Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
233 297
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A antek_praktykant
+10 / 26

Zaraz trolle pisowskie zaczną bredzić, że przekręt Jarosława był dla dobra Polski, a mechanik-niegodziwiec chciał okraść skarb państwa :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+9 / 23

Tak jak rodzina RM będzie po wiek wieków wielbić Rydzyka i słać mu przelewy, pomimo iż wszyscy wiedzą, jak kręci pieniędzmi, tak i wyznawcy PISu będą wielbić Kaczyńskiego, i jeszcze go będą zajadle bronić publicznie. Nic się nie zmieni. PiS wygra kolejne wybory, idę o zakład już dziś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 stycznia 2019 o 11:52

avatar Meroller
+11 / 25

"Platforma nakradła wincyj!"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+6 / 8

@Meroller Typowa dziecinada. "Synku nie kop się z kolegą. Ale kolega mnie kopnął, wiec mu muszę oddać." Takie tłumaczenie miłośników PIS są typowym wyjaśnieniem dziecka z piaskownicy, a nie dorosłego człowieka. Jak widzę, że coś jest złe to tego nie robię ,a nie robię, a jak mnie złapią, to tłumacze, że oni przecież też to robili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 stycznia 2019 o 10:08

S Shaam
+5 / 7

@dncx widać chłopie, że nie masz pojęcia o polityce. Po pierwsze mówisz odwrotnie, niż myślisz. Po drugie kradniesz dużo, ale po cichu - nie powinieneś dać się złapać. Jak Cię złapią za rękę to mów, że to nie Twoja ręka. To nie Ty, a Twoi poprzednicy. Biednego Kaczyńskiego wrabiają podle... On chciał dobrze dla dobra narodu! Możliwe, że będzie ich skarżył, a sprawę w sądzie wygra bez problemów, bo przecież już obstawił swoich sędziów... Tak się robi politykę. Do polityki nigdy nie pójdzie żaden mądry człowiek, bo polityka to gónwo. Jedno z najgorszych. Ptfu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszkwilant
+8 / 14

Unia Wolności robiła podobnie, więc nikomu włos z głowy nie spadnie, w myśl przysłowia "kruk krokowi oka nie wykole". Każda próba wyciągnięcia takich brudów będzie się kończyła ripostą drugiej strony. Najcięższy kaliber to naprzemienne artykuły w GW i GP. Od 1989 rządzą ci sami ludzie, dla wspólnego interesu nie dadzą sobie zrobić wzajemnie krzywdy. Sobie ani postronnym, w rodzaju Rydzyka, Czarneckiego i innych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
+4 / 8

@Paszkwilant
Unii Wolność już niema, czas zakończyć istnienie PiSu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HenryKipper
-1 / 5

@zaymoon., Unii Wolnosci juz nie ma, jest Platforma (nie)Obywatelska

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
0 / 4

@HenryKipper
PO to konserwa która powstała w kontrze do UW.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rikross
0 / 6

Jarosław, to wzór uczciwości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+5 / 15

To jest fascynujący temat. Wszyscy się śmiali z Kaczyńskiego, że prawa jazdy nie ma, że konta w banku nie ma itp. itd. Ale w praktyce jak to wygląda? Po co komu prawo jazdy jak ma samochód z szoferem? Przecież Kaczyński komunikacją miejską nie jeździ, na piechotę to góra parę metrów, a jednak przez ten długi czas jakoś daje radę. A to samochód partyjny, a to należny z racji pełnionego urzędu w ostateczności z fundacji. Tak samo z pieniędzmi. Po co komu pieniądze na koncie? Chciał przejąć drugą połówkę bliźniaka w którym mieszka- spółka Srebrna wynajęła go i urządziła w nim muzeum Lecha Kaczyńskiego. Do muzeum ma wstęp Jarosław Kaczyński i ewentualnie ktoś komu pozwoli tam wejść. Czyli w praktyce tak jakby to była własność Jarosława Kaczyńskiego. Potrzebuje pielęgniarki, sekretarki, kucharki, sprzątaczki? Przyjdą wolontariuszki. Wolontariuszki dziwnym trafem pracujące w spółkach zależnych od Srebrnej. Trzeba oficjalnie kasę zdobyć np. na remont własnego domu? Ktoś pożyczy- znowu związany ze spółką Srebrna i/lub za jakiś czas dziwnym trafem znajdujący pracę w spółkach skarbu państwa. To nie jest jakaś nowa afera. O buowie wieżowca wiadomo od dawna. Wiadomo, że nieruchomości zdobyto w sposób który ciężko inaczej określić inaczej niż kradzieżą, oszustwem, wyłudzeniem. Tyle, że wszystko wykonane w białych rękawiczkach, przez prawnika u władzy.
.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
+7 / 7

Ale podobno ten chłop nawet konta nie miał tylko kota...a tu nagle Rockefeller. Taka dychotomia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-2 / 8

Ruszą, ruszą, tylko trzeba wpierw ruszyć dupę w dniu wyborów i zagłosować na jedną z partii zapowiadających rozprawę z PiSem za ich niegodziwości, takich partii jest kilka od lewa do prawa, więc każdy znajdzie coś dla siebie, tylko trzeba się poprostu zachować po obywatelsku!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HenryKipper
-1 / 7

czyli PO I Nowosmieszna. jedyny programam to zrobic porzadek z PiSem. no mega. a gdzie jakis rozwoj kraju, mozliwosci rozwoju dla obywateli? nieee, po co, najwazniejsze to rozpetac swoja mala wojenke I dorznac watahy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
0 / 2

@HenryKipper
Chrzanić PO i Nowoczesną! Masz SLD, Razem, ewentualnie nawet PSL

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
-1 / 1

@zaymoon SLD? Komuniści z którymi wszyscy walczyli? Razem? Niedouczeni komuniści. PSL? Hahahahaha

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
+1 / 1

@dbgoku
Wszyscy to dziś walczą z brunatnym PiSem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
0 / 2

@zaymoon wyłącz tvn to zobaczysz, że połowa społeczeństwa ma całkowicie w d*pie politykę, 20% to zagorzali przeciwnicy pisu, 20% to ich zagorzali zwolennicy, a pozostałe 10% to ludzie którzy mają jakiekolwiek pojęcie o ekonomii i polityce nie popierając żadnej z tych przekłamanych partii. Ty oczywiście NIE należysz do tych 10%.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 31 stycznia 2019 o 10:14

avatar zaymoon
-2 / 2

@dbgoku
TVN, Polsat, Superstacja, GW, NIE, niezależne media internetowe, zagraniczne mass-media, wszystko od lewa do prawa, czy to w Polski czy to z zagranicy, wszystko poza TVP i kilkoma małymi gadzinówkami bez znaczenia, jest przeciw PiSowi!
"Ludzie mający pojęcie o ekonomii"? Niech zgadnę, twoja definicja "pojęcia o ekonomii" to wszystko sprywatyzować, wyzerować podatki i odebrać ludziom wszelkie prawa socjalne?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+1 / 3

@zaymoon weź książkę do ekonomii to będziesz wiedział co to znaczy. Ewentualnie z historii, poczytaj o cudach gospodarczych, o II połowie XIX wieku w Szwecji, o 48 roku Niemczech, o Singapurze, Hongkongu czy USA.
Podatki wyzerować? Na pewno obniżyć. Odebrać prawa socjalne? Zależy komu. Uważam, np. że kobiety które samotnie wychowują niepełnosprawne dziecko powinny mieć wsparcie czy osoba która walczyła za kraj w wyniku czego stała się niepełnosprawna. Jako cywilizowani ludzie powinniśmy sobie pomagać - tak, pomagać a nie kraść. Ty nie rozróżniasz tych pojęć, uważasz że jeżeli ja wezmę Tobie portfel to to jest kradzież, ale jeżeli państwo odbiera mi z pensji sporą część wynagrodzenia i te pieniądze potem lądują do ludzi na zasiłkach dla pewnych grup to to nie jest kradzież. Sprywatyzować? Zależy co. Na pewno przedszkola, szkoły podstawowe i licea/technika bym sprywatyzował. Nie ma sensu by te instytucje były państwowe, jest twór patologiczny i sporo o tym wiem bo na co dzień mam z tym do czynienia. Co z biednymi ludźmi których nie stać na szkołę? Typowy argument osoby która nie ma pojęcia o niczym. Gdybyś się urodził w kraju w którym są "publiczne punkty odzieżowe" na które idą podatki, a potem każdy obywatel dostaje ciuchy, to dla Ciebie również byłaby to norma, a z prywatyzacją byś walczył rękami nogami - "a jak biedni będą chodzić? Nadzy?! Ty chcesz aby biedni ludzie chodzili nago po ulicy!".
Kompromitujesz się z tymi mediami, 3/4 jak nie większość mediów w Polsce to media należące do Ringier Axel Springer, antypolskiej spółki.TVN? Założony przez komunistów, pracują tam dzieci komunistów. Uwierz mi, że nienawidzę zarówno PiSu jak i PO, ale codziennie czytam ich newsy i nie ma dnia aby nie najechali na PiS. Sieją tyle nienawiści, że aż głowa boli, po czym wstają post o walce z mową nienawiści i ich opinio-twórczości. Superstacja? Kiedyś bardzo fajna stacja, teraz nadal ją prowadzi ta feministka? GW? Kolejny twór komunistów, redaktor naczelny agent komunistyczny do czego sam się przyznał. Jego brat? Bez komentarza. NIE? Od Urbana? Bez komentarza. Czytam Twoje posty i zastanawiam się, czy Ty sam nie jesteś jakimś synem sb/ub...? Nie widzę innego wytłumaczenia do tak zażartego ich bronienia.Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-1 / 3

@dbgoku
Porównywanie ściągania podatków do kradzieży to już naprawdę wystawia Tobie tragiczną laurkę. Takimi poglądami negujesz sens państwa, a negując sens państwa negujesz 6tys lat rozwoju cywilizacji. Jeśli podatki to dla ciebie złodziejstwo to jak nazwiesz postępowanie wielkich korporacji, które płacą pracownikowi parę % tego co ten wypracował, a niektórych przypadkach nawet ułamekk 1%. To jest dopiero złodziejstwo.
Prywatne szkoły? I taki syf jak w USA, gdzie gro społeczeństwa niema szans na dobrą edukację, bo żeby ją zdobyć trzeba mieć kupę kasy na dobrą szkołę prywatną. Pokaż mi w jakim kraju prywatyzacja edukacji przyniosła dobre efekty? Boom edukacyjny, eliminacja analfabetyzmu, powszechne szkolnictwo zawodowe i techniczne, masowy dostęp do edukacji akademickiej to wszystko zasługa upaństwowienia edukacji, gdy było to w rękach prywatnych czy kościelnych poziom edukacji był tragiczne, a większość ludzi było analfabetami.
Cuda gospodarcze w XIX wieku??? Chyba sobie żartujesz1 XIX wiek to czasy straszliwej nędzy i wyzysku, owszem rozwuj gospodarczy w erze wczesnoprzeysłowej wyglądał imponująco na tle beznadziejnego feudalizmu, ale cuda gospodarcze to dopiero okres międzywojenny (Szwecja, USA za Roosevelta) i okres po IIWŚ (cała Europa zarówno Wschodnia jak i Zachodnia która także poszła mocno w model państwa socjalnego i etatyzu). Naprawdę nie rozumiem was skrajnych neoliberałów którzy psioczycie na współczesny bardzo mocno neoliberalny system, a piejecie z zachwytu nad latami 50-8o, kiedy socjalu było w Europie (tej Zachodniej właśnie) bez porównania więcej niż dziś. Przecież wedle waszej definicji model Welfare State budowany w Niemczech i innych krajach Zachodniej Europy po IIWŚ, to "skrajne lewactwo".
Miejsce na prywatną przedsiębiorczość jest jedynie na poziomie małych i średnich firm, wszystkie duże koncerny powinny być w rękach państwa czy samorządów, czyli poprostu społeczeństwa. Przewaga w zarządzaniu prywatnym nad państwowem jest właśnie jedynie na poziomie małych firm, gdzie szef może sam wszystkiego doglądać i zależy mu bardzo na firmie bo to jego majątek. W korporacji szef musi i tak być zdany na swoich dyrektorów niższego szczebla i sam osobiśćie nie dopilnuje wszystkie, a do tego nie odpowiada za nic swoim realnym majątkiem. Nie mówiąc już o tym że ktoś dysponujący majątkiem rzędu miliardów € może sobie kupić polityków, całą lokalną władzę, policję, prywatną armię, zabić bezkarnie człowieka, posiada porpostu władzę totalitarną. Dlatego korporacje muszą być w rękach państwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+1 / 1

@zaymoon jest różnica między ściąganiem 30% dochodu a np 90%. W jednym i drugim wariancie państwo istnieje, a w pierwszym ludzie są bogatsi. Ignorujesz fakty, musiałbyś poczytać trochę to może (kto wie) coś byś zrozumiał, no ale po co czytać, tak? Aaa, gdybyś czytał, to nie pisałbyś "rozwuj" przez u.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
-1 / 1

@dbgoku
No właśnie, 30% dochodu ściąga z obywatela państwo, a >90% większość etatodawców zabiera swoim pracownikom to co ci wypracowali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
0 / 0

@zaymoon jeżeli dostaję na rękę 3 tys to pracodawca płaci ponad 5 tys więc na starcie idzie 40%. Efektywny VAT kilkanaście procent, podatek od nieruchomości i sto innych rzeczy to nam daje trochę więcej niż 30%, nie uważasz? Do tego, dziewczyna jest w ciąży, x badań do zrobienia z czego nie wiem czy nawet połowa jest refundowana, ale gdybym raz nie zapłacił składki zdrowotnej, chorobowej czy społecznej, to od razu bym sobie zafundował wszystkie badania. Po co więc płacić ten syf? Wizyta u endokrynologa obowiązkowa, ale z nfzu wiesz jakie kolejki? Można wymieniać w nieskończoność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P papa1234pl
-5 / 15

Gość chciał zrobić legalny biznes, czyli wybudować wieżowce, ale stwierdził, że "wolnościowe" PO będzie kopało pod inwestycjami dołki, dlatego zrezygnowali. Czy tutaj przypadkiem to PO nie robi wszystko, żeby tylko dokopać PISowi, a rozwój stolicy mają w d*pie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 stycznia 2019 o 10:05

avatar kibic777
0 / 6

te biurowce to setki miejsc pracy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bubro
+2 / 8

Pani Mazurek ostatnio mówiła że w PIS nie ma świętych krów. Niedawno świętego cielaczka Misiewicza złapano ale święte krówki mają się nadal wspaniale

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+4 / 12

Widzę, że totalnie nie zrozumieliście, dlaczego media się tym zajęły. Otóż po pierwsze doszło do niejawnego styku biznesu i polityki. Ważny człowiek załatwia biznesowi kontakt na budynek i robi to w sposób urągający zasadom jawności życia politycznego. Po drugie owy ważny polityk wymusza na dyrektorze banku jako jego mocodawca, kredyt na ów budynek, a kiedy coś nie wypala nie chce zapłacić za już wykonaną prace kontrahentowi. Jeśli to dla kogoś nic nie znaczy, że cóz. Brak mi słów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HenryKipper
-2 / 8

no rzeczywiscie nie zrozumielismy
gosc mowi gosciuowi: Chlopie,m idz do sadu po nakaz, ja w sadzie przyznam, ze robote wykonales, zaplata sie nalezy, ale ze nie dales faktur, to dostaniesz nakaz platniczy I czy chce cyz nie chce, to zaplace, a chce, wiec idz chlopie do sadu. faktycznie, tak postepuje gosc, ktory chce oszukac I nie zaplacic
tak zrobil Tusk z podwykonawcami autostrad na Euroo 2000, ktorzy zbankruutowali, bo nie dostali kasy za wykonana prace mimo, ze fsktury mieli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Morog
-1 / 1

I kolejne 50 centów zarobione na kieliszek chleba

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar chamzewsi
0 / 4

Jak na tak opiniotwórczy demot, to słaba gównoburza. A ja to już dawno mówiłem, że PIS, PO - SAMO ZŁO!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zaymoon
+1 / 3

@chamzewsi
No to im bardziej po dupie dostaje czy to PO czy to PiS jak tutaj, tym lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem