." - Dziewczyno, Ty masz coś z głową ! Nie słyszałaś o pijanych kobietach w pracy ? Czy wiesz, że udowodniono, że kobietę trudniej wyciągnąć z nałogu ? Nie słyszałaś o pijanych lekarkach, dróżniczkach ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 maja 2018 o 18:02

W wyblinka
+2 / 8

@BlueAlien "Niektóre kobiety nie powinny pracować. Robią przez swoje zyebanie umysłowe"
Tak szczerej wypowiedzi się po Tobie nie spodziewałem! Naprawdę jestem pod wrażeniem, samoświadomość to ważna sprawa. A tak na poważnie to co osoba, która nigdy nie pracowała? To jest ciekawe, ze nigdy nie pracowałaś, nigdy nie prowadziłaś własnej firmy ale się wypowiadasz jak wytrawny praktyk.

A co mają mężczyźni do rzeczy w tym democie? Serio uważasz że kopią rowy bo z firmy zrobiliby melinę? A co oni niby w tej firmie zajmującej się kopaniem rowów mieliby innego robić niż kopać te rowy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
+1 / 3

@BlueAlien

komentowac nie bede
ale posmialem sie czytajac inne komenty :)

Brawo !!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
+2 / 4

@BlueAlien Największe biznesy prowadzone są przez mężczyzn. Tu trzeba szybkich, stanowczych decyzji, a nie mazgania się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-4 / 8

@xor82

tu trzeba dokladnych i dobrych decyzji, a szybkosc nie idzie w parze z jakoscia w tym przypadu.
Lepsza dluga przemyslana decyzja niz szybka i nieprzemyslana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
+1 / 3

@BlueAlien Kobiety rzadko tworzą coś same. Znacznie łatwiej jest dołączyć do firmy już zbudowanej (przez mężczyzn) i narzekać, że nie ma tam kobiet i że się jest dyskryminowanym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
+2 / 4

@BlueAlien No i potem są efekty. Świat idzie do przodu, a te się zastanawiają "może tak, A może tak?" Jak z babą :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 maja 2018 o 10:02

W wyblinka
+1 / 5

@BlueAlien Bzdurzysz kompletnie, dziewczyno w biznesie trzeba podejmować szybkie i trafne decyzje, a nie siedzieć i dumać, dumać można nad inwestycjami długoterminowymi. Co Ty możesz wiedzieć o pracy a już w ogóle co możesz wiedzieć o własnym biznesie. Idź najpierw popracuj gdziekolwiek przez rok, utrzymaj siebie i wtedy pogadamy o czymkolwiek. @xor82 ma całkowita rację.

"Lepsza dluga przemyslana decyzja niz szybka i nieprzemyslana" 100% idiotyzm. Takie wyobrażenie o własnym biznesie ma 25 latka bez pracy, lepiej która nigdy nie pracowała, mieszkająca z matką. Skąd takie durnoty przychodza Ci do głowy? Naprawdę myślisz, że od siedzenie 4 literach w jakimś wygwizdowie, nie mając kontaktu z ludźmi sukcesu i obytymi w świecie zdobywa się wiedzę o świecie? Już Ci raz pisałem: w fotografii to co ty prezentujesz nazywa się perspektywą żabią. Masz żabią perspektywę świata a opowiadasz orłom jak należy latać. Ale to wszystko się zmieni, gdy skończy Ci pasożytowanie na podatkach osób pracujących. Ale jak znam życie to będziesz jedną z tych mówiących: "W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem". A tak świetnie wiesz jak powinno być na świecie. Notorycznie piszesz o niezależności kobiet, o nie siedzeniu w domu. Zrób w końcu jakąkolwiek z rzeczy o których piszesz od lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
+2 / 4

Powiem więcej. kobieta ze swoimi zdolnosciami, jakimi obdarzyła ją ewolucja, lepiej sie sprawdzi, jako księgowa czy sekretarka niż szef. Nie rozumiem, więc czemu się nie cieszą z tego skoro są dobre w danej dziedzinie tylko na siłę chcą stawiać świat na głowie....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-4 / 6

@xor82

Czesc kobiet sie nie nadaje czesc sie nadaje, nie powinno sie zabraniam tym, ktore sie nadaja, tylko dlatego, ze sa kobietami.

@wyblinka

Panstwo okrada obywateli, za jakis czas i mnie zacznie okradac, jednak skoro mam mozliwosc zebrac sobie jakas sume pieniedzy na start, to czemu mam tego nie robic?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
-1 / 5

@BlueAlien Nikt wam niczego nie zabrania. niestety często zycie brutalnie weryfikuje to, że "one akurat teraz chcą, bo tak im sie wydaje" w przypadku prowadzenia firmy. Na to biznes nie może sobie pozwolić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 5

@xor82 wielu facetow tez sobie nie daje rady i im biznes upada, bo mysleli ze wystarczy tylko chciec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
-1 / 1

@BlueAlien Jak już wspominano. kluczowe i największe biznesy są prowadzone przez lidera-meżczyznę. Zresztą niedawno miałaś nawet kobietę-premiera Szydło, więc nie narzekaj, że kobiet nie ma "wśród wielkich".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wyblinka
0 / 2

@BlueAlien " skoro mam mozliwosc zebrac sobie jakas sume pieniedzy na start, to czemu mam tego nie robic?"
Czyli jesteś osobą bez ambicji, bez marzeń, bez woli twórczej. Nie ma w Tobie nic z wolnych, ambitnych kobiet. Do tego ze strachu przed radzeniem sobie samodzielnie w życiu skazujesz sie na pracę na niskich stanowiskach, jest już za późno na robienie kariery, skazałaś się na wykonywanie przez całe swoje życie prac nisko płatnych, nie wymagających kwalifikacji. Będziesz pracować fizycznie i to przynajmniej 40 lat czyli do 67 roku życia, będziesz pracować ciężko fizycznie za małe pieniądze w późnej starości ponieważ w młodości gdy byłaś zdrowa i silna nie chciało Ci się wysilić. Masz 25 lat i skazałaś się na biedę. Gratuluję życiowych wyborów

"Czesc kobiet sie nie nadaje czesc sie nadaje, nie powinno sie zabraniam tym, ktore sie nadaja, tylko dlatego, ze sa kobietami."
Co to za kolejny absurd? Kto niby kobietom czegokolwiek zabrania? Wskaż? Wypisujesz jakieś brednie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 5

@wyblinka

" jest już za późno na robienie kariery, skazałaś się na wykonywanie przez całe swoje życie prac nisko płatnych, nie wymagających kwalifikacji"

Nigdy nie jest za pozno, by sie czegos nauczyc, awansowac.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wyblinka
0 / 2

@BlueAlien A mówisz to jak rozumiem z własnego doświadczenia tak? Powtarzasz slogan, który mówi się takim ludziom jak Ty by zachęcić ich do robienia czegokolwiek produktywnego. Ciebie cechuje brak pomysłu na siebie i brak ambicji, stąd o żadnej karierze mowy być nie może. Nisko płatne prace fizyczne przez 40 lat do 67 roku życia (jeśli zdrowie Ci pozwoli) a potem niska emerytura i wegetacja kolejne 15 lat. Owszem może byc inaczej, ale do tego musiałabyś zmienić się z osoby biernej i wyszczekanej w osobę aktywną i słuchającą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M master79
+11 / 11

Znajoma prowadzi firmę i stwierdziła DOKŁADNIE TO SAMO !
Kombinatorstwo, ploteczki, knucie jedna na drugą, co chwilę L-4, a firmy o mało nie wykończyły poprzez urlopy macierzyńskie i wychowawcze. Teraz zatrudnia tylko facetów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomek_s
+2 / 2

@master79 Żadna też kobieta, z którą rozmawiałem na ten temat, nie chciałaby kobiety szefa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
+8 / 8

Niektórzy posądzą mnie o seksizm i pewnie mój komentarz zostanie ukryty z powodu zbyt niskiej oceny, ale... :)

Przez trzy lata chodziłem do klasy (liceum) z 28 dziewczynami. Byłem jedynym chłopakiem w klasie. Osobno wiele z tych dziewczyn miało i zdolności organizacyjne i dobrze radziło sobie w stresie i były bardzo kreatywne. Ale kiedy zbierze się 28 bab, to choćby od tego miało zależeć życie tysięcy ludzi, to do porozumienia nie dojdzie. W ciągu całego okresu nauki nie mieliśmy ani jednej wycieczki klasowej (oprócz tych obowiązkowych, które nie my organizowaliśmy), ponieważ nie można było dojść w niczym do konsensusu. Cudem została zorganizowana studniówka i nieskromnie stwierdzę, ze mam w tym swój spory udział. Właściwie wszystkie kompromisy i uzgodnienia były podparte moim poświęceniem i prawie że krwią. :)

Mam taką opinię (nie wiem, czy jest naukowo potwierdzona i nie interesuje mnie to), że o ile kobieta niewątpliwie może bić na łeb faceta we wielu kwestiach pozornie męskich, o tyle grupa kobiet nie jest w stanie efektywnie działać. A na pewno nie na równi z grupą męską. Wyjątek stanowi sytuacja, w której przeciwnik jest wrogiem każdej z nich i chęć dowalenia mu przewyższa osobiste ambicje i pragnienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 maja 2018 o 22:03

W wyblinka
+2 / 4

@Arbor Mam podobne doświadczenia, tyle że z pracy. Grupa kobiet powyżej 8 sztuk nie ma szans zorganizowac czegokolwiek. Potrzebują albo mężczyzny albo jednej, która będzie mieć nad nimi władzę absolutną i tak właściwie kto co ma robić. A te pozostałe szczerze tej jednej będą nienawidzić, dołki pod nią kopać i psy wieszać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem