Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
291 316
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F fsubi
-1 / 9

No właśnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rikross
+6 / 10

Ciekawe, kto będzie skazany za próbę łapówki w KNF

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D didja
-2 / 18

Piep...nie w bambus. Nie manipuluj, bo to Demoty, a nie jakieś Sieci.

Primo: Jan Śpiewak nie został skazany za żadne "ujawnienie afery", tylko za pomówienie adwokat, która w sprawie jednej z kamienic została wyznaczona jako pełnomocnik z urzędu.

Secundo: gdyby Paweł Miter WYKAZAŁ, to byłby uniewinniony. Zapewne to kolejny, co myli własne wizje z dowodami.

Tertio: Stefan Brzoza - musiał odprowadzić VAT, bo takie jest prawo uchwalone m. in. przez Twoich PiS-owców. Ba! To TYLKO PiS uchwalił, że nieodprowadzenie VAT, które skarbówka uzna wedle własnego widzimisię za konieczne do odprowadzenia (choć wcześniej firma miała interpretacje, że nie musi lub musi w innej kwocie), grozi 25. latami więzienia. Prawo jest głupie, ale nie wina sądów, że muszą je stosować.

Mechanik ŚCIGANY był na wniosek PiS-wskich urzędów, jak sąd go uniewinnił, to PiS-owski urząd apelował, by jednak skazać. Ostatecznie został uniewinniony - właśnie przez sąd.

Szef Amber Gold uniewinniony od niepłacenia podatków, a nie w sprawie oszustw.

I dla jasności: nie jestem zwolenniczką tego, co dzieje się w sądach, sama trafiłam raz na rzetelnych sędziów, raz na osoby, które, gdyby nie były sądem, miałyby prokuratora na karku - ale wkurza mnie ta prymitywna propaganda. I żeby Was, pisowskie trolle, PiS opłacał ze swoich - ale wydaje pieniądze otrzymane z naszych podatków! Miej więc odrobinę szacunku do rodaków i przed następną propagandą poczytaj trochę specjalistów od manipulacji, począwszy od erystyki Schopenhauera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obertyn
-1 / 13

@didja Bambusie, to ty manipulujesz
1. Wskaż miejsce w którym napisałem, że Śpiewak został skazany "za ujawnienie afery", tak jak próbowałeś to zmanipulować.
Skazany za złożenie zawiadomienia do prokuratury na barona warszawskiej Platformy Obywatelskiej Wojciecha Bartelskiego ws. likwidacji gimnazjum na Twardej.
Sprawa zwrotu nieruchomości przy ulicy Twardej 8 i 10 wzbudzała wiele kontrowersji m.in. z powodu konieczności przeniesienia szkoły, która znajdowała się w tym miejscu. Szkoła musiała się wyprowadzić,
2 Paweł Miter, wykazał, więc nie manipuluj....został uznany winnym podżegania sędziego Milewskiego do czynu zabronionego
3. Wychodzi z ciebie troll antypisowski i zaczynasz bredzić o pisiorach. Wyrok jest jaki jest (widzisz podpis pod moim demotem, panstwo z dykty?
4 Dalej bredzisz o Pisiorach i do tego kłamiesz:
Gdy sąd po raz drugi wydał wyrok uznający mechanika winnym, lecz odstąpił od wymierzenia kary, obaj panowie pomyśleli, że tym razem to już koniec. Tak jednak znów nie było.

Naczelnik US w Bartoszycach znów złożyła apelację. Domaga się w niej ukarania mechanika grzywną w wysokości 600 zł, bo "wyrok nie spełnia swej funkcji w zakresie prewencji ogólnej i szczególnej".

5 Szef ambergold uniewinniony, więc o co ci biega?
Nie sugeruj mi tu, jakieś wsieci czy innych stronniczych pierdóółek, bo ja w swoich demotkach częściej jadę po pisie niż po opozycji. Więc to raczej z ciebie wypełzł stronniczy troll w tym miejscu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 stycznia 2019 o 2:29

J janhalb
+3 / 13

@Obertyn

Ad 5 (reszty nie chce mi się komentować): gość został uniewinniony OD JEDNEGO ZARZUTU. To NIE ZNACZY, że jest niewinny i nie poniesie konsekwencji - naprawdę tego nie rozumiesz?

Łopatologicznie: jeśli ktoś został oskarżony o czyny A, B i C - to nawet jeśli w sprawach A i B jest stuprocentowo winny, sąd może orzec, że w sprawie C nie jest winny. Sprawy A i B toczą się. Napisanie DZIŚ, że Marcin P. został UNIEWINNIONY - co sugeruje koniec procesu i zwolnienie gościa - to albo czysta demagogia, albo czysta głupota…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obertyn
-5 / 11

@janhalb Wychodzę z założenia, że wszyscy wiedzą, iż został uniewinniony od jednego zarzutu, bo wszędzie nawet na demotach o tym trąbiono.
Mi np. często nawet nie chce się czytać zbyt długich demotów, więc staram się pisać skrótowo, nie rozpisywać się o ogólnie wiadomych rzeczach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D didja
-2 / 2

@Obertyn

Ad. 1
Wskazuję:
"Jan Śpiewak, człowiek, który ujawnił aferę reprywatyzacyjną - SKAZANY (jako jedyny w tej aferze...)". Cytat z Twojego podpisu.
Skoro nie piszesz, za co skazany, oznacza to, że dajesz do zrozumienia, że skazany za ujawnienie afery reprywatyzacyjnej, a nie za niezapłacenie mandatu za jazdę na gapę w autobusie miejskim.
Reszty nawet nie chce mi się komentować. I tylko jedno Ci powiem - pamiętaj, że za nieoznaczoną jako reklama czy ogłoszenie polityczne propagandę propartyjną też możesz zostać skazany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eol121
+1 / 7

A jakie dowody przedstawiła prokuratura na winę Marcina P, żeby sąd mógł go skazać? Sąd jest od oceny dowodów. Ich przedstawienie to obowiązek prokuratury. Ziobrowskiej prokuratury, dla pełnej jasności

Odpowiedz Komentuj obrazkiem