Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Lewacka logika:
by Revel
+
711 764
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K Kompleksowy
-2 / 28

@xor82 - to się nie kłóci z ich wartościami, bo one są nowoczesne i tolerancyjne, i bycie tolerancyjnym ma priorytet. Więc jeśli muzułmanie leją swoje kobiety, gwałcą, oblewają kwasem i zabijają, to mają do tego pełne prawo, i żaden mizoginistyczny prawiczek nie ma prawa w tej kwestii się odzywać. Tylko feministki mają i dają im przyzwolenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kompleksowy
0 / 12

@xor82 - to jest rasistą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
-1 / 11

@Kompleksowy To ja już nic nie rozumiem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+16 / 20

@xor82 Kolejny przykład masz z zawodami. Mężczyzna określa się jako kobieta, wszyscy widzą, że to facet fizycznie i ten facet zostaje wystawiony jako reprezentant w danej konkurencji na kobiecych zawodach. No i oczywiście wygrywa, bo wbrew debilnemu podejściu genderowców, różnica między kobietą, a mężczyzną jest. Czy feministki krzyczą? Protestują? Nie. Ideologia LGBT skupia to wszystko wokół siebie. Lewactwo prze pod ich banderą i nie ma miejsca na inne wartości, nawet jeśli dany ruch powstał zupełnie z innych powodów. Hipokryzja, zaprzeczenia, brak logiki i jakiejkolwiek konsekwencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kompleksowy
+11 / 17

@xor82 @Wojtek1291
Z tymi zawodami to w sumie zabawna sytuacja, bo czy tego chcą czy nie, feministki i środowiska QWERTY w ten sposób pokazują, wbrew temu co mówią, że mężczyźni są lepsi :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wojtek1291
+7 / 13

@Kompleksowy Och, ale nie tylko tym. Cała idea dążenia do dorównania mężczyźnie, to nic innego jak podkreślanie, że jest lepszy i trzeba mu dorównać. Bo o ile na kilku płaszczyznach chodzi o wyrównanie warunków, to na innych tworzy się jakiś kretyński jednostronny wyścig. Szczytem są akcje, gdzie feministki najeżdżają na kobiety, które mają "czelność" mówić i pisać, że wpisują się w stereotypy i dobrze się z tym czują, bo mimo wykonywania prac czy obowiązków przypisywanych typowo kobietom, to są szanowane i doceniane przez mężczyzn w swoim otoczeniu i czują się szczęśliwie. Wg. Feministek to zdrada płci, bo one dają sobie wmawiać szczęście i naprawdę są nieszczęśliwe :D I mówią to typiary, co ciągle się drą, mają miny jakby im ktoś podstawiał gówno pod nos cały czas i na wszystko reagują agresywnie i bojowo. Wiecznie sfrustrowane i mające niekończący się żal do mężczyzn.
Oczywiście wiem, że to fanatyczki i są normalne feministki, ale niestety scenę dominują te fanatyczki i tak jak lewactwo wypacza wiele znaczeń, tak i znaczenie feminizmu ulega spaczeniu przez takie działania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+2 / 12

@xor82 bo w całej tej wojence nie chodzi o prawa kobiet itp. feministki stworzyły niepisane porozumienie z islamem bo uważają że on zniszczy zachodni patriarchat (zastępując go jeszcze gorszym). dlatego mają w dupie sytuację kobiet w krajach arabskich bo to nie wielka ofiara jaką trzeba złożyć dążąc do władzy. feminizm w obecnej formie nie działa po to żeby występować w imieniu kogokolwiek. tu chodzi o zagarnięcie jak największej władzy nie patrząc na trupy. ale to chyba normalne dla ludzi uważają 100 mln ofiar socjalizmu za zbyt mało żeby porzucić ten eksperyment :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aberg
+3 / 9

@xor82 Z tego co napisałeś wynika, że w ogóle nie wiesz o co chodzi. Kobiety nie patrzą na grupę społeczną tylko patrzą na jednostkę. Kobieta jest w stanie dojrzeć najsłabszą jednostkę. Natomiast mężczyźni patrzą grupowo, nie obchodzi ich jednostka, eliminują najsłabszych. Wynika to z różnego poziomu empatii. Kobieta widzi Abdula, Abhula i Mohameta. Kobieta widzi, że Abdul i Abhul to są bardzo fajni, kulturalni i życzliwi ludzie, natomiast Mohamet to szowinista i rasista. Ona widzi, że Abdul i Abhul nie są tacy jak Mahomet więc nie nalezy ich tak traktować jak Mohameta. Mężczyzna z kolei widzi bande rasistów i szowinistów bo skoro Mahomet się tak zachowuje to znaczy, że Abdul i Abhul też tacy są. W swoich rozważaniach zapominasz przyjąć taką zmienną jak działanie psychiki mężczyzny i kobiety. Ostatnio uwolniono Pakistankę, która była skazana na śmierć za bluźnierstwo. Kto stanął w jej obronie i robili wszystko co można żeby nagłośnić sprawę? Jej mąż i arabscy mężczyźni i kobiety. I takim komentarzem naplułeś tym arabom, którzy walczyli o życie KOBIETY w twarz. Tam działa na tej samej zasadzie co u nas. Jest katolik i jest katol. Katolik żyje według zasad religii, stara się być dobrym dla drugiego człowieka. Katol z kolei biegnie co niedziele do kościoła a jak wyjdzie z kościoła to obgaduje i pała nienawiścią do innych. Po za tym nigdzie w koranie nie jest napisane, że nalezy mordować niewiernych. Niewiernych można zamordować jeżeli ci napadną arabów w ich własnym domu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wic1
-1 / 3

@xor82 O ile wiem to wystarczy powiedzieć/napisać cokolwiek i feministka się obrazi :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dgrtehytr
+3 / 15

Jeden z najgłupszych demotów w temacie 'logika' lewaków i feministek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lomion
+2 / 4

Bo to nie jest "logika lewaków" tylko "wyobrażenie prawicowych kucy na temat tego z czym się nie zgadzają". Bo po co zapoznawać się z argumentami drugiej strony, skoro można je sobie wymyśleć i tym samym udowodnić że są błędne?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H konto usunięte
+4 / 24

W teorii tak, w praktyce prawicowy uważa, że ma prawo zdradzać żonę "bo to takie męskie", "przy jednej dziurze żaden kot nie wyżyje" i w ogóle "kobieta ma się nie odzywać, tylko czekać na pana" (tekst w stylu tomka_s), więc nie musimy się liczyć z nią, bo to "byłby feminizm".

Różnica w moralności nie przebiega przez poglądy polityczne, tylko przez charaktery

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dreg92
-3 / 21

Dzisiejsze feministki to tylko propaganda opłacana przez żydów, pozbyć się białych i zastąpić ciapatymi/czarnymi bo takimi łatwiej sterować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ge
+6 / 8

@dreg92 Co ty nie powiesz ?? polaków można kupić za 500 złotych, sami biali ludzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Czychacz
+10 / 20

Zabawne że obracam się w, no może nie lewicowym ale bardziej mieszanym otoczeniu z lekką przewagą lewego spojrzenia na świat, a jak żyję tak na żywo takich ludzi nie widuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+8 / 14

@Czychacz nie ważne, ważne jest to co chłopcy z demotów sobie myślą i kreują na ten temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~niczk
+4 / 12

Zawwsze mnie zastanawia jakim głupcem jest to dziecko które wstawia takie bzdury?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+4 / 10

W życiu nie słyszałem, by lewacy, jak tu ich określono, pozwalali na to by mężczyźni bili kobiety. Powiem więcej. Są bardziej anty przemocowi niż prawaki i narodowi socjaliści, jak autor tego demota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar KulturaOryniacka
-2 / 14

Haha trzeba miec powazne braki szarych komorek zeby dojsc do takich wnioskow... Brak piatej klepki? Definitywnie. Dla kazdej logocznie myslacej jednostki Islam to opresyjna religia a facet ktory jest wierny swojej zonie to ktos godny szacunku. Nie wiem ktora niezalezna kobieta chciala by sie zwiazac z muzulmaninem, do nich lgna tylko szare, zakompleksione myszki bez szansy na zwiazek z rodakiem. Reszta sie trzyma od islamu z daleka. Z kolei kazda chciala by mezczyzny ktory jest jej wierny. Zalecam aby wszyscy plusujacy tego demota udali sie do psychiatry

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sparkling_elf
+4 / 8

@KulturaOryniacka Ludzie się pulsują bo pokazuje prawacką, nieprawdziwą wersje feministki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 1

@KulturaOryniacka Konkretnie, to to działa w taki sposób: jedzie laska na wycieczkę albo na innego "orgazmusa". Tam się do niej przykleja jakiś habibi, przystojny, jak to u nich bywa, ale wyposzczony, bo o przygody z lokalnymi kobietami trudno. Tak więc, nadskakuje lasce, traktuje jak księżniczkę, obiecuje złote góry, temat religii natomiast pomija albo traktuje zdawkowo. Rzeczywistość wyłazi dopiero wtedy, kiedy ta akcja przypadkiem kończy się ślubem.

Podejrzewam, że żadna Europejka świadomie sobie islamskiego fanatyka nie bierze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 kwietnia 2019 o 14:04

K kuarizumochi
+7 / 7

oj autorze żebyś Ty chociaż wiedział co oznacza termin "lewacka"... szkoda mi Ciebie, Twojej głupoty. Użyłeś tego słowa bo jest modne ? Może nie odpowiadaj, szkoda czasu na konwersacje z Tobą :]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~KX
-5 / 5

Prześledź mój tok myślenia. Weź pod uwagę że ta po prawej to feminista. Upraszczając to znaczy że jest nieźle rąbnięta. to oznacza że żaden normalny facet by przy niej nie wytrzymał. Wniosek biali heteroseksualni faceci to świnie ze nie doceniają feministek. To oznacza że nikt jej nie będzie utrzymywał i ma za mało seksu. Wniosek jest sfrustrowana seksualnie. Konkluzja Arabowie są niewyżyci seksualnie ponoć ruchają wszystko nawet kozy i nie wybrzydzają dodatkowo stać ich na utrzymanie na raz kilku kobiet. Rozwiązanie trzeba sprowadzić Arabów feministki ich potrzebują. A jeżeli nie rozumiesz tej logiki to znaczy że z ciebie rasista , seksista , ksenofob, szowinista i nie rozumiesz feminizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Tedi28
-5 / 7

Lepiej bym tego nie ujął. Polać autorowi demota!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~BARDZIEJ_BARDZIEJ
0 / 0

@Tedi28 W islamie sprzedają kupują kobiety i jako własność robią z tym co chcą... i jak to ma się np. do polskiego prawa a rząd teraz PiS karmi cecenów i innych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+4 / 10

Ło matko jakie wypociny. To jest raczej wyobrażenie o kobietach kogoś, kto je zna tylko z memów tworzonych przez takich jak on którzy też żywej baby na oczy nie widzieli.
Jakoś nigdy w życiu nie słyszałem takich słów od żadnej kobiety, nawet od feministek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truebaran
+1 / 3

@Marian_Janusz_Pazdzioch czy Ty przypadkiem nie jestes ,,stronniczy''? Przeciez w democie jest polozony akcent na ,,lewactwo'' a nie na plec. Ok,zdjecia sa jakie sa (mam na mysli plec bohaterow pod tymi podpisami) ale demot nie mialby za bardzo sensu jakby to zamienic miejscami. Ujmujac to ilosciowo, nie sadze, zeby poglady takie jak tej babki z obrazka mialo wiecej niz 10% kobiet natomiast calkiem mozliwe, ze myslenie w tym duchu (oczywiscie nie dokladnie tak jak w przejaskrawionym przykladzie) wsrod skrajnych lewakow (mezczyzn) bedzie duzo duzo powszechniejsze. Podam Ci przyklad: jest taki naukowiec Richard Dawkins, (zapewne wybitny) biolog, ktory jednoczesnie jest zdecydowanym przeciwnikiem religii i aktywnie udziela sie na tym poletku. Dopoki jego krytyka uderzala w religie chrzescijanska srodowiska lewicowe były mu przychylne: jednak w momencie gdy (jako uczciwy intelektualnie naukowiec) uczciwie przyznal, ze islam jest wiekszym problemem i zaczal na to czesciej zwracac uwage, zaczelo sie odwolywanie jego wykladow, bojkoty itp. To pokazuje, ze przyklad z demota (przejaskrawiony) ma w sobie ziarno prawdy. Czaisz o co mi kaman :) ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~anty_systemowiec
+7 / 7

Czy idiota który tworzył ten obrazek wie w ogóle na czym polega ideologia Lewicy, czy robił to tylko po to aby z nudów obrazić "lewaków". Uwielbiam takich ludzi. Kukły systemu politycznego beda się wzajemnie obrzucać ku uciesze rządzących.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar costamzczymstam
+2 / 4

To nie jest lewacka logika. To logika prawicowych internetowych wojowników

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

Prawacka logika: Tępy lud wszystko kupi. Zwłaszcza jak go kościół będzie ogłupiał dalej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem