Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Tyle w temacie
by Habaaa
+
734 784
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pogorzelec
+25 / 29

Jeśli piszesz do Szwedów ,napisz po szwedzku
łatwiej im będzie zrozumieć , a to co napiszesz zamieść na szwedzkich demonach
bo wątpię że jakiś Szwed wchodzi na polskie demoty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
-4 / 18

I mamy wybiórczą pamięć, bo Potop, który zdewastował nasz kraj zapomnieliśmy, a Zakon Krzyżacki, który nas "podszczypywał" na długo przed Potopoem pamiętamy :) Acha. A pomoc somsiedzka zależy u nas od tego, który to sosmiad :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+3 / 3

@xor82 nie zapomnieliśmy tylko nie każdy chce zniżać się do tego poziomu żeby w takich okolicznościach coś komuś wypominać. Ale ty chyba też masz wybiórczą pamięć. Bo pamiętanie o II wojnie, o ludziach, którzy wtedy zginęli to dla ciebie przejaw cebulactwa. Ale wypominanie Szwedom potopu przy każdej możliwej okazji już jest ok. Ciekawe jak zareagowałbyś gdyby takie pożary miały miejsce w Polsce a Czesi pisaliby o potrzebie odwetu za 1968, ludzie z Europy Zachodniej o tym, że nie będą pomagać krajom, które łamią Konstytucję (oczywiście to ostatnie byłoby wyłączną winą rządu) ale jakbyś się czuł gdyby nas postrzegano tylko poprzez pryzmat dawnych wojen i tego co nasi przodkowie wtedy robili oraz przez działania PiS-u, który ma za nic prawo, demokrację i Konstytucję? Rozumie, że nie każdy lubi wszystkich ale nie każdy wypominałby innym dawne wydarzenia w takich okolicznościach. Sam cały czas czepiasz się, że gdyby pożary były w Niemczech Polacy cieszyliby się i też wypominali dawne wydarzenia ale jak na razie to tylko wy to robicie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 lipca 2018 o 21:55

avatar ~wegrterg
0 / 2

zielone ludziki juz tam sa i to ich sprawka ze nie ma deszczu ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alveryn
+12 / 12

Najgłośniej w internetach krzyczą ci, którzy najmniej pomagają. Taka jest solidarność społeczna: kilku robi, reszta krzyczy, że "robimy".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H konto usunięte
+6 / 6

Ciekawe czy sobie samym umiemy pomóc?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazyli83
+3 / 3

Powódź w 1997 czesc pomagala a inni podnosili ceny zywnosci, wody do nie wyobrazalnych cen np cena bochenka chleba na zalanych terenach 10pln tak samo butelka wody. Problemem jest to, ze kazdy jest "ekspertem" a co do czego nic nie zrobia ponad wydawaniem kolejnych ekspertyz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kotek_terrorysta
0 / 0

@Huby7v98 zależy od człowieka, tak jak bazyli napisał. Jedni podnosili ceny żywności. Inni z CB i zdychającym akumulatorem od zatopionego samochodu, siedzieli na dachu i starali się koordynować akcję, choćby w najbliższej okolicy. Co ciekawe, kilku operatorów CB miało potem sprawy w sądzie, bo przekroczyli moc nadawania, albo nie mieli uprawnień (wtedy na Cb też była licencja). Policja która zgłosiła sprawę do sądu tłumaczyła że wcale nie chcieli tego zgłaszać, ale prawo tego od nich wymaga. Na szczęście sądy zadziałały wtedy jak należy i wszystkie te sprawy umorzono ze względu na stan wyższej konieczności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~rwd7
+5 / 5

Już napinka i nadymanie się? Nawet taki dobry moment potrafiłeś zepsuć. Typowo polskie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dariuszkrzyzowiec
-3 / 7

@xor82 - jakoś nie słyszałem żeby krzżakom płonęły lasy. Jusz wyjaśniłem Ci kilka dni temu że to chodzi o Niemców, Krzyżacy to Niemcy. Nie dotarło?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Faerger
+1 / 3

Czerwone, czyli jakie? Komunistyczne? Nie rozumiem tego brandzlowania się nad polskimi strażakami, bo działają tam również strażacy z innych krajów - widział ktoś taki wpis po niemiecku, włosku? Działają tam ochotnicy z dziewięciu krajów, ale tylko polaczkowie na Demotach wykorzystują to do polityki i strofowania Szwecji za multi-kulti.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xyz2357
+1 / 3

Zeby bylo smieszniej tutaj zwyczajnie zadzialalo prawo UE i dlatego wlasnie ci strazacy tam pojechali pomagac...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
+1 / 5

Kolejny debilny spam na głównej!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GarryBary
+1 / 1

@Cammax Który dokładnie zapis konstytucji czy prawa jest łamany? Tak z ciekawości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oiaimilawonabz
-2 / 4

My chcemy pomóc bo my bogaci Polacy. Większość z nas pracuje za 1750zł na miesiąc to nas stać. Wy biedni zarabiacie 73zł na godzinę to trzeba wam pomóc. I nie martwcie się. To jak nas rozkradliście podczas Potopu, że nawet ziemię z Polski barkami żeście wywozili to już 99,9% naszego społeczeństwa nie chce pamiętać nawet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem