Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
21 26
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W konto usunięte
-1 / 1

Prezydent Duda, trochę szacunku...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MirrorOfDoom
0 / 2

@wamke ciekawy sposób myślenia. Jak rozumiem problemem nie jest to, że kolejny raz rąbią nas w tyłek, prawdziwym problemem jest brak słowa prezydent przed nazwiskiem Duda? Ten kraj nigdy nie wstanie z kolan skoro ludzie wolą bronić partyjnych funkcjonariuszy zamiast buntować się przeciwko złodziejstwu władzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolitycznieNiepoprawny_87
0 / 2

@wamke : Szacunek należy się za coś,a nie tylko z tytułu stanowiska. O ile urząd prezydenta RP urzędem prezydenta RP - o tyle podpisywanie takich rzeczy świadczy,że Duda nie jest ani za dobrym prawnikiem ani prezydentem.I co najważniejsze - jest oderwany od życia. Zerknij sobie na demotywatora którego wrzuciłem. Komu daje te uprawnienia ? SKARBÓWCE. Tej samej skarbówce co ostatnio z 10 złotych wciśniętych dobremu pracownikowi mechanika za wymianę żarówki z dobrej woli,ze zwykłej uprzejmości (bo chłopina nie chciał ostatnim ci.lem być !) w ramach "prowokacji" robiła "przestępstwo skarbowe". I jeszcze skarbówce daje uprawnienia,by sama zajmowała się sprawami KORUPCJI w swoich szeregach (od tego jest k...a CBA !),nie można być sędzią we własnej sprawie - to zasada prawa Rzymskiego (prawa wywodzącego się z czasów starożytnego Rzymu !). A jak sądzisz,że ciebie się skarbówka nie doczepi to jesteś idiotą.Przepisy mamy takie,że każdy Polak jest "przestępcą skarbowym" tylko o tym z reguły nie wie. Kasa od komuni,z wesela,pożyczka od babci,dziadka,brata - KTO płaci od tego podatek? No chyba,że jesteś trollem PiSu,wtedy to zrozumiałe,że tak bredzisz. Za każdego rządu skarbówka gnębiła zwykłych obywateli,a prawdziwych bandytów i tych od machloi mających kasę na prawnika omijała.Tak było,jest i póki d.pokracja trwa - niestety będzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-1 / 1

Chyba Ciebie rąbią w tyłek i okradają!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar MirrorOfDoom
-1 / 1

@wamke zgadza się. Rąbią i oszukują mnie i każdego, ciężko pracującego Polaka zabierając nam coraz więcej hajsu żeby kupić leniwą patologię. I fakt, patola się cieszy i uważa, że jej się należy. Do tego, żeby wysokiej klasy specjaliści nie spier..olili z tego socjalistycznego raju, to komuchy wprowadziły exit tax dla osób fizycznych. Przywiązują nas, jak chłopów pańszczyźnianych do pola

Odpowiedz Komentuj obrazkiem