Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Tego nie zobaczysz w TV

Zawsze najlepiej poinformowana telewizja ci tego nie pokaże

www.demotywatory.pl
by MasterYoghourt
+
20 22
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MasterYoghourt
+1 / 1

To jeden z kanałów na youtube, który pokazuje najbardziej spektakularne wydarzenia, z ostatnich dni. Oczywiście, propagandowa telewizja woli w kółko maglować bzdury o Trybunałach i innych złodziejach, zamiast pokazać coś na prawdę ciekawego.

To nie jest mój kanał, umieszczam tylko w celach informacyjnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zasysacz
0 / 0

@MasterYoghourt Takie sytuacje jak z tego filmiku dzieją się na świecie niemal codziennie, jak nie codziennie to nie są jakieś anomalie czy niesamowite wydarzenia ( uwierzył byś ze co chwila na naszej planecie dochodzi do tuzina eksplozji wulkanicznych ? pewnie nie ale tak się dzieje.. ) . I to już raczej nikogo nie chwyta za serce czy za pusty łep :P i wola oglądać jak że edukacyjne produkcje np. rolnik, szkoła i tym podobne ... Pokazują w tv to co ludzie chcą oglądać a nie co im się podoba no chyba ze chodzi o politykę to wtedy pokazują co chce właściciel :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MasterYoghourt
0 / 0

@zasysacz Nikt się publiki nie pyta, co ma być puszczane w telewizji. Programy rozrywkowe, przyrodnicze, filmy i seriale, mają być idiotyczne, płytkie, bazujące na emocjach, aby tylko nie pobudzały do myślenia, lub wyciągania pożytecznych wniosków. Programy informacyjne mają być tendencyjne, że świat to wojna i śmierć a polityka to złodzieje i kłótnia.

Cel takiej propagandy ? Stworzenie nadpobudliwego idioty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 września 2018 o 14:16

avatar zasysacz
0 / 0

@MasterYoghourt no ale czyja to jest wina ? Że w telewizji nie ma nic wartego uwagi ? Producenta czy ludzie którzy to oglądają ? A są programy na których można obejrzeć coś z sensem np kanały z National i wiele innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MasterYoghourt
0 / 0

Oczywiście, że producenta.

Ciekawe programy są zwykle o późnych godzinach, kiedy wiadomo, że mało kto je obejrzy. Kanał Planete, na przykład, ma jeszcze lepszą taktykę. Puszcza ciekawe programy dotyczące światowej gospodarki, problemów społecznych, w godzinach przedpołudniowych, w dni powszednie, kiedy wszyscy są w robocie albo szkole.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem