Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
536 589
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar ~sct_qba
+9 / 9

ech... Że też zminusować można tylko raz :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
+7 / 7

Bzdety

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lukson997
+9 / 9

A co niby mają wspólnego z tym Minionki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~S4muelWolf
+6 / 8

kilka bzdur nadętej feminichy, która za wszelką cenę chce pokazać, że matki są super, a ojcowie to idioci i lenie którzy maja wszystko w dupach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Polszczyzna
-2 / 2

@rafik54321 | No, z tym że za prawie każdą taką matką-zabójczynią stoi konkubent lub ojciec biologiczny, który razem z nią morduje dzieci, więc zdjęcie samej matki jest oszustwem z twojej strony. Poza tym faceci sami nie zabijają dzieci, bo w waszym stylu jest porzucenie rodziny, jak robi się niewygodnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 2

@Polszczyzna "Waszym"? Właśnie wrzucasz wszystkich facetów do jednego worka.

Już nie pamiętam dokładnie przytoczonej przeze mnie sprawy, ale pamiętam że sądzona ona była indywidualnie. Gdyby zamieszany był w to konkubent/mąż to raczej sądzono by ich wspólnie.
Na szybko wstukałem w neta, nie znalazłem żadnych wzmianek o ojcu dziecka (poza tym że w UK walczy w klatkach), ani o jej konkubencie.
Poza tym czy nawet jeśli ktoś by ją namawiał do morderstwa to miałoby ją to rozgrzeszyć? W końcu kobiety "podobno" mają swój rozum (cudzysłów użyty jako pstryczek w nos feministkom).

Heh, no tak, lepiej zabić niż porzucić rodzinę. Brawo ty ;) .
Porzucenie kiedy jest niewygodnie - hm, a zastanowiłaś się dlaczego jest niewygodnie? Tyrani jakoś rodzin nie porzucają, pomimo że patola tam jest na potęgę. Może faceci porzucają rodziny właśnie dlatego że ŻONA jest walnięta... A kto mu uwierzy? Przecież żona to zawsze ofiara. Kto by uwierzył że żona np poniża męża, wyzywa go itp. To jawna przemoc psychiczna - do tego karalna! Ale kto w to uwierzy? Przecież wciąż jest pogląd że facet to musi być jak skała itp, a jak nie to sam sobie winien bo łajza :/ . Brawo, wasze równouprawnienie...
A takie sytuacje też się zdarzają, bo akurat jednego takiego faceta znałem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Polszczyzna
-2 / 2

@rafik54321 \ Tak czy inaczej, to jest patolka, a nie normalna kobieta. Bo żaden normalny człowiek nie zabija innego człowieka bez powodu. Rozumiem aborcję, ale dziecko które się urodziło można zwyczajnie oddać, jeśli się go nie chce, więc trzeba mieć nieźle poprzestawiane mebelki w pustym łbie, żeby je zabić. Jakaś psychopatka pewnie i tyle. No ale skoro tatusiowi niczego nie udowodnili, to na pewno jest niewinny i nie miał pojęcia, że coś takiego może się zdarzyć. Wcześniej na pewno oboje doskonale opiekowali się dzieckiem. Poza tym dużo więcej facetów zabija dzieci, więc nie wiem nad czym się tu rozwodzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

@Polszczyzna wyciągasz temat po X miesiącach. Brawo ty.
Która kobieta-zabójczynia jest normalna? Żadna, więc przytoczony przeze mnie przykład jest jak najbardziej reprezentatywny.

Ja aborcji nie rozumiem i nie popieram (poza 3 wyjątkami).
O tym czy ojciec miał pojęcie czy nie, nie wiemy absolutnie nic. Poza tym, często ojciec po rozwodzie ma prawa opiekuńcze, ale wyłącznie teoretycznie. Przyznanie opieki ojcu a nie matce to w Polsce fenomen. Koniec tematu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Polszczyzna
-2 / 2

@rafik54321 | Zgodnie z prawem polskim zabójczynią jest ofiara przemocy domowej, która po latach upokorzeń i bólu wbija bestii nóż. Starczy taki przykład? A jak matka zabije zboczeńca, który zgwałcił jej córkę, to też będzie nienormalna? Ty aborcji nie popierasz, bo jesteś kolesiem. Ty się nie musisz bać i nie ty będziesz cierpieć 9 miesięcy piekła, zakończonych kilkunastogodzinnym mdleniem z bólu, z powodu ciała rozrywanego na żywca. No i nie ty będziesz się potem poświęcał, więc oczywiście że nie rozumiesz aborcji. Jakbyście rodzili, to aborcja byłaby dostępna na każdym rogu na zawołanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2019 o 21:59

avatar neruchan
0 / 0

Gdy widzę coś związanego, choćby w najmniejszym stopniu z minionkami, to tego nawet nie czytam...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irek256
+1 / 3

wiesz, wydaje mi się że to demotywatory.pl a nie mamysazajebiste.pl.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ~Akcja1
+2 / 2

Napisała kobieta, która nie ma oparcia w mężu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+5 / 5

Ci ojcowie to mają w ogóle jakieś zalety czy tylko dostarczyciele zasobów, czyt. bankomaty?
Bo jak czytam takie demoty to mam wrażenie SAMIEC TWÓJ WRÓG a ojcowie to nikomu niepotrzebne śmieci, które tylko gdzieś tam z boku się pałętają bez celu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 grudnia 2018 o 4:56

P Polszczyzna
-1 / 1

@Gats | A kto zmienia pampersy, sprząta w domu, gotuje i nie ma nigdy dnia wolnego, nawet jednego w całym roku? No nie faceci. Pewnie, znajdą się jakieś wyjątki, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ilu z was bierze urlop wychowawczy, żeby wychować swoje dziecko? W czasie Wigilii sadzacie dupę na krzesło, a kobieta zapieprza do nocy, a potem kolejne dwa dni, żeby przed sylwestrem zacząć cały proces od nowa. Nie rozumiem, dlaczego dają się tak wykorzystywać w tych czasach. Nie pozwoliłabym takiemu pasożytowi przebywać w moim domu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+1 / 1

@Polszczyzna
Normalni ojcowie zmieniają pieluchy i pomagają w domu.
A kto zarabia na ten dom, tę Wigilię, tego Sylwestra?
Siedząca na wychowawczym mama?
Ile etatów jeszcze zwalicie nam facetom na łeb?
Utrzymywać 3-4 osoby i jeszcze piłowanie mordy ŻE NIE SPRZĄTASZ
Koleżanko, jakby mi niepracująca żona ciosała kołki na głowie że jeszcze jej za mało pomagam - bo utrzymywanie to za mało- to zgadzam się, niepracującego i nie dokładającego się do budżetu domowego pasożyta pogonię żelazną rózgą:)

Nie no, swoją drogą zajebiste określenie: PASOŻYT.
Żona na utrzymaniu męża to nie jest pasożyt ale już mąż zapieprzający na 4 osoby w rodzinie to pasożyt bo nie sprząta w domu:)

Roszczeniowe Polki jak widzę w natarciu.
Idź jedna z drugą zarób na 4 osoby żeby im ptasiego mleka nie brakowało to ojciec chętnie pójdzie na wychowawczy:) Dasz radę, utrzymasz ze swojego etatu 4 osoby? Ale ma być na wszystko: jedzonko, kredyt, auto, ciuchy, rozrywki, tak właśnie jak zarabiają ojcowie z mojego otoczenia.

Szkoda tylko że te wszystkie MATKI POLKI jakie znam to się nie skalały normalną pracą na etacie i siedzą od 100 lat na utrzymaniu męża/rodziny BO JA WYCHOWUJĘ DZIECKO:)

Mąż zarabia 4x więcej od żony a żona jeszcze ma jakieś smęty:) Mąż pracuje 200-300 godz miesięcznie a żona ma jakieś smęty siedząc na jednym etacie albo bezrobociu:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Polszczyzna
-2 / 2

@Gats Tak? Zmieniają tyle samo pampersów, co kobieta? Chyba sobie żartujesz. Nie wiem kto zarabia na dom, to zależy, ale do mnie te wypocinki nie trafią, bo mając 8-10 tys. zł na nasze każdego miesiąca nie potrzebuję kolesia do utrzymania domu. Raczej ciężko byłoby znaleźć takiego, któremu to nie ja musiałabym dopłacać. Jak jesteście słabi i musicie zapierniczać na kilku etatach, żeby zarobić więcej, niż 3 tys., to nic na to nie poradzę, trzeba się było uczyć, wybrać lepszy zawód albo wyjechać za granicę. Jesli kobieta nie pracuje, to zapewne zapieprza w chałupie, jak dziki osioł i nie ma dnia wolnego dla siebie, więc stwierdzenie, że ty utrzymujesz rodzinę jest przesadą. Ty tylko zarabiasz pieniądze i gówno cię wiecej obchodzi. Jeśli twoja żona jest na jakimś urlopie w związku z urodzeniem dziecka, to raczej ma płacone, prawda?

Tak, pasożyt, bo żona na "utrzymaniu męża" nadal pracuje, tylko w domu, więc nie widze różnicy. Jak ci się nie podoba taka praca, to niech żona idzie zarabiać, a ty zapłać kucharce, sprzątaczce i opiekunce, to zobaczysz ile warta była praca twojej żony i że w porównaniu z nią gówno robisz.
Nie znam takiego, który pracuje 200-300h miesięcznie, ale jesli tacy są, to widocznie nie chciało im się uczyć lub znaleźć porzadnej pracy. Jak kogoś nie stac na dziecko, to lepiej go nie mieć, niż potem płakać, że musi się zarabiać na 4 osoby. Poza tym nie rozumiem, jak kobieta może być zależna od kolesia, to jakiś obłęd. Zawsze się to na nich zemści, potem musza udawać, że nie widzą zdrad i usługiwać do konca swoich dni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+2 / 2

@Polszczyzna
O kurde, widzę następna psychiczna feministka która za spanie w budzie 3 tyg dostaje połowę średniej krajowej w Dojczlandii:
https://www.forbes.pl/kariera/zarobki-w-niemczech-stawki-w-poszczegolnych-landach/e9131st

Polacy słaby wykształceni i mało obrotni? Więc powiadasz że Ty obroniłaś magisterkę z KIEROWANIA SILOSEM i robisz zawrotną karierę u naszych zachodnich sąsiadów bo w Polsce jesteś za cienka w uszach by zarobić nawet średnią krajową:):) Po jakich studiach idzie się na TIRa, jaka uczelnia kształci kierowców, podrzuć linka jak możesz.

Co ja mówię, w Niemczech średniej krajowej też nie wyciągasz, bo zarabiając 2000 euro - w Irlandii tyle zarabia pracownik produkcji na kontrakcie - za 504 godz poza domem - 21 dni - to jesteś ledwo powyżej minimalnej:)

Boże, tragedia, też bym pluj jadem na POLSKIM forum jakbym pracował 504 godz poza domem i płaciliby mi minimalną:)

Panienko, nie dorastasz do pięt polskim ojcom zarabiającym na 4 osobową rodzinę i jeszcze pomagającym w obowiązkach domowych. A zarabiając jakąś śmieszną pensję minimalną nie jesteś żadnym wsparciem dla jakiegokolwiek faceta, ot, taka pensja na waciki:)

Ps. Siedzisz za granicą i przeliczasz na złotówki? Siedzisz w budzie 3 tygodnie w miesiącu i śmiejesz się z Polaka który pracuje 200-300 godz BO NIE ZNASZ TAKIEGO KTÓRY TYLE PRACUJE? W sumie nic dziwnego że trzeba było z kraju uciekać, ja widzę że nie ogarniasz tabliczki mnożenia i nie umiesz przeliczyć ile to jest 21x24:) My w Polsce umiemy na szczęście kalkulatorów używać, co właśnie przed chwilą uczyniłem.

Naprawdę, przeciętnemu Polakowi do pięt nie dorastasz:) Ani zarobkami, ani stanowiskiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Polszczyzna
-3 / 3

@Gats Połowę średniej to mogą dostawać tacy, jak ty. Jak mi Polak zaproponuje 8 tys. na papierze plus diety, to się zastanowię, chociaż nie wiem co miałoby mnie tu sprowadzić. Wielki obrońca polskich pracodawców, okradających kierowców z emerytury. Ty jestes na pewno gruby w uszach i zarabiasz lepiej ode mnie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
+1 / 1

@Polszczyzna
To zarabiasz niemiecką średnią krajową czy nie? Żyjesz w Niemczech, wydajesz w Niemczech to nie przeliczaj na złotówki ale podawaj w euro. Nie wiesz ike zarabiasz czy się wstydzisz, bo nie kumam?

Wstyd Ci napisać że za spanie poza domem 3 tyg w miesiącu nawet średniej krajowej w swojej nowej ojczyźnie nie zarabiasz?

Nie wiem czy wiesz, ale u nas w Polsce średnią krajową dostaje się za 168 godz miesiąc roboczy a nie za spanie w kabinie przez 21 dni, jak na zesłaniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem