Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
441 450
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~propaństwowiec
-3 / 5

Pracowało się na czarno i nie płaciło składek ZUSu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kudlata111
0 / 6

Urodziłeś się taki? czy to przyszło z wiekiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pokos
+1 / 3

Dzieciaku, jeśli choroba kojarzy ci się z katarkiem i tygodniowym zwolnieniem z lekcji to się nie wypowiadaj, bo gówno wiesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jądrzej
-2 / 2

@propaństwowiec czyli lewak i wszystko jasne, sama nazwa tłumaczy twoją postawę.
@pokos albo podpisałeś się pod inną nazwą niż propaństwowiec, albo jesteś kolejnym zaślepionym w te pie#lone PiSy czy inne lewicowe ś#ierwa pokroju PO deklem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kudlata111
+5 / 7

Ludzie wpłacają pieniądze żeby jakaś nastolatka stała się najbogatsza, ale na leki dla starszego człowieka to już nie bo to nie jest modne. Taka młodzież teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+2 / 6

@kudlata111 Ludzie wpłacają przez całe życie składki na ZUS i NFZ, a gdy przychodzi co do czego, to mogą liczyć na siebie lub na życzliwych ludzi, którzy zapłacą jeszcze raz za to, za co już w zasadzie zapłacili. To nie wina młodzieży, tylko starych idiotów, którzy mają wszystkie rozumy pozjadane i nie potrafią zrozumieć, że ten system nie działa i nie ma prawa działać. I niezmiennie budzą się z ręką w nocniku, bo uciekanie przed prawdą jej nie zmienia. Syndrom wyparcia jest tak silny, że porównuję wyznawców socjalizmu do wyznawców teorii płaskiej Ziemi. Choćby palcem pokazać, udowadniać doświadczalnie i pokazywać empirycznie, że socjalizm nigdy nie działał, nie działa i działać nie będzie, to debile i tak będą wierzyć w kłamstwa o sprawiedliwości społecznej i innych bzdurach. Wejdź sobie na siepomaga.pl albo inny tego typu portal - zobacz sobie, jak wygląda to mityczne leczenie przewlekłych chorób czy nowotworów fundowane przez NFZ. Poszukaj sobie, jak wygląda ta mityczna pomoc państwa, gdy trzeba zasrany wózek inwalidzki kupić. Google nie gryzie. Sprawdź sobie, ile ZUS wydał na "informatyzację", a potem wejdź sobie na PUE. Sprawdź sobie, ile forsy poszło na budowanie siedzib ZUS i NFZ. Ale wy i tak w to nie wierzycie i nie rozumiecie. Uważacie, że tak musi być.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~HGW_
-3 / 3

@lasek0110 Nie chce mi się udowadniać, że Ziemia jest okrągła, ale jedno MUSZĘ napisać. Piszesz bzdury o płaceniu za wózek inwalidzki. Wózek inwalidzki osoba potrzebująca dostaje go ZA DARMO. ZA ZERO PLN. No, ale to jest zwykły wózek, bez silnika i sterowania joystickiem. Pierwsza lepsza strona: ortopedio Reszty bzdur, jakie wypisujesz nawet nie warto prostować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+3 / 3

Za darmo można co najwyżej w mordę dostać. Nie ma nic za darmo, cymbale. Ktoś musiał za ten wózek zapłacić, bo jego producent nie produkuje ich za darmo. Kolejny idiota, który nasłuchał się bzdur, że istnieje cokolwiek ZA DARMO.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~HGW_
-3 / 3

@lasek0110 Dopalacze wypaliły ci mózg debilu? UMIESZ CZYTAĆ?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jacektelejko
-1 / 1

@lasek0110 Czytam Twój komentarz o tym że socjal nie ma prawa działać i nigdy nie będzie i tak dalej, i tak dalej... I jedyne co mi przychodzi do głowy to- a w Skandynawii byłeś? Bo u nich to działa. Bo mądre człowieki usiadły były przy stole i tak to wykminiły, że system działa. Owszem, podatki w krajach skandynawskich są względnie wysokie, ale za to służba zdrowia jest na wysokim poziomie, oświata tak samo co zresztą widać chociażby po ich wskaźnikach HDI- Norwegia ma najwyższy na świecie, Dania jest piąta, Szwecja czternasta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~niemamsilytlumaczyc
+1 / 1

@jacektelejko Czy Ty człowieku mówisz o tym, że w skandynawii jest dobrze bo jest socjalizm? Wcale nie dlatego, że sprzedają ropę i gaz, nie zostali zniszczeni w wojnach i pare takich innych.
Tak samo jak myślisz, ZEA też jest bogate, bo tam socjalizm jest w pinechę, czy może jest inny powód tego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jacektelejko
0 / 0

@~niemamsilytlumaczyc jak chodzi o publiczną służbę zdrowia i edukację?? Owszem na to idą PUBLICZNE pieniądze. A to jak sprawny jest system publiczny odpowiada wysokość podatków tudzież to czy rządzący rozsądnie tymi pieniędzy gospodarują. Skandynawia jest przykładem tego jak POWINNO się wydawać publiczne pieniądze. A przy okazji wcale nie przeszkadza fakt że mają ropę i gaz. Problem niestety w Twoim komentarzu jest taki, że nie mówiłem o tym jak bogate, a jak rozwinięte jest społeczeństwo. Emiraty są klasycznie odwrotnym przykładem. Państwo jest BAJECZNIE bogate ale rozwój jest tragiczny poza Dubajem i Abu Zabi. Przejedź się po pozostałych Emiratach typu Umm Al Quwain, Ajman czy Ras Al Khaimah- tam NIC nie ma. Bogactwo skupione jest w dwóch największych emiratach. A to oznacza, że szpitale, szkoły i tym podobne instytucje finansowane z pieniędzy publicznych są na żenującym poziomie poza tymi dwoma emiratami. Skąd wiem? Spędziłem w ZEA trochę więcej czasu niż przeciętny turysta, który widział Burj Al Arab i Jumeirah Beach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~onon123
+3 / 3

Jak tak dalej będziecie nagłaśniali tę akcję, to Urząd Skarbowy nałoży na tego pana taką grzywnę, że mu książek nie starczy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kudlata111
+3 / 3

Drogi lasek0110.
Ja się z Tobą absolutnie zgadzam, w całej rozciągłości.
Wszyscy wiedzą że to nie działa i nie ma prawa działać.
Tan człowiek też płacił całe życie na ZUS i NFZ, i co z tego ma?
A myślisz że to był jego wybór? że chciał wpłacać? A ty masz taki wybór?
Musisz i już!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L konto usunięte
+1 / 1

@kudlata111 Oczywiście, że to był jego wybór. Zapytaj przedstawicieli starszego pokolenia, na kogo głosują. Stawiam perły przed wieprze, że lwia część wymieni PO albo PiS. To właśnie przedstawiciele starszego pokolenia nie chcą żadnych zmian, nie chcą dopuścić do głosu młodych, nieskażonych rakiem socjalizmu. Przez takie działanie ten nowotwór zaczyna się rozszerzać, przez co coraz więcej młodych ludzi łapie się na absurdalne obietnice i prymitywne manipulacje, które bez trudu wyłapie przedszkolak. Może to i odpowiedzialność zbiorowa, ale mamy demokrację, dyktaturę większości. Jednostka nie ma znaczenia, liczy się wola ludu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cagenicolas
+1 / 1

jeszcze zaraz dziadkowi straz miejska dowali za handel bez dokumentow. szkoda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Soka89
0 / 0

*rynku JEŻYCKIM

"rynku Jeżyckiem"? Niby jak to brzmi? Znowu kopiuj-wklej nawet bez czytania było, co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qnr4d
0 / 0

"heroiczna walka bez broni i bagnetów" - Wiedziałem, że lewacki bełkot jest głupi ale to, przekracza moje najśmielsze oczekiwania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szosti00
0 / 0

Naucz się pisać bo gubisz słowa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kudlata111
0 / 0

Drogi lasek0110.
Zbyt w politykę to idzie, to raz.
A dwa, o ile pamiętam to bez względu na to kto stał/stoi u steru państwa zwsze istniała instytucja typu "zus". Różnie się nazywały ale zawsze trzeba było płacić.
Żeby to zmienić potrzeba naprawdę wielkiej rewolucji, a na to raczej się nie zanosi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem