Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
560 602
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K KatzenKratzen
+7 / 9

Generalnie Twoje leki są dla mnie za mocne :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jajozanik
+6 / 6

żadna władza nigdy nie mówi o podnoszeniu podatków, no poza Adrianem Zandberg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KatzenKratzen
+3 / 5

Miałam na myśli bardziej podniesienie wieku emerytalnego przez PO i PIS-owskie 500+

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jajozanik
+5 / 5

@barteqssss ja tam wolę by mi nikt niczego nie zabierał

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taktyczny
+12 / 12

@barteqssss a te 500zł to skąd? z kosmosu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KatzenKratzen
+14 / 16

@barteqssss To nie tak. Wolę zapłacić 1000 zł podatku, żeby poszedł on na drogi, szkoły, przedszkola, policję, i wszystko, na co tam jeszcze idzie. W dosłownej korelacji (czyli abstrahując od rzeczywistości) nie chcę zapłacić 3500 zł, żeby mnożąca się bez ustanku i umiaru patologia dostała z tego 2500 zł. Tylko to miałam na myśli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Tylko_mówię
+6 / 6

@barteqssss Czyli mówisz, że wolisz zamiast zapłacić 1000zł zapłacić 1600zł i cieszysz się, że dostaniesz z powrotem 500?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barteqssss
-4 / 4

@Taktyczny @~Tylko_mówię z podwyżki podatku o 100, cała kasa idzie z podatków pytanie czy dać przykładowe 1000zł i nic nie dostać czy dać 1100 i liczyć się się dostanie 300 lub 500

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 listopada 2018 o 11:14

avatar olmajti
+2 / 4

@KatzenKratzen ale Twoje 1000 plnów podatku nie idzie na to co powinno. albo inaczej. idzie ale w zatrważająco zawyżonej ilości. ostatnio GDDKiA podała że w Polsce buduje się obecnie 1500 km dróg o wartości 60 mld zł. wiesz co to oznacza? 1km drogi w polsce kosztuje 40 mln złotych. w USA w terenie górzystym koszt 1 km drogi to max 5mln USD= 18mln zł. uważasz że to jest dobre gospodarowanie? tak, drogi w polsce są potrzebne ale czy musimy za nie przepłacać? czy firmy które mają dojścia w rządzie muszą zarobić kosztem podatników?

odnośnie 500+ "Sada liczba urodzeń. We wrześniu 31.600 wobec 34.400 rok wcześniej. Sierpień 35.000 wobec 36.500 rok wcześniej. Łącznie w ost 12 m-cach urodziło się 392 tys. Polaków, a zmarło 410 tys. Czyli ubyło ok. 18 tys." nawet 500+ nie działa bo koszty życia w polsce zaczynają drastycznie rosnąć. to właśnie jest wina co raz większych obciążeń finansowych :)

najśmieszniejsze jest to że wielmożnie nam panujący rzeczywiście wywiązują się z obietnic wyborczych. obiecywali oni że nie podniosą żadnego podatku. i rzeczywiście nie podnieśli. oni wprowadzili nowe a ludzie się jeszcze z tego cieszą :)

łap kilka newsów z tego tygodnia o tym jak zajebiści są nasi rządzący:

"Zwyżki cen energii będą kosztować polską gosp. 19 mld zł w 2019 i 22 mld zł w 2020 - wyliczyli eksperci Instytutu Jagiellońskiego. Suma porównywalna z budżetem na naukę i szkoły wyższe. To skutek wzrostu cen europejskich uprawnień do emisji CO2. Przykład: Warszawskie Tramwaje podały, że nowa cena po której muszą kupować energię jest 53% wyższa, niż dotąd i musi to zaskutkować podwyżkami cen biletów. Energia kosztuje Polskę blisko 2x tyle, co Niemcy"

"Sejm przegłosował 2 nowe podatki: daninę solidarnościową (237 do 60, 103 wstrzymało się) i tzw. exit tax (371 do 44, wstrzymało się 11) dla przenoszących firmę zagranicę"

chcesz jeszcze polemizować o tym jak to zajebiście jest jak wiesz że uczciwy złodziej mówi Ci ile chce Ci zabrać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Egghead
+1 / 1

@barteqssss
Każdy podatnik wykłada miesięcznie 627 zł na sfinansowanie tego nieszczęsnego programu (wyliczone przez FOR). Dodatkowo środki w obrocie napędziły inflację, tu jeszcze na dokładniejsze dane trzeba poczekać, ale chyba każdy widzi w sklepach, jak drożeje żywność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar O8s3rv3r
+11 / 13

Miło widzieć jak rośnie świadomość, że socjalizm (nawet nazywany prawicowym czy narodowym) jest zły i promuje złe zachowania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Poskramiacz_
-1 / 1

@O8s3rv3r To dlaczego w lewackiej, zachodniej europie on jest najwyższy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
+4 / 4

Redystrybucja dochodów przez podatki,jest najbardziej plugawym, niesprawiedliwym, podłym, niszczącym empatię społeczną, demoralizującym i bandyckim przez swój przymus sposobem, na uczynienie bogatych biednymi i pozostawienie biednych biednymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 listopada 2018 o 15:01

Z konto usunięte
+2 / 2

@DeVroo
"Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze..." Aleksander Fredro
(Poza tymi 'przy korycie')

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oiaimilawonabz
+1 / 1

No i jaka ma być władza skoro ludzie idioci. Chcą Tylko żeby im zabierać. Kretyni. Mendy. Pustaki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~g43j54k4k4k
0 / 0

Wolę, jak obywatel nie wie lepiej od władzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
-1 / 1

bez sensu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar S_Jupiter
+1 / 1

u mnie w pracy każdego roku dostaję jakąś podwyżkę po niby 200 zeta, szczegół, że zamiast 3000 tysięcy na rękę tak jak mam w umowie, dostaję maxymalnie 2500, durnota, w żadnym wypadku nie powinno być więcej sciągane z wypłaty na jakieś debilne rzeczy, bo brutto to chyba mam już z 4 tysiaki, jak ja mam godnie żyć zarabiając tyle? rzeźnia, że już nie wspomnę, że przy czymś takim nowe auto za około 20 patoli będę se mógł kupić dopiero za rok czy półtora, i kij z tym że muszę się tłuc prawie dziennie 20 km w te i wewte 15 letnim złomem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tsuakoloh
+1 / 1

I dobrze. Władza zamiast ccały czas mówić że dadzą ludziom pieniądze powinna przestać im je zabierać. Im więcej dadzą tym więcej zabiorą bo skąś muszą wziąść żeby dać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~srtnj6jrftherth
0 / 0

tylko jak KatzenKratzen placi podatki w niemczech to jest gut podatek, kiedy niemcy okradaja Polske to tacy jak KatzenKratzen twierdzi ze polacy sa dobrzy, ale kiedy polakom sie dobrze zyje to trzeba polakom wcisnac farmazony ze podatki w Polsce to zlo wcielone, i te brednie powtarzaja nie wyksztalceni z polecenia niemieckich polityków korwinisci - najbardziej nie wyksztalceni ludzie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem