Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
155 168
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Sevivo
0 / 0

Co to są strefy eko?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sevivo
0 / 0

@mysliwy1234 Ale serio pytam. W jakich miastach to jest? U siebie nie byłem baaaaaardzo dawno temu w centrum i w sumie to niechałbym się zdziwić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar johnyrabarbarowiec
+1 / 1

@Sevivo Tak serio to masz na zachodzie, u nas nie ma i długo nie będzie (miejmy nadzieję), to są takie strefy, gdzie żeby wjechać musisz zapłacić chyba, że wjeżdżasz autem elektrycznym lub na CNG :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+7 / 13

" a PO..... " powie ciemny lud

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+5 / 9

@mysliwy1234 widzisz różnica polega na tym ,a ciemny lud z tego sobie nie zdaje sprawy że nie rządzi PO ,ciemny lud będzie bił brawo gdy złodziej który ukradł 10 telewizorów będzie krzyczał " złodziej , ukradł jeden telewizor" ,a najgorsze w tym jest to że taki ciemny lud bijący brawo złodziejowi ma prawa wyborcze A teraz ciemny ludzie poproszę o wyjaśnienie czekam- kogo wskazać winnym gdy rządzi sekta pis-owska ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+2 / 6

@mysliwy1234 nie kombinuj - w Polsce "żondzi pis" wszelkie zmiany to sprawka sekty ,a nie PO ,przy zawłaszczeniu państwa PO przy pisie to nieudaczniki i tylko ciemny lud nadal może bredzić coś o PO usprawiedliwiając niegodziwości sekty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 lipca 2018 o 20:40

avatar YszamanY
-1 / 3

@mysliwy1234 gdyby ? nie zajmuję się gdybaniem "żondzi pis" nie PO , PO nawet nie przyszło do głowy tak zawłaszczać państwa a usprawiedliwianie niegodziwości pis-u PO jest obrazą dla mojej inteligencji ,aż dziw że w Polsce jest tylu "ynteligentów" broniących pis-u czy krzywoprzysięzcy proszącego Boga o pomoc - niskie standarty obowiązują u "polaczków"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 lipca 2018 o 21:06

avatar johnyrabarbarowiec
+3 / 3

@YszamanY @mysliwy1234 Jedni powiedzą "a PO...", drudzy powiedzą "a PiS..." i tak co kadencję będziemy zmieniać władzę między PO a PiS, będziemy tęsknić za tymi drugimi kiedy pierwsi rządzą... ale kur## żadnemu do łba nie przyjdzie, że może by tak zamiast głosować na PiS czy PO i wiecznie narzekać, to zagłosować na kogoś kto jeszcze nie był u władzy? Hello, mamy w sejmie choćby ruch Kukiza który jest złożony z ludzi którzy nigdy ze starymi układami politycznymi nie mieli nic wspólnego i są całkiem oderwani od PiS i PO, dlaczego by na nich nie zagłosować? W ostatnich wyborach do sejmu prawie dostał się jeszcze Korwin mający 4,9%, może warto się zmobilizować kto tam Korwina lubi i zagłosować na niego? Zawsze to coś nowego, ale nieeee... Debile powiedzą, że Kukizowcy to wariaci, Korwin wariat i dalej będą głosować na starych dobrych złodziei którzy zawsze kradli, zawsze kłamali, ale teraz obiecują, że obniżą podatki, dadzą ludziom kasę i w ogóle będzie fajnie.

Wiecie, jest takie stare chińskie przysłowie, jeżeli ktoś cię raz oszukał, to prawdopodobnie jest oszustem, jeśli drugi raz cię oszukał, to na pewno jest oszustem, jeśli trzeci raz cię oszukał to jesteś idiotą. Nas już oszukali 8 razy, więc sorry, ale jesteśmy narodem skończonych ultra idiotów, a cały czas ci sami ludzie siedzą u władzy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar johnyrabarbarowiec
0 / 2

@mysliwy1234 I dlatego chcesz mi powiedzieć, że lepiej być zarządzanym przez samych złodziei niż złodziei z dodatkiem kilku uczciwych? Rozumiem, że jak szukasz pracy to jeśli za mało płacą w jakieś firmie to rezygnujesz z takiej oferty bo gdzieś indziej zaoferowali ci jeszcze gorsze warunki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
0 / 0

@johnyrabarbarowiec- słusznie jesteśmy narodem idiotów ale podstawowe pytanie pozostaje, nic nie wskazuje by pojawiła się nowa partia, a więc przy najbliższych wyborach pozostanie nam wybór między PO a węgrami bis, a stawianie znaku równości między PO a sektą to obraza dla mojej inteligencji - PO nigdy nie bredziło " bo im się należało" ,nie majstrowało przy ordynacji wyborczej by zagwarantować sobie jak najlepszy wynik , nie zawłaszczało państwa jak pis-dusie ,nie zniszczyło TK , nie tworzyło sądów pis-owskich

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar johnyrabarbarowiec
-1 / 1

@mysliwy1234 Czyli wolisz dalej bulić olbrzymie podatki dla złodziei? Poza tym, ok rozumiem jesteś zagorzałym socjalistą, życie jak obywatele USA jest dla ciebie złe dlatego nie zagłosowałbyś na Korwina ok, a na Kukiza... Gościu, Kukiz to nie partia, oni nie mają programu w całości, sam Kukiz chce tylko JOW, ale oprócz niego w Ruchu Kukiza są ludzie ok tacy jak Jakubiak czyli kapitaliści którzy uważają, że każdy powinien zapracować na własne dobra, a państwo nie powinno im przeszkadzać, są też narodowcy którzy do gospodarki się nie tykają, są zwolennicy legalizacji narkotyków miękkich i są socjaliści, są tam różni ludzie, a każdy z nich ma jakąś swoją wizję i z czymś od siebie wchodzi więc jak Korwin ci nie pasuje, to nie rozumiem, dlaczego nie głosujesz na socjalistów od Kukiza? Przynajmniej istnieją szanse, że będą chcieli prowadzić uczciwy socjalizm (taki w którym obywatel dostaje prawie tyle samo co daje), a nie jak w przypadku PO i PiS, masz całkowitą pewność że będą cię dalej ruchem posuwistym robić w pewien otwór pod plecami. Poza tym jest masa innych partii socjalistycznych, po jaki kij dalej głosujesz na tych którzy jeszcze nigdy nie dotrzymali słowa?

@YszamanY Zabiłeś mnie mówiąc, że PO to co innego niż PiS... :) Serio twierdzisz, że sądownictwo itd było "niezależne politycznie"? Jakim cudem jakikolwiek sędzia ma być niezależny politycznie jeśli ich wybór jest zależny od polityków? To tak jakbyś przyszedł u mnie pracować i mówił, że jesteś ode mnie niezależny xD PiS robi dosłownie to samo co PO, tylko PO rządziło 8 lat i inaczej przejmowali sądy, czyli po prostu nic nie zrobili z sądami w zamian za protekcję, PiS przez to jawnej protekcji przed sądami nie ma więc musi sobie zmienić sądy. Poza tym o czym my mówimy, ile razy to od Wałęsa z Kwaśniewskim się żarli przed kamerami, a za kamerami po staremu wódę chlali? Tak samo jest teraz, serio, jeśli ktokolwiek widzi jakąś różnicę między PO a PiS, to ja się nie dziwię, że Polska cały czas dostaje po 4 literach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar johnyrabarbarowiec
0 / 0

@mysliwy1234 Ale słuchaj, to co ty mówisz, czyli "delikatne przejście z socjalizmu na kapitalizm" to w naszym przypadku brzmi jakbyś chciał wyklepać auto które zaliczyło na złomowisko zgniatarkę i to tak, żeby nie było widać... No nie da się. Prędzej czy później idąc do kapitalizmu będziemy musieli wyjść z UE, zlikwidować ZUS, NFZ i przeprowadzić prywatyzację. Serio, te 4 sprawy chcąc czy nie sprawią totalny burdel w Polsce przez jakiś czas, a likwidacja ZUS i tak będzie trwała ok 50 lat, więc tak czy inaczej nie da się nagle tego zrobić, ale fajnie gdyby tylko ZUS tak długo trwał. Poza tym wiele zmian ciągnie za sobą kolejne i robi się prawna reakcja łańcuchowa. Tak czy inaczej przejście z socjalizmu na kapitalizm będzie bolesne dla wszystkich i tutaj tak jak Korwina nie za bardzo lubię to się z nim zgadzam, 5 lat zaciskania pasa i biedy, a potem błyskawiczny rozwój i bardzo szybkie bogacenie się. No niestety, każda zmiana niesie za sobą komplikacje, to tak jak z wyprowadzką, kilka dni musisz spędzić na tej czynności i chociaż wprowadzasz się do lepszego mieszkania to jednak musisz zmarnować na przeprowadzkę pieniądze i jeszcze więcej czasu, ale warto :) Oczywiście pomijając ZUS jest jeszcze kwestia NFZ bo tego też szybko nie zlikwidujesz, najpierw trzeba by zmienić prawo tak, żeby pozwalało ubezpieczycielom przejmowanie służby zdrowia, a jakby już prywatni ubezpieczyciele posiadali odpowiednie zaplecze w postaci szpitali, wtedy moglibyśmy przystąpić do faktycznej likwidacji NFZ, więc sama zmiana socjalizmu na kapitalizm to byłoby ok 5 lat MINIMUM, a potem i tak trzeba by przyzwyczajać Polaków do tego, że najpierw trzeba zarobić, żeby coś mieć, bo Polacy wzorem zachodniej Europy robią się mega roszczeniowi nie dając od siebie nic, a kapitalizm od socjalizmu różni się tym, że ci co pracują, to zarabiają tylko na siebie, nie na darmozjadów, więc ludzie pracowici byliby zadowoleni, natomiast zostaje duża część społeczeństwa która opierałaby się ciężkiej pracy nawet za większe pieniądze. Tak czy inaczej, nie da się i tak przerobić takiej zmiany szybko, a w zasadzie w obecnym systemie w ogóle nie byłoby to możliwe, bo kadencja sejmu trwa 4 lata, taka zmiana to minimum 5 lat, zakładając, że zmiana odbywa się od razu, to po 4 latach Polska dopiero wstawałaby z ruiny bo niestety, tutaj nie ma co naprawiać, tutaj całe państwo trzeba postawić od podstaw, więc wyobraź sobie partię która by rządziła w czasach transformacji, przychodzą wybory i w sumie jeszcze wszystko jest w ruinie. Nie, nikt nie zrozumie, że tak ma być bo dopiero za rok będzie lepiej, socjaliści się rzucą na takich, że kraj w ruinie i taka partia kapitalistów nie przetrwałaby do końca transformacji, a teraz wyobraź sobie socjalistów którzy zastali państwo na etapie masowych prywatyzacji... To już nawet z czego budować by nie było.

Co do NATO, nie do końca, są kraje w NATO które handlują z Rosją i Chinami, problem polega na tym, że Niemcy za bardzo uzależniły się energetycznie od Rosji i o to jest cały ból :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar johnyrabarbarowiec
0 / 0

@mysliwy1234 Po 30-40 latach przyjdą socjaliści i zaczną gadać, że rozwarstwienie społeczne jest zbyt duże i trzeba zabierać bogatym i pracowitym, a rozdawać biednym leserom, tak to zawsze wygląda :) 5 lat gwałtownej transformacji, no max 10 jeśli coś pójdzie nie tak. A bogacenie się serio szybko następuje bo ludzie serio świetnie sobie radzą w życiu jeśli są do tego zmuszeni.

A wracając jeszcze do gazu, Rosja sprzedaje tanio, Niemcy może i dlatego kupują od Rosji, ale widzisz... Jest jeszcze tani gaz z Kataru, Skandynawii, Arabii Saudyjskiej. Poza tym większość krajów na świecie zaczyna powoli wycofywać gaz, ba, nawet u nas już to widać w Polsce, znajdź mi nowe osiedle wybudowane przez dewelopera które ma podpięty gaz :) Gaz obecnie jeszcze przez jakiś czas będzie miał przyszłość w przemyśle, ale i tam już się pojawia elektryka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~asdsdaasdasddsa
+1 / 1

@YszamanY @YszamanY Przecież demokracja jest po to by lud zamiast chwytać za kosy szedł do urn i zmieniał jedną część elity na drugą, a potem przy następnych wyborach drugą na pierwszą. Przypomnijcie sobie PRL. Tam Partia była zawsze jedna i jak była jakaś afera to zawsze była winna partia, jak lekarz popełnił błąd medyczny, winna partia, jak milicjant skatował obywatela, winna partia, jak są podwyżki, winna partia, jak brakuje towarów, jak urzędnik oleje petenta, jak nakłamią w telewizji, winna partia. Rządziła jedna partia i każdy obywatel, który spotkał się z oszustwem, niesprawiedliwością, krzywdą, chamstwem czy absurdem zawsze obwiniał tą jedną partię. W sumie oczywiste - w praktyce była tylko jedna. Teraz jest inaczej. Co afera, co niesprawiedliwość, co kryzys winny jest tylko ten co aktualnie u władzy, a to PO, a to PiS, a to SLD. Zamiast bić się z policją na ulicach, drukować bibułę i planować rewolucję, społeczeństwo może po prostu zagłosować inaczej. To oczywiście niewiele zmienia, bo ludzie w polityce wcale często się nie zmieniają, a układy i majątki pozostają stałe. Demokracja jest więc po prostu sposobem na zapewnienie spokoju społecznego, poprzez nadzieję ludu na zmianę, poprzez pozorne poczucie, że na poprzednich nieudacznikach, złodziejach, aferzystach lud przy urnach się zemścił, poprzez złudne poczucie, że lud sam jest sobie winien bo wybrał niewłaściwie. I tylko analiza wszystkich rządów po 89 r. wskazuje, że każda partia dbała przede wszystkim o interesy swoich elit, w polityce zewnętrznej słuchała ślepo USA, a wewnętrznej co najwyżej podnosiła podatki. No oczywiście są jeszcze elementy polityki wewnętrznej różniące pozornie poszczególne partie, a to prawa gejów i lesbijek, a to religia w szkole, a to aborcja, a to krzyż na ścianie ... Same symbole bez znaczenia dla jakości życia większości obywateli, podnoszone jedynie po to by spolaryzować opinię publiczną i odciągnąć jej uwagę od ekonomii, podatków, prawa, które to determinują życie większości jednostek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-2 / 2

@johnyrabarbarowiec a ja cię bardzo prosze nie wciskaj mi kitu i nie stawiaj na równości nieudaczników z PO dzięki którym złodzieje z sekty pisowskiej mogli sobie kupić ciemny lud i jeszcze nachapać się " bo im się należało"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+3 / 7

Parking czy strefę eko mogę zrozumieć, ale cena paliwa to jest jakaś kurde kpina.
Jedynym dotychczas realnie działającym sposobem "walki ze smogiem" jest jak widać tylko dojenie z ludzi kasy. W myśl zasady: nie będzie Cię stać na jeżdżenie samochodem, to nie będziesz emitował zanieczyszczeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Kakakakuytfvb
-1 / 1

Auto przecież jak stoi nie musi mieć przegladu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
0 / 0

Musi i przegl.i ubezp.i tablice wg prawa chyba ze je wyrejestrujesz ale wtedy nie moze zajmowac publicznego miejsca np parkingu przed blokiem itd tylko garaż lub parking platny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1staryniedzwiedz
+6 / 6

Dziękujemy wam PiSdy, to tylko wasza zasługa. Dumni z siebie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 4

Zabawne jest to, że poniżej znajduje się demot o kobiecie pracującej i kobiecie + o ironio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rthrhe
0 / 0

to nie państwo tylko pisiaki doją do swoich kies,co za czasy przyszło przeżyć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~09polk
+1 / 1

Jak tam, zadowoleni z 500+

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fgwfd
-2 / 2

A nie narzekam, brzuszek pełny i w głowie się kręci od tego alkoholu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
0 / 0

Zmieńmy jeszcze walutę na ZŁodziejskie i będzie git, skrót zostaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M majek85
0 / 0

z tym przeglądem to głupota, tak samo jak z obowiązkowym OC, mam auto przy którym "grzebie" od 2 lat, powoli w weekendy jak znajdę czas, a musze opłacac co rok 700zł OC mimo że od 2lat auto garażu nie opuściło. Powinna być mozliwość czasowego wyrejestrowania!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
-1 / 1

@majek85 była kiedyś ale sie nie opłacało państwu tak so motory kampery

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Powerwoofer1
0 / 0

wystaw to jeszcze na facebooku za udodtepnienia moze to sprawi ze rzad sie zmieni.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem