Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
94 104
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~Jajozanik
+3 / 5

U nich Naziści chodzą samopasem, u nas kryją się po laseach, zgadnijcie kto ma gorszy pijar ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+2 / 4

Weź poprawkę, że dla współczesnych mediów wszyscy na prawo od Stalina to NAZIŚCI :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
-1 / 1

@SARs9504 co prawda to prawda, ale ci na zdjęciu to zdecydowanie są naziści. Mimo, że nie używają swastyki, tylko krzyża. Swoją drogą śmieszna wariacja nazistowskiej wrony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
-1 / 1

@Syphar - Wiesz nie ma info gdzie ta fotografia zrobiona ani kiedy, może być i tak jak z naszymi Waffel SS

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Że_tak_powiem
+1 / 3

@nand82 Paradoksalnie, piszesz o nazizmie w Rosji, gdzie jest on niewielki, a ani słowem nie wspomnisz o NARODOWYM na Ukrainie, gdzie ma przyzwolenie rządzących, a SSmani chodzą sobie jak w 1943 podczas formowania SS Galizien. Możemy też podyskutować o 7 metrowym pomniku faszysty Bandery na Ukrainie, Rosja nie ma takich, a zbrodniarzy z UPA podniesionych do racji narodowych bohaterów Ukrainy.
Cóż, jaki kraj, tacy bohaterzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Gimli
+1 / 3

@nand82 To jest ciekawa sprawa, bo wrzuciłem frazę w google "nazizm w Rosji" i nic się nie pokazało, za to po wrzuceniu "nazizm na Ukrainie" wysypało się całe stadko.
Paradoksalnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moher_przez_samo_h
0 / 0

@nand82 Co oni mają za skrót na tych żółto-czarnych flagach? Najpierw jest wyraźnie łacińskie N, potem coś, co może być łacińskim H albo cyrlicznym N, potem cyrliczne P i D. Nic nie rozumiem.
PS: już wiem! Te flagi są odwrócone, napis głosi: ДПНИ - Движение против нелегальной иммиграции (Ruch Przeciw Nielegalnej Imigracji). Przez chwilę myślałem, że całe zdjęcie jest odwrócone, ale nie, hajlują prawymi rękami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 8 grudnia 2018 o 18:01

N konto usunięte
0 / 0

@~Gimli To chyab korzystasz z jakiejś dziwnej wyszukiwarki. Dałem ci pierwszy lepszy link. no, ale najwidoczniej, jak w Rosji hajluja i plują na Polskę to ok. "Bo oni mogom".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
-1 / 1

@nand82 nie "mogom" i nic w tym dobrego nie ma. Tylko, że rosyjski nacjonalizm niewiele ma wspólnego z nazizmem (brak elementu socjalistycznego, u nich niezmiennie kojarzonego z KPZR), jest bardziej zbliżony do rodzimego ONR (też typowy nacjonalizm bez silnego socjalizmu). Różnica jednak istnieje, nie można całkowicie pomijać poglądów gospodarczych tych grup twierdząc, że "to to samo", bo to nie jest to samo.

Ale oczywiście nazizm też tam istnieje - u Ciebie to to wyższe zdjęcie. Oszołomy są wszędzie. To niższe to rosyjscy nacjonaliści mający tyle wspólnego z NSDAP, co nasz ONR.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kolorowatolerancja
-1 / 3

Uważaj, jak pójdziesz do lasu w Polsce, możliwe że natrafisz na jakieś urodziny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolitycznieNiepoprawny_87
0 / 0

@kolorowatolerancja : raczej na niedźwiedzia albo wilka którego wypuścili do lasu twoi kumple ekoterroryści. Ewentualnie na pijanego sędziego czy prokuratora albo milicjanta z koła łowieckiego którego nieudolne obchodzenie się z bronią jest waszym argumentem za utrzymaniem rozbrojenia ludzi by można ich było okradać w ramach pokrewnej waszemu komunizmowi złodziejskiej neofeudalnej oligarchii nazywanej dla beki "demokracją" gdzie jedyne co wolno to dać głos jak pies raz na 4 lata tylko po to,by ci przy korycie których "wybiorą" mogli robić potem co chcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
-1 / 1

@kolorowatolerancja Możliwe. Takie ruchy są właśnie reakcją na przegiętą "tolerancję". W Niemczech jest jej więcej, to i ruchy bardziej radykalne. Co gorsza - narodowosocjalistyczne. W PL naziści to margines marginesów, a nacjonaliści raczej są narodowymi radykalistami, a nie nazistami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ge
0 / 0

Niby "marsz nazistów", ale swastyki ani rasistowskich haseł tam nie zobaczysz, na marszu niepodległości w polsce już tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Syphar
-1 / 1

A to ma znaczenie @~ge ? Swastyki nie bo zakazana, u nas niby też, ale nikt nie ściga, a rasizm nie jest istotnym elementem nazizmu. To tylko Hitlera wersja tej ideologii - najbardziej znana, bo on był u władzy, ale zapewniam Cię, że nie jedyna. Konieczne są nacjonalizm i socjalizm - a obie spełniają owi łysi. Nacjonalizm natomiast wcale nie musi być związany z rasizmem w tak wielokulturowym narodzie jak Niemcy - w Polsce to jest to samo, bo Polacy są w 98% biali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem