Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Oto do czego prowadzi rozpieszczanie społeczeństwa świadczeniami typu 500+
by Habaaa
+
597 694
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Ja_tylko_mówię
-3 / 35

Skończy się 500+ i zdarzą sobie sprawę w jakiej są dupie że nikt nawet za minimalną nie będzie chciał ich zatrudnić bo doświadczenie zawodowe zerowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RM_PL
+21 / 39

@~Ja_tylko_mówię Niestety, ale najprawdopodobniej świadczenie 500+ tak się zakorzeni, że stanie się wręcz prawem. I pewnie dojdzie do tego, że żadna partia która będzie walczyć z tym rozdawnictwem zostanie wręcz zakrzyczana przez osoby dla których świadczenia są przepustką do życia bez pracy.
Gorzej będzie jak, np. budżet będzie się coraz bardziej sypać i nagle skończą się wakacje na koszt innych współobywateli (nie państwa jak wciąż sądzi wiele ludzi) i obstawiam, że skończy się to tak jak u przedmówcy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 grudnia 2018 o 19:21

avatar ~SXZ1
+15 / 33

Widzę sporo głosów zachwytu nad takimi danymi - co pokazuje jak tępe mamy społeczeństwo. Otóż moi mili - to WY te kobiety utrzymujecie, płacicie alimenty na ich bachory choć w życiu ich nie spotkaliście. Fundujecie obcym ludziom wygodne życie tylko dlatego, że kobieta rozłożyła nogi i zaszła.

Tymczasem dla małej polskiej firmy czy 20-paroletniego Tomka co chce zacząć budować coś dla tego kraju - ZUS wyniesie w 2019 roku blisko 1500 zl/mc.

To jest właśnie definicja pasożytnictwa, które pewnego dnia te kobiety dogoni bo siłą rzeczy nie da się rodzić dzieci w nieskończoność. Socjal zabiorą a życiorys pozostanie pusty - pracodawca będzie doskonale wiedział czemu w czasie 500 nie trudniły się pracą.

I takie pokolenie wyrośnie - nierobów, polo-cyganów, bez kompetencji nawet do montowni. No ale głosy patoli kupione i koryto zagwarantowane na 4 lata. A motłoch niech się martwi....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~BEKA_Z_LEWACTWA_PLUSUJACY_TO_DEBILE
+13 / 17

To tak śmierdzi fejkiem, że aż mi się nie chce wierzyć

Tymczasem dane GUS I kwartał 2018 - wiek 25-34 - pracuje 84 %. Wiek 35-44 - pracuje 87 %

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar wic1
+4 / 14

Powiem, wam mój umysł nie ogarnia...
Mam żonę, dziecko w drodze... oboje pracujemy i plan jest taki by pracować by coś mieć a nie mieszkać u starych. Innymi słowy, kredyt sam się nie opłaci :P gdybym miał troje, czworo, pięcioro dzieci to jeszcze może by się to opłacało bo kasa leci a ona sobie siedzi i ogarnia małą gromadkę... no ale ponad połowa kobiet w polsce ma tak mało kasy i woli siedzieć z dziećmi dostając 1000 zł a nie iśc do pracy i zarobić np 2500 i te dzieci w żłobkach trzymać?

Ja rozumiem, żee człowiek uważa, że żłobek publiczny to jakaś masakra. Różne widziałem... do jednego nawet chodziłem. Życie no ale tragedii nie ma ;P ludzie nie umierają, jakaś tam opieka jest, jakaś tam nauka jest... na bank lepsze to niż jak dzieciak sam rozbiera zabawki z ciekawości a MADKA ogląda cały dzień TV albo wysyła fotki zadka na internet ;P


No nie ogarniam... ktoś pomoże?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
-1 / 5

@wic1
Bo kobiety są leniwe i wolą te śmieszne grosze z zapomogi socjalnej + tatko/mamcia pomogą i można siedzieć w domu w zapierdzianym dresie:)

O tym sławetnym O BO TO PRZECIEŻ UGOTOWAĆ I PRAĆ TRZEBA, TAKI TO WYSIŁEK - błagam, jakie gotowanie, gar zupy i gar kotletów raz na 3 dni? Dodam że zupa z paczki. Jakie frykasy, jaka niby czystość, pranie 1 dziecku też robicie codziennie? Zakupy też kobiety tachają po 4 siatki czy mąż autem przywozi?:)

Po prostu, kobiecie bardziej opłaca się mieć te kilka stówek socjalu niż zapieprzać na 3 zmiany w Castoramie/Realu:) Resztę w zębach mąż doniesie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zubenelgubenupi
-1 / 1

Zdarzą? Jaka to być języka inteligencie platfusi? Jakim trzeba być kretynem, żeby nie umieć się nawet wysłowić? Kto ci da pracę bardziej odpowiedzialną niż czyszczenie kibla?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lowipe
+5 / 19

I bardzo dobrze, że nie pracują ghdyby jej facetowi od NAJNIŻSZEJ nie zabierano tylko w 5-ciu podatkach 1500 zł...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mercedes33
+5 / 17

Byle co jesz to i byle co gadasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~mag100
-4 / 30

To dobrze, matki mają być z dziećmi, idź do żłobka, zobacz te dzieciaki matek pracujących to zrozumiesz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pochichrana
+9 / 23

ale kto im broni byc z dziecmi ? Ale na to powinien pracowac ich maz a nie inny obywatel, w tym bezdzietna ja.. mnie te dzieci nic nie obchodza...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Antonio1985
+3 / 9

Nikt nie broni matkom być z dziećmi, ale nie na czyjś koszt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+2 / 4

Co jest złego z dziećmi matek pracujących oprócz tego że są samodzielne bo szybciej muszą zostać same?
3 noga im urosła?
Znam i takie i takie dzieciaki, niczym się od siebie nie różnią, kwestia tego jak wychowasz....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nand82
+7 / 31

Po to się uczyłeś i poświęcałeś, po to zdobywałeś wiedzę i doświadczenie, żeby teraz zarabiać i utrzymywać darmozjadów, którym się nie chciało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ilvia
+16 / 22

Tak się składa że jestem osobą z dyplomem i rok temu urodziłam drugie dziecko, teraz zdecydowałam że zostaje na bezpłatnym wychowawczym bo pierwsze dziecko urodziłam będąc na studiach dziennych i 6 lat temu złotówki nie dostałam od państwa. Po skończonych studiach od razu poszłam do pracy zdobywać doświadczenie. Dopiero teraz zdecydowaliśmy się na drugie dziecko i że sostaje w domu ale nie dlatego że dostaję jakieś 500zl.nawiasem mówiąc WKU...A mnie takie Generalizowanie że wszystkie co siedzą w domu z dziecmi i nie idą do pracy to czekają na wasze podatki. Mój mąż od 10 lat pracuję i ka też parę lat przepracowalam więc te marne grosze co nam dają to zrobiliśmy sobie sami. Nie uważacie? Dodam, ze rozważam też kolejne dziecko w najbliższym czasie,nie dla kolejnego 500+ale jak dają dlaczego mam nie korzystać, uczciwie pracowałam i będę pracować jak dzieci pójdą do przedszkola. Idea 500 jest dobra ale rozdawanie wszystkim jak leci to jest głupstwo. Tym co nie skalali się nawet jednym dniem pracy rząd powinien inaczej pomoc, zachęcając do pracy(nie generujeszcz podatku to nie masz prawa z niego korzystac). A w czym są gorsze rodziny z jednym dzieckiem którego rodzice pracują oboje by zapewnić dobre życie sobie i jemu, oni też powinni dostać coś ponieważ też płacą ten zasrany podatek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katarina9876
+2 / 2

Chętnie oddam 500+ za miejsce w żłobku żeby móc wrócić do pracy. Gówno a nie polityka prorodzinna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nyga727
+9 / 19

skoro dla 500 zl sa w stanie zrezygnować z pracy to ile dostawały w tej pracy :D 1000 zł bardzo dobrze moja tez nie pracuje ja zarabiam po 8 tyś wystarcza nam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
-1 / 13

@nyga727 żeby tylko te 500 zł... a jakieś świadczenia dla dziecka, jakaś kasa z opieki... ulgi, dopłaty...
jak się dobrze zakombinuje, to można sobie pożyc za nic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~dude1410
+20 / 24

Skoro pięc stówek jest taka atrakcyjne i wypycha kobiety z rynku pracy, to nie najlwpiej świadczy o wynagrodzeniach dla pracowników na tym rynku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ja_tylko_mówię
0 / 18

500 za gówniaka, zasiłek dla nieroba, takie owakie dodatki i wyjdzie im więcej niż minimalna za sam fakt, że są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~AAAAX
-3 / 13

Nie obwiniaj rynku pracy - zamiast mieć wypłatę + socjal wolą tylko socjal. To jest czyste lenistwo i nieróbstwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sen21
+19 / 19

@AAAAX nie mogą mieć wypłaty i socjalu. W Polsce pomoc społeczna jest tak ustawiona że małżeństwo pracujące za najniższą krajową 2500 nie ma prawa do żadnych świadczeń a menelica z trójką bękartów ma prawo do wszystkich. I to jest problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jimmy81
+31 / 35

Chętnie niektóre pracowałyby, gdyby dla dziecka było miejsce w żłobku. Jaki jest sens pracy za 1700 zł skoro niania zainkasuje 1600 zł miesięcznie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+23 / 23

Ciekawe ile z tego jest w ciąży lub na macierzyńskim...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrooki
+19 / 21

@Impertynent He, dokładne o tym samym pomyślałem. Ale takich niewygodnych pytań nie zadawajmy, bo się autorowi rypnie jego koncepcja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jankes1234
+7 / 13

Jak bierzecie zasiłki z Niemiec lub innych krajów to jakoś nie narzekacie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~zasilkidlaczarnychludzikow
+9 / 11

aż 25% procent muzułmanów, którzy są w Polsce od niedawna, nie pracuje i nie ma zamiaru pracować.
Otrzymują przynajmniej 800 zł dopłaty do mieszkania.
czy take rozpieszczanie społeczeństwa doprowadzi do wariantu szwedzkiego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zasysacz
+18 / 18

źródło ?? LUDZIE !!! Gówno nie informacja bo na jakiej podstawie ?? Statystyki z dupy po pierwsze panuje model rodziny 2+1 a musiało by być 2+4 co najmniej żeby można było żyć tylko z pincet + a ile dzisiejszych kobiet w wieku 25-34 lata ma 4 bądź więcej niż 4 dzieci ?? Bo jak na około 3 miliony kobiet w tym wieku ile może mieć więcej niż 4 dzieci bo na pewno nie 54 %....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~sen21
+2 / 18

@zasysacz 500+ to tylko jedno ze świadczeń jakie można dostać. Jak się orientujesz i wykazujesz zerowy dochód to na dzieciaka oprócz 500+ dostaniesz spokojnie kolejne kilkaset w innych programach. I to jest właśnie problem. Ludzie cięzko pracujący nie mają czasu chodzić po urzędach i kombinować. A jak ktos jest bezrobotny to 500+ dostanie, zapomogę, paczkę żywnościową, a to w caritasie się zakreci, a to ze szlachetnej paczki coś wykroi, a do kasa na opał, a to rodzinne, a to coś tam jeszcze. I kasa leci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~1234reqw
+1 / 5

Ciążę i urlop wlicza się jako lata składkowe i przepis na bezrobocie gotowy ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bulaj4j
+2 / 8

A może by tak wypieprzyć wszystkie dorabiające emerytki i zrobić miejsce młodym?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+5 / 5

@Bulaj4j
A po co te emerytki dorabiają?
Żeby córuni/syneczkowi pomóc bo za 2200 to się nie opłaci kredytu i rozrywek i ciuszków. Znam z autopsji.

Tak się wszyscy chwalą że za 2-3 tys żona, dziecko, kredyt opłacone tylko zapominają dodać ile mamula z tatulem dają w kopercie co miesiąc...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z Zemrzyk
+4 / 4

Te 6% tak się ma do rzeczywistości, jak średnia krajowa do realnych zarobków.Tak, mieszkam w Polsce B.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kraków12345
+8 / 14

kobiety zajmują a dziecmi i rodzą w tym przedziale wiekowym to priorytet dla narodu nie potrzebujemy pracownic w Lidlu czy w Tesco tylko matek i dzieci bo Polska się wyludnia ,lewicy już dziękujemy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Niezalogowany1
+1 / 3

Dlaczego jako niezalogowany przy niektórych demotach nie mogę dać minusa bądź plusa? Tutaj mogę tylko dać na plus.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~alex19831
+4 / 10

Może te Panie zamiast pracować zwyczajnie siedzą w domu ze swoimi dziećmi. Zwyczajnie nie posyłają swoich pociech do przedszkola tylko spędzają z nimi czas. Może zamiast pracować cieszą się macierzyństwem. Nie wiem, nic innego nie przychodzi mi do głowy co te panie mogą robić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cininho80
+5 / 7

Pracują, tylko w domu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemoja
-3 / 5

Nie chodzi o rzeczywiste bezrobocie, tylko tzw. "mechanizm trwałego bezrobocia" - jeśli kobiety spędzają w domu (macierzyński/wychowawczy) ponad rok - tracą poczucie własnej wartości zawodowej (nabierają przekonania, że nadają się tylko na kurę domową) i z każdym kolejnym rokiem jest coraz gorzej.
Sformułowanie użyte zostało w kontekście aktywizacji zawodowej kobiet PO urlopach, a nie rynku pracy (źródło: https://mamadu.pl/139949,trwale-bezrobocie-wsrod-matek-znamy-na-to-sposob)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P poziomka01
-1 / 9

Człowieniu, to pewnie ty jestes jednym z tych co drze ryja o ,niewychowanych dzieciach''. Zeby dziecko wychowac to trzeba byc z nim a nie w robocie. Dlatego mlode matki siedza w domu z dziecmi. I to cie tak boli?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+4 / 6

@poziomka01
Np tak, bo te niewychowane dzieci to wszystkie jak jeden są pracujących matek:)
Tak właśnie jest, przysięgam na czaplę:)
Ty może weź zapytaj matkę takiego rozwydrzonego bachora czy ona pracowała zawodowo czy siedziała w chacie?:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~TakaSobi
+4 / 6

Nie wszystkie kobiety spośród niepracujących w przedziale 25-34 lat nie mają zatrudnienia z powodu 500+. Niektóre nie pracują, bo nie mogą znaleźć pracy. Każdy potrafi krytykować, ale uwierzcie, że nie mając znajomości, nawet w głupim barze nie dostaniesz pracy... Potwierdzone informacje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
+3 / 5

Kto i kiedy ma dzieci wychowywać? Odpowiedzcie mi na to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Loleth
+5 / 9

Kiedy rodzenie dzieci 500+ się nie opłaca, artykuł to szmatławiec. I tak. Kobieta, która jest w ciąży i na wychowawczym nie będzie pracować bo w domu przy dziecku ma 24/7 na okres 2 lat, potem dopiero może odetchnąć w pracy. I tak. Między 25/35 roku życia mamy największą dzietnośc wśród kobiet bo ku**a nie wyobrażam sobie rodzenia w wieku 50-60-70 lat, a po 35+ to już organizm ledwo co daje radę przy obecnej jakości jedzenia nam sprzedawanych oraz warunków pracy i jakości powietrza. Debilny artykuł dla pelikanów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+1 / 5

@Loleth
Że niby teraz warunki pracy są gorsze niż za sanacji i za komuny?:) I za komuny nie było zanieczyszczeń powietrza?:)
Ty tak poważnie czy sobie żarciki stroisz?
Jak kiedyś co piec to na drewno/węgiel a teraz zobacz ile masz pomp ciepła/gazu po domach?
Takie żarcie teraz kiepskie że nastolatkowie mają po 190 cm wzrostu:) Rzeczywiście, bieda z nędzą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Loleth
-1 / 1

@Gats popracuj na onkologii i wtedy dostrzeżesz różnicę między kiedyś, a dziś. Pochodz po sklepach, zamiast wysylac swoją matke po zakupy i bedziez wiedzial co na polkach lezy. Wtedy się odezwij, a jezeli chodzi o zanieczyszczenia to pal licho wegiel i piece. Spojrz na proby nuklearne puszczane niczym fajerwerki. A oni mowia "Bo Kowalski napalil weglem w piecu"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FenrirIbnLaAhad
0 / 0

@Gats Loleth ma rację, zarówno w powietrzu, ziemi, wodzie, jak i w jedzeniu jest o wiele więcej syfu niż kiedykolwiek. I co z tego że maja tyle wzrostu, jak łamie ich byle "wietrzyk".
Błędne myślenie, to że ktoś jest byczkiem na hormonach wcale nie oznacza że zdrowo się odżywia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
+4 / 6

A można wiedzieć kto opublikował ten raport i na jakiej podstawie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barnaba778
-1 / 3

motloch plus rulez!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamiles1313
+4 / 6

co się dziwicie? ciekawe ilu z was było w takim zakładzie produkcyjnym. Zapierdzielasz 12 godzin z krótką przerwą, na stojąco, często w zimnie, nieważne jak się czujesz bo kogo to obchodzi i dostajesz 1500 PLN. W Anglii Anglik nie chce przyjść do roboty za 11 funtów bo to za mało i za takie pieniądze to się z łóżka nie chce wstać a i życie mają tańsze. Np za minimalną w Anglii 7,20 funta kupisz: około 7 litrów paliwa, prawie dwa kilo wołowiny... a w Polsce za minimalną około 9 PLN kupisz niecałe 2 litry paliwa czy 300g wołowiny. Ci co chcą tyrać to wyjadą zagranicę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
-1 / 1

@kamiles1313
Nie wiem, nie znam się, w moim mieście - Polska B - ludzie 3k dostają na produkcji
1500 zł to mniej niż minimalna tak swoją drogą, nie siej propagandy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kamiles1313
0 / 0

Tym samym od 1 stycznia 2018 r. płaca minimalna dla osób pracujących na podstawie umowy o pracę wynosi 2100 zł brutto, czyli około 1530 zł netto
no jebłem się o 30 złotych...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J janusziksde
+3 / 3

Przecież to jest FakeNews xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aaaanon
+5 / 5

Pracowałam w pomocy społecznej za najniższą, bo takie ustawowo wynagrodzenie na początku pracy mi przysługuje. Dziecko siedziało z niańką, która również dostawała najniższą, bo dlaczego ma pracować za mniej. Na dojazdy brałam już z pensji męża. Miejsc w zlobku brak, babci czy dziadka też nie mamy. Uważam że to było rozwiązanie bez sensu. Tracił na tym syn, my jako rodzice i nawet budżet domowy też. Ale pracowałam, zeby nie było....
A co do tego nieszczęsnego 500 to gdyby proporcje cen do wynagrodzeń były takie jak na zachodzie (np.przy zarobkach 1500 zł, za benzynę bylo 1.70 zł a nie 5 a za spodnie 19 zl a nie 120) to żadnego 500 bym nie wzięła bo z samej pensji męża dalibyśmy radę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gerdooo
+3 / 3

Nigdy !!!! nikomu !!!! za darmo pieniedzy za darmo !!! pieniądze tylko za prace!!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R radhex
+2 / 2

gówniarzeria internetowa nie ma pojęcia o życiu i robi bezsensowne memy - przepływ pieniądza i zarobki to nie tylko kwestia pracy - to szeroki mechanizm społeczno-socjologiczny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ROMAN1717
+1 / 1

Co za bzdury 500+ jest do 18 roku zycia wiec to KŁAMSTWO !!!.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~onnnna
+1 / 1

jak wychowywałam CZWÓRKĘ dzieci, utrzymywał mnie MĄŻ

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~onnnna
+2 / 2

i nie, nie dostanę emerytury "maminej" , bo wypracowałam WŁASNĄ!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~JONHY54321
+1 / 1

A może młode matki nie pracują bo opiekują sie dziećmi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~beeaa
+1 / 1

Ile one musiały zarabiać,że opłaca im się za 500 siedzieć w domu.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zubenelgubenupi
+3 / 3

Jakim trzeba być debilem, żeby uważać, że 500 zł wystarczy na utrzymanie kobiety i dwojga dzieci?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+4 / 4

tak, już to widzę, ponad połowa nie pracuje.

a tak w ogóle, jeśli 500 plus sprawiło, że kobiety zrezygnowały z pracy to ile one wcześniej zarabiały, że 500 zł sprawiło odejście z pracy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chooch
0 / 0

Można prosić o źródło tych danych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Morda_Lewiatana
0 / 0

Świadczenie 125 EUR na kolejne dzieci uznawane jest w kraju EU jako ROZPIESZCZANIE. Normalnie FULL WYPAS - klękajcie Narody... Oto do czego prowadzi ciągłe praniu mózgu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Capitan_obvious
0 / 0

Jakieś linki, wykresy? Ogólnie więcej danych byś dał bo. Npisać to też se moge że, np. Polska jest największym krajem świata ale, to nie oznacz że to prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciao18
+2 / 2

@Capitan_obvious wystarczy sobie poszukać na stronie GUS - bank danych lokalnych, mi 5 min zajęło sprawdzenie że wśród kobiet w tym przedziale wieku zaledwie 7% pozostaje bez pracy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~gliwiczanin
0 / 0

totalne kłamstwo - bezrobocie wśród kobiet w tym wieku jest trochę wyższe (nie więcej niż 0,5%) od bezrobocia wśród mężczyzn i kształtuje sie poniżej poziomu bezrobocia w kraju. Dane są dostępne na stronach GUS.
Większość informacji podawanych na stronach (również informacyjnych) to fake. Kontrolujecie je, bo wciskają wam kit.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~66kropek
0 / 0

Naprawę? może zadasz sobie pytanie ile przed 500+ zarabiały te kobiety , ze ta kwota pozwoliła im zostać w domu ,w XXI wieku w kraju wspaniałej UE I przestań pie...yć!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem