Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Podziwiam dzisiejszych intelektualistów, zwłaszcza tych po skończeniu Uniwersytetu YouTube Jak wiadomo Ziemia jest płaska, a szczepionki powodują wypadki drogowe, bo taki filmik nagrał jakiś idiota robiący na tym kasę
by BecouseLife
+
230 256
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B BecouseLife
+4 / 8

I najbardziej przeraża to, ze juz dwóch półgłówków zminusowało, wyznawców "sekty NASA", płaskiej Ziemi i spisku w ich doniczce z kwiatkiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+8 / 14

Dla mnie to oczywiste że te pseudomądrości są robione tylko po to aby ciągnąć hajs z YT wydawania książek itp. Sam zrobiłem o tym demota.
Czasem jak mam ochotę się pośmiać to oglądam takie "wypociny" płaskoziemców. Polecam, większych kretynizmów internet nie widział XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Chung
0 / 0

@rafik54321 Zgadzam się! Ludzie tak mają (nie wszyscy), że lubią "wierzyć" w jakieś głupoty kompletnie nie poparte faktami. Tzn wybiorą jakiś fakt, który im pasuje - najczęściej nie do końca wiarygodnie opisany i BOOM! mamy teorie. Tak jest z: płaskoziemcami, luźmi co zostali porwani przez UFO itp. Jeśli nie stoją za nimi pieniądze i wielkie organizacje lub/i kraje, to te teorie są jedynie "kretynizmami". Jeśli zaś stoją, to "wymyślane" są różne nowe (bądź stare) religie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-1 / 3

@Chung sprawa jest ciut bardziej skomplikowana.
Płaskoziemstwo (w skrócie PZ), bardzo sprawnie manipulują informacjami, wykorzystując przy tym ludzką niewiedzę oraz upraszając lub pomijając kluczowe aspekty.
I teraz, weźmy takiego przeciętnego człowieka, który coś tam o nauce wie, ale tak w sumie to tak niespecjalnie dużo.
I teraz ktoś mu rzuca pytanie, a dlaczego jak samolot leci prosto, to czemu nie wylatuje w kosmos? I taki człowiek faktycznie pomyśli "no ej, faktycznie", sam nie potrafi odpowiedzieć, a taka PZ, zaraz podaje mu na tacy głupotę, że jak leci wzdłuż płaskiej ziemi to nie ma problemu.
A żeby pojąć gdzie jest błąd to trzeba wiedzieć jak działa skrzydło samolotu. Albo dlaczego jak startuje samolot np w PL, a ląduje gdzieś w okolicy równika to jak on trafia w pas (różna prędkość obrotowa gruntu)? I znowu taki postronny człowiek czuje się zastrzelony. Bo nie wie, że samolot stale przyśpiesza lub zwalnia w trakcie lotu, aby skompensować tę różnicę :P .
Część PZ to zwyczajne trollowanie. Jeszcze inni mają jakiś "przymus" parcia pod prąd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
-1 / 17

Typowa manipulacja demotem. Z faktu, tego, że ziemia jest okrągła nie wynika, że niektóre szczepionki nie szkodzą lub szkodzą. Nie ma tu żadnego związku przyczynowo-skutkowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 stycznia 2019 o 16:08

B BecouseLife
-2 / 12

@Zibioff Szczepionki "szkodzą", ale chyba tobie na mózg:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
+2 / 12

@BecouseLife - Każdy lek szkodzi, nawet paracetamol. Czytaj ulotki w tym "skutki ubiczne". Dowiesz się z nich, że np. antybiotyk wzięty doustnie może spowodować zgon, niewydolność nerek, śpiączkę czy np. infekcję bakteryjną. Ze szczepionkami jest tak samo - występują skutki uboczne, ze zgonami włącznie.
Jedno jest pewne z tym czy ziemia jest płaska czy okrągła, czy wklęsła lub czy stoi na barkach Atlasa - nie ma to nic wspólnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BecouseLife
-4 / 10

@Zibioff A przejście przez pasy na jazdni może się skończyć potrąceniem. Powinieneś się leczyć, serio
:).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zibioff
-1 / 13

@BecouseLife - Masz rację! Przejście przez pasy może - jeśli się nie uważa - się skończyć potrąceniem.
Jazda autem, może się skończyć wypadkiem. Dlatego należy uważnie przechodzić przez pasy ( uczą tego w podstawówce ) i należy ostrożnie autem jeździć - żeby kogoś nie zabić i nie zabić siebie. Tak samo ostrożnie należy wstrzykiwać sobie różne rzeczy, żeby sobie krzywdy nie zrobić a jeśli się to wstrzykuje - to, żeby komuś nie zaszkodzić.
No, ale ja nikomu nie bronię szczepić się na WSZYSTKO - nawet CODZIENNIE! Niebawem pojawią się na pewno szczepionki na łysienie, ból lewej stopy, pieprzyki i na niskie zarobki - te ostatnie w Polsce mogą mieć wielkie powodzenie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dreji
0 / 12

@Zibioff Daj se spokój niech gość dalej wpie**ala prochy garściami,szczepi sie przeciwko katarowi i milionem innych chorób,płaci podatki,wierzy w boga,ludzkość jako jedyną cywilizacje wszechświata i telewizje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jimmy_Waldemar_Resiak
-1 / 11

@BecouseLife Powinien się leczyć, bo mówi prawdę? Może jeszcze zaproponuj mu jakąś szczepionkę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Chung
+5 / 5

@Zibioff Zgadzam się z Tobą, że każdy lek "trochę" (raczej mało) szkodzi... Tak samo jak szkodzą witaminy (nawet te z owoców) w zbyt dużej ilości. Ale jednak - zachorowanie na którąś z tych chorób na które się szczepisz jest DUŻO bardziej szkodliwe niż jakieś niewielkie skutki uboczne szczepionek dzień po! Masakra...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrhero
+1 / 3

@Zibioff demot nie ujmuje tego, że jedno ma z drugim coś wspólnego :) podejrzewam, że z tymi szczepionkami jest podobnie jak z alergiami, jednemu zaszkodzi drugiemu nie, dla jednego dawka może być za mała dla drugiego za duża bo wszystko zależy od organizmu :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 stycznia 2019 o 9:22

avatar Unicron
+1 / 3

@Zibioff
Przecież nikt nie neguje że po szczepionkach też są skutki uboczne. Demot odnosi się do kretyńskiego oskarżania szczepionki o wszystkie kłopoty zdrowotne tego świata, nawet o przegrany mundial. A to już jest po prostu szczyt głupoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+4 / 6

@jakub2017 I na takich głąbów płacę podatki aby mogli zdobywać wiedzę w szkole?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
0 / 2

Wy tak na serio czy dla jaj?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Chung
0 / 0

@jakub2017 Ale dureństwa. Jakaś masakra... Kształt i rozmiar Świata najpierw określił Erastotenes: można poczytać: https://pl.wikipedia.org/wiki/Eratostenes Kościół natomiast sprzedawał nam bajki o "płaskim świecie", bo tak mu pasowało: "u góry jest niebo, na dole jest piekło, ziemia jest płaska, a tutaj zapłać za swoją duszę - bo pójdziesz do piekła". Zresztą - d dziś się niewiele zmieniło (niestety)...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 stycznia 2019 o 9:43

M michalkkk
0 / 6

Mądrość tego demota jest typu - Nie stawiaj roweru koło lodówki bo Ci piwnice zaleje. Gratuluje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tiqer3k
+1 / 5

Hola, hola. Jeśli ktoś mu uwierzył w te brednie i jeszcze chce za to płacić to twórca filmiku jest geniuszem, a nie idiotą :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Keront
+1 / 3

Przeraża mnie ludzka głupota I zaufanie w siebie oraz"swoja" wiedzę. Uczmy się od starych filozofow-wiem, że nic nie wiem. W przypadku własnego zadufania dodalbym- wiem to, do czego mnie przekonają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-2 / 4

ashardon gratuluję silnej wiary w system edukacji który to tak dzielnie sponsorujesz,a skąd zaczerpnąłeś wiedzę o wszechświecie,ze szkoły czy telewizji i internetu,tylko szczerze,pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-3 / 5

nie bójmy się myśleć samodzielnie,nie przyjmujmy,wszystkiego co "starsi i mądrzejsi "uważają za jedyną prawdę,potrafimy krytykować i negować wiedzę ekonomistów,polityków ale fizycy i medycy posiadają wszechwiedzę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Chung
0 / 0

@jakub2017 Medycy nie - nadal sporo jest do odkrycia (i... wyleczenia). Fizycy też nie - nadal mamy problem z miniaturyzacją, wydalaniem ciepła z elektroniki, nie potrafimy się oddalić od układu słonecznego...
Wiemy natomiast jak budować samoloty, GPSy, na Geoinformatyce (specjalność na kierunku informatyka - ja wybrałem inną) znajomi się uczyli jak obliczać z Triangulacji położenie obiektu na (uwaga) GLOBIE! Ale nie! Ty uważasz że satelity latają nad ziemią i robią "kółka" dookoła płaskiej Ziemi - żadnemu nie przyszło do głowy latanie prosto i zrobienie filmików / zdjęcia stamtąd... jakiś absurd

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-1 / 1

Kiedy bracia Wright pod koniec 19 wieku snuli swoje bajania na temat latania maszyną cięższą od powietrza tęgie umysły matematyczne i fizyczne stukali się w czoło twierdząc że to zaprzecza prawą fizyki.Pare lat później te tęgie umysły okazały się dyplomowanymi eunuchami intelektualnymi patrząc na dokonania pionierów lotnictwa.Skąd pomysł że uważam że satelity latają wokół płaskiego dysku

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-1 / 1

Świat to teatr,w każdej dziedzinie życia,nawet tej w której czujemy się super bystrzakami,jak napisał ktoś wcześniej ,wiem że nic nie wiem,a nie wiem że Ty nie wiesz,pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-1 / 1

nie wiedziałem że triangulacja,znana już podczas Drugiej Wojny Światowej, nie działa na powierzchniach płaskich,człowiek uczy się całe życie a i tak umiera głupi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem