Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
387 399
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar RadnyZDopiewa
+8 / 14

To jest w ogóle dziwne... jeszcze nie wymarł komunistyczny beton, a już mamy eurobeton.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolitycznieNiepoprawny_87
+3 / 9

@RadnyZDopiewa : W gruncie rzeczy to jest jedno i to samo,chodzi tylko o różne postacie komunizmu.Eurokomunizm różni się od sowieckiego odrzuceniem dogmatu o "proletariacie" i koncentracją na antykulturze.Jego podstawą jest tzw. "szkoła Frankfurcka" marksizmu której prekursorem był węgierski żyd nazwiskiem Lucas,rozwinięta przez innych marksistowskich żydów w Niemczech a potem w USA (gdzie uciekli wiadomo przed kim).Poza tym to ta sama "świecka" religia (a właściwie sekta destrukcyjna) wierząca w stworzenie "raju na ziemi" poprzez zniszczenie obecnego społeczeństwa i jego przymusową "przebudowę"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 grudnia 2018 o 18:17

W Wielki_i_Tlusty_Kandahar
+2 / 2

@RadnyZDopiewa @politycznieniepoprawny_87

O ile rewolucja komunistyczna wg modelu sowieckiego polegala na masowym duraczeniu, przekształceniu stosunkow wlasnosciowych i masowym terrorze,
O tyle europejska prowadzona jest wg modelu gramshiego, wloskiego komunisty, ktory uwazal, ze marx sie pomylil i glownym polem rewolucji powinna byc kultura

I mamy walke na obszarze kultury, w mediach, przemysle rozrywkowym czy panstwowym monopolu edukacyjnym...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~słowianinka
-4 / 14

Ten wściekły, nagły atak na euroweek to jakaś płatna akcja.... pytam tylko bo chętnie bym tez dorobiła parę groszy.
A tak na serio, nie traktujcie na serio i miejcie dystans do czegoś co nagle zaczyna się w różnych mediach i nie wiadomo na czyje zlecenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar przemkoO
+3 / 5

ale wiesz że to się zaczęło na wykopie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolitycznieNiepoprawny_87
+5 / 5

Afera jest choćby z tego,że podejrzenie pedofilii powinno być sprawdzane przez prokuratora. Tymczasem na wykopie od razu próbowano uciszyć ludzi którzy mieli te podejrzenia pod bzdurnym zarzutem "bezprawnego wykorzystania wizerunków" osób których wizerunek był wrzucony na instegrama,sama fundacyjka straszyła procesami i kasowała te materiały... Nic dziwnego,że część ludzi z wykopu zareagowało jak zareagowało,bo sprawa śmierdzi !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-4 / 20

Zdaje się, że zdjęcia zostały przez kogoś pracowicie pościągane z mediów społecznościowych. Z tego co piszą to były wyjazdy rodziców z dziećmi, dorosłych, studentów, grup uczniów z liceum z opiekunami. Duża tych zdjęć przedstawiających rzekome molestowanie było wykonane przez rodziców. Zdjęcia są pościągane z profilów tych dziewczyn. No i oczywiście przedstawiają molestowanie, gwałty itp. W democie piszą o jakimś lizaniu. Takich zdjęć akurat nie widziałem. Wygląda na płatny atak. Ktoś sobie zadał dużo trudu, aby te zdjęcia wyszukać i intensywnie promować je w internecie z odpowiednim komentarzem. Ze zwykłych zdjęć z wakacyjnego wyjazdu umieszczanych przez ludzi w mediach społecznościowych próbuje zrobić się jakąś orgię. No chyba, że komuś sam fakt, że Polki przytulają się do mężczyzn o egzotycznej urodzie, powoduje napad kompleksów i dożywotnią impotencję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar przemkoO
0 / 14

@lech2 a nie wspomniałeś oczywiście że to jest jeszcze dzieci co się przytulają do dorosłych facetów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Ja_tylko_mówię
-4 / 14

@przemkoO dopóki są ubrane i ubrani to chyba nie problem, co? Szczególnie, że poziomu pokrewieństwa nie znamy. To jednak faktycznie wygląda na zmasowany atak, a przynajmniej ktoś sobie sporo trudu zadał aby zrobić z tego aferę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~bardzo_smutny
-1 / 11

@lech2 zmień sobie nick - polskie imię nie pasuje do zwolennika pedofilii

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
0 / 10

@~bardzo_smutny głodnemu chleb na myśli. To ty masz jakieś zboczone myśli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-5 / 11

@przemkoO masz najwyraźniej włochate myśli na widok dzieci. To nie jest problem ludzi ze zdjęć, ale Twój.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+3 / 15

@Impertynent najczęściej ludzie którzy widzą przytulających ludzi od razu myślą o seksie są bardzo zboczeni. Proponuje pilną konsultację u specjalisty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolitycznieNiepoprawny_87
-2 / 6

@lech2 : Przeglądając twoje demoty szybko można się zorientować,że jesteś .NOWOCZESNY czy stoisz na jakiejś starszej PLATFORMIE więc nie dziwię się,że piszesz co piszesz. "głodnemu chleb na myśli" - w przypadku księży i takiego np. "zlizywania śmietany" "chleb na myśli" wystarczy do rzucania oskarżeń a przynajmniej mówienia o skandalu.O ile nie jestem za obroną księży pedofili - bądźmy k... konsekwentni. Twój komentarz powtarza narrację działaczy tzw. "Euroweek" i jego obrońców i jest odbiciem spojrzenia PiSowskiego. Dla PiSowców ksiądz nie może być pedofilem bo jest z ich politycznej strony,dla ciebie na Euroweeku nie mogło się nic złego dziać bo to wasza polityczna strona. A do gościa co pisze "To jednak faktycznie wygląda na zmasowany atak" - jak się zaczęło od straszenia procesem i banowania człowieka który poruszył sprawę oraz tych co o tym wspominali na wykopie to sorry - nie wali się kijem gniazda os. Sprawa wymaga tak czy inaczej sprawdzenia,a na zdrowy rozum - po co małe dzieci mają spotykać się z dorosłymi z innych krajów ? Dlaczego nie z rówieśnikami ?
Zostawianie dzieci i nastolatków z dorosłymi OBCYMI LUDŹMI (już mniejsza,że z innych krajów) których się nie nadzoruje,jakieś przytulanki do tego między dziećmi a tymi dorosłymi - to jest ok ?!! Tacy opiekuni kolonijni to muszą np. przejść kurs i nie wolno im się z dziećmi spoufalać,a tu jak było ? No nie wiadomo co i jak było,warto sprawdzić.A jak kogoś kto mówi,że warto sprawdzić od razu atakują z grubej rury - to należy podejrzewać,że pewnie jest coś do ukrycia !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-3 / 11

@PolitycznieNiepoprawny_87 jeden rzut na twój komentarz i widać ch..jka który lubi pomawiać ludzi. Zamiast argumentów merytorycznych ataki ad personam.
Na euroweek jeżdżą rodzice ze swoimi dziećmi. Nawet nie wiesz, czy to nie są ich bracia, rodzice. Nie wiesz co to za sytuacja była. Wiesz że to są "Obcy" i molestują dzieci. Ponoć zdjęcia na ogół robiło jedno z rodziców. Ale ty wiesz swoje.Widzisz zdjęcie dziecka i od razu masz włochate myśli. Klasyczny przykład pedofila. Zalecam odpowiednią poradnie leczące tego typu zaburzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PolitycznieNiepoprawny_87
0 / 8

@lech2 : Nie pomawiać,tylko sprawdzić z kim rozmawiam. A to,że od razu wyzywasz mnie od "chujków" uznam za komplement,bo znaczy że uderzyłem celnie. "Argumentum ad personam" nie jest może argumentem który powinien być używany w dyskusji jako pierwszy czy kolejny - ale w przypadku anonimowych dyskutantów warto przedstawić kto jest kim i kto ma jakie interesy...
"Nawet nie wiesz, czy to nie są ich bracia, rodzice" - ja rozumiem,że popierasz PO/.Nowoczesną/itp więc masz pewnie rozumku odrobinę mniej niż ci co popierają PiS (a doprawdy - popierający PiS mają go też zbyt mało) ale "bracia/rodzice" - nawet organizatorzy tego całego Euroweeku takich głupot nie próbują wciskać.Przecież na zdjęciach widać jak w kij strzelił to "rodzinne podobieństwo" XD No nie ośmieszaj się,miej choć do siebie trochę szacunku !
A co do zarzucania mi czegoś takiego to się ciesz,że nie mam chęci chodzić po sądach i prokuratorach i wydawać kasy na adwokata,bo za posądzanie ludzi bez podstaw grozi ci do roku pozbawienia wolności. W przypadku tej fundacyjki jakieś podstawy by przynajmniej żądać jej sprawdzenia były. Nie ja zresztą o tym doniosłem na wykopie więc się odwal.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 grudnia 2018 o 19:22

L lech2
-4 / 8

@PolitycznieNiepoprawny_87 słoneczko ty moje jeżeli twój komentarz skupia się na tłumaczeniu dlaczego ch..kiem nie jesteś mimo że typowy dla ch..jka komentarz napisałeś no cóż... Mnie nie specjalnie to interesuje. Mógłbym Ci dokopać, ale zamiast tego dam ci darmową radę. Jeżeli chcesz stać się lepszym człowiekiem proponuje zamiast wymówek, zacząć pracować nad sobą. Na początek odróżniać fakty od swoich włochatych fantazji. Chętnie posłucham kim są dla siebie osoby z tych zdjęć. Jak się poznali, ile czasu ze sobą spędzili, kim dla siebie są, co razem robili? I później pokaż dowody na te historie. A straszenie sądami ze strony gościa pomawiającego ludzi i zboka mającego włochate myśli na widok dzieci? Cóż chętnie poznam twoje dane, więc może jednak znajdziesz czas i chęci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-2 / 6

@Impertynent nie wiem czemu tracisz czas na forum internetowym. Przecież wg. ciebie te zdjęcia przedstawiają czyny pedofilskie, więc powinieneś lecieć na prokuraturę. Raz żeby donieść na tych mężczyzn, dwa na osoby publikujące te zdjęcia jako rozpowszechniające pornografie dziecięcą. Zacząłbym od rodziców i tych dziewczynek, które umieściły je w mediach społecznościowych
Jest pewna delikatna acz istotna różnica, między księdzem pedofilem wsadzającym swe łapska w majtki dziecka, całującego z języczkiem w usta 8 letnie dzieci, czy klepiących po pośladkach ministrantów, a czymś kompletnie innym to co widać na zdjęciach. Nie ma tutaj nic z tych rzeczy. Ani "lizania" które widział @przemkoO (opis pod zdjęciami z demota), ani molestowania, ani gwałtów, czy co tam jeszcze wypisują ludzie o bardzo bujnej fantazji. Jeżeli masz dowody że do molestowania dochodziło to ja nie mam nic przeciwko, abyś je opublikował, ale nalegałbym żebyś poszedł z nimi do prokuratury. Na ten moment widzę albo tłum napaleńców śliniących się na widok dzieci i widzą na zdjęciach coś czego tam nie ma albo co bardziej prawdopodobne płatnych trolli robiących czarny PR

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 grudnia 2018 o 20:16

avatar ~JBBJKJKJ
+1 / 3

@lech2 Prawy,pl dostał żądanie usunięcia materiałów #euroweek
Żądać to wy sobie możecie Na szczęście to jest Polska,a nie Niemcy,czy Szwecja,gdzie za powyższy artykuł autor mógłby dostać do 5 lat,czyli o wiele więcej,niż przybyły do tego kraju imigrant za gwałty

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zubenelgubenupi
0 / 0

@lech2 Poziomu pokrewieństwa można się domyślić po karnacji. Oprócz lewackich bzdetów istnieje nauka zwana genetyką. Radzę się zainteresować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zubenelgubenupi
0 / 0

@lech2 Nie wiem jak on, ale ja widzę przykład śmierdzącego, tępego arabusa i na ten widok reaguję jak najgorszymi podejrzeniami, bo ich znam lepiej niż bym chciał. Latami musiałem to bydło zaganiać do roboty i jestem szczęśliwy, że w końcu dożyłem emerytury i nie muszę już ich oglądać, synu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-1 / 1

@zubenelgubenupi staruszku ja uważam, że na miano bydła zasługują jedynie ludzie nazywający innych bydłem. Ludzie tak pełni pogardy dla ludzi są zagrożeniem dla gatunku ludzkiego i miejmy nadzieje, że w toku ewolucji wymrą. Te typy są w każdym narodzie, niestety całkiem sporo nawet wśród tych co mówią po polsku. Polakami bym ich nie nazwał. Są najpewniej potomkami najeźdźców, gwałcicieli, prostytutek, UB-eków, złodziei i morderców. W średniowieczu i za komuny było im całkiem nieźle i się rozmnażali, ale teraz.... wszystko wskazuje że tego typu pogarda dla ludzi kończy się źle. Ludzie tego typu nawet jeżeli dorobią się rodziny, to tak skrzywią swoje dzieci, że te już swoich dzieci mieć nie będą, a nawet jak mają to tak je skrzywią....Wszystko to tylko kwestia czasu. To ile staruszku masz wnucząt? Nauczyłeś je pogardy dla ludzi? Nie gardzą Tobą przypadkiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zubenelgubenupi
0 / 0

@lech2 Nie wiem jak inni, ale ja jestem potomkiem oficerów przedwojennego Wojska Polskiego i legionistów Piłsudskiego, a bydłem nie nazywam ludzi, tylko śmierdzących arabusów. Sam jestem emerytowanym oficerem marynarki handlowej kilku państw w tym np, duńskiej, brytyjskiej, panamskiej, cypryjskiej, norweskiej, niemieckiej, brazylijskiej i polskiej oczywiście. Zjechałem świat cały i widziałem rzeczy, których ty nigdy nie zobaczysz, choćbyś żył dwa razy, więc dzieciaku się nie wymądrzaj, proszę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-1 / 1

@zubenelgubenupi dziadku jeżeli faktycznie wśród twoich przodków zdarzył się kogokolwiek kto nie jest zdrajcą lub najeźdźcą to zapewne przewraca się w grobie. Teraz jeszcze pomówiłeś marynarzy. Stwierdziłeś, że dzięki doświadczeniem zdobytym dzięki byciu"oficerem marynarki handlowej kilku państw" człowiek zamienia się w ordynarnego rasistę degenerata. Tymczasem to nieprawda. Większość oficerów marynarki to przyzwoici ludzie. W zasadzie to właśnie poznałem jeden wyjątek od tej reguły. Tak jak pisałem- na szczęście swoich genów degenerata zbyt daleko nie przekażesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 stycznia 2019 o 17:40

avatar zubenelgubenupi
0 / 0

@lech2 A ilu znasz tych oficerów marynarki, bo u mnie to większość moich znajomych i każdy ma w tym temacie podobną opinię jak ja. Bo oficer nie może sobie pozwolić na to żeby być idiotą, jak ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
0 / 0

@zubenelgubenupi trochę ich znam. Żaden nawet nie ma zbliżonych poglądów do ciebie. Fakty są takie, że jesteś klasycznym rasistą pełnym pogardy dla ludzi. I czy jesteś poza tym śmieciarzem, męską prostytutką, czy jak twierdzisz oficerem marynarki nic tu nie zmieni. Życiowe doświadczenie nauczyło mnie że takie typki jak ty pokonują się sami. Wcześniej czy później kończą na dnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~S4muelWolf
0 / 4

Przepraszam ale czym zawinił mój post o bitej śmietanie i otrzęsinach? Ktoś ma uczulenie na laktozę mu przykro?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daro97
+4 / 4

I oto przyszedł ktoś, kto chce kłócić się ze słownikiem. Pedofilia to pociąg do osób sprzed okresu powitania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C contagion
-3 / 5

Dzieci i nastolatki są pod ciągłą opieką swoich nauczycieli ze szkoły lub rodziców. Zdjęcia najczęściej wykonują właśnie oni i zresztą na tych zdjęciach powyżej nie ma nic zdrożnego. Wątpię, żeby mogło tam dochodzić do czekogolwiek. No chyba, że rodzice i nauczyciele pozwalają. Wolontariusze po prostu prowadzą zajęcia, a w tzw. czasie wolnym nie mają kontaktu z dziećmi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zubenelgubenupi
0 / 0

@contagion To zdjęcie powyżej to w trakcie zajęć, jak rozumiem i nie ma na nim nic zdrożnego? Jak dla mnie, to organizatorzy tego czegoś powinni siedzieć za stręczycielstwo nieletnich i to nie mniej niż po kilkanaście lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~NIEWAZNEKTOJAJESTEM
-2 / 2

To ostatnie zdjęcie w prawym dolnym rogu jest mocno naciągane, byłem tam, była to zwykła wycieczka po górach, obok stali nasi wychowawcy, a inicjatywa tego zdjęcia została zainicjowana przez koleżankę, która również jest na tym zdjęciu. Zresztą te foto zostało wrzucone na jej instagrama, i wszyscy się świetnie bawili, raczej nie sądzę żeby w tej sytuacji to była pedofilia, zwykła fota z wycieczki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zubenelgubenupi
0 / 0

Zaraz ci napiszą o pedofilii w kościele i uznają że jesteś załatwiony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem