Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
Czy ktoś wie, czym lub kim jest ten mityczny:
by BecouseLife
+
137 148
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wiesiu73
+1 / 3

u mnie mam ENTER....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antymonachomachia
+2 / 2

Wg mnie jak ktoś ma argumenty merytoryczne to to nie jest hejt, a przekleństwa należy ignorować lub odpowiadać: "Co się tak gorączkujesz, przyjacielu? ;D"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BecouseLife
+5 / 7

@Antymonachomachia Właśnie w tym problem, Ty to rozumiesz, ale dożyliśmy czasów, gdzie stado baranów wszystko nazywa hejtem. Tak usłyszeli w TV/przeczytali w necie - HEJT. Jakieś 80-90% ludzi nie ma zielonego pojęcia, co to znaczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antymonachomachia
+1 / 1

@BecouseLife Trudno.. można jedynie próbować wytłumaczyć, ale nie warto się tym przejmować, bo i tak nie wpłyniemy znacznie na tą sytuację ;) ale spoko demot, bo nie miałem tej świadomości do tej pory

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kocioo
+2 / 4

Krytyki najbardziej nienawidzą ludzie , którzy z niej żyją... głównie politycy.. i ludzie mediów... na co dzień krytykujący w sposób bardzo niewybredny innych.. nagle są bardzo oburzeni , kiedy krytyka dotyka ich... tzw hejt urósł już do rangi zbrodni.. mówi się już o zbrodni nienawiści.. to będzie się niestety pogłębiać.. na portalach.. internetowych nie ma już możliwości komentowania... jż zwykła cenzura.. nie wystarcza... trzeba zamknąć ludziom usta całkowicie..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
0 / 4

Hejt jest wtedy, kiedy atakujesz człowieka nie przystosowanego do życia w społeczeństwie. Po normalnym, to spływa, jak - nie przymierzając - woda po kaczce, a taki nieprzystosowany, to bierze wszystko do siebie. W zasadzie, hejt powinien dotyczyć TYLKO nieletnich i upośledzonych intelektualnie. Cała reszta powinna sobie poradzić z bólem doopy. Niestety tworzymy teraz społeczeństwo - jak kiedyś mówiono - ciepłych kluch.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BecouseLife
+1 / 3

@Glaurung_Uluroki Dokładnie, a najwięcej o hejcie bredzą celebryci i ludzie mediów. Cokolwiek złego na nich powiesz, w sensie konstruktywnej krytyki, to sami cię obrzucą błotem i wyzwą od hejterów. Martwi mnie tylko, że za "hejt" wzięli się teraz politycy, bo to już jest niebezpieczne, z których to polityków nie wiem czy choć jeden rozumie znaczenie tego słowa. Ale chcą ustawę tworzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SzamanekXYZ
+1 / 3

Z tą koszulką to idealny przykład hejtu własnie... Na ostatnim urlopie pojechałem do kolegi do Japonii, do Tokio. Zwiedziliśmy różne dzielnice miasta, poznałem kulturę itp... Siłą rzeczy zwiedziliśmy też słynną dzielnice Akihabara... Postanowiłem sobie kupić kilka koszulek:) Z jakiegoś tam anime i jednej gry komputerowej które nigdy w życiu nie oglądałem/grałem wtedy... ale styl i krój mi się spodobał więc kupiłem sobie. Mówię z góry na koszulce nic niema kontrowersyjnego. Poza tym że jest w stylu anime zrobione.
UWAGA TERAZ OPISUJE JAK RODZI SIĘ HEJT!!
Wróciłem z nimi do kraju i nosze po dziś dzień. Kiedy przyszedłem w nimi do pracy to się zaczęły przygody. Najpierw były zdziwienie, później jakieś ciche śmieszki, które później przerodziły się w otwarte, usłyszałem pierwszą krytykę "co ty? W mangozjebe się zmieniłeś?", później już była otwarta drwina w moją stronę. I oczywiście STEREOTYPOWE mądrości wygłaszane przez "obeznanych polaków we wszystko" że Japończycy to sami dziwaki i zboczeńcy itp... a później już dalej była mowa nienawiści w moją stronę... Oczywiście ci "obeznani polacy" nie nazywali swoją krytykę hejtem tylko "konstruktywną krytyką"... O ile można przyjąć że "zjeb, dziwak, idiota" można nazwać konstruktywną krytykę...

TO TAK JEST ZAWSZE Z HEJTEM! ZACZYNA SIĘ OD TZW."KONSTRUKTYWNEJ KRYTYKI", KOŃCZY SIĘ NA NIENAWIŚCI!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Glupiec
+2 / 2

Nowomowa. Zapanuj nad językiem, a zapanujesz nad ludźmi. Język dzisiaj jest już tak wypaczony, że ludzie zatracili zdolność logicznego myślenia. Punktem odniesienia dyskursu nie jest prawda i dobro tylko opinia i uczucia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xdraw
+1 / 5

Wszystko podepną pod ten hejt i nic nie będzie można powiedzieć. No cóż TOR czeka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dezinformacja
-1 / 1

@BecouseLife Dobrze, że byłeś a nie miałeś, to chyba się tam bardzo samotny czułeś w tym 1994 roku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BecouseLife
0 / 0

@Dezinformacja Tak, ty "masz" internet. Co najwyżej możesz mieć dostęp do. A w internecie własnie można być. Naucz się pojęć, dzieciaku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dezinformacja
-1 / 1

@BecouseLife Naucz to Ty się skrótów myślowych. No ale ok. bo widzę, że jesteś oporny na wiedzę i konstruktywną krytykę. Zatem zastosuje Twój tok rozumowania, skoro nie możesz "mieć" internetu to tym bardziej nie możesz być w internecie. Co najwyżej możesz posiadać np. konto lub co by znaczyło dokładniej ktoś o Tobie coś wspomniał, no i rozbawiłeś mnie tym tekstem, że niby Ciebie dotyczy jedno lub drugie sformułowanie od 1994 roku.
Natomist jeśli chodzi o meritum sprawy to hejtem nazywa się m.in. taki właśnie wpis jaki zastosowałeś wobec mnie. Więc mogłeś w prosty sposób poinformować ludzi, że nie wiesz co to jest hej i chciał byś się tego dowiedzieć a nie zaczynasz od tego, że obrażasz połowę swojego osiedla. Ochłoń chłopie, jak ktoś tu wcześniej Tobie radził, bo sam się pogrążasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BecouseLife
0 / 0

@Dezinformacja Właśnie też Cię chciałem pozdrowić:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem