Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
346 366
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar przemkoO
+13 / 15

Z biberem jest jak z gównem, miliony much nie mogą się mylić :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ghghg
+1 / 9

tutaj się wal cie przy tym memie jej stan psychiczny nie ma nic wspólnego z bieberem(najprawdopodobniej) ta dziewczyna ma poważną chorobę(TOCZEŃ) która może znacząco skrucić życie i podobno ostatnie wyniki związane z tą chorobą nie były obiecujące gwiazda nie gwiazda każdy może mieć problemy które mogą zrujnować psychikę zwłaszcza młodej kobiety przed którą powinno być całe życie . Tak więc przed dodaniem tego mema powinieneś się dowiedzieć o przyczynach które mogły do takiego stanu doprowadzić tak młodą jeszcze dziewczynę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar czacknoris
-2 / 2

to nie tak ,w tym biznesie jest tak duza presja ze nie kazdy wytrzymuje .Widaczatem ze Serena to w jakimsstopniu wrażliwa dziewczyna stad ta terapia no ale chiena nie omieszkał kopnąć słabego wszak poziom ma Biberowski właśnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
+5 / 7

@alphasygma123 a co on takiego niby osiągnął? Matka go wypromowała, miała pomysł na jego karierę. Zarabianie na milionach ludzi słuchających gównianej muzyki nie jest powodem do dumy :P I to odgrywanie niegrzecznego chłopca... :D "sam zarabiał na siebie" :D Może i ma hajs, ale i tak jest nikim.
Ah, w swojej odpowiedzi nie zapomnij dodać że napisałem to z zazdrości :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
0 / 2

Bieber był niegrzeczny chłopcem. Ale z tego co teraz można wyć yrac dorósł uspokoił się. Ze śpiewa dla młodych dziewczyn to akurat nie wstyd. A dla kogo występowali The Beatles? Dla starszego audytorium? A gdzież tam. To nastolatki krzyczał pod sceną najgłośniej. Wtedy to byka najgorsza tandeta. Wiem wiem, to zespół kultowy. Kiedyś to były czasy. Dziś już czasów nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kotkameleon
+5 / 5

@dncx Biebier i The Beatles? Naprawdę? To tak abstrakcyjne połączenie, że aż trudno coś napisać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+1 / 1

@kotkameleon Wiedziałem że totalnie mnie nie zrozumiesz. Chodzi o grupę docelową. Obaj wykonawcy kierowali ją do nastolatek. i obie grupy reagowały w podobny sposób. Rozumiem, że jesteś tak młody, że nie pamiętasz jak to było z Beatlesami. Ale regularnie można zobaczyć ich koncerty, występy telewizyjne zarejestrowane czy to w UK czy USA. I z tego co czytałem fani ówczesnego bluesa, jazzu swingu czy klasyki, na widok czwórki ż Liverpoolu reagowali dokładnie tak samo tak Teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 października 2018 o 18:56

K kotkameleon
0 / 0

@dncx Ale Bieber śpiewa non-stop do określonej grupy osób. To, że na koncertach panowała histeria o niczym nie świadczy, bo zaraz Biebera zrównamy z Presleyem. Na koncercie Piaska też bywała "podniecona" atmosfera. Czwórka z Liverpoolu dokonała swoistej rewolucji muzycznej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 października 2018 o 20:21

avatar ~SamuelWolf
0 / 0

@dncx Tylko widizsz The Beatels występowali pokolenie temu. Jonas Brothers, porównywalni z nimi, występowali nie pamiętam kiedy i obecnie nie wiem kto ich pamięta. Tych, co byli po nich ciągle zapominam. Gay Erectinon? Fried Distraction? To nie ma znaczenia. wytwórnie po prostu co jakiś czas potrzebują paru nastolatków, żeby zarabiać dalej na młodych dziewczynkach. Nie ma co tego porównywać z zespołem, który nawet przez fanów uznawany jest za jeden z lepszych w historii gatunku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar karoluch
+1 / 3

Gdzie jest moderator?! Ta dziewczyna jest ciężko chora na toczeń, miała komplikacje po przeszczepie nerki. To jest powód jej załamania, idioto-autorze. Kim trzeba być żeby naśmiewać się z ciężko chorej osoby?
PS. Za wikipedią (https://en.wikipedia.org/wiki/Systemic_lupus_erythematosus): "about 80% of those affected survive more than 15 years" - niezbyt optymistyczna perspektywa mieć 20% szans na przedwczesną śmierć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~SamuelWolf
0 / 0

@karoluch Akurat lepiej tak, niż odwrotnie.Znam choroby, które przeżywa mniej niż 10%, a czas umierania jest krótszy. Choć pozostaje kwestia długości życia tych 80%, bo moze to być 60 lat, a może 20. Zresztą natura potrafi zadziwić, wystarczy przypomnieć sobie niezwykłaą jak na jego chorobę sprawność i długość życia Hawkinga.
Poza tym to nadal nie jest temat do kpin na kiepskim portalu z nieśmiesznymi obrazkami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DarkPsychopath
0 / 2

Szkoda jej. Miałem okazję ją poznać na żywo jak mieszkałem rok w USA. Mieliśmy wspólną koleżankę. Oczywiście widziałem ją tylko ze dwa razy i zamieniłem z nią dwa zdania, bo już wtedy była dość znaną młodzieżową aktorką, a do tego była ciut starsza. Ale miałem crusha na jej punkcie strasznego. Oglądałem wszystkie filmy z nią. Uwielbiałem Czarodzieji z Weaverly Place. Szkoda mi jej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar S_Jupiter
0 / 0

ta akurat xd a posuwales ją i jej koleżankę chociaż? pewnie nie bos brzydal

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tlmundi
0 / 0

Ehhh nie wiem jak wam ale mnie sie ona podoba. Z checia bym ja przygarna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem