Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
945 954
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+1 / 3

I napiszę to co zawsze - zamiast pchać chore pieniądze w PZPN, lepiej je przeznaczyć na inne dyscypliny, np lekkoatletykę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kyd

@rafik54321 lekkoatleci mają teraz dostać jakieś potężne dofinansowanie i słusznie, ale z drugiej strony, przydałoby się wesprzeć też te dyscypliny, w których nam nie idzie, ale które mają duży potencjał medalowy. Np. pływanie u nas mocno kuleje. Na niedawnych mistrzostwach Europy zaledwie dwa medale, srebrny i brązowy. Na mistrzostwach świata czy igrzyskach nie mamy szans. A tam jest dużo medali do rozdania, moglibyśmy część tego tortu zgarnąć dla siebie, gdybyśmy poważnie wsparli pływaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-1 / 1

@kyd ok, zgoda. W pływaniu jest potencjał, bo bywały w tym wyniki i znowu PL nie jest jakoś mega do tyłu...

Piję do tego że PZPN to studnia bez dna. Można tam położyć pierdyliard złotych a i tak zagrają jak łajzy :/ .
Osobiście (choć mocno subiektywnie, to moja pasja) wsparłbym sporty motorowe. W żużlu, Polska wymiata i to na skalę światową, do tego stopnia że zawodnicy z zachodu emigrują do PL aby jeździć, sytuacja totalnie odwrotna niż w piłce oranej.
W rajdach nasi też sobie radzą całkiem nieźle.
Do F1 raczej się specjalnie nie załapiemy bo to nie te pieniądze, oraz tutaj potrzeba by polskiego koncernu motoryzacyjnego (którego w zasadzie nie ma).

W zasadzie, Polska ma wyniki (minimum przeciętne) w praktycznie każdej dziedzinie sportu oprócz tej nieszczęsnej piłki oranej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 sierpnia 2018 o 20:13

T tomkosz
+1 / 5

ciekawe ile osob przed tymi mistrzostwami nie znalo nawet jednego nazwiska polskich lekkoatletow a teraz graja wielkich kibicow...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~vwvww
0 / 0

Lisek nie zdobył medalu a jest na zdjęciu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem