Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
57 73
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
V Van_Maart
+3 / 9

czyli Szechter ma przyjaciela pedofila?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar oy_gevalt
+10 / 16

@Van_Maart
nie pedofila ale przyjaciela dzieci...
pedofilami sa tylko osoby z prawej strony mocy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+3 / 9

Co za chodzącą patola

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
+4 / 4

@7th_Heaven lewica

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-1 / 5

@Rydzykant Jak dla mnie to on może sobie być nawet ufoludkiem, ale domyślam się, że gdyby był księdzem to byś go tutaj bronił:/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 2

@7th_Heaven Gdyby był księdzem, potępiłbym go jeszcze ostrzej. Każdy degenerat krzywdzący dzieci zasługuje na potępienie.
Moje słowa wywodziły się z klasycznej komedii Barei "Miś"
Instruktaż dla milicjanta rozpoczynającego służbę na lotnisku:
"A gdyby tu wasz synek z grupą stuosobową odlatywał i każdy z rodziców chciałby wejść, to jaki byłby tłok, sami widzicie i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie (sprawdzić, czy nie ksiądz). "

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-4 / 4

@Rydzykan przypomnij mi, pod którym demotem o pedofilii w kościele można znaleźć Twoja ostrą krytykę księży? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 2

@7th_Heaven Wyjaśnij mi czym różni się ksiądz od dowolnego innego człowieka? Od policjanta, trenera, robotnika budowlanego. Czy tym, że ma sukienkę z 33 guzikami?
We wpisach krytykuję konkretnych ludzi za ich konkretne przewinienia. Bez względu na zawód czy tez pozycję społeczną, każdy powinien być osądzany taką samą miarą. Czego nie rozumiesz w takim podejściu do życia?

p.s.
A Bareja był twórcą z innego pokolenia, dlatego zapewne nie potrafisz zrozumieć absurdalności jego humoru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
-3 / 3

@Rydzykant masz jakiś problem z komunikacją....? Po co mam Ci wyjaśniać coś, co doskonale wiem i co zdaje się ty wiesz również? Zauważyłam tylko, iż pod każdym demotem o pedofilii w kościele atakujesz twórcę demota. No to w sumie ma sens, taka cwaniaczka, pośrednia taktyka: pedofila bronić nie możesz, instytucji która go kryje też nie bardzo wypada, więc trzeba przyczepić się do czegokolwiek innego, w Twoim przypadku do upodobań autora w kwestii tematyki jego dzieł. No brawo za logikę.

Humor Barei doskonale rozumiem, ale ty się nim nieumiejętnie posługujesz:/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 0

@7th_Heaven
"pod każdym demotem o pedofilii w kościele atakujesz twórcę demota" Atakuję TWÓRCĘ demota? Wskaż to. Ja raczej przedstawiam jak rozległy i poważny jest to temat. Jak wielu środowisk dotyczy i jak trudno ta patologię zwalczyć. Nie zamierzam bronić sprawców. Nie zamierzam tez usprawiedliwiać instytucji. Jednak skoro inne instytucje (policja, brytyjska federacja piłki nożnej Football Association, niemiecki urząd Jugendamt itd.) robią to samo co KK, dlaczego miałbym o nich nie pisać? Czy to jest czepianie się, czy analiza kontekstu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M meritka
0 / 2

Niedobrze mi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SzamanekXYZ
-4 / 4

Demot zmanipulowany...
Fragment z Wikipedii:
W 2001 roku niemiecka dziennikarka Bettina Röhl oskarżyła go o pedofilię na podstawie autocytatów z autobiograficznej książki pt. Wielki Bazar (1975)[5][2]. Podobne relacje zawarł w opublikowanym rok później artykule w piśmie kulturalnym „das da”[6]. W wywiadzie telewizyjnym w 1982 roku Cohn-Bendit opisywał dalsze szczegóły, podkreślając, że „seksualność dziecka jest czymś wspaniałym” i „uczucie rozbierania przez 5-letnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze”[7]. Wypowiedzi te były później wielokrotnie krytykowane przez przeciwników politycznych Cohn-Bendita, m.in. przez Declana Ganleya oraz Le Pena[8]. W 2001 roku Cohn-Bendit przyznał, że jego opowieści „dzisiaj byłyby nieakceptowalne”[6]. W 2009 roku podczas debaty z Ganleyem Cohn-Bendit wyjaśnił, że wypowiedzi te były wynikiem szerszego społecznego trendu eksperymentów społecznych, w tym badań nad „dziecięcą seksualnością”, na fali rewolucji seksualnej.

Jednym słowem do czynu żadnego nie doszło... Tylko opisywał...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 stycznia 2019 o 15:13

7 7th_Heaven
+2 / 6

@SzamanekXYZ sam ten opis to kwindesencja spatolałego skrzywienia psychiki tego człowieka. A co do czynów, to popraw na "nie wiemy czy doszło".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 stycznia 2019 o 17:10

R Rydzykant
+1 / 3

@SzamanekXYZ
To, co eufemistycznie nazwałaś "społecznym trendem", to było oddawanie "bezdomnych" dzieci do rodzin zastępczych - pedofili. Niemiecki urząd Jugendamt przeprowadzał ten zbrodniczy "eksperyment" od końca lat 60 do początu lat 90 XX wieku. Z dziwnych powodów do dziś nie udało się ustalić liczby ofiar. Gdyby było ich niewiele, urząd który do dziś odbiera dzieci rodzicom, wykazałby to jako "drobny incydent" w ramach badań nad "dziecięca seksualnością".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SzamanekXYZ
-3 / 3

@7th_Heaven @Rydzykant Literatury owego pana nie czytałem więc trudno mi określić jaka tam treść się znajduje. Choć z tego co widzę z Wikipedii hasło "pedofilia" zarzuciła mi dziennikarka a później opozycja polityczna.

Być może ma spaczoną psychikę... ale w tym wszystkim staram się zachować zimną krew i nie robić przysłowiowego "polowanie na czarownice". To tak samo jak bym widział cię z nożem w ręku.. i stwierdzam że jesteś potencjalnym mordercom i tak dla pewności dam ci 25 lat więzienia...

Mówić sobie może wszystko o ile faktycznie nie doszło do czynu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Arbor
+2 / 2

@SzamanekXYZ , on może mówić sobie wszystko, a ja mam prawo go za to krytykować i moralnie oceniać. Bez względu na to, czy jest pedofilem rzeczywistym czy tylko udawanym, fakt jest taki, że sam się moralnie skompromitował, a mimo to europejska lewica dalej go popiera. Ba, występuje jako autorytet nawet w Gazecie Wyborczej, a nie wierze, aby Michnik nic o tym wszystkim nie wiedział.

To nie żadne polowanie na czarownice. To potępianie polityka za jego wypowiedzi i czyny. Skandalem jest natomiast fakt, że tym facetem nie zajęła się odpowiednio policja i sądy. Od kiedy mówienie prawdy jest manipulacją i jakąś nadgorliwością? Od kiedy manipulacją jest cytowanie nieposzatkowanych słów jakichś osób?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+1 / 5

@SzamanekXYZ widzieć z nożem w ręku to nie to samo. Gdybyś natomiast wiedział, że mam nóż bojowy i słyszał ode mnie, jak fascynujące i podniecające jest zabijanie, to byłoby solidnie uzasadnione jakieś prewencyjne zachowanie z Twojej strony... Ja bym zgłosiła takiego denata jako potencjalnie niebezpiecznego, przynajmniej nadzór by mu się należał. Ale widzę że u ludzi nadal najlepiej sprawdza się zasadą "nie wiem, nie widzę, nie słyszę" a jak się coś stanie, to wtedy ojojj zapalmy znicza...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 stycznia 2019 o 9:00