Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Wkurza mnie, kiedy jacyś faceci mówią, że nie lubią kobiet z małymi piersiami. Cieszcie się, że my nie widzimy waszych fiutów przez spodnie. Też byśmy wtedy wiedziały, komu nie poświęcać uwagi
by Wired
+
914 1017
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Silownia
+58 / 102

a kombinacja mały fiut i dużo forsy przejdzie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+78 / 118

@Silownia
Wtedy pewnie nie jest to mały fiut tylko słodki wariat :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jankowalski6969
+16 / 30

@Yoanne - tylko widzisz moja droga. Ze świecą szukać takiego człowieka który ma kręgosłup moralny. Dlatego nie dziw się że większość facetów uważa że dla kobiety liczy się hajs skoro dla zdecydowanej większości kobiet naprawdę liczy się hajs, a dopiero później inne wartości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar QE1
+17 / 21

@Yoanne ? Hmmm.... Małe piersi mają np. modelki, które również nie powiększają sobie ani ust, ani tyłka, czyli są według ciebie osobami posiadającymi tzw. "Kręgosłup Moralny" - ale nigdy jeszcze nie czytałem artykułu pt.: "Sensacja! Modelka poślubiła bezdomnego" ... ale często widzi się w mediach, że modelka wyszła za mąż za starego milionera, który mógłby być z powodzeniem jej dziadkiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K klapaz
-2 / 4

No to kazdy marudzacy facet...
Osobiscie jestem za (;

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
-1 / 15

@QE1 stereotypy, modelek jest ileśset tysięcy, jak 50 wyjdzie za mąż za starego milionera, to przeczytasz aż 50 artykułów na ten temat, jak jakaś wyjdzie za biednego studenta, nie przeczytasz o tym nigdzie, nawet jeśli zrobiłoby tak 50000 modelek. Więc nie pisz o większości. Bo to nie większość. Gazety piszą o tym, co jest wyjątkowe, nie o tym, co jest codziennością.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nonresidentexternalalien
+4 / 4

@Silownia
@michalSFS
Odnoszę przykre wrażenie, że media tabloidowe bardzo utwierdziły Was w pewnych dość negatywnych dla Pań (i dla Panów również!) stereotypach.
@Yoanne
Zgaduję, że jednak nie każdy posiadacz niewielkiego narządu rozrodczego i dużej ilości gotówki jest zapatrzonym w siebie bucem.
Jednak co do reszty Twojej wypowiedzi w całości się zgadzam. Niestety bardzo duża część społeczeństwa - zarówno zresztą Panów, jak i Pań - obwinia całość płci przeciwnej za swoje niepowodzenia w sprawach miłosnych, często nie chcąc zauważyć wad w sobie ;).
Wydaje mi się, że znam równie dużo kobiet, które uważają, że Panów podniecają jedynie ,,łatwe plastikowe lalki", co mężczyzn, którzy uznają, że ,,kobiety lecą tylko na kasę" :).
@jankowalski6969
Naprawdę wątpię, by była to taka przeważająca większość, chyba że ktoś obraca się w takim, a nie innym towarzystwie. :)
@QE1
@VaniaVirgo
W większości zgadzam się z VaniaVirgo - media szukają sensacji, jak i również skupiają się na pewnych stereotypach i ,,sprawdzonych newsach". Jeżeli wiedzą, że coś podniesie klikalność portalu/poczytność gazety - po prostu o tym napiszą.
Ale jak to mówią - jest popyt, jest podaż. Ludzie bardziej zainteresują się modelką, która wyszła za 98-letniego miliardera, niż taką, która poślubiła np. kucharza podrzędnej restauracji. Ludzie interesujący się prasą tego typu poszukują wyjątkowości, skandali, wynaturzeń - tego, czego nie znajdują zwykle w swoim zwyczajnym, szarym życiu. Z tegoż powodu media napiszą o tej pierwszej - a zupełnie zignorują tę drugą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 października 2018 o 0:37

V VaniaVirgo
+1 / 3

@Nonresidentexternalalien Toż nie winie gazet za ten stan rzeczy. Po prostu stwierdzam fakt :) A jeśli chodzi o "kobiety lecą na kasę", "facetom tylko jedno w głowie", to, no cóż. Zdarzają się takie przypadki i wyróżniają się, przez co wydaje się, że jest ich więcej. Bo nie zapamięta się kilkunastu osób, które przeszły obojętnie, tylko tą jedną "krzykliwą". Ze wszystkim tak jest. A przecież jest tyle par, które razem zaczynają się dorabiać, bo żadne nic jeszcze nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wic1
+2 / 4

Ja tam lubię każde cy*ki :) nooo z pominięciem rozmiaru fatalnego czyli totalny brak lub dużych melonów ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-5 / 5

@Silownia @jankowalski6969 nie przejdzie, no chyba że u kuref, bo u normalnych kobiet kasa nie zmienia postrzegania danej osoby.

Ps Yoanne ma rację a została zminusowana. Oj prawda was w oczy kole panowie....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 października 2018 o 13:07

avatar ~Donald Tusk
+1 / 1

@BlueAlien
Sama nie dawno pisałaś, że jak facet kupił tani prezent to mu nie zależy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ewtfgdgsdfg
+26 / 36

LOL, Świat z facetami paradującymi z penisami na widoku niczym teraz baby wylewającymi cycki i dupska na każdym metrze kwadratowym chodnika w każdym niemalże mieście cywilizacji łacińskiej. Byłby niezły śmiech :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Karawi
+1 / 15

Kobiety paradują z częścią cycków na wierzchu a faceci półnago przez całe lato i część wiosny. I to nikogo nie dziwi. Ba, śmiechu też nie ma więc nie wiem w czym problem. A te cycki i dupska podziwiają właśnie śliniący się faceci więc ponownie o co chodzi? Bo gdy tylko idzie wiosna jest wysyp memów o powrocie tych "dupsk i cycków", a kto je robi to chyba wiadomo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ragroth
+30 / 32

Są jeszcze faceci, dla których wygląd nie jest najważniejszy. Ważny owszem - nikt nie będzie z kimś kto się komuś nie podoba, ale to sprawa drugorzędna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olwap
+23 / 23

@olmajti Nie. Chodzi o to, że dziewczyna musi się choć trochę podobać, nie można być z kimś kto ci się kompletnie nie podoba fizycznie ale to nie znaczy, że każdy ma mieć partnerkę seksbombę. Jeśli chodzi o wygląd to dla mnie wystarczy jak dziewczyna ma ładną naturalną buzie i ładne dziewczęce oczy - to chyba nie są jakieś specjalne wymagania i większość normalnych dziewczyn ten podpunkt spełnia. Gorzej z połączeniem ładnej buzi z aspektem emocjonalno-intelektualnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 października 2018 o 10:33

avatar ~mamamiaa
-5 / 9

@Ragroth Jeśli ma mieć dla ciebie ładną i do tego naturalną buzię (i jeszcze ładne oczy), to niestety ale JEST to SPORE wymaganie co do wyglądu i świadczy o tym, ze jest on dla ciebie podstawą.

Dlaczego ludziom się wydaje, że wygląd wcale dla nich nie ma znaczenia, ale potem dodają zastrzeżenie, że oczywiście twarz musi być ładna, przecież łaskawie odpuszczam piękne ciało (i tu też zazwyczaj chodzi wyłącznie o wielkość piersi, mogą być małe)? To się wyklucza, ludzie.

Tak więc - może i są tacy faceci, dla których wygląd nie jest najważniejszy, ale sam się spaliłeś, bo ty do takich nie należysz :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mamamiaa
0 / 0

komentarz wyżej miał być skierowany do @olwap

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O olwap
+13 / 15

@olmajti No i właśnie to mam na myśli. Jeżeli mam z kimś być to musi mi dana dziewczyna pasować pod każdym/pod wieloma względami. Nigdzie nie napisałem, że wygląd nie ma znaczenia - napisałem, tylko, że nie jest to dla mnie główne kryterium, którym się kieruje podczas oceny dziewczyny. Tylko, że ty wciskasz mi w usta coś czego nie miałem na myśli. Gdyby wygląd był dla mnie najważniejszy to interesowałyby mnie tylko laski 7/10 i wyżej, a to czy jest głupia czy mądra nie miałoby dla mnie większego znaczenia. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie - wolę mieć mądrą dziewczynę 4/10 niż głupią 10/10 - i dlatego powiedziałem, że wygląd nie jest najważniejszy. Spotykając mądrą, inteligentną, rozsądną dziewczynę jestem w stanie zaakceptować jej ewentualne niedoskonałości w wyglądzie zewnętrznym. Spotykając piękną dziewczynę nie jestem w stanie zaakceptować jej głupoty. Na tym polega różnica. Co do ostatniego zdania miałem na myśli to, że ciężko znaleźć obecnie dziewczynę, która jednocześnie jest ładna, mądra i nie zajęta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 października 2018 o 12:49

R Ragroth
+8 / 8

@olmajti - Wiesz, że na pierwszy rzut oka ktoś może nie być "w typie", ale po dłuższej znajomości, poznaniu zainteresowań, sposobu wyrażania emocji może ktoś się zakochać. Co cechy niezwiązane z wyglądem wnoszą do związku? Wszystko. Po spędzeniu ze sobą czasu wiesz czy czujesz się dobrze przy tej osobie czy nie. Kwestia kto na co zwraca uwagę. Często słyszę jak jestem z kumplami, co by nie zrobił z dziewczyną, która przechodzi. Pierwotne instynkty są w każdym i pozostaje pytanie czy potrafisz nad tym panować czy nie. Dla mnie to trochę płytkie patrzenie tylko przez pryzmat wyglądu. Inna sprawa jeśli ktoś chce się zabawić na jeden raz i nie biorę jej pod uwagę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Ragroth
+10 / 10

@olmajti Dlatego pisałem, że są jeszcze faceci, dla których wygląd nie jest najważniejszy. Patrzysz przez pryzmat stereotypów i sprowadzasz wszystko do procesów biologicznych. Ludzie są różni i tak potrafię zapanować nad instynktami. To zgodnie z Twoim przedstawieniem sprawy nie jestem ani kobietą ani mężczyzną.
Ty tak postrzegasz świat, a ja inaczej. Ta rozmowa niczego nie zmieni bo i ja i Ty masz rację. Tak więc pozdrawiam i do zobaczenia w następnej dyskusji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M masti23
0 / 0

@Ragroth Wyglad jest wazny,chyba ze czlowiek sie zakocha, w tedy jest zaslepiony i nie dostrzega wad.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 4

@olmajti

To ja to wytłumaczę tak

Jak facet ma ocenę 4/10 i mniej lub jakąś szpecąca chorobę to serio kiepsko i musi naprawdę nadrabiać innymi cechami

Jak ma powyżej 5/10 to jest dobrze na tyle że wystarczy i więcej z wyglądu nie trzeba - od 5 w górę zaczyna się liczyc bardziej charakter. Może mieć więc 8/10 ale być bucem a 5/10 i być sympatyczny tak że aż się cieszę na jego widok - i wybiorę tego 5/10.

Więc wygląd od pewnego poziomu traci znaczenie na rzecz innych cech

Czyli dla mnie ten poziom to 4/10 w górę

Dodam że dla siebie ja jestem 6/10.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 października 2018 o 13:21

avatar olmajti
-1 / 5

@BlueAlien właśnie napisałaś że dla Ciebie wygląd się nie liczy bo jego 'brak' można nadrobić innymi cechami. ii całkowicie się z tym zgadzam gdyż uważam że kobiety w większości przypadków bardziej patrzą na umiejętności zdobycia dobrej pozycji społecznej. jednakże myślenie prawie każdego mężczyzny różni się od Twojego. w przypadku olbrzymiej większości mężczyzn kobieta braku wyglądy nie nadrobi żadną cechą charakteru. nie jest to w żaden sposób uprzedmiotowienie. po prostu inne oczekiwania względem potencjalnego partnera :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 2

@BlueAlien z takim charakterem to nawet zawyżone 15/10 ci nie pomoże... :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D demitri
+8 / 44

Spoko, wystarczy powiesić sobie na szyi wyciąg z konta i rozmiar fiuta nie ma już dla was znaczenia xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R respektov
+2 / 22

@demitri Oburzone kobiety, które lecą na "zaradnych, kochających, szarmanckich i miłych facetów", dają Ci minusy bo właśnie napisałeś całą prawdę :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Karawani
+1 / 9

@demitri Po tym co piszesz wnioskuje,że są dwie opcje. Twój ojciec sra pieniędzmi,albo twoja matka musi wam o czymś powiedzieć, bo chyba nie jest kobietą. Zresztą co ja mówię, cała Polska albo sra pieniędzmi albo nie ma w niej kobiet bo prawie każdy po 30stce jest w związku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-3 / 3

@demitri

Wiesz z własnego gustu?

@respektov

Ciekawą masz logikę. Jak kobiety nie reagują - "o potwierdzają więc koleś mówi prawdę"
Jak reagują minusami to "o zabolało je więc koleś mówi prawdę"
A nie pomyślałeś że minusuja bo czują się urażone tym że one są uczciwe i na kasę nie lecą a ktoś je wrzuca do jednego worka z kurfami? Ktoś ocenia je przez pryzmat materialistek więc minusuja co w tym dziwnego, mają nie reagować?
Serio przestańcie wierzyć w stereotypy i generalizować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R respektov
+4 / 4

@BlueAlien
Przepraszam bardzo, już zdążyłem w swoim krótkim życiu poznać tyle dziewczyn i kobiet, które idealnie podchodziły pod ten stereotyp, że spokojnie można go powielać, z racji że tych, które naprawdę powinien urazić jest tak niewiele, że praktycznie nie ma szans iż to zobaczą :p I nie chodzi mi tutaj tylko o takie stricte "panienki na hajs", ale również te "normalne", które udają że są w porządku, ale w głębi serca są materialistkami. Tych, które serio zwracają uwagę na to w jakimś mało znaczącym stopniu (Np. po prostu na fakt, czy koleś sobie radzi w życiu, czy nie wydaje na głupoty, jakie ma wykształcenie itp), a nie patrzą ile ma dokładnie na koncie jest mało, bardzo mało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-3 / 3

@respektov

A ja uważam że wiele zależy nie tego w jakim towarzystwie się obrażasz oraz jakie podświadomie wybierasz sobie na partnerki/koleżanki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R respektov
+2 / 2

@BlueAlien
Stary to ja jeszcze nie jestem, niedawno styknęła mi pełnoletność.
Większość dziewczyn i kobiet, które znam ma ok. 15-20 lat. Na podstawie dziewczyn, które znałem ze szkoły, zajęć pozalekcyjnych, siłowni i innych miejsc, napisałem swoją opinię. Od razu dodam, że nie kręcę się w jakimś patologicznym towarzystwie, ba nawet mimo odpowiedniego wieku nie ciągnie mnie do np. picia alkoholu. A jeżeli w taki sposób oceniam też dziewczyny, które są na pierwszy rzut oka "porządne", to ja już nie wiem co myśleć. Z koleżanek w moim wieku może tak 1 na 10 nie jest chociażby ukrytą materialistką, niektóre może się aż tak ukrywają, że współczynnik byłby jeszcze mniejszy :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+7 / 19

Autor demota rzekomo mężczyzna, a wypowiada się jako kobieta? :P Czego się nie robi dla oceny :D
A tak przy okazji, to mają prawo tak powiedzieć. To ich preferencje. Jeżeli nie mówią, że kobiety z małymi piersiami są gorsze, brzydsze, itp, to o co chodzi? Czy to ich wina, że ktoś ma kompleksy? Jak jakiś facet powie, że lubi kobiety z małymi piersiami, to też sie wkurzą, bo cały czas chodzi o małe piersi. A te z dużymi znowu mają ich dosyć, bo są uciążliwe. Może po prostu zaakceptować siebie i przestać szukać afery tam gdzie jej nie ma?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
+21 / 23

Są gusta i guściki. Jedni lubią brunetki, inni blondynki, jeszcze kolejni te piersiaste. Podobnie baby, niektóre wolą niebieskookich, niektóre czarnookich, a jeszcze inne kulturystów. Każdy może lubić, co mu się żywnie podoba i nie wiem, o co tutaj się obrażać. Z jednej strony wyłazi kompleks autorki, z drugiej faktycznie, faceci lubią szczuć swoimi indywidualnymi gustami jako prawdą objawioną, co jest kompletnym nonsensem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+8 / 8

@Rhanai Z moich prywatnych obserwacji wynika że to kobiety się nawzajem poniżają i krytykują w oparciu o wygląd, a nie faceci. Facet (facet, a nie 12-letni chłopiec) nie wyśmieje dziewczyny że jest decha ani nic w tym stylu, co najwyżej po prostu się z nią nie umówi, ale nie powie że to kwestia wyglądu/piersi/czegoś, no chyba że zostanie wprost zapytany. Rozmiar piersi, kształt tyłka i tak dalej wszem i wobec krytykują zjadliwe koleżanki, a nie mężczyźni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
+2 / 2

@DexterHollandRulez a widzisz, z moich obserwacji, bab nie interesuje w najmniejszym stopniu zadek koleżanki, chyba, że są głupie i celowo złośliwe, za to co się nasłuchałam, jak niby dorośli faceci między sobą obrabiają laski, to uszy więdły, choć owszem, w twarz raczej nie mówili, lub może nie byłam świadkiem takiej sytuacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
0 / 0

@Rhanai No to pozostaje się zgodzić, że wiele dorosłych osób jest niedojrzałymi złośliwcami, bez względu na płeć :)

Ja ogólnie raczej mało mam znajomych facetów, ale ci których mam nigdy przy mnie czy ze mną nie wypowiadali się krytycznie na temat wyglądu kobiet ani nie walili tekstami typu 'a ta to ma fajną dupę', za to kobiety nie raz nie dwa przy mnie rozprawiały o facetach, czasem pozytywnie, czasem negatywnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rhanai
+1 / 1

@DexterHollandRulez znaczy mamy dokładnie takie same doświadczenia, tylko wszystkie płcie odwrotnie, znaczy trudno wyszukiwać zależności, jedno i drugie podły gatunek ^^

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K ktosiu7676
+3 / 13

Nooo , gdybyście wy kobiety je miały to na 100% by były na wierzchu do oceny .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-4 / 4

@ktosiu7676 znawca kobiet od siedmiu boleści hahaah

I co jeszcze powiesz o nas że na 100 procent coś jeszcze? Ciekawa jestem bo może nie znam siebie samej tak dobrze jak ty mnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K ktosiu7676
+1 / 1

Nie ma nic w tym złego że kobiety eksponują swoje walory - piersi , nogi , tyłki itp itd ,, dla kogo tak kobiety się ubierają ? Dla nas - facetów i bardzo dobrze bo nas to cieszy tylko dlaczego oszukujecie same siebie ? Robicie to dal nas ! I jeśli byście miały fiuty a my nie a one by nam się podobały to oczywiście że byście je eksponowały tak jak z każdą inną częścią ciała bo by nas to kręciło . Niestety nie jesteście wstanie się przyznać do tego jak jest naprawdę nawet przed samymi sobą .
Co do twojego pytania na temat mojej znajomości kobiet to stwierdzam po twoich komentarzach że niektóre z was są bezdennie głupie .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 11 października 2018 o 21:40

avatar BlueAlien
0 / 0

@ktosiu7676


Aha, czyli masz jakieś zdanie o kobietach, wyrobione w jakiś sposób
I się go trzymasz
A gdy kobieta z krwi i kości, a nie teoretyczna, mówi ci że to co uważasz to nie prawda, bo nie tyczy się każdej kobiety (a fiuut to genitalia a ich już żadna z nas nie eksponuje) to stwierdzasz magiczne "nie umiecie przyznać tego same przed sobą, wiem to bo ja tak uważam" a gdy dalej ktoś cię wyprowadza z błędu, to ty "niektóre z was są bezsennie głupie".

Ciekawą masz dedukcję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K ktosiu7676
0 / 0

@BlueAlien Jaką ty jesteś kobietą z krwi i kości ? Jesteś tylko nickiem na forum a kto tam naprawdę siedzi to wiesz tylko ty .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 października 2018 o 23:48

avatar BlueAlien
0 / 0

@ktosiu7676

Po drugiej stronie monitora siedzi drugi człowiek, nie jakiś bot, tylko żywa osoba więc raczej nie tylko "nick na forum".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kuarizumochi
+3 / 17

do wstawiającej demota: dobrze, że nie widać mózgu przez czaszkę bo wtedy na ciebie też pewnie nikt by nie spojrzał :]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 3

@kuarizumochi raczej nikt by nie spojrzał na osobę z mózgiem na widoku, bo to takie trochę creepy nie sądzisz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
3 konto usunięte
+17 / 21

Nie marudź. Cycki możesz sobie przynajmniej powiększyć, a co ja mam zrobić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Karawani
0 / 4

@36latek Penisa też da się powiększyć. Ale nie sądzę,żeby jakiejkolwiek Polki było stać na robienie sobie cycków jak przeciętny Polak ma problem z opłatą rachunków albo wizytą u lekarza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fsubi
+8 / 14

Małe cycki są w dechę!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darekf
0 / 4

Biedactwa, haha :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar roztrzepana89
+11 / 17

Z p.r.z.o.d.u plecy, z tyłu plecy, Pan Bóg stworzył mnie dla hecy...i przynajmniej jest wesoło;p.
Dystansu do siebie życzę paniom i panom rozmiarów wszelkich.

PS. przepraszam za kropki, ale bez nich wyskakuje komunikat 'wykryto niedozwolone słowa' :))), także nawet tu przednie plecki nie są lubiane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Antey
+8 / 8

Bo liczy się kształt, jędrność, rozstaw, wydatność, proporcje do reszty... naprawdę duże rozmiary rzadko wyglądają dobrze (ale jeżeli już, to... no ;) ).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kubira
+3 / 9

Czytam wasze komentarze i zastanawiam się, z jakimi kobietami sie spotykacie że macie taki obraz kobiety?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-3 / 7

@kubira z wymyśloną przez innych stulejarzy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 października 2018 o 13:45

S szynszyle3
+4 / 6

Uwielbiam małe, zgrabne cycki. Jak byłem młody, to też wolałem duże...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LeClerc2
+13 / 19

Ale jak kobieta ocenia faceta po wzroście, budowie ciała itd., to już was nie wkurza? Kobiet to jednak są hipokrytki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mooz
+9 / 11

@LeClerc2 Jak się zapyta dowolną kobietę jak wygląda jej ideał mężczyzny to w większości przypadków dokładnie pierwszym słowem będzie "wysoki". W pozostałych przypadkach będzie to jedno z pierwszych słów. To powinno wystarczyć jako komentarz do zarzutów kobiet że faceci zwracają uwagę na wygląd...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-3 / 5

@LeClerc2 @mooz

Jaka niby hipokryzja?

Jak inne laski lecą na wysokich a ja na niskich to według was będę hipokrytką bo inne lecą a ja mam odpowiadać za słowa innych kobiet? WTF?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LeClerc2
+2 / 2

@BlueAlien Jeżeli wolisz niskich, to nadal oceniasz po wyglądzie. Jeżeli do tego chcesz, żeby on Cię oceniał po np. charakterze, a nie po wyglądzie, to nadal podtrzymuję swój pierwszy komentarz. W innym przypadku zaliczasz się do grona mniejszości kobiet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 0

@LeClerc2 uwierz mi, nie zalicza się... :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@LeClerc2


Przecież nigdzie nie pisałam że wygląd w ogóle się nie liczy

A to że wybieram niskich to nie wynika z tego że "o niski, wybieram" tylko że jeśli jest grupa facetów to ten niższy zwraca na mnie uwagę

Odniosłam się do uogólnienia że jak kobiety wybierają facetów po wyglądzie to zawsze jest to wysoki

A mi chodzi o to że nie zawsze

Więc nie wiem o co ci chodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+8 / 14

Ale mówić że 'o fu ale niski, takiego to nie chcę' to już można, nie? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-4 / 4

@DexterHollandRulez

Ale mnie drażni ten stereotyp
Zawsze wybierałam niższych, takich mój wzrost +- 5cm i jest mi przykro gdy każdy facet ma to w dupie bo woli się skupiać na laskach które lecą na wysokich

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+2 / 2

@BlueAlien To nie jest stereotyp. Ja z tym nie mam problemu bo mam 183 cm i nigdy na mnie żadna nie narzekała, ale mam niższych od siebie znajomych lub właśnie przykład znajomej która umawiała się długo z niższym prawie o głowę gościem i musiała znosić dziwne uwagi koleżanek na jego temat...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-2 / 2

@DexterHollandRulez

Ale się omówiła. To najważniejsze

Uważam że to stereotypy bo nie każda kobieta leci na wzrost

Jest ich mniej ale są

Dlatego że mniej jest facetów niższych od kobiet niż wyższych

Swoją drogą zawsze mnie dziwi że gdy napiszę prawdę, że wolę niskich facetów, to dostaję minusy albo komentarze obrażające mnie itp

Gdybym napisała że wolę wysokich to też bym dostała minusy... Bez sensu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+1 / 1

@BlueAlien Nie obrażam Cię, nie twierdzę że kłamiesz ani nic takiego. Niemniej pewnych obserwowalnych zachowań i tendencji nie należy bezkrytycznie zbywać jako stereotypy. Większość kobiet wydaje się jednak zwracać uwagę na wzrost partnera. Istnienie kobiet które nie zwracają nie przekreśla ogólnej tendencji. Tak samo większość facetów woli blondynki, a to że np. ja nie nie oznacza, że stwierdzenie o większości jest nieprawdziwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+2 / 2

@DexterHollandRulez ona po prostu zauważa tylko te krzywdzące stereotypy, które uderzaja w kobiety... tych dotyczących mężczyzn wg niej nie ma :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kowaleczka
+4 / 4

Serio nikogo nie drażni słowo f... na głównej stronie portalu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wertyko
0 / 0

@kowaleczka
Przywykliśmy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Skorpion91
+7 / 7

ale o co chodzi? sa tacy co lubia male cycki jak ja, i sa tacy co lubia duze, dlaczego zawsze dziewczyny szukacie atencji u tych ktorzy was mniej lubia, tacy zawsze co wami gardza wydaja sie wam wazniejsi lepsi i wogole i tu jest podstawowy blad logiczny, to tak jakby ptak koniecznie chcial plywac jak ryba z mysla ze skoro matka natura nie dala mu umiejetnosci plywania to napewno plywanie jest lepsze niz latanie bo przeciez matka natura jest strasznie zlosliwa ze musimy ja przechytrzyc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Yoanne
+2 / 2

@Skorpion91 No właśnie ja nie wybieram takich, którzy gardzą innymi, nie szukam atencji u tych, którzy mnie mniej lubią etc., ale co z tego? Na takie, co to myślą i szanują siebie oraz innych uwagę zwracają dojrzali psychicznie mężczyźni, a nie czarujmy się - najłatwiej spotkać kogoś, kogo nie interesuje miłość, a chwilowa relacja lub godzącego się na "jakoś to będzie, byle być w związku, może kiedyś tę drugą osobę pokocham". Żeby móc ocenić, że ktoś jest porządnym człowiekiem, trzeba go choć trochę znać, a to wymaga wysiłku, którego wielu ludziom się nie chce podejmować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 2

@Skorpion91 nie sztuką jest tak ugotować pomidorowke by smakowała komuś kto ją uwielbia nad inne potrawy
Sztuką jest tak ugotować pomidorowke by smakowała komuś kto tej zupy nie znosi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 października 2018 o 17:34

C CzikoMistrz
+5 / 7

dokładnie wszystkie moje koleżanki poszły za sianem...głupie pipy. Sama zastanawiam nieraz czy tak nie jest łatwiej...ahh temat rzeka..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 2

@CzikoMistrz

Też tak myślę

Niby fajniej jest mieć bogatego męża i nie martwić się o rachunki i jedzenie a i czasem pojechać na odjazdowe wakacje bez hamowania się i oszczędzania, ale z drugiej strony jak miałabym się męczyć ze starym obleśnym dziadem, który nie szanuje mnie zdradza i w ogóle obrzydza i jest chamem, to wole miłego pomocnego szanującego faceta zarabiającego najniższą krajową. Spokój ducha i szczęście jest ważniejsze od Ferrari

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 października 2018 o 17:30

avatar ~Donald Tusk
0 / 0

@BlueAlien
Bo facet który jest bogaty to może być tylko obleśnym zdradzającym facetem.
Według ciebie normalny facet, to idiota który jest całkowicie podporządkowany kobiecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~hienn
+6 / 6

Już się nie oburzajcie tak bardzo panie z małymi piersiami, bo panowie też są w nie najlepszej sytuacji - chodzi mi o np. niskich panów. 99,99 woli wyższego od siebie, a na pewno ponad połowa woli po prostu wysokich. Tak to już jest, że pewne cechy są bardziej pożądane. Osobiście mnie nie boli to, że dla jakiegoś faceta mam za mały biust i nie chciałabym, żeby ktoś miał pretensje do mnie, że bardziej podobają mi się mężczyźni powyżej 190 cm.


Oczywiście te nasze preferencje to tylko wzorzec, który niekoniecznie musi być spełniony. Ponoć miłość jest ślepa i wiele zmienia. Miłości nie dane było mi jeszcze zaznać, ale myślę, że w kulminacyjnym momencie owe upodobania można pozmieniać pod wpływem uczuć i przede wszystkim charakteru drugiej osoby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
+1 / 1

Ja lubię i duże i małe...Problem w tym, że nie występują jednocześnie u jednej kobiety...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Axdhfjfj
+3 / 3

Po co się oburzać jak nie lubią to nie lubią. Przynajmniej jasno określają swoje preferencje. No chyba że, robią to złośliwie celowo żeby obrazić wtedy oburzenie jest zasadne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~FurImmerAllein
+7 / 7

Jeśli facet to spasiony nerd to i tak nie poświęcacie mu żadnej uwagi, mały fiut nie zmieni tu absolutnie niczego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bloodonice
+7 / 7

Na szczęście nie dla każdego cycki są najważniejsze. 100 razy bardziej wolałbym przeciętną dziewczynę z małymi piersiami, niż przepiękną, ale próżna laskę, z którą nie ma nawet o czym porozmawiać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 października 2018 o 14:45

avatar rafik3001
+3 / 3

małe jest piękne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mooz
+1 / 1

@rafik3001 Nie liczy się ilość, tylko JAKOŚĆ!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A axel033
+3 / 5

To ja jakiś wyjątek jestem, bo uwielbiam małe piersi... Po dziewczyny nie pchać...pozdrawiam żeńską płeć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+9 / 9

Czyli posiadanie własnego gustu jest seksistowskie i złe. Jeżeli mnie np nie kręcą azjatki to mam iść na jakąś terapię? Czy wyście już do końca zgłupieli,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+1 / 1

@BlueAlien nie rozumiem zwrotu "wy faceci". Czyżby wszyscy faceci tak myśleli? Czy możesz mnie nie szufladkować ze względu na płeć, rasę, status społeczny czy wyznanie i rozmawiać ze mną jak z drugim człowiekiem? Tak po prostu. Wspominasz teksty innych facetów, których nawet nie znam i stawiasz mnie na równi z nimi, i jeszcze każesz ich tłumaczyć.

Czy moja odpowiedź też ma się zaczynać "bo wy kobiety"?

Dla mnie BlueAlien jesteś wyjątkową i niepowtarzalną istotą. Całkowicie wyjątkową w swoim myśleniu, charakterze i wrażliwości. Chętnie więc wysłucham wszystkich uwag, które będziesz miała do mojej wypowiedzi, oraz postaram się w miarę możliwości czasowych na nie odpowiedzieć. Natomiast nie zamierzam tłumaczyć czy to facetów czy kobiet zupełnie ze mną nie związanych, o których nawet nie wiem czy istnieją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

@ciomak12

Długo jestem na demotach i wiem że to tak nie działa
Nawet jeśli będę do każdego odnosić się indywidualnie to i tak będę czytać wszędzie "a wy kobiety boicie się pająków" "a wy lecicie na portfel" jak pod tym demotem, do których to tekstów się nie zaliczam.
To jest męczące i póki się panowie nieoducza generalizacji (a tłumaczyłam im to od kiedy jestem na demotach że nie można tak robić i żaden nie zrozumiał) to ja też już nie zamierzam niegenerealizować

Bo albo jesteśmy wszyscy jednakowi i wrzucamy się do jednego worka albo każdy jest inny i nie ma macicznego "wy"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+2 / 2

@BlueAlien A bo wszyscy kradną to ja też będę kraść. Czyli rozumiem stałaś się osobą z którą wcześniej walczyłaś.

Otóż zupełnie mnie nie obchodzą "wszyscy panowie", natomiast jeżeli Twoim jedynym argumentem jest to że poznałaś kilka czy kilkaset anonimowych osób w wieku nieznanym, które generalizowały kobiety i to skłoniło Cię do robienia tego samego w przypadku mężczyzn, to jesteś przykrym przypadkiem osoby, która nie odróżnia świata cyfrowego do rzeczywistego. Co skutkuje tym, że przedmiotowo traktujesz ludzi. Otóż ja nie zgadzam się na takie traktowanie, jeżeli chcesz prowadź swoją "wojenkę" na przekrzyczane się jak to mężczyźni i kobiety są złe to droga wolna. Znajdziesz na pewno wielu, którzy będą ciągnąć te bezcelowe dyskusje. Jeżeli natomiast zapragniesz podyskutować na argumenty z wzajemnym szacunkiem do nieznanej Ci osoby daj znać.

Nie liczę na odpowiedź z Twojej strony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Donald Tusk
0 / 0

@BlueAlien
@ciomak12
99% użytkowniczek demotywatorów to seksistki.
Wniosek jest prosty.

Ciekawe, że jak kobiety najwięcej trują o tym, że faceci wolą takie i takie a jak my mówimy tacy to źle, po czym same mówią, że nie liczy się to dla nich tylko charakter.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~fgijik
0 / 2

Kobiety i tak mają lepiej.Piersi przynajmniej można powiększyć.Penisa nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~SamuelWolf
+3 / 3

Nie, leczenie smutku po czyiś docinkach za pomocą docinania innym nie działa. Po prostu zrozum, że ludzie mają różne gusta i poszukaj kogoś, kto lubi małe cycki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rimcem
0 / 0

Cieszyć to się mogą Ci z małymi fiutami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 października 2018 o 18:37

D darth65
+7 / 7

To dobrze, że kobiety nie mają fiutów bo zapewne co niektóre chodziły by z nim na wierzchu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R respektov
-1 / 5

Opowiem fragment scenariusza do pewnego filmiku o kobietach, który niedawno oglądałem.

Dziewczyny mają wybór między dwoma chłopakami i nie wiedzą na którego się zdecydować.
Chłopak 1: Mądry, student, przystojny, szarmancki, dżentelmen, silny umysłowo
Chłopak 2: Tępak z zawodówki, trochę mniej przystojny od Chłopaka 1, mentalny bezmózg, dres, jak zrobi dziecko to ucieknie, no ale MA FERRARI!

Krótkie podsumowanie myślenia dziewczyn.
P.s kto wie z jakiego to filmiku? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-2 / 2

@respektov

Jakie krótkie podsumowanie? Ja bym wybrała tego pierwszego.

A że te baby się wahały... Nie wiadomo czy to nje było ustawione. A jeśli nie to co za problem wziąć pustaki do badań i stwierdzić że to wszystkie kobiety tak myślą jak ty właśnie teraz to stwierdziłeś?

I ty popełniasz błąd pisząc "podsumowanie myślenia dziewczyn"

Powinno być " niektórych dziewczyn".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Donald Tusk
0 / 0

@BlueAlien
Tak, zawsze jest ustawione jak kobieta źle wypada.
Tak samo, jak wszyscy seksiści na demotach to fejkkonta feministek które to chcą mieć jakąś kartę gdy zaczynają pluć.

"I ty popełniasz błąd pisząc "podsumowanie myślenia dziewczyn"

Powinno być " niektórych dziewczyn"."
Mówi osoba która pisze, każdy facet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bebini
+4 / 6

Ja tam wolę małe
za to fajne szczupłe nogi i mózg
i spoko twarz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R respektov
+5 / 5

@bebini Lepsze małe, ale prawdziwe, niż po operacji.
Mózgu nie znajdziesz w większości okazów, przykro mi :/ (Chociaż paradoksalnie bez mózgu nie przeżyłyby xD) A co do twarzy, jak bez malowania jest spoko, to czemu nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar miksus
+5 / 7

Jest masa mężczyzn, która lubi małe piersi. Tylko to bardziej normalna część, która nie podskakuje i krzyczy "cycki, cycki" jak jakieś zobaczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pergamin
+1 / 1

Śmiechłem nawet :D Zabawne i celne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
+5 / 5

Faceci którzy zwracają uwagę przede wszystkim na wielkość piersi najczęściej umawiają się z kobietami których interesuje wielkość rzeczy parkowanej jak najbardziej na widoku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~inkwizytor31
+3 / 3

Jeżeli wyznacznikiem szczęścia jest rozmiar piersi lub przyrodzenia to w dłuższej perspektywie nie wróży to niczego dobrego.Wygląd jest ważny ale nie powinien być najważniejszy. Każdy z nas się zmienia, więc wygląd to nie wszystko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~hgjghg
-2 / 2

ale kolezanko z małymi cyckami,to nie wielkość przyrodzenia tylko sztuka pierdólenia!!! a i tak kwiczycie jak świnie,bez znaczenia na wielkość

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~SamuelWolf
+1 / 1

Następnym razem jak roisz to na wiejskiej imprezie to nie daj się namówić po ciemku na tyłach zagrody, to nic ci nie będzie kwiczeć podczas.
P.S. Oddaj za weterynarza dla mojej lochy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~435_34534535353
+1 / 1

małe cycki to pół biedy, gorzej jak twarz wygląda jak pizza wtedy jest najgorzej. Przy ładnej buzi małe cycki czy nawet lekka nadwaga jest tolerowana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G greggor
-1 / 3

Nie widzicie naszych fiutów, bo nimi nie epatujemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FAniesamowity
0 / 0

Co ta za zdjęcie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xxes
+1 / 1

@FAniesamowity Cassie Brown, gwiazdka instagram'a.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DarkPsychopath
-1 / 3

Co to znaczy małe piersi... ? Większość kobiet w Polsce i ogólnie na świecie ma biust średni. Taki w sam raz. 9/10 kobiet nie ma się czego wstydzić. Jak jakaś jest całkowicie płaska jak deska czy jak ma cyce jak arbuzy to już nie nasza wina. Tak samo u facetów. Większość jest mniej lub bardziej ok. Liczy się wiele rzeczy nie tylko biust. To, że kobieta ma duże piersi nie znaczy, że wszyscy świrują na jej punkcie. Spasione grubaski mogą mieć ogromny biust, ale są brzydkie. Tak samo szczupła, śliczna dziewczyna może mieć niewielkie piersi i być uważana za ideał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Peppone
+1 / 5

Ale jak wyjmiemy portfele, to wszystko widać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Glonekmaly
+4 / 4

Wyjmuj portfel! I idziem do maka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-4 / 6

@Peppone bosze, beka xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K ktosiu7676
+3 / 3

@BlueAlien bosze ?!! , beka ?!! xD ?!!
ja to czytam : Karynie brak słów i wkleiła typową odpowiedz upośledzonych graczy mmorpg .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

@ktosiu7676

To śmiać się nie można z czyjegoś ograniczenia, że zamiast pomyśleć woli rzucać oklepanym stereotypem? Bez refleksji nad nim tylko jak kalka kopiuj-wklej?

Nie każda kobieta patrzy na pieniądze i mnie to mięczy że debile z demotow wciąż i wciąż powtarzają to samo, jak grochem o ścianę.

BTW karyna?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xxes
+5 / 7

Ja tam nawet preferuję mniejsze, ale powiem Ci prawdę, której nie dostrzegasz, my lubimy WSZYSTKIE piersi, każdego rozmiaru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Madara_Uchiha
+5 / 5

Podsumuję to krótko:
1) Dlaczego kobiety udają orgazm?
- Bo myślą, że nas to obchodzi!

2) Znowu nie miałam orgazmu!
- i ..uj! Ważne, że ja miałem!

Dziękuję. Dobranoc

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P papus
+5 / 5

Cycki to cycki! Kochamy je wszystkie niezależne czy małe czy duże! (oprócz męskich i babcinych oczywiście)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Finger03
+2 / 2

Czyżby autorka miała małe piersi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E emerk
+2 / 2

Baybe, to nie ta kategoria. My nie oceniamy waszej waginy, ślimaka czy jak kto tam zwie. Nie mam nic przeciwko byście oceniały nasze klaty. Jedni maja fajnie zbudowane, inny większe piersi niż kobiety. W sumie są już tak zapuszczeni, i słabi (fizycznie), że natura powoli robi z nich kobiety. Nawet chyba średnio inteligenta feministka przyzna, że facet jest trochę inaczej zbudowany, ma więcej siły fizycznej, powinien mieć, w końcu w pierwszej kolejności jesteśmy zwierzętami, a nie ludźmi. Tak że nie zrozumcie mnie źle, oburzając się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gfgfgfjj
-1 / 1

@emerk taaa, nie oceniacie waginy xD Przecież co drugi hejtuje jak nie wygląda jak z pornosa, bo dla niego to obleśne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
+2 / 2

Ale o co chodzi? Ja znam facetów, którzy nie lubią dużych piersi. I co z tego? Jeden woli mniejsze, drugi większe... Mają do tego prawo i tyle. Gorzej, jeśli w doborze partnerki kierują się tylko rozmiarem biustu lub namawiają partnerkę do operacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glus_eli
+5 / 5

Wiele razy słyszałem od mężczyzn że lubią małe cycki.
Nigdy nie słyszałem od żadnej kobiety, że lubi małe fiuty.

Może naprawę Świata trzeba zacząć od siebie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-4 / 4

@glus_eli a kto w tym przypadku jest zepsuty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nefari
0 / 0

Jak ja nie lubię szufladkowania... Bo każdy facet musi patrzeć tylko na dupe i cycki albo każda kobieta na portfel..
Wiem, że fakty są jakie są ale większość to jednak nie wszyscy. A sam osobiście pierwsza rzecz na jaką zwracam uwagę w przypadku kobiet to oczy :)
Także nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Miłego dnia, wieczoru tudzież dobrej nocy życzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 października 2018 o 22:21

M mambolinski
0 / 0

jejku! o czym ta jakaś burza? pozycje są różne. n.p. na załączonym zdjęciu pupcia fajna i cysiów nie potrzeba;-)
a poważnie? wielkich, obwisłych nie lubię- do rączki! a co do rączki to do buzi i na wzajem:-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jjac
+1 / 3

Markę samochodu i kolor karty kredytowej jakoś widzicie i nie ma z tym problemu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-3 / 3

@jjac do kogo mówisz "widzicie"?

Sprecyzuj konkretnych użytkowników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jjac
+1 / 1

@BlueAlien do ludzi z pewną bystrością, pozostali niech sobie odpuszczą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

@jjac a nie jesteś w stanie wymienić ich z nicków? Bo skoro piszesz do nich, to powinni wiedzieć że to do nich. I o nich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jjac
0 / 0

no mówiłem, żeby sobie odpuścić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@jjac czyli mówisz do wszystkich - kobiet, facetów, gejów, vegan, antyszczepionkowcow i katolików... Po prostu do każdego, mam rozumieć. Ok.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jjac
0 / 0

no nie zrozumiesz, no.
Nie poradzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~grzzzz
+1 / 1

Małe piersi też są super

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~smej12
0 / 2

Nie lubie kobiet z malymi piersiami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dsadasdas
+4 / 4

Ja nie lubię małych piersi, ty nie lubisz małych fiutków. Nie lubimy się i koniec. W czym problem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~stara_dziadyga
+3 / 3

a ja lubię dziewczyny z małymi piersiami i nawet te całkiem płaskie dla mnie są super!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
0 / 0

@Nonresidentexternalalien
Nie czytam mediów tabloidowych, chyba, że tak można już traktować demoty.
Jaja sobie robię, nie wszystko trzeba brać na poważnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nonresidentexternalalien
0 / 0

@michalSFS W takim razie serdecznie Cię przepraszam. :)
Przyzwyczaiłem się, że ludzie piszą na tym portalu różne...specyficzne rzeczy i to całkiem ,,na poważnie". Może niepotrzebnie się denerwuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+1 / 1

@Nonresidentexternalalien
Nie ma sprawy, co człowiek to inna historia. Sam demot też jest zrobiony z przekąsem i trzeba podejść do niego z dystansem.

Niepotrzebnie denerwujesz się, to walka z wiatrakami. Trochę tu mądrych ludzi jest, ale jeszcze więcej pustaków i trolli, z którymi nie ma sensu wdawać się w głębszą dyskusje. Im chodzi o taki efekt, tyle z marnego życia mają:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 października 2018 o 0:50

D deusmagnus87
+1 / 1

Zauważyłem, że dziewczyny z małym biustem nadrabiają to charakterem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~aallen88
+1 / 1

nie chce nic mówić ale mały w spoczynku nie znaczy małego w baczności :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lytek
+1 / 1

małe piersi są piękne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nickznikl
+2 / 2

Małe piersi są ok, bo do tego jest smukła sylwetka :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zimnylech
0 / 0

Z takim tyłkiem piersi to akurat przydatny dodatek :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar preskot
+1 / 1

Ale przez spodnie byłoby widać fiuty w zwisie, a to nijak ma się do prawdziwych rozmiarów. Szach mat ateiści... znaczy kobiety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar czacknoris
+1 / 1

małe cycki to moje ulubione a nie wiszace wymiona jak u krasuli !!! size 1 is the best.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kiraftw
+1 / 1

Aby były ładne, małe piersi też mogą być ładne i seksowne, ale żeby, aż tyle frustracji w komentarzach wylać pod demotem to dawno nie widziałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar EsAmo
+1 / 1

Rozmiar nie ma znaczenia w sensie im większy tym lepszy, ma natomiast kluczowe znaczenie w sensie takim, aby pasował, czyli był odpowiedni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olo555
0 / 0

Ja tam nie lubie kobiet z malym ... mozgiem, wyglad da sie zmienic, tego juz bardzo ciezko

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alveryn
0 / 2

Bo żadna kobieta nigdy nie skreśliła faceta ze względu na wzrost. Wnętrze się liczy. Charakter.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-1 / 1

@alveryn a skąd ty wiesz co się dzieje poza twoim podwórkiem? To że czegoś nie widzisz nie znaczy, że tego nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~jalub11
0 / 0

Ja lubię ;]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem