Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Geje kupili chłopca, żeby go gwałcić
by nyga727
+
164 181
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M marekjajos
+2 / 10

bydło

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GunMeat
-2 / 10

@marekjajos Ty brzydki homofobie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~123456321
-1 / 9

Nie spinajcie się biali faszyści to tylko część ich kultury.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A apsik100
0 / 16

A pary hetero nie krzywdzą dzieci? W każdej grupie społecznej są źli ludzie. Jak para gejów skrzywdziła dziecko to "wszyscy geje źli", jak ksiądz molestuje to "to tylko margines"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A apsik100
-3 / 11

Zapomniałem jeszcze dodać, że gej pedofil pójdzie do więzienia, a ksiądz do innej parafii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nyga727
-4 / 12

@apsik100 31% dzieci jest molestowanych w rodzinach homo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A apsik100
-1 / 1

Źródło?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A apsik100
+1 / 9

W sprawie zrównywania homoseksualizmu z pedofilią oraz określania gejów i lesbijek mianem osób chorych, głos zabrało Polskie Towarzystwo Seksuologiczne, zrzeszające około 200 lekarzy, psychologów i pedagogów. "W ostatnich tygodniach toczy się bardzo ożywiona dyskusja na ten temat, włączyło się do niej wiele osób, w tym politycy, którzy często mylą pojęcia homoseksualizmu i pedofilii" - powiedział członek PST Andrzej Ballaun.

W oświadczeniu PTS czytamy m. in. "Należy podkreślić, że - identycznie jak sama w sobie heteroseksualność - również homoseksualność per se nie implikuje żadnej szczególnej predyspozycji do zakazanego prawem wykorzystywania seksualnego dzieci(...) znakomita większość przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci w Polsce jest popełniana przez heteroseksualnych mężczyzn i ma miejsce w rodzinie (tj. wykorzystywanie dziewczynek przez mężczyzn będących członkami ich rodzin - np. przez ojca, ojczyma, dziadka, wuja). Ze względu na fakt, że osoby homoseksualane stanowią w społeczeństwie mniejszość, przypadki wykorzystania seksualnego dzieci popełnianego przez te osoby stanowią proporcjonalną mniejszość w porównaniu do czynów popełnianych przez ludzi heteroseksualnych".

Naukowcy zrzeszeni w PTS poruszają w swoim oświadczeniu także kwestię określania homoseksualizmu mianem choroby psychicznej.

"Polskie Towarzystwo Seksuologiczne jest świadomie niechlubnej roli, jaką w podtrzymywaniu tych uprzedzeń odegrała niegdyś nauka, która przez ponad sto lat (do 1973 r. w USA i do 1991 r. w Europie) uznawała homoseksualność za zaburzenie psychiczne".

Oświadczenie PTS nie zawiera niczego nowego. Seksuolodzy na całym świecie są zgodni co do tego, że homoseksualizm nie jest chorobą a gej to nie to samo, co pedofil. Część polskich polityków propaguje jednak inne teorie. Oświadczenie PTS może być ważnym dokumentem, którym osoby homoseksualne mogą się posłużyć m. in. w procesach wytaczanych za zrównywanie homoseksualizmu ze zboczeniem, chorobą oraz pedofilią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nyga727
-4 / 6

@apsik100 a co ma ksiądz do rodziny hetero ??? to temat na godziny rozmów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
+4 / 16

Wszystko zaczęło się w latach 70-tych, gdy wykreślono tę przypadłość z listy zaburzeń seksualnych. Od tamtego momentu co raz bardziej się panoszą. "Daj komuś palec, a weźmie całą rękę".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ge
+3 / 5

@xor82 Homoseksualizm wykreślono z listy zaburzeń, nie pedofilię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kompleksowy
+1 / 11

@xor82
Mówi się, że homoseksualizm jest naturalny, bo występuje u innych gatunków oraz, że jest on od zarania dziejów.

Teraz napisze coś niesmacznego.

Sprawdziłem sobie pewne dane i w sumie mają rację. Ale homoseksualizm to nie jedyna rzecz, która występuje np. u ludzi od zarania dziejów, czyli od prehistorii. Co ciekawe, są prehistoryczne malowidła przedstawiające ludzi uprawiających seks ze zwierzętami (są stroną aktywną lub bierną), więc zoofilia również powinna być legalna (w wielu krajach jest legalna lub niekaralna).
Nekrofilia również towarzyszy ludziom i zwierzętom od zawsze. Pierwsze wzmianki o kanibalizmie i nekrofilii (bardzo często razem) są z XVI w. kiedy rozpoczęto odkrywanie Polinezji. Czyli śmiało można stwierdzić, że trwa to znacznie dłużej niż 400 lat. Delfiny to nekrofile, ale nie tylko one :) Musiałbym jeszcze poszperać, żeby znaleźć jakieś informacje, czy Aztekowie lub Majowie też się w ten sposób zabawiali.
No i na koniec zostawiam pedofilię, która nie była niczym nadzwyczajnym w Europie aż do czasów II WŚ. W dzisiejszych czasach jest ona naturalna i "normalna" w Azji, Afryce, Ameryce Południowej i w niektórych kulturach Europy :)

To co, legalizujemy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
-1 / 5

@Kompleksowy z czasem, jeśli wciąż będziemy tacy ulegli, to pojawią się głosy i o to :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-1 / 5

@Kompleksowy
Oczywiście że homoseksualizm jest naturalny i występuje u innych gatunków oraz istnieje od zarania dziejów. Co z tego? Naturalność czy nienaturalność nie ma znaczenia w kwestii uznania, czy coś powinno być legalne. Legalność rozpatruje się przede wszystkim w kwestii wpływu na społeczeństwo - po pierwsze, jako społeczeństwo w ogóle, a w następnej kolejności na poszczególne jednostki.

Nie ma bezpośredniego związku między homoseksualizmem a krzywdą społeczeństwa czy jednostek, więc powinien być legalny. W sprawie poruszonej w democie (btw, sprzed kilkunastu lat, autor najwyraźniej nie mógł znaleźć nic aktualnego) to nie homoseksualizm był problemem samym w sobie, ale pedofilia. Ta występuje zarówno u osób homoseksualnych, jak i heteroseksualnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nyga727
-4 / 6

@Klindal 31% dzieci jest molestowanych w ''rodzinach'' homo a 50 % gejów to pedofile :) skoro istnieje od zarania dziejów to chciałem tylko napisać że zoofilia też istnieje od od zarania dziejów kanibalizm też więc może zalegalizujemy wszystko ??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-4 / 4

@nyga727
Tak, kanibalizm, pedofilia, zabójstwa, zoofilia istniały od zaraniu dziejów i są naturalne. Co z tego? Przeczytałeś w ogóle co napisałem, czy tylko chciałeś znowu przytoczyć propagandowe, niemające wspólnego z rzeczywistością "dane statystyczne"?
Naturalność czy nienaturalność zjawiska nie mają żadnego znaczenia w kwestii uznania ich legalności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 listopada 2018 o 17:14

I konto usunięte
0 / 0

@Klindal Legalność homoseksualizmu nie ulega wątpliwości. To tak, gdyby nielegalnym miano obwołać zespól Downa. Nielegalnym powinna pozostać kwestia adopcji dzieci, przez pary homoseksualne. A wychowywanie przez takie pary dzieci, powinno być kontrolowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 listopada 2018 o 19:40

K konto usunięte
-1 / 1

@Impertynent
Ideałem byłoby, aby wszystkie dzieci były pilnowane. Nie tylko adoptowane, choć one szczególnie (gdyż to państwo jest za nie odpowiedzialne). Między innymi, taką rolę powinny pełnić szkoły - uświadamiać dzieci, żeby nie trwały w swoistym syndromie sztokholmskim i odważyły się zgłaszać przypadki molestowania.
Ale cóż, żyjemy w kraju gdzie uświadomienie dzieciom, że mają prawo do intymności budzi zdecydowany opór części społeczeństwa, bo to lekcje o seksualności...
Warto zauważyć, że w przypadku wymienionym w democie, dziecko zostało kupione i nie dotyczyła je sprawa adopcji. Gdyby tak było, to właśnie taka rodzina byłaby zapewne lepiej kontrolowana.
Osobiście nie jestem przeciwnikiem adopcji przez pary homoseksualne. Zakładając dostateczną kontrolę państwa nad adopcjami w ogóle, nie byłoby to niebezpieczne dla dzieci. Zdecydowana większość par homoseksualnych jest normalna.
Jak chcą, to i tak mogą mieć dzieci. W przypadku lesbijek to prościzna - skok w bok z nieznajomym (nawet nie będzie świadom ojcostwa) lub in vitro. W przypadku gejów - skok w bok+przejęcie rodzicielstwa albo surogacja. Tak wiec nie jest tak, że nie mogą mieć dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kompleksowy
0 / 0

@Klindal
Czyli sprowadzasz kwestie orientacji do regulacji prawnych. Już wskazałem Tobie, że istnieją kraje, gdzie pedofilia i zoofilia są legalne. Więc w czym problem? Wprowadźmy i u nas, skoro legalne.

Jeśli chodzi o sprawę z demota, to pedofilia ORAZ homoseksualizm były problemem. Gdyby nie byli gejami, to by chłopca nie gwałcili. Gdyby nie byli pedofilami, nie zgwałciliby dziecka.

"Ale cóż, żyjemy w kraju gdzie uświadomienie dzieciom, że mają prawo do intymności budzi zdecydowany opór części społeczeństwa, bo to lekcje o seksualności..."
Tak, i te lekcje o seksualności w Niemczech (te dane przytaczam, ponieważ je czytałem, a pochodziły z niemieckiego odpowiednika polskiego ministerstwa rodziny, pracy i polityki społecznej) doprowadziły do:
- zmniejszenia średniego wieku inicjacji seksualnych z lat 14 do 12;
- zwiększenia liczby gwałtów dokonywanych przez dzieci (osoby poniżej 15 rż.) na innych dzieciach - tutaj dokładnych statystyk nie podam, bo nie pamiętam, ale w każdej z kategorii był wzrost.

Dane te były zbierane od 1986 kiedy edukację seksualna wprowadzono i porównywano z danymi z lat wcześniejszych. Niestety, ale nie wiem czy te dane znajdę, bo po fali gwałtów imigrantów w Europie ciągle piszą o edukacji seksualnej, więc artykułów w necie jest od zatrzęsienia. Jednak to nie pierwszy raz kiedy przytaczam tamte dane i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś go znajdę :)

"Gdyby tak było, to właśnie taka rodzina byłaby zapewne lepiej kontrolowana. "
Guzik prawda. Wielokrotnie już instytucje adopcyjne udowadniały, że nie mają bladego pojęcia o tym, co się dzieje w domach.

"Zakładając dostateczną kontrolę państwa nad adopcjami w ogóle, nie byłoby to niebezpieczne dla dzieci. "
Z tymże takiej kontroli nie ma i raczej nie będzie.

"W przypadku lesbijek to prościzna - skok w bok z nieznajomym"
Ale to już biseksualizm :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kompleksowy
0 / 6

Nie mamy prawa ich oceniać. W końcu to ich orientacja, a tej nie wolno komentować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ge
-1 / 5

Co to ma wspólnego z LGBT ? Pedofilia to zaburzenie nie związane z orientacją seksualną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nyga727
0 / 6

PARA GEJOW KUPILA DZIECKO oprócz tego ze to geje to chyba nic

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-1 / 3

@~ge Cóż, po prostu LGBT jest zbiorem ludzi z zaburzoną relacją lub orientacją seksualną. Różnica miedzy nimi a pedofilami jest taka, że osoby LGBT robią to przeważnie między sobą, a pedofile - niewinnym dzieciom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+1 / 1

@~ge A gdzie ja napisałem, że nie mogą? jak sie razem bawią, to mnie to guzik obchodzi, póki nie zmuszają mnie do uznawania swoich dewiacji za normalne i nie chcą ich wciskać moim dzieciom w szkołach, niech sobie robią. Pytałeś się co mają wspólnego, to Ci napisałem - to i to, to zboczenia. Pedofili bym wykastrował, reszta, niech się sama z sobą bawi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lolo7
0 / 6

Te ale to było w 2005 roku. Ktoś szuka na siłę czegoś żeby zrobić demota z baitem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
-5 / 5

Pary hetero tez gwalca dzieci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nyga727
-2 / 6

@bad_princess 31 % dzieci w rodzinach homo jest molestowanych a blisko 50 % gejów to pedeofile :) chcesz mi powiedzieć że 31 na 100 dzieci w rodzinach hetero jest molestowane a 50 % ojców to pedofile ??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dqkjhw4
+1 / 3

@bad_princess co to za argument, jak nie masz nic do powiedzenia to milcz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~smutny_ekolog
0 / 2

@nyga nie przesadzaj bo ośmieszasz. Fakty są takie: na ok 1600 procesów o pedofilię w ciągu roku w Polsce prawdopodobnie 50-60% stanowią procesy o pedofilię homoseksualną. ponieważ geje stanowią ok 1% populacji nie oznacza to że 50% gejow jest pedofilami tylko że połowa pedofili to geje... Jesli załozymy ze mamy ok 180 tyś homoseksualistów w wieku umożliwiącym odbycie stosunku to pedofilami jest ok 0,5%-0,6% z nich

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B konto usunięte
0 / 0

@nyga727 Skad te dane?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~solomonkein
-1 / 1

wydaje mi się, że jestem silnym facetem ... albo raczej wydawało ... nie chodzi nawet o to, że nie jednemu w moim życiu nap...natrzaskałem .... ale tak ogólnie, no że facet powinien być silny no ... ale jak czytam takie rzeczy to łzy mi się same do oczu cisną ... ehhh

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~smutny_ekolog
+2 / 2

no cóż - historia ostatnich 4 tys lat pokazuje że pedofilia a głównie efebofilia są nierozerwalnie połączone z homoseksualizmem i występują wśród homoseksualistów kilkadziesiąt razy częściej niż u hetero.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~123x
0 / 0

geje a pedofile to wielka różnica. geje -orientacja seksualna a pedofilia to choroba. nie rozumiem jeśli ktoś skrzywdził dziecko to musi być gej,homo itd nawet jeśli pomiędzy gejem a pedofilem jest wielka przepaść jeśli uznajesz że te dwa pojęcia są sobie równe to najwyraźniej nie masz pojęcia co tak naprawdę znaczą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~123X
0 / 0

hetero często krzywdzą dzieci na różne sposoby ale o tym się nie mówi tak samo księża za pedofilie nie odpowiadają jeśli oni robią coś złego to nie jest tak nagłaśniane w tych sprawach lepiej atakować osoby które nie mogą się bronić tak samo jak w tv gdy nasi rodacy narozrabiają to wie o tym cały świat ale jeśli ktoś z zagranicy narozrabia bójki ,morderstwa ,gwałty ,przemyty to ledwo słychać WEŹCIE SIĘ LEPIEJ ZA KSIĘDZY PEDOFILII I INNE OSOBY KTÓRE NA TO POZWALAJ,A A NIE OSKARŻAJCIE ŻE JAK KTOŚ MA INNĄ ORIENTACJE TO ZARAZ NIE WIADOMO CO ZA MONSTRUM.ORIENTACJI SIĘ NIE WYBIERA!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem