Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
1270 1293
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~wwer
+21 / 27

Wykazał się większymi jajami, niż Ty będziesz miał kiedykolwiek. Razem z kolegą - Włochem zablokował drzwi i uniemożliwił zamachowcowi dostanie się do klubu. Przypłacił to postrzałem w głowę. Włoch też nie żyje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar eph12
+7 / 11

To, że jesteś głupi każdy na tym portalu wie. Jednak czasem warto nawet idiocie się zamknąć i uszanować kogoś. Jak już ktoś Ci napisał, szczytem Twoich możliwości będzie uratowanie klawiatury przed rozlewającym się budyniem, który będziesz jadł podniecając się demotywatorami.

PS: Na ogół nie używam epitetów, ale tu zrobiłem wyjątek. Myślę, że słusznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Veereth
-4 / 8

Zawsze dobrze wiedzieć, że w Polsce martyrologia ma się w najlepsze. Dobra robota, panowie, dobra robota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wmgdms
+2 / 6

eph12 - ch*ja użyłeś nie epitetu. Jak chcesz komuś wykwitnie dosrać to upewnij się, że robisz to dobrze. Sprawdź definicję epitetu i powiedz mi gdzie go użyłeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~czarnuch_
0 / 6

@lafse Francuzów ocalił kretynie

"Zmarł Bartosz Niedzielski, który został ranny podczas wtorkowego zamachu w Strasburgu. Polak rzucił się na terrorystę, udaremniając atak na jeden z klubów. Jego poświęcenie pomogło ocalić wiele istnień. Śmierć 36-latka potwierdziła w niedzielę wieczorem prokuratura w Paryżu, nie podając żadnych szczegółów."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R roszakm_7
+5 / 17

Plus za tytuł. Na zachodzie (i u nas w „liberalnych”) nie przeszłoby przez cenzurę, przez jedno słowo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar hippe
0 / 8

@roszakm_7
Tymczasem w mediach zwanych dla niepoznaki "prawicowymi" (zazwyczaj popierają one socjalistyczny rząd PiS) przez cenzurę nie przechodzi to, że Bartosz Niedzielski był gejem.
Fragmenty felietonu Jacka Dehnela z "GW":
---
"W niedzielę zmarła kolejna ofiara zamachu w Strasburgu – 36-letni Bartosz Niedzielski. Nic nie wskazuje na to, żeby w towarzystwie chwalił się, jakim to będzie chojrakiem i jak powstrzymałby zamachowców, gdyby przyszło co do czego; bardziej interesowały go języki obce, sprawy LGBT, język jidysz, wolność Palestyny. Na jego zdjęciach nie widać strojów moro ani koszulek z żołnierzami wyklętymi. A jednak to on pobiegł ze swoim znajomym, Antonio Megalizzim, żeby powstrzymać uzbrojonego napastnika, który dzięki ich bohaterstwie nie zdołał dostać się do wnętrza klubu, gdzie liczba jego ofiar z pewnością byłaby znacznie większa.
(...)
Geje (i lesbijki) są ochroniarzami, policjantami, żołnierzami, a także – czasem – bohaterskimi cywilami, którzy ratują innym życie, narażając lub tracąc życie własne. Walczyli w I i II wojnie światowej, w narodowych powstaniach, działali w konspiracji.
(...)
Ale Bartosz Niedzielski żył w innych czasach i dziś możemy powiedzieć, że był nie tylko bohaterskim Polakiem, ale również bohaterskim gejem, który za ocalenie zupełnie obcych ludzi, chroniących się w strasburskim klubie, zapłacił najwyższą cenę. Więc na drugi raz, koledzy heterycy, darujcie sobie te heheszki o rurkach".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Manipulacje_demotywacje
-1 / 7

@hippe Nie wierzę jaką ty socjotechnikę uprawiasz. Widać wyraźnie, że dobrze cię przeszkolili. To już jest fachura...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar meatgun
-3 / 7

@hippe Kto wie? A może nawet bohaterskim pedofilem był? Wy lewacy jak mantrę powtarzacie, żeby "nie zaglądać innym do łóżka". A teraz co?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 grudnia 2018 o 9:35

avatar hippe
0 / 8

@meatgun
Czy jak powiem, że jesteś hetero, to znaczy, że zaglądam Ci do łóżka? A bohaterskich pedofilów to zdaje się czczą okołokościelni. Niektórym nawet pomniki stawiają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 grudnia 2018 o 10:28

avatar hippe
+1 / 5

@~Manipulacje_demotywacje
Dalszy ciąg "socjotechniki".
Na Facebooku wspomina Niedzielskiego jego chłopak, Selçuk Balamir (narodowości tureckiej)
https://www.facebook.com/selcukbalamir/posts/10157951556968812
Tłumaczenie fragmentu:
"Drogi Bartku, zmieniłeś moje życie w najbardziej niedoskonały, a jednocześnie wzbogacający i wyzwalający sposób. Nigdy nie nauczyłem cię tureckiego. Zamiast tego ty nauczyłeś mnie, jak kochać i nie wykluczać. O tym nigdy nie zapomnę. Kochałem cię i będę za tobą tęsknił".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ja
+11 / 11

Ten człowiek stał przed wejściem do klubu i razem z kolegą rzucił się na zamachowca gdy ten zaczął strzelać. Dzięki nim zamachowiec nie dostał się do klubu.
Jak widać każden mem trzeba sprawdzić, bo on niewiele mówi sam z siebie i często wprowadza w błąd gdy odbiorca nie zna faktów i może interpretować mem niezgodnie z zamierzeniem jego twórcy. Chyba, że nieprawidłowa interpretacja była założeniem twórcy mema.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zajadacz
+36 / 56

Ironią losu jest, że ten pan popierał napływ imigrantów i był wielkim przeciwnikiem Trumpa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~DSoL
0 / 14

@zajadacz To prawda. Oddał życie walcząc z problemem który stworzyło takie jak jego myślenie. Jak w tym dowcipie o socjalizmie. Nie ma co gościa żałować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G greggor
-1 / 11

@bazarxd Zdrowy na umyśle człowiek widząc drugiego człowieka z bronią spierd.. jak najdalej. Wolny człowiek może ponadto wyciągnąć swoją broń i spróbować zastrzelić napastnika, ale tacy w Europie na ogół nie występują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LaughOutLoud1
+2 / 2

Oni idą po zasiłki, jadą na naiwności Europejczyków już od kilkudziesięciu lat. Od wojny się ucieka do kraju najbliższego i nie zostawia się żon, matek i sióstr...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar stokro5
+7 / 17

Wyguglujcie sobie "cherif chekatt" Tak wygląda francuz. On był francuzem. Pewnie czuł się francuzem i utożsamiał z narodem, który tyle wniósł do rozwoju Europy. Na pewno znał historię Francji, literaturę itd, itd.
Kiedy te humanistyczne, europejskie barany zrozumieją, że drugie pokolenie, dzieci śmieciarzy będą myśleć tylko o rewolucji ? O rozwaleniu świata, w którym wiedzą że niczego nie osiągną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jaroslaw1999
0 / 12

"Ocalił kilkudziesięciu Francuzów" - może to był klub dla Francuzów, nie wiem nie byłem. "Zablokował razem z kolegą Włochem drzwi do klubu i został postrzelony w głowę" - nie wiem jak zablokował. Wyobrażam sobie jakąś belkę jak kiedyś bramy pałacu blokowali żeby obce wojsko nie mogło tej bramy sforsować. "Rzucił się na zamachowca i ten go postrzelił w głowę". "wspólnie z kilkoma znajomymi miał nie dopuścić, by zamachowiec wszedł do środka (http://www.tvn24.pl)". Jak tak dalej pójdzie to za tydzień będziemy mieli 7 kolejnych wersji wydarzeń

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawlon1
+1 / 15

@jaroslaw1999
a pewnie bylo tak ze chcial sie schowac w klubie, zamknal drzwi i zostal postrzelony. zamachowiec co z broni palnej zabija 5 osob nie jest zbyt skuteczny, rownie dobrze mogl wejsc do tego klubu i nikogo nie zabic. jak zwykle glorfikowanie kazdego na wyrost po smierci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pafcio80
-2 / 4

ciekawe czy rząd coś z tym zrobi dla rodziny zmarłego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~LGBT
-4 / 14

Nie wykazał się (wielkimi jajami)!, TYLKO PUSTYM ŁBEM, historia go nic nie nauczyła,. Rodzina jest zachwycona ze MIAŁA!!! bohatera ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Vaerter
-2 / 10

"Nie szukał winnych tam, gdzie szukają ich fanatycy i rasiści". Bierzcie przykład, skoro już robicie sobie z niego bohatera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~1Ekolog
+6 / 6

Dlatego ja jestem za tym aby emigranci zamiast siedzieć bezczynnie w obozach i na zasiłkacj byli producentami czystej energii kręcąc kołem prądnicy. Jestem za ekologiczną energią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Moj_nickt
-2 / 6

Dla francuzów i tak pewnie będzie rasistą, czy innym faszystą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Suzzzi86
-1 / 9

znowu Polak ratuje Francuzów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HieronimaLucinda
-1 / 1

Faktycznie.Ponioslo mnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~TAKITO
-1 / 5

Historia zatacza krąg, Polacy znów pomału zaczynają bronić Europę przed "Turkami".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+2 / 2

moze lepiej nie, bo i ile mnie pamiec nie myli, to final tej obrony byl takiej ze polacy emigrowali do turcji zeby w jej armii walczyc z rosja. wielu nawet zmienialo w tym celu religie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszkwilant
+3 / 9

Wspierał arabów i z ręki araba zginął. Taki psikus losu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wujekdobrrarada
+1 / 7

Czy warto było za wykolejonych żabojadów, którzy suchej nitki na Polsce i Polakach nie zostawiają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ggggggggggggggd
+1 / 1

Noż k...a ............................

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Twojastara_jest_seksy
0 / 0

Chwała bohaterom ! Bez względu na przekonania wypełnił swój męski obowiązek. Będziemy pamiętać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~ryeryreff
-4 / 8

szkoda że więcej lewactwa nie poświęci swojego życie by uratować innych ludzi (lewak zawsze umierając jak rzeźne by%dło ratuje dziesiątki jak nie setki istnień ludzkich - nie pytajcie mnie jak bo nie wiem - ten wyżej ponoć pełen nienawiści i braku tolerancji rzucił się na uzbrojoną kobiete-dziecko z syrii i zajął ją przez kilka sekund.
Zresztą, ten komentarz raczej nie przejdzie przez cenzurę poprawnie polityczną)
Oszczędziło by to tej propagandy medialnej, istnej sr@czki umysłowej że najwinniejsi i najgorsi są:
trump, broń, biali ludzie, rasiści, dyskryminacja, za małe benefity socjalne, za mało migrantów, uprzedzenia, za mało funduszy na multikulti, prawaczki, pis, za mało kolorowych w kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~kebabakbar
-1 / 3

W jaki sposób uratował ludzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ucho103
-1 / 3

W tv były zdjęcia tego klubu, trochę mi się ta wersja nie klei, bo tam była ogromna szyba od frontu. W jaki sposób niby cokolwiek zablokował? Dostał strzał w głowę bo poleciał z gołymi łapami na uzbrojonego faceta, być może ktoś dzięki niemu się ukrył, ale co i jak niby zablokował? Konkretnie co i jak?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~xxxxdddd
-2 / 2

A Francuzi mają to tradycyjnie w doopie. Można się o tym przekonać czytając francuskie dzienniki.

Gdy dwa lata temu zginął polski kierowca w Berlinie, podobne niemieckie szmatławce pisały, że to polska ciężarówka staranowała przechodniów.
Plugawy, parszywy, niewdzięczny i skoorwysyński Zachód.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem