Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
391 399
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~DzieciDzieci
-3 / 5

Który nie chodzi do urzędu po zapomogę... taaaaa

Po prostu za mało na piwo było, więc dorabia grzebiąc w śmieciach. Jakby był taki pracowity to prędzej by poszedł nawet na wysypisko pracować za lepsze pieniądze i na pewno by go przyjęli bo ludzi brak. Ale 8h dziennie robić kiedy karzą to już ciężko.

A nawet jeśli to tak jakby prowadził jednoosobową działalność gospodarczą bez odprowadzania podatków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+2 / 2

Lepiej żeby złom zbierał niż nie robił kompletnie nic albo żebrał. A zbiorowe kupno roweru w miejsce zniszczonego dla jakiegoś faceta z problemami to chyba naprawdę nie jest coś przekraczającego ludzkie pojęcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 grudnia 2018 o 11:53

D dbgoku
+3 / 9

Sto razy bardziej szanuję gościa który zbiera złom i pracuje, niż madki siedzące na socjalach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
-1 / 7

@dbgoku Jakbyś miał "pod opieką" cokolwiek poważniejszego, niż płot, to byś na kolanach odszczekał te słowa. Złomiarze to zasrana szarańcza, bez żadnych hamulców. Ogryzą do gołego betonu wszystko, co się nawinie, nie ma znaczenia, czy jest to pomnik, grób, zabytek czy krytyczna infrastruktura przesyłowa. Dlatego jestem za wysokim socjalem, żeby mieli za co się nachlać i poszli spać - straty powodowane przez tego typu złodziei są zwyczajnie jeszcze bardziej kosztowne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
+1 / 3

@daclaw akurat moja mama pracuje w świetlicy i opieka wielu madek polega na tym, że zaprowadza się do szkoły, żeby dziecko siedziało tam jak najdłużej. Potem przyjdzie do domu trochę się pokręci i do spania. W Polsce jest zerowa kultura segregacji śmieci jakby państwo trochę pomyślało i recyklingowało szkło i plastik to wysypiska świeciłyby pustkami. A że u nas się nic nie opłaca...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
0 / 0

@daclaw dlaczego myślisz, że nie mam nikogo na utrzymaniu? Tylko dlatego, że prawdopodobnie ty/twoja panna siedzi na socjalu? Facet o którym mowa to drobny złomiarz, a ty segregujesz ludzi. Równie dobrze mogę napisać, ze wszyscy pobierający socjale to ludzie bez ambicji, śmierdzące lenie. Ja pracuje w instytucji do której mnóstwo dzieci przychodzi (nie jest to szkoła), i nie chcesz wiedzieć, jak madki opiekują się dziećmi. Samym stwierdzeniem "dlatego jestem za wysokim socjalem" kończy jakąkolwiek dyskusję, ponieważ ekonomia w tej kwestii jest jednoznaczna - tak jak byś napisał "osobiście uważam, że 2+2 to wcale nie jest 4".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cavalier1125
0 / 0

do tego roweru jeszcze przydał by mus się wózek na większy złom !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cagenicolas
+1 / 1

panie ze skarbowki sie dowiedza i mu zalegly podatek dowalo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~misiekzmarsa
-1 / 1

Wszystko pięknie, tylko jak on będzie jeździł na tym węglu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zywis
0 / 2

taki zacny pan Achim, czy jak mu tam ukradł mi z budowy erbetkę, włącz do studni, wyciął wszystkie kable przy posadzce, że studni sterownik pompy. w sumie narobił szkód na 10tys., a na złomie dostał z 50zł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem