Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
167 177
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pikkewyn
-2 / 4

Oby weszło na główną

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+1 / 5

Bo prawo do rozprdalania wszystkiego na ulicy i podpalania samochodów to niezbywalne prawo każdego????
Demonstranci są pacyfikowani gdy przeginają pałę - gdy dochodzi do demolki i podpaleń. Obejrzyj sobie dowolną transmisję - gdy demonstracja ogranicza się do machania transparentami i okrzyków - nikt nikogo nie pałuje; gdy w ruch idą kamienie i butelki z benzyną - zaczyna się pacyfikacja.
Obiektywnie na to patrząc to francuska policja wykazuje baaaardzo duży poziom powściągliwości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kolorowatolerancja
-1 / 5

Rząd światowy? Rozwiń tą myśl - jakoś nigdzie nie mogę znaleźć o nim żadnej informacji. Gdzie jest jego siedziba, kto stoi na czele, kto go wybrał i w jakiej drodze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kolorowatolerancja
0 / 2

Zwykle nie odpowiadam na zaczepki niezalogowanych (panie PolitycznieNiepoprawny_87 - pod przykrywką). Jakość nigdy nie uzyskuję w odpowiedzi argumentów, tylko coś w stylu "a u was biją murzynów".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolitycznieNiepoprawny_87
0 / 0

@kolorowatolerancja : Odpowiedzi kolorowy komunisto nie dostałeś,bo ludzie mają poza internetami jeszcze inne zajęcia.Niektórzy nawet muszą w taką niedzielę pójść do pracy :/
"Kto go wybrał i na jakiej drodze" - jak mam z tobą dyskutować,skoro nie umiesz czytać ? Piszę,że "samozwańczy". Kto stoi na czele też nie do końca wiadomo, niektórzy typują rodzinę Rotszyldów inni międzynarodówkę komunistyczną.Co do siedziby poza ONZem też niejasna, wiadomo tylko,że "teoria spiskowa" o "rządzie światowym" jest w dużej części faktem. Międzynarodowe gremium bogaczy i polityków (szczególnie socjalistycznych) nie wybranych w wyborach uzurpuje sobie władzę nad ludźmi. Szczególnie w tym przypadku,bo ten "podatek ekologiczny" za "limity CO2" płaci się jakiemuś międzynarodowemu gremium i szary człowiek nie wie nawet na co ta kasa potem jest wydawana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZrytyRyj
-3 / 3

Licealiści ofiarą tyrani podatkowej ????? Serio ??? To zwykli zadymiarze , którzy podłączyli się do płacących podatki dla zabawy. Poziom komentarza zdradza wiek i poziom memiarza ...niedawna gimbaza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~wszędzie_głupota
0 / 0

Zwracam uwagę że opłaty emisyjne przepychają najbogatsze kraje dla których jest to sposób na dowalenie krajom biedniejszym. Jeżeli to ma być plan socjalistów do gratuluję paranoi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem