Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
475 496
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar zasysacz
+4 / 8

Niby porwana A i tak lepiej wygląda:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barteqssss
+4 / 4

Takie modne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~vvb
+3 / 5

tyłeczek 10/10

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
0 / 2

Ja bym nawet powiedział, że 13/10

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
+6 / 6

@AllHailMegatron26 Osobowość jest bardzo ważna (nie związałbym się z głupią, ale ładną kobietą), ale wygląd jest równie ważny (dziewczyna z fajnym charakterem, która mi się nie podoba może być tylko koleżanką). Przy okazji jaki duch, takie ciało. W grubym i nieatrakcyjnym ciele (kwestia gustu być może) nie spodziewam się znaleźć atrakcyjnego charakteru.

A ten tyłeczek jest idealny i zapewniam Cię, że to nie jest tyłek, jak tyłek. Chyba, że dla Ciebie też nje ma znaczenia, czy żul spod sklepu, czy ciacho, bo facet to facet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-1 / 3

@AllHailMegatron26
"Czym wy się zachwycacie?" masz świadomość tego że wymagania względem płci przeciwnej/potencjalnego partnera są skrajnie różne dla danych płci? nie, nie wiesz bo uważasz że skoro dla Ciebie dana rzecz/cecha jest atrakcyjna to wszyscy muszą myśleć tak jak Ty :)

"Przecież najważniejsze w kobiecie to osobowość." masz jakieś rozdwojenie jaźni? czy może pier*olą Ci się wypowiedzi innych userów z moimi? nigdzie, nigdy nie napisałem że w kobiecie najważniejsza jest osobowość. mało tego! uważam że mężczyźni którzy tak twierdzą i tak uważają wygląd za najważniejszy bo bez niego nawet osobowość się nie liczy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-1 / 5

@Shaam a związałbyś się z brzydką ale inteligentną? nie, bo jak sam zaznaczasz "wygląd jest równie ważny". czyli tak jak napisałem: charakter liczy się dopiero wtedy kiedy wygląd będzie na akceptowalnym poziomie. ergo. wygląd jest najważniejszy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
+1 / 1

@olmajti osobowość/charakter to nie tylko inteligencja. To również pogoda ducha, mądrość (nie myl z inteligencją, ani wiedzą) i wiele innych składowych. Wygląd nie jest ważniejszy od charakteru (dla mnie, bo dla Ciebie może tak), ale jest równie ważny. Napisałem zresztą, że ciekawy charakter + nieciekawy wygląd = co najwyżej koleżanka. Ciekawy wygląd + pustostan = totalny brak zainteresowania. Zresztą te puste i próżne laski to najczęściej tapeciary, a ja za piękne uważam tylko naturalne kobiety. Reasumując na szali lekko przeważa nawet charakter, ale i tak daję znak równości z urodą.

Musisz wiedzieć, że uroda przeminie... Gdybym chciał tylko zaliczyć, to wygląd byłby 100 razy ważniejszy, ale że szukam partnerki, to musi być i uroda i charakter. No nie poradzę. Taki jestem.

Urodę widać od razu, dlatego Ci się wydaje, że wygląd jeat ważniejszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
-1 / 3

@Shaam
"Wygląd nie jest ważniejszy od charakteru (dla mnie, bo dla Ciebie może tak), ale jest równie ważny" nie dla mnie tylko dla większości mężczyzn. charakter kobiety nic nie wnosi do związku.

"Zresztą te puste i próżne laski to najczęściej tapeciary, a ja za piękne uważam tylko naturalne kobiety" po co od razu ekstremum? wystarczy żeby kobieta delikatnie makijażem powiększyła wizualnie oczy i będzie będzie uderzać do preferencji większości mężczyzn. zastanawiałeś się kiedyś po co kobiety chodzą w szpilkach? a no właśnie po to żeby uwydatnić swoją seksualność i wyeksponować biodra. czerwona szminka i róż na policzkach? podniecenie seksualne. wszystkie zabiegi polegające na poprawieniu swoich niedoskonałości robią dlatego że wiedzą iż dla mężczyzn liczy się tylko wygląd. im wyższa pozycja społeczna kobiety (zdobyta przede wszystkim dzięki odpowiedniemu charakterowi) tym trudniej jej zdobyć odpowiedniego partnera. jest to spowodowane tym że mężczyźni nie są zainteresowani statusem kobiety a kobiety są zainteresowane tylko mężczyznami z takim samym lub wyższym statusem.

"Musisz wiedzieć, że uroda przeminie..." i? tak samo jak zdolność reprodukcyjna. wygląd (mylnie nazywany przez Ciebie urodą) odnosi się bezpośrednio do zdolności reprodukcyjnych. jesteśmy zwierzętami które operują na pierwotnych mechanizmach.

"Gdybym chciał tylko zaliczyć, to wygląd byłby 100 razy ważniejszy, ale że szukam partnerki, to musi być i uroda i charakter. No nie poradzę. Taki jestem" to warto zaznaczyć że Twoje wypowiedzi odnoszą się tylko do Twojej osoby gdyż zmienia to całkowicie sens tychże wypowiedzi. olbrzymia większość mężczyzn nie myśli tak jak Ty. większość chciałaby ruchać co tylko się da. tak głęboko jest w nas zakorzeniona poligamia. a kulturowo narzucona monogamia sprawiła że wygląd zaczął grać kluczową rolę bo jesli chodzi o pewne cechy to kobiety są bardziej uśrednione od mężczyzn. czyli istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo trafienia na skrajny przypadek :)

"Urodę widać od razu, dlatego Ci się wydaje, że wygląd jeat ważniejszy" no widać. i co w związku z tym? kobiety oceniają mężczyzn na podstawie postawy (dominująca/uległa) i zachowaniu w miejscach publicznych. odziwo ich oceny są często bardzo trafne. czy ja zatem muszę się zmuszać do poznania charakteru osoby która mnie, na pierwszy rzut oka, kompletnie nie interesuje? nie wydaje mi się :)

tak przy okazji. radziłbym uważać z używaniem słowa "mądrość". wg definicji każdy kto potrafi się uczyć jest automatycznie mądry gdyż mądrość jest niemierzalna i zerojedynkowa :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
0 / 0

@olmajti Tak, piszę o swoich preferencjach (ale to Ty zgeneralizowałeś). Podkreślenie kredką oczu jeszcze jest ok, ale szpilki to tylko na jakieś szczególne wydarzenia (typu wesele), bo wolę z dziewczyną pójść do lasu na spacer, niż do klubu na lans; a czerwona szminka to mnie tak razi, że sobie nie wyobrażasz. Zresztą taka szminka to nie "podniecenie seksualne", tylko wyraz tego, że kobiecie brakuje miłości.

Zgadzam się co do wyboru partnera przez kobiety (o wyższej, lub przynajmniej tej samej pozycji społecznej).

Natomiast ja może rzeczywiście jestem mocno odchylony od normy napaleńców, którzy rżnęliby wszystko, co ma dziurę. Szukam jednej towarzyszki życia, a nie dziur. Aha i te wszelkie maskowania niedoskonałości są DLA MNIE słabe na maksa. Ja nawet perfum nie używam i nie oczekuję tego od kobiety. Ale wiesz, ja wolę pogadać z kobietą o sztuce...

Ach i co do mądrości - mądrość to umiejętność nie pakowania się w kłopoty. To umiejętność podejmowania dobrych decyzji i mądrość jest widoczna zazwyczaj po jednym zdaniu już. Chyba, że ktoś śmieszkuje, to troszkę trudniej odgadnąć czy to dystans mądrej osoby, czy pogląd głupiej. W każdym razie DLA MNIE mądrość jest do oceny po jednej rozmowie.

Generalnie się z Tobą zgadzam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AllHailMegatron26
-1 / 1

@Shaam

Porównujesz normalna kobietę, tylko z mniej okrągłą pupą to żula?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
0 / 0

@AllHailMegatron26
W żadnym wypadku, ale kiedy napisałaś, że "tyłek, jak tyłek", to od razu wyobraziłem sobie kobietę z takim dupskiem, że dla Ciebie byłoby to porównanie świeżutkiego, zadbanego mężczyzny z żulem. Tam mam, że lubię przerysowane przykłady, bo one dobrze pokazują różnicę, o którą mi chodzi. Vide tyłek, jak tyłek - facet, jak facet;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 2

@Shaam ja generalizuje pisząc że dla większości mężczyzn liczy się tylko wygląd. no rzeczywiście :D
i nie ptałem o okazje do pomalowania/wypiększenia się tylko co to obrazuje. dlatego bardzo mylisz się z twierdzeniem że czerwona szminka oznacza kobietę której brakuje miłości. czerwony kolor ogólnie oznacza dojrzałość (seksualną) utożsamianą z czerwonym, dojrzałym owocem. człowiek wyewoluował z owocożerców więc aż tak daleko sięga takie postrzeganie pewnych rzeczy. a usta kobiety i policzki czerwienią się gdy jest podniecona. preferując kobiety bez makijażu powinieneś wiedzieć jak bardzo zmienia się twarz kobiety :)

"Natomiast ja może rzeczywiście jestem mocno odchylony od normy napaleńców, którzy rżnęliby wszystko, co ma dziurę. Szukam jednej towarzyszki życia, a nie dziur. Aha i te wszelkie maskowania niedoskonałości są DLA MNIE słabe na maksa. Ja nawet perfum nie używam i nie oczekuję tego od kobiety. Ale wiesz, ja wolę pogadać z kobietą o sztuce... " a co to zmienia? nie opisuję Twoich preferencji tylko większości mężczyzn. a większość mężczyzn jest taka że gdyby mogła chciałaby maksymalnie największą liczbę kobiet. ale nie mogą więc wolą się związać z kimś kto według nich będzie regularnie dawał im seks (wiper*alając się w małżeństwo uważając je za gwarancję seksu) bo nie mają czym zainteresować reszty kobiet. są natomiast mężczyźni których małżeństwo nie interesuje bo wolą rozmawiać o sztuce z kobietą. za każdym razem z inną kobietą i potem lądować z nią w łóżku :)

z mądrością się mylisz bo mądrość, jak już wspomniałem, jest niemierzalna. co to oznacza? że jeśli ktokolwiek użył nabytej wiedzy w jakikolwiek sposób przynoszący pozytywne korzyści (chociaż jemu samemu) jest z definicji mądry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
0 / 0

@olmajti
Ze szminką się rozminęliśmy. Ty piszesz co kobieta chce udawać malując się, a ja piszę dlaczego. Uważam więc, że obaj mamy rację.

Wcześniej nie pisałeś o większości mężczyzn, ale o wszystkich, więc jednak generalizowałeś. Co do większości absolutnie się zgadzam.

Twoja definicja mądrości jest śmieszna. Wychodzi z niej, że wszyscy ludzie są mądrzy (i wszystkie zwierzęta), a to wierutna bzdura. Naprawdę niezbyt wielu ludzi jest mądrych. Ale fakt - mądrość jest niemierzalna, podobnie jak wszystkie inne cechy charakteru i jak całe spektrum uczuć. Może więc bywamy mądrzy i bywamy głupi. Grunt, żeby w ważnych sprawach być mądrym, a głupim pozwalać sobie być w błahych. Ja jednak pozostanę przy tym, że rozmowa ujawni mi czy mam do czynienia z kimś mądrym, czy z kimś "mądrym inaczej".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 2

@Shaam zacytuj fragment w którym generalizuję bo za chu*a nie mogę się go doszukać :D

nie. moja definicja nie jest śmieszna. jest logiczna. jeśli mądrość jest zerojedynkowa (istnieje bądź nie) i jest niemieżalna (przez zerojedynkowość) nie można stwierdzić że ktoś jest częściowo mądry. jeśli, jak już wspomniałem chociaż raz w jego życiu nastąpił proces wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce to jest on mądry. problem polega na tym że sam fakt wykorzystania takiej wiedzy jest poparty próbami czyli nauką. ergo każdy kto potrafi się uczyć jest mądry. pomijają cały religijny aspekt religijny mądrość z definicji właśnie do tego się sprowadza. no chyba że na siłę będziemy chcieli stworzyć system ewaluacji mądrości. tylko co byłoby miarą? 'status socjoekonomiczny' dla mężczyzny i 'najwyżej postawiony w hierarchii mężczyzna zdobyty' dla kobiety? :D

"Grunt, żeby w ważnych sprawach być mądrym, a głupim pozwalać sobie być w błahych" i tu bardzo się mylisz. ludzie zapominając właśnie o tych błahych sprawach sami sobie życie niszczą. uporządkowanie najprostszych spraw, na które mamy bezpośredni wpływ powoduje to że możemy się zająć tymi najważniejszymi i długoterminowymi. jeśli chcesz się zmierzyć z olbrzymim smokiem nie pokonując mniejszych po drodze to dostaniesz po ryju a zabije cię to że olałeś mniejsze smoki. dlatego błahe sprawy są niesamowicie istotne. bo jak można brać na poważnie kogoś kto olewa rzeczy które jego zdaniem są nieistotne? prawdopodobieństwo że w końcu zacznie olewać bardzo istotne sprawy jest u takiego człowieka olbrzymie :)

co do rozmowy to nie odniosę się do tego tematu. absurdalna wręcz ilość przykładów pokazała mi że pierwsza rozmowa nigdy nie przekłada się na obraz danej osoby. przede wszystkim dlatego że olbrzymia większość ludzi mocno hiperbolizuje swoje pozytywne cechy minimalizując negatywne. a o negatywnych nikt praktycznie nie wspomina bo sami nie wiedzą z kim rozmawiają i nie wiedzą jak rzetelna samoocena może wpłynąć na odbiór ich osoby dlatego wolą nie ryzykować :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
0 / 0

@olmajti
"nigdzie, nigdy nie napisałem że w kobiecie najważniejsza jest osobowość. mało tego! uważam że mężczyźni którzy tak twierdzą i tak uważają wygląd za najważniejszy bo bez niego nawet osobowość się nie liczy :)" - jak dla mnie sroga generalizacja.

Może też zamiast pisać o większości mężczyzn, pisałbyś o sobie. Bo wiesz dla mnie i tak każdy tylko sobie wystawia świadectwo, a my wszyscy choć tacy sami, to jednak często się różnimy.

Tak, wszyscy byliśmy na tyle mądrzy, żeby nauczyć się mówić, czytać i pisać i wykorzystywać nabytą wiedzę do komunikacji. Mylisz nabyte umiejętności z mądrością. Ale już mi nie udowadniaj, że jest inaczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
0 / 2

@Shaam w żadnym wypadku nie jest to generalizacja. no chyba że udowodnisz mi brak istnienia mężczyzn aseksualnych :)

"Może też zamiast pisać o większości mężczyzn, pisałbyś o sobie" może nie? nie jestem stroną ani argumentem w omawianym temacie bo temat dotyczy większościowego trendu a to jakie ja mam nastawienie i poglądy nie jest w stanie ani nic podważyć ani nic zmienić. po za tym uważam że stawianie siebie za przykład w omawianiu preferencji jest najgorszym z możliwych przykładów :)

pisałem że mądrość można sprowadzić do umiejętności uczenia się bo jeśli ktoś potrafi się uczyć i potrafi myśleć abstrakcyjnie to będzie potrafił wiedzę i umiejętności wykorzystać jest mądry :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shaam
0 / 0

@olmajti

Temat jest o zajefajnej dupci, a nie o większościowych trendach;-)

Mądry nie jest ten, który nauczy się władać mieczem. Mądry jest ten, który wie kiedy nim nie władać. Przemyśl. Pozdro.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wertyko
0 / 0

Tak a propos bielizny u kobiet: serio nosicie taką seksowną koronkową bieliznę codziennie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Karolaxyz
+3 / 3

@Wertyko są takie co noszą codziennie, są takie co noszą od święta czytaj urodziny faceta lub walentynki a są takie, co nawet takiej bielizny w szufladzie nie mają. Co kto lubi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AllHailMegatron26
0 / 6

@Wertyko

Nie. Różnie.
Zależy od ubrania bo czasem koronka się odcina na spodniach.

Rada - odstawić porno i podobne głupkowate obrazki jak ten powyżej, które zaginają poglądy na temat kobiet

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wertyko
0 / 0

@AllHailMegatron26
Spokojnie, z porno nie korzystam, narzeczona starczy. Takie mam obserwację. Czasem w pracy robi się zastrzyk w tyłek, to tak zaobserwowałem, że wiele młodych kobiet, to chyba taką bieliznę codziennie nosi. Na imprezach sportowych to już w ogóle... Temu pytam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wertyko
0 / 0

@~Karolaxyz
O takich, co w ogóle bielizny w szufladzie nie mają, to pierwsze słyszę. :-O

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
0 / 0

@Wertyko Bo na zastrzyk to się zakłada ładną bieliznę, a nie jakieś pieluchomajtki ;)
Z pewnością są różne typy. Moja była nie miała nic poza koronkami, kolejna miała różne w zależności od humoru i ubioru. Kwestia gustu i nawyków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AllHailMegatron26
0 / 2

A majtki seksowne w razie gdyby spodnie pękły i było co nie co widać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~huberciklowe
0 / 0

raczej: Gdy puścisz zbyt mocnego bąka xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
+1 / 1

A podobno ONE nie puszczają bąków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E engi232
0 / 2

niezła dupcia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+3 / 3

Błogosławione te spodnie, albowiem pękły tam gdzie powinny...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar anetka3142
+5 / 5

To jak ilu Panów już sobie strzepało? :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+3 / 3

@anetka3142 ja nie trzepię. ja dynamizuję ślimaka :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JesusChristSuperstar
+2 / 2

@olmajti W jaki sposób, podziel się wiedzą? ^^

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar olmajti
+2 / 2

@JesusChristSuperstar to wyższy poziom wtajemniczenia. musisz zdobyć 9000 fappunktów a nań wejdziesz :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar S_Jupiter
0 / 0

Tylko Twój chłopak

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar S_Jupiter
0 / 0

A poza tym chyba trza być nastolatkiem by do tego gruche ubijac, normalny facet uprawia seks

Odpowiedz Komentuj obrazkiem