Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
494 498
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Ashardon
+1 / 1

Zaangażowania pod wodzą nowego trenera wystarczyło nam na pierwszą połowę meczu z Włochami... (tego pierwszego).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
0 / 0

@Ashardon
Nadrobili pierwszą połową w ostatnim meczu.
Tak **** złej gry to nie widziałem chyba nawet u Fornalika i Bońka. Tu nawet wybrańcy Engela w pamiętnym Schalke 04 z Portugalią bardziej starali się coś zrobić. Byli o klasy gorsi, ale próbowali. Najgorszy jest fakt, że ożywienie wprowadzili (chociaż to kropla w morzu potrzeb) rezerwowi skrzydłowi, których tylko krok dzieli o emerytury. Naprawdę nie mamy żadnej alternatywy na skrzydłach? Pytam nie retorycznie, bo po sukcesach naszych przestałem oglądać okręgową C-klase. Co z Makuszewskim, Frankowskim, Michalakiem i innymi? Taka bida?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 października 2018 o 12:52

B bardu
0 / 0

@michalSFS dodaj do tego zacnego grona, najgorszych selekcjonerów Pawła bez honoru Janasa. Selekcjonerami moich czasów był Nawałka i Beenhakker, popełniali błędy, ale zostali wybrani dzięki ich wiedzy i umiejętnościom, nie dzięki "błyskowi w oczach".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 1Juras
+3 / 3

Płacić ciotom najniższą krajową jako podstawę a premie za wygrany mecz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Mateusz303
-1 / 1

@1Juras Ciekawe jak przekonasz ich kluby,żeby mniej im płaciły

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mankiva
0 / 0

oby

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jim111
+2 / 2

Na jakiej zasadzie oni wybierają selekcjonera? Pytam, bo też bym się zgłosił. Wyników co prawda nie poprawie, ale przynajmniej bym sobie bezstresowo zarobił

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bardu
+1 / 1

"Zobaczyłem w jego oczach błysk" - tak nowym selekcjonerem został obecny szkoleniowiec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AndPaw
0 / 0

Jaki wpier*ol? To będzie mecz o honor w tych rozgrywkach, a w nich jesteśmy MŚ. Cała taktyka, przygotowania odpuszczenie wcześniejszych meczy była tylko po to by w meczu o honor zagrać odpowiednio. Nawet terminarz nam sprzyja i jeżeli Porgugalczycy zdobędą przynajmniej punkt z Włochami to są pewni pierwszego miejsca. Myślę, że te taktyczne porażki u siebie z Portugalią i Włochami właśnie po to były, aby absolutnie mecz ostatni miał taki wydźwięk. Mecz o honor to nasza specjalność,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 0

Błąd Brzeczka wydaje mi się wynika stąd, że reprezentację buduje nie od nowa, ale na bazie starych emerytów, którzy raczej za dużo już nie pokażą i nie zdziałają. Ale nie mamy innych możliwości. Nie ma młodych, którzy wybija by się w Polsce. Nasze kluby po wynikach w pucharach Europy są na dnie. Na przeciętność nie da się zbudować super drużyny. Mecz z Włochami pierwszy zmylić nas. Ten drugi już był właściwy. Pokazał nam nasze miejsce. Ta pozycja w pierwszej 20 jest na wyrost. Podejrzewam, po przegranej po raz drugi z Portugalia spadniemy po za nią. Dlatego nie ma kruszec kopii. Mamy mierny lige, słabych piłkarzy, średnia drużynę, brak perspektyw na przyszłość. Nie miejsce złudzeń. Lepiej już było. Teraz to poklenie będzie płakał jak to awansowalusmy do ćwierćfinału ME w 2016 roku zamykają rzeczywistość i oczy kibicom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem