Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
W niedalekiej przyszłości
całkiem realny scenariusz
by Rozalka1988
+
1326 1437
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Y Yellow_Jester
+42 / 56

To po lewej się nie rozmnaża, a do tego nie ma okresu ochronnego dla łowów koranicznych myśliwych.

To bardziej fantasy, niż science fiction.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Jajozanik
+2 / 2

@Hr_Eng Po pierwsze nie jestem przeciwko wszystkim szczepionkom, więc do antyszczepionkowca się nie zaliczam, bo np zaszczepię dziecko na pneumokoki, jestem tylko przeciwny by do czegokolwiek przymuszać obywateli, obywatele sami powinni decydować o swoim życiu, no ale zawsze ludzie zaczynają pisać jaka to odra, świnka itp jest potworna, i nie nie jestem płaskoziemcem, ale lubię oglądać ich teorię, bo lubię się z nich pośmiać, ps większość płaskoziemców, ma własną religię, o tym że góry to tak naprawdę pnie drzew, a stare drzewa dawały nam tyle tlenu, że biliśmy istotami mądrzejszymi, więc do tych twoich bzdur o tym że 99,9 % płaskoziemców to chrześcijanie to brednia,(jacyś tak chrześcijanie może i są) pewnie w ogóle nawet, nie sprawdziłeś jakie mają argumenty płaskoziemcy, no ale polecam ci obejrzeć, Płaska Ziemia - Poważna Analiza (SciFun fajny zrobił materiał w 5 częściach) a i od teraz, każdego płaskoziemcy będę się pytał o wyznanie, by robić potem z tego screeny i by ośmieszać takich ludzi jak ty. PS. Czuję się Polakiem, ale narodowcem, czy też kibolem nie jestem, ale pewno i tak za sam fakt tego że ja czuję się Polakiem sprawi, że zaczniesz mnie wyzywać :/ ogólnie nie muszę z tobą rozmawiać, bo widzę że żyjesz w własnym świecie

D daclaw
+3 / 3

@~Jajozanik Poprzez szczepienie lub nieszczepienie dziecka nie decydujesz o swoim życiu, tylko o życiu innej osoby.

avatar ~Jajozanik
0 / 0

@daclaw podobnie jak przy aborcji, ale jakoś jest dozwolona, nawet na dzieciach zdrowych, (jeśli to dziecko z gwałtu, bądź matka nie będzie w stanie go wychować) więc bądźmy konsekwentni, albo zakazujemy aborcji całkowicie(można będzie tylko jak dziecko będzie chore, albo będzie cierpieć przez deformacje, bądź zagraża życiu matki) albo pozwalamy na aborcję, i na to że się decyduje o szczepieniu dzieci, no ale ludzie za bardzo jedno moralizują od drugiego, a ludzie przeciwni szczepieniu, nauczą się na własnych błędach, jestem wolnościowcem, więc uważam że każdy powinie pić piwo jakie sobie sam uwarzył, świetnym przykładem są frankowicze, dali się oszukać, szkoda ich, ale czemu to ja mam płacić w podatkach za ich naiwność? oczywiście współczuję im, i nie chciałbym być na ich miejscu, ale chcę mieć wybór czy im pomóc czy nie, a nie że rząd podejmuje tą decyzję za mnie, to ubezwłasnowolnienie obywateli, (jakby była zbiórka pieniędzy na frankowiczów, to coś bym tam pewnie wrzucił)

avatar sparkling_elf
0 / 0

@~Jajozanik
Nie decydujesz jedynie o życiu tego dziecka, którego nie szczepisz, ale też osoby, która z jakichś przyczyn się zaszczepić nie może.

avatar ~Jajozanik
-1 / 1

@sparkling_elf Takie dzieci, ludzie to tylko 5% społeczeństwa, jeśli jest jakaś epidemia itp, to tacy ludzie siedzą w domu, bo nie wiem czy wiesz, ale nawet zaszczepione dzieci, pomimo tego że na daną chorobę są odporni, to mogą taką chorobę przenieść na innych ludzi,(nawet nieświadomie) więc nawet zaszczepienie całego społeczeństwa nic nie da, tacy ludzie niestety muszą na siebie uważać sami, brutalne ale prawdziwe

avatar sparkling_elf
0 / 0

@~Jajozanik
Ludzie zaszczepieni o wiele łagodniej przechodzą dane choroby bądź nie przechodzą ich wcale. A ci niezaszczepieni skoro nie mogą się nawet zaszczepić, to jak wpłynie na nich choroba? Ile było kiedyś zachorowań na ospę w jakiejś szkole? Ile było ich niedawno? Ludzie niezaszczepieni właśnie dlatego mogą chodzić do szkoły, pracować, chodzić do sklepów na zakupy i żyć jak, no, ludzie tylko dlatego, że większość społeczeństwa jest właśnie zaszczepiona i nie roznosi choróbsk.

avatar Arbor
+10 / 16

Jeśli jesteś chrześcijaninem, to powinieneś dążyć do obrazu prawdziwego zamiast zadowalać się zakrzywionym, "bo oni też tak mają".

avatar ~ge
+3 / 19

@Jajozanik
"no ale agnostyków dla przykładu to ja szanuję, zawsze można z nimi pogadać na poziomie, nie uogólniają, i ogólnie potrafią dobrze argumentować to o czym myślą, bez obrażania innych"

I kto to piszę ?? Człowiek który spotkał kilku ateistów i na ich postawie ocenia całą społeczność.

avatar ~Hr_Eng
+1 / 9

@Jajozanik strach się bać kolego, jestem absolutnie za tym aby stworzyć swego rodzaju prawo jazdy do internetów bo już nie daje rady takich bzdur jak twoje czytać... Po pierwsze po polsku zacznij pisać bo można raka gałek ocznych od tego bełkotu dostać, po drugie jeśli gdzieś tam jest powiedzmy niewolnictwo i u nas też jest, ale u nas murzynów nie biją to wcale nie znaczy, że nasze niewolnictwo jest ok, a inne nie ok. Po trzecie płaskoziemcy to w 100% osoby wierzące, mix chrześcijan i Muzułmanin. Po czwarte do grona zacnych osob wierzacych nalezy zaliczyc Hitlera i Stalina. Tak można bez końca punktowac te glupie religie z Bliskiego Wschodu bo przez te ~2000 lat nazbierała dużo ciekawych "osiągnięć" na swoim koncie.

avatar olmajti
0 / 6

@Jajozanik zacznijmy od tego że nie piszesz o ateistach tylko o antyteistach. ateista ma w dupie religię i z nią nie walczy. walczą właśnie antyteiści którym swoim zachowaniem i sposobem argumentacji przypominają sektę, czyli to z czym walczą :)

W warszawiaczanka
+2 / 2

@olmajti Z tego co mówisz zrozumiałam, że ateista walczący z religią = antyteista, taki odpowiednik używanego dotychczas pojęcia "wojujący ateista". Jeśli jednak Cię, źle zrozumiałam to mnie popraw proszę. Jeśli jednak dobrze rozumiem to wierzący np. katolik atakujący poglądy ateisty jest katolickim antyateistą, a jak ewangelizuje muzułmanina to jest katolickim antymuzułmanistą, w sytuacji odwrotnej muzułmanin jest antykatolicystą? Czyli ewangelizacja jest postawą antyteistyczną w stosunku do innych religii niż chrześcijańska. Jeśli wierzyć Wikipedii "Antyteizm związany jest z poglądem, że religie teistyczne lub wiara w boga są szkodliwe.Mimo to antyteista może wierzyć w boga, a zatem antyteizm może być również nieateistyczny" każda postawa atakująca religię jest antyteistyczna. Trochę bzdurne pojęcie jak dla mnie.

avatar ~Jajozanik
0 / 0

@olmajti ok może i bym się z tobą zgodził tylko że antyteiści mówią o sobie że są ateistami, a ci co mają wszystko w dupie to są agnostycy

avatar olmajti
+1 / 1

@warszawiaczanka no właśnie o to chodzi. ludzie uważają że każdy kto walczy z religią jest ateistą co nie jest prawdą. to są anty-teiści którzy z ateizmem nie mają za wiele wspólnego bo jak sama nazwa wskazuje ateizm to tylko brak wiary w boga. uważam że w momencie kiedy ateista zaczyna walczyć z religią zaczyna również być anty-teistą gdyż te 2 postawy są skrajnie od siebie różne :)

odnośnie wszystkich anty-coś tam. to problem pojawia się przy jednostkach radykalnych które uważają swój pogląd za jedyny słuszny. w takim wypadku to są ludzie anty-'wszystko to, co nie pasuje do mojej wizji świata'. dlatego napisałem że anty-teiści (uważanych przez niektórych za wojujących ateistów) przypominają swoim zachowaniem sektę :)

avatar ~Jajozanik
-1 / 1

@warszawiaczanka hahah aleś strzelił że płaskoziemcy to w 100% chrześcijanie i muzułmanie, nie nawet największy gutu płaskoziemców w Polsce, mówi że nie wierzy w Boga, z resztą Jasna Strona Mocy Esyeczki, też tak mówi (jest dziwnym człowiekiem) więc twoja teoria obalona, jak chcesz gadać takie głupoty, to przynajmniej sprawdź, czy można to obalić, rany nie będę już z tobą pisał, bo się zarażę, tym co bierzesz, a wyjątkowo bym się na to coś zaszczepił, gdyby była na to szczepionka XD

avatar ~Jajozanik
-1 / 1

Pomyliłem się miałem na myśli Hr_Eng

avatar ~Jajozanik
0 / 0

@warszawiaczanka sorki że was sobie pomyliłem, a jeśli chodzi o walczących katolików, to jedynie jakich ja spotkałem, to byli sprowokowani przez walczących ateistów, nawet na forach katolickich, nie ma ataku na Ateistów, tylko właśnie ateistów walczących, którzy piszą głupoty i obrażają katolików

avatar ~Jajozanik
-1 / 1

@olmajti w sumie od dziś wojujących ateistów będę nazywał antyteistami

avatar olmajti
0 / 0

@Jajozanik a więc dotarło do Ciebie. Tylko nie rozumiem skąd pogląd że agnostycy mają wszystko w dupie? Opierając się na doktrynach ich światopogląd czyli na tym że nie jesteśmy w stanie udowodnić czy Bóg istnieje można uzasadnić istnienie przekonania że powyższe powinno świadczyć o tym że religia jest zła. To zdecydowanie nie jest mamtowdupizm :)

Ateizm nie ma podstaw do tego żeby walczyć z kimkolwiek o słuszność swoich spraw bo ci ludzie mają w dupie w co kto wierzy :)

avatar ~Hr_Eng
0 / 0

@Jajozanik ok niech będzie, 99.99% płaskoziemców to chrześcijanie i muslimym reszta to ciućmy co idą za tym pożal się ruchem i nawet nie wiedzą skąd on się wywodzi ;))). Poczytałem też twoje wypociny pod demotem ze szczepionkami i z całą pewnościa mogę stwierdzić, że choroby o których pisałeś, że je przebyłeś jednak zostawiły trwały ślad na twoim zdrowiu. Będąc szczerym nie widziałem tutaj większego głupka od ciebie kolego. I w sumie nie interesowało by mnie to gdybyś sobie tkwił w swej głupocie ale ty ją rozsiewasz!! ;/... Może powinieneś jeszcze trochę dzień w dzień poprzyjmować tych zmutowanych wirusów w szpitalu o których pisałeś?!

avatar ~Hr_Eng
0 / 0

@Jajozanik tak z ciekawości jeszcze zapytam co masz w zestawie oprócz katotalibizmu i antyszczepionkostwa? Może tę płaską Ziemię właśnie hm? Chemtrails? Piramidy = kosmici? HIV nie istnieje? Co tam jeszcze ciekawego zriserczowałeś na YT? Dlatego właśnie podtrzymuję co napisałem za pierwszym razem: "prawo jazdy na internety" żeby nie przepuszczało nikogo z IQ < 100 i takie Jajozaniki zanikną na zawsze...

avatar ~vvfvvv
-1 / 1

Przede wszystkim ateiści swoim intelektem są na poziomie małp.

avatar ~Le6eau
0 / 0

To czas się zgłosić do poradni, bo najwyraźniej masz jakieś zaburzenia. Psychiczne, wzroku, nie wiem, nie jestem lekarzem. No, ale widzisz rzeczy, inne niż są, więc coś jest z tobą nie tak.

avatar ~Le6eau
0 / 0

I nie, my nie mamy zakrzywionego obrazu. Pokazujesz nam doskonale, że nasz obraz jest dobry.

avatar ~Jajozanik
0 / 0

@Hr_Eng Po pierwsze nie jestem przeciwko wszystkim szczepionkom, więc do antyszczepionkowca się nie zaliczam, bo np zaszczepię dziecko na pneumokoki, jestem tylko przeciwny by do czegokolwiek przymuszać obywateli, obywatele sami powinni decydować o swoim życiu, no ale zawsze ludzie zaczynają pisać jaka to odra, świnka itp jest potworna, i nie nie jestem płaskoziemcem, ale lubię oglądać ich teorię, bo lubię się z nich pośmiać, ps większość płaskoziemców, ma własną religię, o tym że góry to tak naprawdę pnie drzew, a stare drzewa dawały nam tyle tlenu, że biliśmy istotami mądrzejszymi, więc do tych twoich bzdur o tym że 99,9 % płaskoziemców to chrześcijanie to brednia,(jacyś tak chrześcijanie może i są) pewnie w ogóle nawet, nie sprawdziłeś jakie mają argumenty płaskoziemcy, no ale polecam ci obejrzeć, Płaska Ziemia - Poważna Analiza (SciFun fajny zrobił materiał w 5 częściach) a i od teraz, każdego płaskoziemcy będę się pytał o wyznanie, by robić potem z tego screeny i by ośmieszać takich ludzi jak ty. PS. Czuję się Polakiem, ale narodowcem, czy też kibolem nie jestem, ale pewno i tak za sam fakt tego że ja czuję się Polakiem sprawi, że zaczniesz mnie wyzywać :/ ogólnie nie muszę z tobą rozmawiać, bo widzę że żyjesz w własnym świecie

avatar ~Hr_Eng
0 / 0

@Jajozanik nawet nie chcę wiedzieć drogi jajozaniku ile wysiłku intelektualnego kosztowała Cię ta ostatnia wypowiedź hm albo wytrzeźwiałeś? Co do wszystkich XYZ-turdów czyli płaskoziemców, antyszczepionkowców itp. łączy ich wspólny mianownik: poczucie braku kontroli nad własnym życiem i właśnie to pcha ich w fanatyzm, a z fanatyzmu powrotu już nie ma. To jest pożywka dla ludzi słabych, którzy potrzebują jakaś tajemnicę im wyłącznie objawioną do życia. Tak właśnie ja was postrzegam, jako ludzi słabych psychicznie i intelektualnie, mało przydatnych dopóki nie zaczynacie szkodzić. Ty bredniami o szczepionkach i NIESZKODLIWOŚCI odry/świnki/ospy właśnie zaczynasz szkodzić ponieważ rozsiewasz swoją głupotę... Co do płaskoziemców wywodzą się z sekty opartej o wiarę chrześcijan (Ziemia płaska, ~6000 lat), do tego podpinają się muslimy ponieważ w sumie to ta sama religia. O dziwo jakoś Żyda płaskoziemcy nie widziałem ale na 100% też są. Ps. SciFunem to ty sobie twarzy nie wycieraj bo on takimi jak ty podłogi mopuje.

avatar ~Jajozanik
0 / 0

@Hr_Eng jedyny kto tu wyciera sobie twarz SciFunem ty ty! Od niemal początku powstania tego kanału go oglądałem, oglądam też Astrofazę, Uwaga! Naukowy Bełkot, AstroChillout, Wideoprezentacje,emce□, podziemną tv, NaukowoTV i Historię bez cenzury no ale pewno większości z nich nie znasz

avatar ~Jajozanik
0 / 0

@Hr_Eng PS. I to że to niby chrześcijanie wymyślili że ziemia jest płaska, jest kolejną bzdurą, tą teorię wymyślili starożytni Grecy,(nawet SciFun o tym wspomniał) a jak wiesz wtedy chrześcijaństwo nie istniało, a z powodu tego że, wtedy statki były dość prymitywne, i nie radziły sobie z dużymi odległościami, a nawet jeśli daleko upłyną,by taki statek, to zawsze jakiś sztorm, czy tornado wodne go zatapiało, wtedy Grecy mówili że to Posejdon ich zatopił, albo że spadli z krańcu świata, potem Rzymianie przejęli kulturę i sztukę Greków, a potem, niewolnicy żydowscy tą wiedzę od Rzymian przejęli, co dało początek w późniejszym okresie, przejęcie tej wiedzy przez chrześcijan, który wywodzą się od wierzeń żydów, i ta oto Rzym te nauki rozszerzył na całą Europę, a z powodu że nawet w średniowieczu, statki nie dawały radę opłynąć całego świata, no i technologia nam na to nie pozwalała, obalić tej teorii, przez długi czas, to tylko dlatego w ogóle ta teoria trwała tak długo. PS Wtedy prawie cały świat myślał, że ziemia jest płaska, niezależnie od tego czy to była osoba wierząca, niewierząca, czy wybitnie inteligentna, więc przestań szerzyć te kłamstwa, na prawo i lewo, to daje tylko dowód na to że, gówno tam wiesz, o Historii, więc nie powinieneś się na ten temat nawet wypowiadać, i to z nas dwóch to ty tu pokazujesz, swój brak intelektu, albo usłyszałeś od kogoś jakieś głupoty, a teraz je rozpowiadasz, bo w to uwierzyłeś, i nawet nie sprawdziłeś czy to prawda, co dowodzi tego że łatwo cię poddać propagandzie, albo po prostu jest w tobie taki jad do wiary chrześcijańskiej, że po prostu, łykasz każde(nawet te głupie) teorie o katolikach, w sumie to mi ciebie szkoda nawet trochę, no nic kończę tą rozmowę, i niech Bóg sprawi że będziesz miał co najmniej taki intelekt, jaki błędnie myślisz że masz

avatar ~awgsehdrtyu
+3 / 35

wystarczy przestac ogladac tvn, na samej dotacji od sorosa dlugo nie pojada i skonczy sie homopropaganda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
+6 / 18

Naprawdę w to wierzysz? Taką pasywnością doszliśmy właśnie do tego momentu.

avatar ~Jajozanik
-1 / 19

@Arbor tak jest, zawsze gdy wchodzę w dyskusję z kimś o lewicowych poglądach(głównie ateistach) i wytykam przywary np feministek, czy gejów,(pomimo tego że nie uogólniam, i nie mówię językiem nienawiści, zawsze argumentuje swoją wypowiedź, tak by nikogo nie urazić) to zawsze jestem atakowany, i wyzywany od Nazistów, komunistów faszystów, nietolerancyjnych debili, bądź po prostu katola, i że tacy jak ja za niedługo zostaną wytępienia, plują cholernym jadem, oczywiście wśród narodowców też się tacy zdarzają, tyle że oni wyzywają mnie, od pedałów, lewaków komunistów, bądź palikociaży, ech jestem za lewicowy dla prawicowców, i zbyt prawicowy dla lewicowców, no ale przynajmniej narodowcy nie wyzywają mojej religii, i nie atakują mnie z powodu że jakąś mam, więc ich bardziej szanuję choć i tak za nimi nie przepadam

avatar ~ge
-5 / 19

@awgsehdrtyu Nie ma czegoś takiego jak "hompropaganda", orientacja seksualna jest cechą wrodzoną.

avatar nisha
+1 / 7

@~ge Wrodzona to może być orientacja a nie latanie po ulicach z f****m na wierzchu i darcie się że jest się normalnym a wszyscy inni to homofoby, zacofani katole, faszyści i naziści.

avatar Tokusa
0 / 4

@~ge serio, zwyczajni homoseksualiści (czyli normalni ludzie, którzy czują pociąg do tej samej płci ale nie robią z tego afery, nie przebierają się i żyją sobie swoim życiem nie przeszkadzając nikomu), których na pierwszy rzut oka nawet nie będziesz podejrzewać o ich orientację, mają serdecznie dosyć wszelkich parad równości, bo one im jedynie szkodzą i to bardzo.

avatar ~ge
+2 / 2

@nisha @Tokusa Ewidentnie mnie nie zrozumieliście, nie ma czegoś takiego jak "homopropaganda" bo orientacji seksualnej nie da się komuś wszczepić, nie da się komuś wmówić żeby pociągała go ta sama płeć, dlatego coś takiego nie istnieje. Jak to powiedział kiedyś pewien ksiądz czy inny religiant, "jeśli ateiście przeszkadza krzyż to niech nie patrzy", to ja powiem tak samo "komuś przeszkadza parada równości?-NIECH NIE PATRZY".

avatar nisha
-1 / 1

@~ge Polecam poczytać o habituacja zwanej wdrukowaniem. W skrócie, jest możliwość że, od małego dajesz dziecku przykład zachowania homoseksualnego, staje się to normą i przykładem postępowania. Jeśli dodasz do tego przyjemność jaką daje stosunek (nastoletnia ciekawość), utrwalasz to zachowanie jako pożądane. Dlatego częstym jest że osoby wykorzystywane w dzieciństwie jako dorośli odczuwają pociąg do dzieci. Mózg działa jak rejestrator wszystkiego co przeżywasz czy czujesz, więc jeśli dobrze by to zaplanować myślę że możliwe jest wdrukowanie preferencji seksualnej.

avatar sparkling_elf
0 / 0

@nisha
Jakoś dziwnym przypadkiem znaczna większość homoseksualistów została wychowana przez związki heteroseksualne, otoczona filmami, reklamami i bajkami o parach hetero, a jakoś nikt im nic tym nie wdrukował.
Co do parad: "normalni" homoseksualiści też na nie chodzą. To zabawa, jedna wielka impreza. I chodzą na nie także osoby niezwiązane ze środowiskiem LGBT+

avatar nisha
0 / 0

@sparkling_elf Jeśli nie chciało ci się zauważyć komentarza wyżej gdzie pisałam o wrodzonej orientacji ani nie widzieć różnicy między wrodzoną a nabytą ani nawet nie widzieć że użyłam słowa "możliwość" to nic ci nie poradzę.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 listopada 2018 o 14:48

M Moher_przez_samo_h
+5 / 37

I Bogu ducha winni geje oberwą za takich świrów jak ci po lewej. Żal.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A apsik100
+15 / 37

Margines księży to pedofile - "nie można generalizować". Margines homoseksualistów to atencyjne przebierańce i zboczeńce "wszyscy geje to zboczeńce".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dwaemu
-1 / 9

@apsik100 I tylko taka drobna różnica: pedofilski margines księży ukrywa swoje odchyły jak tylko może. A atencyjne homo przebierańce i zboczeńce chwalą się sobą wszem i wobec i gdzie tylko mogą.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2018 o 20:16

avatar ~SamuelWolf
+1 / 1

@dwaemu Są też druga i trzecia: 2. Geje nie krzywdzą dzieci
3. Homoseksualizm jest legalny. Księża pedofile ukrawają się, ale przed prawem.

M miloszek12
-3 / 3

A księża robią parady równości gdzie pokazują że są pedofilami?

avatar sparkling_elf
0 / 0

@mikoszek12
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Pedofilia jest nielegalna, bo krzywdzi ludzi.
Księża nie robią parad dla pedofilii, ale wysyłają ich do przedszkoli jako katechetów.

avatar ~dgdgd
-3 / 9

TVN

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dzi4d3k
0 / 12

Jak widać, wielu już zauważa, że to idzie trochę za daleko ;/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Tylko_mówię
+3 / 5

Na jakiej podstawie tak wnosisz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~LoLek98790
0 / 6

A w dalszej totalna zagłada gatunku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fajnamysza
+2 / 12

Kościół sam sobie szkodzi kłamstwami i mataczeniem, bo dla niego kasą ważniejsza. dlatego jego upadek jest bliski, na jego własne życzenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mecekbomba
+3 / 11

nie będzie tak. Po ustanowieniu szariatu w Europie homoseksualizm będzie zdelegalizowany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~afsdfadfasd
0 / 2

A niech mi ktoś kiedyś tak powie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nisha
+2 / 2

-Normalny? Okropne słowo, normalny. I zupełnie bez znaczenia.
~Harry Angel

D daclaw
+1 / 1

Czym jest normalność?
Jestże ona opisana w jakiejś Polskiej Normie? Dostępna w czytelni norm? Dopuszczalne fryzury, hobby, długość nogawki, długość skarpetki, wszystko?
Istnieje jakaś komisja lub rada, która to reguluje?

S sancz79
0 / 0

@daclaw Nie opodrzucaj rządzącym pomysłów bo staniemy u wrót piekła. Takie pomysły były ...i 'normalność' definiował prowincjonalny urzędnik wg własnego widzi misie .(polecam ksiażkę Higienisci Zaremby Bielawskiego) o negatywnej eugenice.

avatar ~DSoL
+1 / 7

Każdej akcji towarzyszy reakcja. Rosnący zamordyzm liberałów (o ironio !) będzie powodował zwrot ludzi w stronę prawicy, także skrajnej. Epoka lewacki rządów zaczyna się powoli w Europie kończyć. Widać to było we wzroście poparcia dla prawicy podczas ostatnich wyborów we Francji i Austrii. Ale to jeszcze nic - imigranci islamscy powoli zaczną sięgać po władzę, a oni zaproponują porządki przy których dzisiejsza "skrajna prawica" to pikuś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ge
+1 / 5

Rośnie poparcie dla prawicy tylko dlatego że w ich postulatach jest wywalenie imigrantów z kraju, to i tylko to, ludzie nie chcą likwidacji socjalu ani obniżki podatków. Kapitalizm ich przerasta, a prawdziwy kapitalista to nie prawak tylko centrowiec, bo nie chce zbędnych regulacji, a skrajna prawica zapewne by takie wprowadziła.

avatar ~Le6eau
+1 / 1

PRawica w Polsce zdobyła władzę tylko dlatego, że miała lewicowe poglądy na gospodarkę. A w Europie Zachodniej tak jak pisze Ge. "Lewicowy zamordyzm"? Jaki kurna zamordyzm. Mamy próby bezwzględnego zakazu aborcji, próbę sabotażu in vitro, klechę grożącego posłom ekskomuniką... Za byle pierdołę wielki tumult bo ło matko, wiarę chrześcijańsko obrażajo! Ale klechy inne wiary obrażać mogą, w tym rodzimą.

avatar ~Le6eau
0 / 0

Poza tym masz rację. To my jesteśmy reakcją. Właśnie na to o czym wspomniałem. I na inne rzeczy. Tysiąc lat to za dużo.

avatar Depresever
+4 / 14

Pamiętasz jak kiedyś chłopów uwłaszczono albo kobiety dostały prawo głosu? Cywilizacja się od tego nie zawaliła

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kubcraft
-4 / 10

@Depresever Bo to było jeszcze normalne

avatar ~tdhdrthr
-3 / 9

@Depresever nie zawaliła ale za to jej jakość podupadła (standardy, praca, dedykacja, jedność, moralność, poziom zadowolenia ludzi, stawianie sobie poprzeczki wyżej zamiast obniżania jak jest to teraz), do całkowitego zawalenia potrzeba katastrofy naturalnej o globalnej skali

avatar GunMeat
-2 / 8

@Depresever Gdy kobiety dostały prawo głosu w Niemczech, to zagłosowały na tego przystojnego kawalera z wąsikiem.

avatar ~ge
+2 / 2

@GunMeat On ogólnie miał bardzo atrakcyjne postulaty jak na tamte czasy, więc nawet gdyby kobiety prawa głosu nie dostały, to i tak zapewne by wygrał.

avatar DexterHollandRulez
+4 / 6

@GunMeat Dużo ludzi niezależnie od płci zagłosowało, bo głosił wyższość rodowitych Niemców nad całą resztą świata i obwiniał o złą sytuację społeczno-gospodarczą w kraju Żydów, imigrantów i ogólną wrogość tej całej cholernej nienawidzącej biednych Niemców Europy. Brzmią Ci te poglądy jakoś znajomo w dzisiejszym klimacie? :D

W warszawiaczanka
0 / 2

@olmajti Lepiej rozumiem o co chodzi. Dzięki za wyjaśnienia.
@Jajozanik Wojujących katolików możesz spotkać raczej na forach ateistycznych. Grzeczniejsza część jest chętnie goszczona jako wartościowy element społeczności forum. Moim zdaniem są często nieodzownym elementem wartościowych dyskusji. Ta mniej grzeczna szybko banowana i słuch o niej szybko ginie więc przez to mniej widoczna. Po obu stronach są mniej lub bardziej chętni do słownej bitki. Nie raz się spotkałam z ostrym pojazdem po ateistach przez chrześcijan (różnych wyznań więc uogólniam). Jesteśmy niemoralni, nie umiemy kochać,umiemy być tylko hedonistami, bo dobroć, miłość, empatia to tylko u osób wierzących w Boga. Nawet demotywatory są tego dobrym przykładem. Niedawno było o księdzu co popsioczył na ateistów. Jeszcze, żeby to była konstruktywna krytyka faktycznie złej postawy, ale nic z tych rzeczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~g43jh45j45k4
0 / 0

Wasza to już zrobiła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+4 / 8

@Tedi28 "niektore kraje juz zazdroszcza Polsce normalnosci" chyba w innej polsce żyjemy :)

avatar Tedi28
-5 / 7

No wlasnie ja mowie o tym co slyszalem od ludzi mieszkający zza granicą o naszym kraju...Wyjedz z Polski zobacz co sie dzieje w Anglii, Belgii, Szwecji, Holandii, Irlandii tam juz teraz niektore dzielnice wygladaja jak Irak albo Afghanistan,albo Afryka... Biali nie maja tam wstepu. Na porodowkach 70-80 procent stanowia ciemnoskorzy... Mi chodzi tylko o wylacznie o normalnosc dotyczacą kraju jedbolitego kulturowo, bezpiecznego, czystego...Nie mowie o ekonomicznych aspektach,bo co z tego ze masz pelny portfel jak Cie odjebią idać na zakupy albo strach wyjsc z dzieckiem na spacer...Pomijajac,ze Polska jako kraj jest piekna, roznorodna i majaca wiele do zaoferowania. Ja bylem poza krajem ponad 15 lat, poznalem troche swiata i wiem jedno,ze nigdzie nie bede sie czul tak dobrze jak u nas i nie wyobrazam sobie wychowywania swoich dzieci gdzie indziej, ale to moja prywatna sprawa.

avatar auto1
-3 / 9

"cywilizacja" tych po lewej i tak zostanie zniszczona. Jak nie tak to przez islamistow ;d

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~on
+1 / 5

Tak a ten tatus wygląda jak despota, który dreczy swoją zonę, a dzieciak jest zahukany. No takie miny mają. duży procent dzieci wywodzących sie z rodzin taka ajk ta na zdjęciu zostaje homoseksualne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dfgdfg
+4 / 6

Tak. Nikt nie lubi światków Jehowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar buill
0 / 4

dlatego wszyscy ludzie co do jednego muszą wyginąć (z małą pomocą)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z z111
-3 / 3

Nierealny, ci po lewej są wysoce niestabilni przez co nieproduktywni, a życie takie sprawy weryfikuje dość brutalnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+3 / 11

Ło jesssu już te uciuśnione katoliki takie prześladowane są w Polsce. Już każdy gej to dewiant i już nic innego nie robi tylko was gnębi. Jak zwykle katolstwo przekonane, że jest w centrum wszechświata wszystkich innych ludzi, zwłaszcza gejów hahaha miatrzowie udawanwgo męczeństwa, a ten obrazek robi chyba 10 rundę po Internecie. Już tak geje pod kościołami wystają i już tak katole se spuszczonymi główkami cierpią w ciszy, a na marszu nazioli.... a sorki - NARODOWCÓW PATRIOTÓW drących mordy i robiących burdy to też zapewne geje idą a nie żadni katolicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kenzol
-3 / 7

to się już teraz dzieje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
+1 / 7

Znowu mokre sny jakiejś prymitywnej konserwy nieskażonej myśleniem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ateistaaaaa
+1 / 3

robić porządek z kościołem!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Meroller
+3 / 5

Rozalka wrzuciła sobie democik, wywołała gównoburzę, ludzie skaczą sobie do gardeł, ateista=antyteista, że ateiści to zło wcielone, chcą zniszczyć chrześcijan, a to, że chrześcijanie zaczną znów mordować i palić na stosach, tam hiv gdzieś nie istnieje. Ludziki więcej luzu w gaciach bo tak spinać się przez te internety to nie zdrowo :) Temat oklepany/ wałkowany w koło to samo jakim to zagrożeniem są gejuchy dla nas, a jedynym zagrożeniem dla nas są te właśnie wojny na tle poglądów, orientacji itd.. itd.. Ktoś ich nie lubi no to bywa, ktoś kto nie ma nic przeciwko nim (bardziej chodzi tu teraz o gejów niż o tych pederastów co widać na democie wyżej) to niekoniecznie musi być homosiem. Ludzie peace and love, współpraca między nami Polakami to jest najważniejsza rzecz, takie wojny na tle religijnym czy po prostu na tle tęczowych są pożywką dla polityków i idiotów, którzy wyszukują skrajne przypadki u homosi czy u kleru by tylko wzniecić hejt i dalej nas dzielić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+2 / 4

@Meroller Głos rozsądku. Chodz jeden zauważył że ten demot jest po to aby skłócac ludzi i robić gównoburze

avatar eSoseN
+1 / 3

@Meroller Widzę na Twoim profilu "Z nami od: 10 sierpnia 2018 o 22:09". Chyba długo tu nie wytrzymasz :PP Nie ma tu zbyt wiele miejsca na obiektywizm i retorykę xd

avatar DexterHollandRulez
+1 / 1

@sancz79 Tak z 3/4 'demotów' takich jest, obawiam się że to jak zauważyć że woda jest mokra.

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2018 o 23:34

T trebi
0 / 2

Ciekawi mnie ile trzeba mieć ubytków w mózgu, żeby w to wierzyć... w tego demota

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+2 / 6

Ciąg dalszy idiotycznej nagonki paranoików ze skrajnie konserwatywnej strony mocy..? Co za niespodzianka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Daro83
0 / 4

kuzwa chore. to uwazam ze z 90% polakow kub ogółem ludzi jest hetero i ze tak ujme normalnych. co z lewej to jakos tam odlam. idąc ulicą ilu spotykasz takich przeciętnych a ilu przebierańców. niema obaw

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Le6eau
+1 / 3

Katole s tak słabi, ze jedyną linia ich obrony jest ośmieszanie się poprzez pokazywanie "jedynej" alternatywy jako "Zboczeńców".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nickznikl
-1 / 1

o Szwecja, albo Francja, albo Niemcy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem