Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Nagranie z policjantami udostępniane na potęgę. Już prawie 30 mln wyświetleń

Tego, jak pokazać się w dobrym świetle, polscy policjanci powinni uczyć się od swoich kolegów zza Oceanu. Funkcjonariusze z Norfolk w Wirginii podbili właśnie sieć swoim wykonaniem hitu "Uptown Funk". W nagraniu wzięło udział ok. 40 funkcjonariuszy z Norfolk. Zaznaczają jednak, że wszystko działo się podczas ich lunchowej przerwy, a nie w czasie, gdy powinni pełnić obowiązki służbowe

www.demotywatory.pl
by wojtka
+
350 381
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pochichrana
+17 / 23

Czyli chcesz aby policjanci w czasie swojej przerwy, zgodnie z ustawa 15 minutowej (w praktyce nie wiem ile maja przerwy), robili sobie jeszcze PR i wrzucali do sieci ?
Policja ma byc skuteczna... a tego prakuje, ale tez nie bez winy jest spoleczenstwo. Pamietacie zamieszki z Knurowa ? Jak policja ma radzic sobie z kibolami, jak ma byc skuteczna w walce z nimi, gdy przy kazdym uzyciu srodkow przymusu funkcjonariusz musi 5 razy przemyslec, czy przypadkiem nie zostanie zwolniony z pracy. Bo jak sie taki przestepca uszkodzi nieco, to potem niektorzy tego funkcjonariusza najchetniej by powiesili....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+9 / 11

@pochichrana Brakuje im wsparcia od przełożonych. Komendanci bardzo nie lubią zamieszania medialnego, a ministerstwo gnie się pod opinią publiczną jak młode drzewko podczas huraganu.
Knurów był masakrą. Prawidłowa reakcja służb przed wypadkiem i po nim, oraz pełna zakłamania relacja kibiców, którzy są tak głupi i aroganccy, że wrzucają niejednokrotnie filmy z akcji, na których potwierdza się ich wina, a mimo to, wraz z resztą patologii, widzą tam tylko winę policji.
Pogrzeb też odbył się w akompaniamencie kibolskich zagrywek, jak wandalizm i robienie zadymy. I żadnej refleksji.
Tak samo było w przypadku Szczecina i postrzelenia 22-latka. Chłopak z zabranymi uprawnieniami i zatrzymywany za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków, nie zatrzymuje się na polecenie policjanta i ucieka, stwarzając zagrożenie. Przyparty do muru, próbuje potrącić funkcjonariusza, ignorując strzał ostrzegawczy, ale jak policjant strzela do niego, to od razu ma przesrane, bo biednego chłopaka zabił. Wzorowa akcja. Po to mają broń, by chronić życie i zdrowie innych, oraz swoje.
I takich przypadków jest wiele.

avatar ~Wartus
+8 / 10

Tjaa... A jak nasi policjanci robią coś z humorem, to w necie hejt, że oni są od ścigania bandytów, a nie od śmieszkowania. U nas społeczeństwu ciężko przetłumaczyć, że w ogóle policjant ma przerwę i ma prawo cokolwiek zjeść, pójść do sklepu albo podjechać po kebaba (w rejonie służbowym), a co dopiero tłumaczyć takie akcje jak na nagraniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+6 / 6

Ja myślę, że Policjanci stawiają się w dobrym świetle, jak dobrze wykonują swoją pracę. Nie każdy musi lubić i umieć śpiewać, nie każdy też ma parcie na szkło, więc trudno zrozumieć, czego oczekuje autor demota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nettai
-2 / 8

Bo u nas policjanci muszą bronić ten dobry pis przed wielbicielami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M markipl1601
-2 / 6

Wszystko oczywiście PiS? Wszystkiemu jest winna partia rządząca?

avatar ~KX
0 / 0

Ta ..U nas policja niestety jest mocno umoczona w wiele spraw kryminalnych gdzie funkcjonariusze nie tylko nie pomagali czy byli bierni ale wręcz czynnie uczestniczyli w przestępstwach. Sprawia Iwony Cygan zabitej a policjanci za łapówki tuszowali sprawę , Sprawa Igora Stachowiaka zabitego na komendzie paralizatorem , Sprawa Tomasza Komendy gdzie ewidentnie policjanci działali by zatuszować sprawę a potem gdy pokazali ja w 997 postanowili wrobić niewinnego chłopaka z marginesu z udziałem sędziów i prokuratorów , Sprawa Krzysztofa Olewnika uwikłanych w sprawę lokalnych policjantów i lokalnych mafijnych biznesmenów a potem celowego zacierania śladów współudziału z popisem celowej niekompetencji , zgubienie akt zniszczenie dowodów rzeczowych , nie nagrywanie rozmów z podsłuchu, ani nie śledzenie komórek przestępców jacy z nich się kontaktowali żądając okupu, wydanie okupu i nie nagrywanie akcji a potem zgubienie i nie śledzenie tych co odebrali okup... A to czubek góry lodowej. Poza tym nagminne nadużywanie władzy przez mundurowych bo im wszystko wolno i wszystko uchodzi na sucho. Pomiary radarem bez rejestracji wizualnej na dodatek wadliwym urządzeniem jakie może mierzyć obroty wentylatora a nie prędkość samochodu , próba z wideo rejestratorami w radiowozach jakie nie mierzą prędkości pojazdu rejestrowanego a własną , nękanie kierowców nielegalnymi akcjami trzeźwość i dmuchania w balonik jaka jest całkowicie nieskuteczna w stosunku do ilości skontrolowanych ludzi złapanych zostało jedna tysięczna promila kontrolowanych .. to absurd i generowanie sztucznej statystyki .A ostatnio od czasu kiedy szacunki z mandatów zostały włączone do budżetu państwa i zlikwidowano gminne radary policja stała się mobilnym posterunkiem poboru opłat ala urząd podatkowy ...Nie dziwcie się że większość polaków ma złe zdanie o policji . Ja też mam złe zdanie o policji ..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M makemore
-5 / 7

Aż żal patrzeć gdy ludzie mający dbać o nasze bezpieczeństwo są tacy nieogarnięci. Cóż, na pierwszy rzut oka dają się we znaki afrykańskie naleciałości, a czego można spodziewać się po ludziach którzy nie dbają o to skąd pochodzą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V voojtek
+2 / 2

po tobie widać cebulowe naleciałości...

avatar ~Malczo
+2 / 2

A ja tam widze 80 TYSIĘCY wyświetleń mości panie.
Policja nie jest od afiszowania się zabawą na służbie.
Nie wspominając o tym, że to typowa brytyjska muliti-kulti propaganda.
Murzyni, kobiety, i Bóg wie co jeszcze w policji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mm789
+1 / 3

To jak zarabia i jak jest rekrutowana polska policja, to jest brak słów! Ale zanim podniosą wymagania, to muszą dać odpowiednie pieniądze. Uważam, że jedno i drugie powinno pójść zdecydowanie w górę(i wymagania i pensje)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar auto1
0 / 2

Kolejne "nowoczesne" pseudofajne coś w internecie... jakie to jest słabe :d

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~954
0 / 2

To nagranie jest super. Okropna jest ta fala negatywnych komentarzy. Zrobili coś innego, fajnego, a każdy tylko pisze "policja nie jest od śmieszkowania, tylko powinna być skuteczna" itp. Ludzie, trochę dystansu do siebie, trochę radości z życia i luzu. Opanujcie się. Na pewno kiedy trzeba to są skuteczni a ten teledysk nie zajął dużo czasu, jedną lunchową przerwę. Wykorzystali ją w taki sposób jaki chcieli, nie byli do zmuszeni. Widać że mają z tego dużo zabawy i przyjemności. Moim zdaniem to nagranie jest super, nie widzę tu żadnych podstaw do głupiego czepiania się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~poliglotka
0 / 0

jako motyw muzyczny polecam Peje... w Polsce to nie przejdzie majpierw musieliby kije z @$%^ powyjmowac a potem jeszcze sie usmiechnac...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem