Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
399 406
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar maat_
+3 / 15

Nareszcie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+2 / 4

@maat_ Nie ma co się cieszyć, po pierwszej jaskółce (ta jest druga), tzn. po wywaleniu nadto agresywnych imamów z Austrii Turcja grozi wojną religijną. Olać religijną (na razie), ale wystarczy, ze puści na zachód tych, których ma w obozach. Z resztą oni JUŻ są bombą, tak samo jak ci w Jemenie i Somalii, tylko kilka razy bliżej. Żyją w obozach, nie wrócą, będą się coraz bardziej radykalizować, wściekać i wciąż są indoktrynowani (...to unia jest winna waszemu położeniu, najpierw was zaprosili, a teraz nie wpuszczają i jeszcze trzymają w obozach jak przestępców...). Mamy istną Złotą Ordę pod samymi murami i nikt nie widzi w tym problemu innego poza tym, że to dużo kosztuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar survive
+1 / 1

@Fragglesik, toć to wojna religijna trwa od momentu stworzenia islamu przez Mahometa, tyle, że od pewnego czasu z powodu zacofania, ekspansja islamu zwolniła i nieco cofnęła.
Zbrojnie wygrali w Afryce i Azji, przeganiając chrześcijaństwo i inne religie, w Europie przegrali, ale ich obecna "turystyka" jest nieporównywalnie cwańsza niż otwarta walka.
Ludzie są niesamowicie naiwni, myśląc, że oni tu jadą się asymilować, ilu muzułmanów się asymiluje, zmienia wiarę albo się chociaż ateizuje? Nasi Tatarzy siedzą tu parę dobrych wieków i to ciągle hermetyczna muzułmańska społeczność. Tak się asymilują. Różnica taka, że oni dostali ziemię i obowiązki za służbę a nie same przywileje jak przedmieście i socjal, za brak dokumentów i zabarwiony odcień skory.

Gdyby Turcja otwarcie sama przyznała, że prowadzi wojnę etniczną i religijną, to przynajmniej paru osobom by się klapki otworzyły na ich zamiary i rządy by nie pozwoliły wejść spokojnie tak dużym masom, które Turcy chcieli by puścić w tym celu, obecnie i tak włażą, w końcu co ten statek transportował?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+4 / 10

No i kurde da się? Jak widac to nie problem. Każdy kraj ma prawo wpuszczać przez granice kogo chce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+6 / 20

Jedna jaskółka wiosny nie czymi,ale dobre i to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar predi888
+4 / 4

pewnie i tak skończy się na 1 statku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2018 o 21:38

avatar Many1992
+5 / 9

Już to widzę, jak lewactwo z europarlamentu zaczną oskarżać Włochy o rasizm i dyskryminację, jednocześnie grożąc im sankcjami, jeśli nadal nie będą wpuszczać statków z "turystami".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
+5 / 7

Ale jak to? Nie wpuścili kobiet z dziećmi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+4 / 6

Powinni jeszcze ostrzegawczo ostrzelać, tak jak robi Australia.
Tak poważnie, to teraz Włosi mają przerąbane we wszystkich Komisjach Europejskich.
Mam jednak nadzieję, że większość krajów zacznie brać z nich przykład.
Nie jestem przeciw uchodźcom, ale sprawdzajmy kto do nas przychodzi, oraz czy jest to człowiek potrzebny naszej społeczności.
Spóbujcie bez wizy, czy paszportu pojechać do większości (normalnych) krajów. Wylecicie na zbity pysk, nie mówiąc już o prawie do socjalu.
Jestem ciekaw jaki jest cel tej całej akcji z nachodźcami, kto za tym stoi, oraz jaka kasa.
O celu dowiemy się za kilka, kilkanaście lat, kiedy będzie już za późno, a w Europie będą tylko zgliszcza tzw. zachodniej cywilizacji. Europę czeka los Iranu, Syrii....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2018 o 22:26

F FenrirIbnLaAhad
+1 / 1

@elefun cel jest jasny: zniszczenie europy. Kto za tym stoi? a kto na tym zyska?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kolorowatolerancja
-4 / 4

Kobiety, dzieci i starcy won z Italii oto znana z naszego podwórka "dobra zmiana" opanowała Włochy. Ciekawe co na to Franciszek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gapsel
-1 / 1

oraz lekarzy i inżynierów???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem