Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
140 143
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Jeremi978
+2 / 2

Wytresować szczura, żeby przynosił z bankomatu pieniądze! :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~scdvfghn
+1 / 1

I co z tego? Bank nie będzie przez to stratny. Uszkodzone banknoty są utylizowane, a na ich miejsce trafiają nowiutkie banknoty, prosto z drukarni. Jest to bardzo powszechna praktyka, więc nie ma co panikować i się przejmować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant
+4 / 4

Nie "w Indiach nawet szczur śpi na pieniądzach", tylko "w Indiach nawet w bankomatach są szczury". Skądinąd wiadomo, że Indie to największy ściek i śmietnik świata, bo nie ma na planecie bardziej brudnego państwa. Nie ma więc nic dziwnego, że szczury są tam wszędzie. Ale przyznam szczerze, że mimo to zaskoczyła mnie informacja, że są nawet w bankomatach. Teraz już mnie jednak nic nie zdziwi, więc jestem przygotowany na informację, że szczury znalazły się również na pokładzie indyjskiej sondy lecącej w kierunku Marsa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mm
+1 / 1

Wartość zniszczonych banknotów jest na równi z makulaturą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~L3834u
+1 / 1

No i co z tego? Pieniądze w fizycznej formie są poświadczeniem istniejącej wartości. Wł. można dodrukować wszystkie zniszczone banknoty bez żadnej zmiany na rynku (bo teoretyczna ilość Rupii istniejących na świecie nadal będzie się zgadzać z fizyczną).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem