Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
115 132
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kondon
0 / 4

Zajmijcie się rzeczami poważnymi a nie bzdurami. To, że jakiś polityk palnie głupotę nie ma żadnego znaczenia dla kraju. Ważne, jakie decyzje podejmuje i tego się czepiajcie - tu naprawdę jest spore pole do popisu. Ja wiem, że czepianie się bzdur jest łatwiejsze, ale to niczego nie zmieni...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GOUOM3EK
0 / 0

@kondon jeśli polityk myli się w rzeczach, o których uczą małe dzieci w szkole, to nie powinien być politykiem, tym bardziej na takim stanowisku jak premier państwa.... w takich pierdołach najpiękniej wychodzi, kogo z grona polityków należy usunąć, bo to świadczy o wiedzy i inteligencji... z kartki, to każdy czytać umie szanowny kolego ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
0 / 0

@GOUOM3EK Zgadzam się z Tobą, jednak nie należy poświęcać tyle uwagi nieistotnym bzdurom. Czepiając się takich mało ważnych detali zapominamy o tym, co jest naprawdę ważne i czego należałoby pilnować. Ostatnio wydało się kilka afer, a ta w porównaniu do nich jest bez znaczenia. Każdy (kto interesuje się polityką) wie, że Kopacz to tylko nic nie znacząca marionetka i jej wiedza czy jej brak jest bez znaczenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem