Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
387 429
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafalinformatyk
-5 / 65

Metody Zięby działają w praktyce, kto tego nie praktykuje albo robi to na "odwal sie" to i tak to nie zadziała, jak zresztą każda metoda obojętnie czy to medycyna naturalna alternatywna czy akademicka. Normalny człowiek chce sie wyleczyć raz i skończyć z tym. Wsadźcie sobie te kity tam gdzie słońce nie dochodzi. Btw wy to byście sobie dali zdrowe nogi odciąć i protezy założyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 września 2018 o 18:21

D dodawajek
+9 / 23

@rafalinformatyk Pół biedy, jeżeli ktoś chcąc zbić majątek namawia ludzi do brania jego 10x droższych suplementów i traw jako dodatek do leczenia. Gorzej jeżeli tak jak X nie ma się pojęcia o medycynie i krytykuje zastosowane leczenie jednocześnie wbijając setkom tysięcy ludzi, że "chemia to zuo i to ona zabiła kogośtam, a nie nowotwór". Potem chory na nowotwór słucha tego i nie zgadza się na chemię, bo X mówił że chemia szkodzi, a przecież po operacji komórek nowotworowych już nie ma w organizmie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 września 2018 o 8:15

B konto usunięte
+7 / 27

@rafalinformatyk Poziom twojego debilizmu przeraża...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Symulakr
-3 / 21

@rafalinformatyk Poza tym i tak studia 80?% ludzi robi dla papierka. Czy ukończone studia dają premię many? Nie istnieją inne źródła dokształcania? Chyba wiedza zgłębiana empirycznie o wiele lepiej się odkłada niż taka w stresie na egzaminie, którą się zapomina po wpisaniu przez brygadzistę egzaminatora oceny. Zresztą biorąc pod uwagę pazerność NFZ i tych konowałów chcących zarabiać na chorobie to wolę już szamanów niż kogoś kto jeśli nie dasz mu w łapę każe ci umierać. Jak ludzie będą leczyć się sami to te medyczne hieny nie będą kosić kasy na ludzkim cierpieniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dodawajek
+13 / 23

@Symulakr Zoperuj sobie sam wyrostek, raka jelita grubego czy dziesiątki innych chorób. Tylko potem nie przychodź do szpitala jak wlew z vit C nie pomoże. Fakty są proste: 170 lat temu 99,9% kobiet u których przeprowadzono cięcie cesarskie umierało. Obecnie cięć robi się masę, a śmiertelność matek w Polsce liczy się w sztukach (poniżej 10) na 100 000. Kilkadziesiąt lat temu białaczka u dzieci była śmiertelna. Obecnie w większości przypadków jest wyleczalna. Mój pradziadek zmarł przed 50- prawdopodobnie w wyniku powikłań cukrzycy. Mój dziadek dzięki diagnozie i insulinoterapii od kilkudziesięciu lat żyje z cukrzycą i ma się dobrze. I takich przykładów można mnożyć. Ludzie są po prostu niewdzięcznymi prostakami, bo nie rozumieją jakie mają szczęście, że urodzili się w obecnych czasach, a nie 100-200 lat temu. Przeczytajcie sobie ze zrozumieniem stulecie chirurgów. Jak wam się uda, to za obecny poziom medycyny będziecie dziękowali na kolanach. Większość nie przeczyta, więc krótkie streszczenie: brud, brak dezynfekcji, brak antybiotyków, brak znieczulenia, brak znajomości fizjologii i patofizjologii. Krótko mówiąc: operacja=rzut monetą. Przeżyje albo nie przeżyje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 września 2018 o 10:27

J konto usunięte
+12 / 28

@rafalinformatyk Wow, liczba plusów jakie masz świadczy, że sporo tu miłośników magicznego myślenia.

Ktoś, kto ma szczątkowe pojęcie o fizyce płynów i magnetyzmie powie wprost, że sam opis tego strukturyzatora jest jasnym wskaźnikiem na to, czym jest ten facet - szarlatanem.

Skoro jest szarlatanem, to jego metody leczenia mają w najlepszym wypadku efekt placebo. Jak nie ma zielonego pojęcia co robi, to może nawet tworzyć suplementy szkodzące zdrowiu.

Ale ludzie jak chorują, to imają się każdej nadziei i tacy ludzie jak Zięba to wykorzystują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 września 2018 o 10:31

avatar solarize
+3 / 19

@rafalinformatyk Nie ma czegoś takiego jak "medycyna alternatywna". Albo coś jest medycyną i jest popartą badaniami praktyką, albo nią nie jest. To tak jakby powiedzieć, że jest "matematyka alternatywna" i sprzedawać ludziom podręczniki do niej za 1000 zł. To nadal nie zmienia faktu, że jej nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~werstdfyguh
-2 / 10

@dodawajek

" brud, brak dezynfekcji, brak antybiotyków, brak znieczulenia, brak znajomości fizjologii i patofizjologii. Krótko mówiąc: operacja=rzut monetą. Przeżyje albo nie przeżyje."

Haha własnie to ma miejsce TERAZ. Niczym się ten brud nie różni od tego sprzed 100 lat. Mój dziadek zmarł 10 czerwca wskutek tego, że podczas wszczepiania rozrusznika zainfekowano go gronkowcm MRSA. PRzez pół roku na oślep podawano mu antybiotyki, przeżył sepsę, aż nie miał sił walczyć (87 lat) i zmarł. Gdyby nie wspaniała współczesna medycyna, to by może dzisiaj żył. A wczesniej był zakażony klebsiellą pneumoniae przez cewnik (miał wypadek i musiał kilka tygodni spędzić w szpitalu). Dziadek męża został zarażony ropą błękitną, Nie mówiąc już o rotawirusach które każdy w szpitalu musi dostać gratis oraz innych rarytasach. PRZEŻYJESZ ALBO NIE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~HGW_
-2 / 8

@@dodawajek Mijasz się z prawdą. Lekarze przed 100 laty byli po prostu ciency. Dopiero CHEMIK Ludwik Pasteur uświadomił im jak mają się zachować i jak dbać o czystość. Obecni lekarze w większości to ludzie rządni kasy i mający w dupie chorych. Od kilku lat ordynują WSZYSTKIM jak leci statyny na obniżenie poziomu cholesterolu. Bo mają obrywy od producentów i farmaceutów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pirogron
0 / 6

@J_R Dobrze napisałeś, szczątkowe pojęcie o prawach fizyki nie wystarcza, żeby dyskutować o tym temacie. Należałoby się troszeczkę dokształcić. Badałeś wodę po tym kątem? A może chociaż czytałeś badania?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+2 / 2

@pirogon Szczątkowe pojęcie wystarczy. Wszelkie badania potrzebne do tego zostały już przeprowadzone, jakoś tak 150 lat temu... Sorry. Jak chcesz podważyć te badania, to śmiało, działaj, badaj i pokazuj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xyz2357
-1 / 1

@rafalinformatyk pewnie "oooooniiii" opłacili autora tego demota :D:D:D... Ps. jedna metoda Jurka Zięby działa i to w 100% czyli strzyżenie baranów. Nie dziwię mu się, jest luka na rynku między KK, a inną pierdołologią stosowaną to Jurek ją wypełnił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Koszowy
+2 / 2

@Wanderer88 Działają tak samo – przynoszą mu zysk. Nawet Radio Katowice go oficjalnie promuje i nadaje jego teorie. Jego model biznesowy się jak widać świetnie sprawdza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~do_weryfikacji
-1 / 1

@Wanderer88
Jak rozumiem witamina D3 nie działa i jest całkowicie zbędna. A krzywica to taka moda panująca niegdyś wśród Anglików.
Również Witamina C nie działa i jest całkowicie zbędna. Szkorbut został wynaleziony przez doktora Paj Chi Wo dla ludzi, którzy nie lubią borowania w zębach.
Mylisz pojęcia - substancje promowane przez Ziębę działają. Natomiast niekoniecznie są aż tak skuteczne jak to Zięba opisuje. Wyniki badań są niejednoznaczne, choć zaobserwowano sukcesy jego terapii. Może to być efekt efekt placebo, lecz nawet placebo jest lepsze niż nic.

p.s.
Kilogram witaminy C można kupić za około 60 zł. Bezdyskusyjnie działa przeciwprzeziębieniowo i nie są znane przypadki szkodliwego przedawkowania, więc doskonale nadaje się jako dodatek do napojów domowej roboty. Dlaczego więc tego nie stosować? A z fanatykami nie ma sensu walczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
+6 / 36

Zięba NIE udziela porad medycznych! Zięba, jedyne co robi to zbiera naukowe badania z całego świata z zakresu medycyny i o nich opowiada. Nic więcej. On jedynie pokazuje badania lekarzy i naukowców dotyczących zdrowia. Sam niczego nie wymyślił i nie przyjmuje pacjentów. Ludzi sami korzystają z metod, które opisuje w dodatku z sukcesami.
No, ale nagonka trwać musi, bo to co pokazuje ZIęba podważa naszą medycynę i nieomylnych lekarzy działających zgodnie z procedurami jak automaty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
-1 / 7

@Wanderer88.. Nie znajdziesz tam porad medycznych, tylko opis sytuacji i przykłady ich rozwiązania.
Zięba nie jest kretynem! Nie może udzielać porad zgodnie z polskim prawem, dlatego ich nie udziela.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Unicron
+2 / 4

@Zibioff Tak samo nie można nikogo wyzywać a zięba to robi na swoich streamach. Już dwóch lekarzy złożyło przeciwko niemu pozew.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Samasprawa
0 / 6

Nie ma wykształcenia medycznego,jest absolwentem AGH w Krakowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Gucio
+1 / 9

Przerażające że można być w średniowieczu tak jak autor tego demota a wmawiać sobie że ma się XXI wiek...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sdzfcghvjbkn
+2 / 6

BARDZO WIELE metod Zięby działa i jest świetnych. Nie mówię, że to jedyny i najmądrzejszy medyk, ale to tak jak Gessler. Może przereklamowana i czasem się zbłaźni bruszczettą i tadżiatelle, ale pokazuje nam prawdę o syfie i oszustwach w restauracjach. Dzieki temu jednak ludzie mają większą świadmość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Zysk_i_kasa
0 / 8

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pirogron
+5 / 9

Jedna, jedyna metoda, jakiej spróbowałem, akurat działa świetnie (słona woda). Co do innych, nie sprawdzałem. A autor demota ile przetestował?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gienek83
+3 / 9

Bardzo mnie ciekawi czy koncerny farmaceutyczne razem z izbami lekarskimi wykupiły abonament na zniesławianie Jerzego Zięby jak również zwolenników wyboru: "szczepić czy nie" czy po prostu już przejęły domenę www.demotywatory.pl
Bo demoty szkalujące pojawiają się z częstotliwością, że zegarek można ustawiać.
Pamiętajcie drodzy mocodawcy tejże strony, że prohibicja w USA też nie zdała egzaminu. Ba! Wręcz zwolenników spożywania alkoholu przybyło!
Więc może warto odpuścić, bo jednak uważam, że tę stronę oglądają (jeszcze0 ludzie inteligentni i potrafiący wyciągać wnioski bez konieczności obrażania kogokolwiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Skorpion91
0 / 0

co do wyksztalcenia to wydaje mi sie ze mowil gdzies wprost ze nie ma zadnych oficjalnych szkol skonczonych zwiazanych z tematem na ktory sie wypowiada, szkolil sie gdzies u wedrownych mistrzow ze wschodu co stali przy drodze, zgadzam sie z nim tylko co do watpliwosci dotyczacych szczepionek natomiast on sam to szaleniec, poki co niegrozny szaleniec na chwile obecna bo zaleca swoim sluchaczom glownie picie wody i zazywanie witaminy C wiec od tego nic im sie nie stanie ale kto wie co mu kiedys w przyszlosci strzeli do lba i czy nie zwiedzie kogos na manowce, radzilbym uwazac z takimi to nic nie wiadomo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nathaeila
0 / 6

Jerzy Zięba, w normalnym kraju, otrzymałby wysoki tytuł naukowy za swoją ogromną wiedzę i zaangażowanie na rzecz zdrowia Polaków.
Tacy ludzie jak on są niszczeni, bo mówią prawdę o przemyśle farmaceutycznym i o tym, jak tanio i nierzadko łatwo można kogoś wyleczyć. Ponadto to co mówi jest oparte na wielu swiatowych badaniach, zachęcam się z nimi zapoznać, zamiast ciągle się kompromitować niszcząc uczciwego człowieka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~czytaj_ze_zrozumieniem
-1 / 1

Oczywiście witamina D3 nie działa i jest całkowicie zbędna. A krzywica to taka moda panująca niegdyś wśród Anglików.
Oczywiście Witamina C nie działa i jest całkowicie zbędna. Szkorbut został wynaleziony przez doktora Paj Chi Wo dla ludzi, którzy nie lubią borowania w zębach.
Szarlatan Zięba zdecydowanie zaleca stosowanie klasycznej medycyny. Jego porady mają sens jedynie jako uzupełnienie standardowej pomocy lekarskiej, oraz w sytuacjach gdy medycyna okazuje się bezradna. Niestety niektórzy ludzie są zbyt głupi, by czytać i słuchać ze zrozumieniem. Ale tacy w pełni zasługują na "Nagrodę Darwina" którą sobie fundują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem