Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
308 317
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~carmikolaj
+2 / 2

Alaske po pijanemu sprzedali za flaszkę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+13 / 13

@irek256 dlaczego uważasz że jest to oczernianie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ascsdav
+6 / 6

@irek256 W interesie dobrego humoru? Po za tym, nikt go nie oczernia, sam w wywiadzie przyznał, że sprzedał licencje za 35tysięcy i odrzucił możliwość pobierania procentu z zysków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+8 / 8

To nie są złe decyzje biznesowe. To tylko pokazuje, że czasem warto zaryzykować. Wszystko zależy od aktualnych zasobów pieniężnych. Jak ma się duże wpływy, to parę groszy nie zrobi różnicy. Jak ma się bardziej doraźne potrzeby, to potem można żałować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+2 / 2

Indianie sprzedali Manhattan za 24 dolce teraz powinni się upomnieć, że jest wart więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hannya
+1 / 1

Sapkowski był kiedyś mądrym autorem szanującym czytelników. Wiem, bo w ogólniaku latałam na spotkania autorskie. Napisał na fali kilka cudownych opowiadań, cudowne "Maladie", przecudowne felietony w "Nowej Fantastyce"; nie wyszli mu "Husyci" (mi się podobało, ale dupy nie urywa) a "Żmija" była fatalna. Próbował wrócić do Wiedźmina w "Sezonie burz" ale spieprzył koncertowo. Teraz płacze, że nie jedzie na opinii i nie może odcinać kuponów. No do rzyci takie pisarstwo!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irek256
0 / 0

@olmajti w ciągu ostatniego tygodnia, może trochę więcej widuje jakieś demotywatory Sapkowskim w roli głównej ciągle na głównej? być może jest powód tego opluwania? tak swoją drogą, gdyby o Tobie była mowa, pewnie byś był z tym ok! w sumie nic nie czytałem Sapkowskiego, lubię grę, ale denerwuje mnie pastwienie się nad kimś. może i podjął on źle decyzję, ale... którego z was dotyczy jego problem? nie biorę jego strony, bo nie mam interesu, tylko nie chcę mi się ciągle patrzeć na opluwanie kogokolwiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 0

@irek256 co ma do tego to jak ja bym się zachował? Gdyby Sapkowski brał odpowiedzialność za swoje decyzje to nie byłoby dyskusji. Ale on chce za wszelką cenę udowodnić że kontrakt podpisany dobrowolnie był błędem a to że z góry wziął pełną sumę wykupienia praw autorskich bez opcji dzielenia się zyskami (i stratami) nie jest argumentem w sprawie.

Nikogo z komentujących nie musi dotyczyć ten problem. Każdy ma prawo głosu a endriu jest osobą publiczną i jako taka jego delikatna wrażliwość jest narażona na krytykę :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irek256
0 / 0

@olmajti podalem to jako przykład, być może nie trafnie skoro go nie zrozumiałeś. Moim zdaniem, każdy kto wchodził na stronę demotywatory, dostawał zopiniowaną prawdę jednostronną. Ja nie znam dokładnego stanowiska Sapkowskiego, za to wielokrotnie poznałem inną stronę, dlatego ciągnąc to - moim zdaniem to manipulacja, w dość gorzkiej i dość cynicznej formie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 października 2018 o 19:22

avatar olmajti
0 / 0

@irek256 "Moim zdaniem, każdy kto wchodził na stronę demotywatory, dostawał zopiniowaną prawdę jednostronną" ale rozumiesz to że ludzie którzy łykają newsy jak młode pelikany będą łykać każde gówno? Jak myślisz? Po co pod demotami komentarze? Żeby ludzie którzy orientują się lepiej w sprawie mieli szansę się wypowiedzieć. Każdy kto opiera swoją opinię na demotami jest debilem ale w tym wypadku trzeba zaznaczyć że to co się dzieje w sprawie Sapkowskiego odbilo się szeroki echem w całym internecie. Skala wyszła po za kraj a nie pojawiają się fakty które wskazywałyby na to że jest to oczernianie. Inaczej Sapkowski wytoczylby już sprawę osobie która to zrobiła bo jego imię zostało zasargane :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irek256
0 / 0

@olmajti reasumując - nudzi mnie ten temat. Masz racje, jednak - chyba nie zaprzeczysz, ze "Każde kłamstwo powtarzane 100 razy stanie się prawdą". Ponad to: W całym internecie :)?. Co to jest cały internet? Ja o tym wiem z demotywatorów, i ilość banialuków pod demotywatorami jest osłupiająca. Nie chcę wchodzić w rozprawę na temat debili, bo uważam, że za każdym człowiekiem jest jakieś rozumienie świata, którego być może ja nie rozumiem ;). Szarganie jego mnie nie razi tak, jak ilość tego szargania. Nie rozumiem po co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 0

@irek256 ekhm. koleś siedzi mocno w tematach powiązanych z Wiedźminem więc... https://www.youtube.com/watch?v=XQPyQ57vR14

jak już wspomniałem. jeśli byłyby to pomówienia to już byłyby podjęte kroki. on nic z tym nie robi chociaż odwracają się od niego czytelnicy, na których powinno mu najbardziej zależeć. to jest mocno zastanawiające :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
6 67Kuchar
0 / 0

Zgodnie z przepisami ma prawo domagać się większych pieniędzy i moim zdaniem powinien te pieniądze dostać bo na nie zasługuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PancernaBrzoza
0 / 0

Chyba najlepsze co dziś znalazłem :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem